ارسال بار به بوسان | فریت هوایی بوسان

حمل و نقل بار و کالا به بوسان

ارسال بار به بوسان با انواع روش های باربری همچون به صورت هوایی و دریایی انجام می شود و انواع بار و کالاها با کمترین هزینه توسط آنی بار منتقل خواهند شد.  در خدمات ارسال بار به بوسان که تیم متخصص آنی بار به شما عزیزان ارائه می نماید امکان ارسال همه نوع کالا و محموله هایی که گمرک محترم جمهوری اسلامی ایران خروج آنها را بلامانع بداند فراهم است.

در ارسال بار به بوسان به صورت هوایی و زمینی از بهترین بیمه نامه استفاده میشود تا محموله های تجاری و صنعتی و شخصی شما با نازلترین قیمت و با بهترین کیفیت منتقل شوند.

 

مشاوره تخصصی آنی بار برای ارسال بار به بوسان در خصوص مدارک مورد نیاز ، نوع و روش ارسال محموله ها و . . . در اسرع وقت آماده همکاری با شما عزیزان است.

 

شرکت حمل و نقل بین المللی آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات حمل بار و کالا از ایران به کره جنوبی از طریق شماره 57669-021 آماده ارائه مشاوره تخصصی به صورت رایگان به شما عزیزان است.

ارسال هوایی بار به بوسان 

یکی از روش های ارسال بار به بوسان ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به بوسان ارسال میشود. 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به بوسان است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

فریت بار به بوسان مناسب حمل انواع بار و کالاهای شخصی ، اثاثیه در حجم کم می باشد و خدمات کارگو مناسب واردات و صادرات ایران  می باشد.

 

ارسال هوایی از ایران به بوسان کره جنوبی
ارسال هوایی از ایران به بوسان کره جنوبی

حمل و نقل بار دریایی به بوسان

یکی از روش های ارسال بار به بوسان  ، حمل و نقل دریایی می باشد ، از این روش می توانید برای ارسال بار به بوسان و سایر شهرهای کره جنوبی استفاده کنید .

برای ارسال بار به بوسان بصورت دریایی ، ابتدا بارتان به یکی از بنادر کشور ارسال می شود و سپس از آنجا توسط کانتینر مناسب در کشتی های باربری ، بارگیری و به تورنتو ارسال می شود .

هزینه ارسال بار به بوسان با این روش کمتر از روش های دیگر است اما این روش زمان زیادی طول می کشید و برای برخی بارها مناسب نیست.

در بعضی موارد کارشناسان آنی بار با بررسی موقعیت شهر مقصد و هزینه های ارسال بار به بوسان و زمان مورد نیاز به شما پیشنهاد می دهند بارتان را به روش ترکیبی به تورنتو ارسال کنید.

تصمیم گیرنده نهایی برای انتخاب روش ارسال بار به بوسان شما مشتریان عزیز می باشید.

ارسال دریایی از ایران به بوسان
ارسال دریایی از ایران به بوسان

 

ارسال اثاثیه منزل به بوسان

 

 

یکی از خدمات تخصصی آنی بار ارسال اثاثیه و لوازم منزل به بوسان می باشد .

 

برای اطلاع بیشتر بهتر است بدانید : 

 

مسافران در اولین سفر خود به بوسان با پر کردن فرم دیکلریشن لیست اسباب و اثاثیه ای که می خواهند به بوسان حمل کنند مشخص کنند . با پر کردن این فرم مسافران می توانند تا چهار سال بدون پرداخت عوارض گمرکی وسائل خود را به بوسان فریت نمایند لذا لزومی برای فریت کردن تمامی وسائل خود در یک پارت به بوسان ندارید .

 

صفر تا صد خدمات ارسال اثاثیه به بوسان را به آنی بار بسپارید ( بسته بندی ، پکینگ لیست ، بارگیری ، حمل ، انجام تشریفات گمرکی ،ترخیص و . . . ) 

ارسال لوازم خانه از ایران به بوسان
ارسال لوازم خانه از ایران به بوسان

آیا حضور مسافر یا صاحب بار هنگام فریت بار به بوسان الزامی است ؟ 

حضور شما در زمان ارسال بار به بوسان در بیشتر مواقع ضروری نیست.
روش کار شرکت آنی بار ، به این صورت می باشد که بار شما از درب منزل ، دفترکار و انبار ، کارخانه ، فروشگاه و . . . تحویل گرفته می شود و سپس توسط خودرو باربری مناسب به قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی انتقال داده می شود و پس از انجام امور گمرکی بصورت هوایی به بوسان ارسال می شود.
در صورتی که شما قصد سفر به بوسان را ندارید اما مایل به ارسال بار به بوسان هستید یا قصد ارسال سوغات و هدیه برای عزیزان خود را دارید ، شرکت آنی بار ، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به بوسان را بر عهده می‌گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست مگر در موارد خاص که کارشناسان ما به شما اعلام می کنند.
 

بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار و کالا از ایران به تورنتو نیز به صورت همه روزه توسط مجموعه آنی بار انجام میشود و محموله های تجاری و شخصی شما در اسرع وقت منتقل می شوند.

تشریفات گمرکی برای ارسال بار به بوسان شامل چه مواردی می شود؟

منظور از تشریفات گمرکی مرحله وزن کردن بار، ارزیابی اقلام بار، بررسی مدارک و اسناد خروج بار و . . . می باشد .

در این مرحله اجازه خروج کالاهای ممنوعه داده نمی شود و توسط مامور گمرک برگشت داده شده و یا در صورت مغایرت کالا با قوانین جمهوری اسلامی ممکن است بارتان دردسر ساز شود. پس ، از مشاوران آنی بار در مورد این کالاهای ممنوعه مشاوره  دریافت نمایید.

مدارک لازم برای ارسال بار مسافری به بوسان

شما یا نماینده شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان در گمرک فرودگاه می توانید اقدام به فرستادن بار به بوسان نمایید. البته بدیهی است که باید مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در بوسان که دریافت کننده بار شما در فرودگاه بوسان می باشد با خود همراه داشته باشید.

 

مدارک لازم برای ارسال بار تجاری به بوسان

با توجه به جمعیت زیاد ایرانیان در بوسان افراد بسیاری اقدام به صادرات بار تجاری به بوسان مینمایند. برای ارسال بارهای تجاری به بوسان علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست :

 • کارت بازرگانی
 • مجوزهای لازم(در صورت لزوم)
 • لیست بسته بندی
 • فاکتور فروش
 • مرحله نهایی صدور بارنامه ارسال بار به بوسان

پس از طی تمام مراحل ذکر شده و تایید افسر گمرک بار شما آماده تحویل به شرکت هواپیمایی است.

علاوه بر بوسان ، ارسال بار به پکن و ارسال بار به هنگ کنگ نیز از خدماتی است که تیم متخصص آنی بار با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه ارائه می نماید.

ارسال انواع بار و کالا به شهر بوسان 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به بوسان ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید .

ما برای ارسال بار به بوسان بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد .

 • ارسال محموله صادراتی به بوسان
 • انتقال آهن آلات به بوسان
 • ارسال اثاثیه به بوسان
 • حمل لوازم شخصی به بوسان
 • ارسال کالاهای تجاری به بوسان

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به بوسان را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و بوسان ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

انجام امور گمرک و ترخیص کالا برای ارسال بار به بوسان را می توانید به کارشناسان و متخصصان آنی بار بسپارید.

 

چرا آنی بار را برای ارسال بار به بوسان انتخاب کنیم ؟

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به بوسان توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما معرفی کنیم :

 • بازدید رایگان کارشناسان مجرب از بار و محموله شما
 • بهترین تیم مشاوره و کارشناسی برای ارسال بار به بوسان  
 • تعیین بهترین مسیر برای ارسال بار به بوسان (دریایی یا هوایی) و مشخص کردن هزینه ارسال بار به بوسان
 • بسته بندی کاملا استاندارد و ایمن توسط پرسنل شرکت آنی بار
 • حمل بار از درب منزل تا فرودگاه بین المللی
 • انجام تشریفات قانونی و اخذ مجوزهای لازم و ضروری برای ارسال بار به بوسان
 • صدور بارنامه بین المللی
 • ارائه بیمه نامه CMR تا مبلغ 20 هزار دلار و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود 
 • امکان پیگیری بارهای ارسال شده به بوسان
 • امکان ارسال بار به بوسان بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری 

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به بوسان را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم .

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

حمل بار به بوسان تحت پوشش بیمه کامل 

یکی از مهمترین موارد هنگام ارسال بار به بوسان ، استفاده از بیمه نامه بین المللی می باشد ، که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به بوسان است . 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به بوسان خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به بوسان ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

آنی بار برای ارسال بار به بوسان از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

آنی بار با بیمه نامه معتبر بیشترین سطح پوشش بیمه را با کمترین هزینه برای حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به بوسان در اختیارتان قرار می دهد.

نکات مهم هنگام تحویل بار از شرکت هواپیمایی در بوسان

پس از اتمام تمام مراحل ارسال بار به بوسان در ایران و ارسال آن توسط شرکت های هواپیمایی به بوسان ، حالا زمان آن می رسد که ، کارمندان شرکت هواپیمایی در شهر بوسان با شماره تلفنی که شما تحت عنوان دریافت کننده بار، در بارنامه ذکر کردید تماس گرفته و خبر حصول بارتان را به شهر بوسان به شما اعلام نمایند.

لذا نیاز است شما به این موارد توجه داشته باشید :

هنگام صدور بارنامه ارسال بار به بوسان ، حداقل دو شماره تلفن ارائه نمایید و از در دسترس بودن آن ها مطمئن باشید .

پیشنهاد ما به شما این است که خودتان با شرکت هواپیمایی تماس گرفته و پیگیر وضعیت بارتان شوید. زیرا پرسنل شرکت هواپیمایی تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند نمود.

در صورتی که بارتان را تحویل نگیرید به انبار فرودگاه منتقل می شود و هزینه های انبارداری در فرودگاه های مختلف در شهرهای مختلف در کره جنوبی متفاوت است.

در نهایت بهترین خدمات و ارزانترین قیمت ها را برای ارسال بار به بوسان می توانید از آنی بار دریافت کنید . 

 

بوسان یا پوسان شهری در جنوب شرقی استان Gyeongsang در جنوب کشور کره است. بوسان به خاطر سواحل طولانی، آب‌های گرم معدنی، محیط طبیعی و زیبا و نیز فستیوال بین‌المللی فیلم خود شناخته می‌شود و به همین هر فصول مختلف سال گردشگران بسیاری جذب این شهر می‌شوند.

 

بوسان  با داشتن جمعیتی بیش از ۳.۵ میلیون نفر، دومین شهر بزرگ کره‌جنوبی و بزرگترین بندر این کشور محسوب می‌شود.همینطور برگزاری بازی‌های آسیایی ۲۰۰۲، جام جهانی فوتبال ۲۰۰۵ و اجلاس‌های سیاسی متعددی همچون اجلاس سازمان همکاری‌های اقتصادی آسیا-اقیانوسیه‌ی اپک در سال ۲۰۰۵ بر آوازه‌ی این شهر در منطقه و جهان افزوده است.

بندر بوسان از اصلی‌ترین شاهراه‌های تزانیتی و گردشگری کره جنوبی و پنجاهمین بندر بزرگ دنیا از نظر حجم بار ورودی و خروجی به شمار می‌رود. همینطور طولانی‌ترین رودخانه کره‌جنوبی در این شهر جاری است و یکی از بزرگترین فروشگاه‌های جهان در آن قرار دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع