ارسال بار به بودروم | ارسال اثاثیه به بدروم

حمل بار از ایران به بودروم

حمل و نقل و ارسال بار به بودروم بصورت همه روزه و تخصصی با کمترین نرخ کرایه از تمام نقاط کشور به همراه بهترین و کاملترین بیمه نامه انجام خواهد شد . آنی بار متخصص حمل و نقل بار و کالا به ترکیه میباشد که برای اثاث کشی و ارسال کالاهای تجاری و صنعت و شخصی در خدمت شما عزیزان است . 

 

بودروم یکی از شهر های توریستی ترکیه است و ارسال بار به بودروم به صورت همه روزه مورد نیاز بسیاری از هموطنان و تجار می باشد . ما برای ارسال بار به بودروم با کمترین هزینه و تعرفه ها محموله های شما را منتقل می نماییم .

 

آنی بار خدمات باربری و حمل و نقل کالا را از تمام شهر ها و شهرستان های کشور برای بودروم در ترکیه بصورت همه روزه در اختیارتان میدهد . فرایند حمل و نقل از شروع تا لحظه تحویل ( شامل انبارداری ، ترخیص و گمرک ) بصورت کامل توسط آنی بار انجام میگیرد و تنها کافیست شما با ما تماس بگیرید . 

 

 

آنی بار بصورت همه روزه از همه شهرها ( تهران ، مشهد ، تبریز ، ارومیه ، اصفهان ، شیراز و . . . ) خدمات باربری برای ترکیه را در اسرع وقت با کامیونت مسقف یا تریلی ترانزیت چادری که قابلیت پلمپ بار در گمرک را دارند به شما عزیزان ارائه می نماید. 

 

برای ارسال بار به بودروم  ، همه روزه ما بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهیم . ارسال بار به ترکیه تخصص آنی بار است و برای همه نقاط این کشور خدمات تخصصی ارائه خواهد شد.

 

باربری و حمل و نقل بار وکالا برای بدروم در ترکیه
باربری و حمل و نقل بار وکالا برای بدروم در ترکیه

 

بودروم یا بدروم شهری است در کشور ترکیه که در استان موغله واقع شده‌است. جمعیت این شهر بر اساس سرشماری سال ۲۰۰۸ میلادی ۳۰٬۶۸۸ نفر و بر اساس برآوردهای سال ۲۰۱۳ میلادی ۳۶٬۴۰۱ نفر است.

 

 بدروم دارای یک فرودگاه بین المللی بسیار مجهز است و همچنین با شهر ازمیر که سومین شهر بزرگ ترکیه است ۲۵۰ کیلومتر فاصله دارد .

 

ارسال بار به اسکندرون به همراه بهترین بیمه نامه انجام میشود .

 

روش های ارسال بار و کالای شما به شهر بودروم

 

 

برای ارسال بار و کالا و محموله های شما به بودروم ، آنی بار همه روزه بهترین و کاملترین خدمات را ارائه می کند و ارسال به 3 روش زیر انجام میشود : 

 

 

  1. ارسال ترکیبی ( دریایی زمینی ) 
  2. ارسال زمینی 
  3. ارسال هوایی 

 

 

برای حمل و نقل انواع بار ، باید روش متناسب با آن را انتخاب نمود که هرینه های حمل و نقل را کاهش دهد و ایمنی کامل داشته باشد . 

 

 

حمل و نقل زمینی برای بودروم پر طرفدار ترین و پرتقاضا ترین نحوه حمل و نقل برای ترکیه است . این روش از نظر هزینه بسیار مقرون به صرفه است و از نظر زمانی نیز کاملا مناسب است . اما روش حمل هوایی برای حمل بارهای با وزن کم مناسب است . این روش بسیار سریع و البته با قیمت بالاتری است . 

 

 

علاوه بر ارسال بار به بودروم ، برای ارسال بار به ازمیر بصورت همه روزه و تخصصی با آنی بار تماس بگیرید.

 

حمل و نقل بین المللی
حمل و نقل بین المللی

 

ارسال هوایی برای بودروم

 

یکی از روش های ارسال بار به بودروم روش حمل هوایی است که امکان ارسال سریع و ارزان و تخصصی محموله های مختلف را فراهم می نماید. در حمل و نقل هوایی ، محموله ها از طرق فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران پس از انجام فرایند ها و تشریفات گمرکی بارگیری و ارسال می شوند.

 

تیم متخصص آنی بار برای ارسال هوایی انواع کالاهای صادراتی و لوازم شخصی شما از بودروم به ترکیه بهترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد. 

 

برای حمل هوایی از بهترین بیمه نامه نیز استفاه میشود که امنیت کامل محموله ها را فراهم می نماید.

کارگو هوایی برای بودروم
کارگو هوایی برای بودروم

ارسال اثاثیه منزل به بودروم

 

 

برای حمل و نقل لوازم منزل و اثاثیه نیز میتوانید با آنی بار در ارتباط باشید . آن دسته از هموطنانی که برای ادامه زندگی قصد مهاجرت به ترکیه را دارند و شهر بودروم را برای ادامه زندگی انتخاب کرده اند ، می توانند پس از دریافت کیملیک خود از طریق گمرکات ایران و ترکیه اثاثیه و لوازم منزل خود را نیز به نقاط مختلف ترکیه وارد کنند . 

 

 

کارشناسان آنی بار با در اختیار داشتن تیم های مجرب بسته بندی و بارگیری و همچنین در اختیار داشتن بهترین و حرفه ای ترین رانندگان و متخصصین ترخیص کالا در گمرک ، خدمات حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل را در کمترین زمان و با ارزانترین نرخ کرایه به شما عزیزان ارائه می نمایند . 

 

 

ارسال اثاثیه توسط آنی بار از همه شهر ها و شهرستان ها و به همراه بیمه نامه انجام میگیرد تا در صورت بروز هرگونه حادثه برای محموله شما چه در خاک ایران و چه در خاک ترکیه ، خسارات بصورت کامل به شما عزیزان پرداخت گردد . 

 

>>>ارسال بار به مارماریس بصورت همه روزه توسط تیم متخصص آنی بار انجام میشود.

 

 

ارسال بار تجاری به بودروم 

اگر شما عزیزان جزو تاجرین کشور هستید نیز می توانید با آنی بار در ارتباط باشید و محموله های تجاری خود را به بودروم ارسال نمایید . آنی برا بجز مواد غذایی  ، انواع کالا های تجاری و صنعتی شما را در کمترین زمان از هر نقطه ای از کشور برای مقصد بودروم یا سایر شهر های ترکیه بارگیری و با ارزانترین نرخ کرایه با کامیونت مسقف یا تریلی ترانزیت چادری ارسال می نماید . 

 

فرایند ترخیص کالا نیز توسط کارشناسان آنی بار امکانپذیر است.

 

ارسال بار به آنتالیا توسط باربری بین المللی آنی بار در کوتاه ترین زمان  

 

 

ممنوعیات ارسال بار برای بودروم

 

لیست زیر ، برخی از اقدام و موارد ممنوع شده برای ورود به بودروم یا سایر شهر های ترکیه ( خاک ترکیه ) را مشخص نموده است که این لیست می تواند در روزهای مختلف طی شرایط مختلف دوچار تغییرات گردد

 

 

  1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
  2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
  3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
  4. عرقیجات و ترشیجات 
  5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
  6. انواع دارو و یا دخانیات 

 

 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال می باشند و شما می توانید برای سایر نقاط ترکیه نیز این موارد را ارسال نمایید . 

 

علاوه بر ارسال بار به بودروم ، ارسال بار به آنکارا نیز توسط تیم متخصص آنی بار انجام میشود و امکان انتقال محموله های مختلف شما فراهم خواهد شد . 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

برای ارسال بار به آلانیا نیز می توانید از خدمات ما بهره مند شوید . 

بیمه نامه ارسال بار به بودروم

 

آنی بار برای ارسال انواع بار و کالا از تمامی نقاط کشور به تمامی نقاط ترکیه ، بیمه نامه باربری بین المللی کامل و حرفه ای را به شما ارائه می نماید

 

بیمه نامه آنی بار شامل جبران تمامی خسارات احتمالی وارده به بار در هنگام حمل و نقل زمینی می باشد.

 

 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات باربری بین المللی خود را تحت پوشش قرار داده است.

 

 

اگر قصد کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیمه نامه و شرایط حمل و نقل بین المللی را دارید ، با آنی بار تماس بگیرید.

 

 

بیمه نامه شرکت حمل و نقل آنی بار ، در کمترین زمان ممکن بیشترین پوشش را به شما ارائه می نماید.

 

مجموعه آنی بار چه برای بودروم ، چه برای سایر شهر های کشور ترکیه ، خدمات باربری را با بیمه نامه معتبر و کامل ارائه می دهند . ارزش بیمه نامه نیز بر اساس میزان ارزش محموله شما میباشد.

 

ارسال بار به خارج از کشور ( کشور های آسیایی و اروپایی ) با انواع روش های باربری و خدمات ویژه در باربری آنی بار  

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع