ارسال بار به بوستون | فریت بار بوستون

حمل و نقل بار و کالا از ایران به بوستون

ارسال بار و کالا به بوستون از طریق خدمات آنی بار به ساده ترین و سریعترین روش ممکن انجام میشود و محموله ها و کالاهای تجاری و شخصی شما از طریق فرودگاه امام خمینی تهران و یا از طریق بنادر جنوبی کشور به صورت حرفه ای و تحصصی منتقل خواهند شد.

تیم متخصص آنی بار برای ارسال کالا به بوستون به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات ویژه و حرفه ای با کمترین هزینه می باشد و در اسرع وقت آماده ارائه مشاوره تخصصی به صورت رایگان می باشد. ارسال بار به بوستون تحت پوشش بهترین و کاملترین بیمه نامه انجام میشود و محموله های شما از طریق ایمن ترین و تخصصی ترین روش ها منتقل می شوند.

ارسال بار  به آمریکا و خصوصا شهر بوستون که ایرانیان زیادی در ان ساکن هستند و انتقال کالا از ایران برای این شهر به صورت همه روزه تخصصی انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش با شماره 57669-021 در تماس باشید.

ارسال هوایی بار به بوستون 

 

یکی از روش های ارسال بار به بوستون ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به آمریکا ارسال میشود. از آنجایی که پرواز مستقیم از ایران برای آمریکا وجود ندارد معمولا محموله ها از طریق دبی یا استانبول به بوستون یا سایر شهر های امریکا ارسال می شوند. در این روش پرواز های شرکت های هواپیمایی که به بوستون پرواز از طریق دبی یا استانبول دارند در تهران بارگیری شده و پس از توقف کوتاه در این مقاصد به سمت بوستون پرواز می کنند.

 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به بوستون است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند و از امنیت بالایی نیز برخوردار هستند.

 

فریت بار به بوستون مناسب حمل انواع بار و کالاهای شخصی ، اثاثیه در حجم کم می باشد و خدمات کارگو مناسب واردات و صادرات ایران و آمریکا می باشد.

ارسال هوایی برای بوستون
ارسال هوایی برای بوستون
علاوه بر ارسال بار به بوستون ، همه روزه ارسال بار به سن آنتونیو نیز به صورت تخصصی انجام میشود. 

آیا حضور مسافر یا صاحب بار هنگام فریت بار به بوستون الزامی است ؟ 

حضور شما در زمان ارسال بار به بوستون در بیشتر مواقع ضروری نیست.
روش کار شرکت آنی بار ، به این صورت می باشد که بار شما از درب منزل ، دفترکار و انبار ، کارخانه ، فروشگاه و . . . تحویل گرفته می شود و سپس توسط خودرو باربری مناسب به قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی انتقال داده می شود و پس از انجام امور گمرکی بصورت هوایی به آمریکا ارسال می شود.
در صورتی که شما قصد سفر به بوستون را ندارید اما مایل به ارسال بار به بوستون هستید یا قصد ارسال سوغات و هدیه برای عزیزان خود را دارید ، شرکت آنی بار ، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به بوستون را بر عهده می‌گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست مگر در موارد خاص که کارشناسان ما به شما اعلام می کنند.
حمل و نقل هوایی کالا برای بوستون
حمل و نقل هوایی کالا برای بوستون

نکات مهم هنگام تحویل بار از شرکت هواپیمایی در بوستون

 

پس از اتمام تمام مراحل ارسال بار به بوستون در ایران و ارسال آن توسط شرکت های هواپیمایی به بوستون ، حالا زمان آن می رسد که ، کارمندان شرکت هواپیمایی در شهر بوستون با شماره تلفنی که شما تحت عنوان دریافت کننده بار، در بارنامه ذکر کردید تماس گرفته و خبر حصول بارتان را به شهر بوستون به شما اعلام نمایند.

 

لذا نیاز است شما به این موارد توجه داشته باشید :

هنگام صدور بارنامه ارسال بار به بوستون ، حداقل دو شماره تلفن ارائه نمایید و از در دسترس بودن آن ها مطمئن باشید. پیشنهاد ما به شما این است که خودتان با شرکت هواپیمایی تماس گرفته و پیگیر وضعیت بارتان شوید. زیرا پرسنل شرکت هواپیمایی تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند نمود.

 

در صورتی که بارتان را تحویل نگیرید به انبار فرودگاه منتقل می شود و هزینه های انبارداری در فرودگاه های مختلف در شهرهای مختلف در آمریکا متفاوت است. در نهایت بهترین خدمات و ارزانترین قیمت ها را برای ارسال بار به بوستون می توانید از آنی بار دریافت کنید .

ارسال بار به لس آنجلس نیز به صورت تخصصی توسط مجموعه آنی بار انجام میشود و محموله های تجاری و صنعتی شما با بهترین کیفیت منتقل می شوند.

بسته بندی مناسب برای حمل هوایی

برای خدمات فریت بار مسافری و حمل هوایی به بوستون یکی از مهمترین موارد بسته بندی مناسب محموله است. از آنجایی که شرکت های هواپیمایی برای انتقال محموله ها شرایط خاصی را دارند در برخی موارد نیاز به استفاده از جعبه های چوبی داریم تا محموله بر اساس شرایط اعلامی ایرلاین ها منتقل شوند.
برای ارسال بار به بوستون نیز به همین صورت باید بسته بندی مناسبی را انتخاب نمود و در برخی موارد نیز نیاز به سمپاشی محموله ها داریم. تیم متخصص آنی بار برای محموله های شما از بهترین جعبه های چوبی ، کارتن و لوازم بسته بندی استفاده می نماید تا امنیت محموله ها نیز به صورت کامل حفظ شود. فقط کافیست با شماره ما در تماس باشید تا اطلاعات کاملی در این خصوص در اختیارتان قرار گیرد. 
بسته بندی تخصصی حمل هوایی برای بوستون
بسته بندی تخصصی حمل هوایی برای بوستون

حمل و نقل بار دریایی به بوستون

یکی از روش های ارسال بار به بوستون آمریکا ، حمل و نقل دریایی می باشد ، از این روش می توانید برای ارسال بار به بوستون ، تورنتو و سایر شهرهای آمریکا استفاده کنید .

 

هزینه ارسال بار به بوستون با این روش کمتر از روش های دیگر است اما این روش زمان زیادی طول می کشید و برای برخی بارها مناسب نیست.

 

در بعضی موارد کارشناسان آنی بار با بررسی موقعیت شهر مقصد و هزینه های ارسال بار به بوستون و زمان مورد نیاز به شما پیشنهاد می دهند بارتان را به روش ترکیبی به بوستون ارسال کنید.

 

تصمیم گیرنده نهایی برای انتخاب روش ارسال بار به بوستون شما مشتریان عزیز می باشید اما مشاوره با کارشناسان آنی بار امکان انتقال سریع و ارزان برای شما را فراهم خواهد نمود.

تخصصی ترین و حرفه ای ترین خدمات برای ارسال بار به واشنگتن و ارسال بار به نیویورک نیز توسط مجموعه آنی بار با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار میگیرد . با ما از طریق شماره 57669-021 در تماس باشید.

ارسال دریایی برای بوستون
ارسال دریایی برای بوستون

 

ارسال انواع بار و کالا به شهر بوستون 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به بوستون ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید .

ما برای ارسال بار به بوستون بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد .

 • ارسال محموله صادراتی به بوستون
 • انتقال آهن آلات به بوستون
 • ارسال اثاثیه به بوستون
 • حمل لوازم شخصی به بوستون
 • ارسال کالاهای تجاری به بوستون

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به بوستون را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و بوستون ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

انجام امور گمرک و ترخیص کالا برای ارسال بار به بوستون آمریکا را می توانید به کارشناسان و متخصصان آنی بار بسپارید.

ارسال اثاثیه منزل به بوستون

 

 

یکی از خدمات تخصصی آنی بار ارسال اثاثیه و لوازم منزل به بوستونآمریکا می باشد. از آنجایی که تعداد ایرانیان ساکن در امریکا بسیار زیاد است این خدمات برای انتقال کالا و لوازم منزل به این کشور و خصوصا برای بوستون بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.

 

برای اطلاع بیشتر بهتر است بدانید : 

 

مسافران در اولین سفر خود به آمریکا با پر کردن فرم دیکلریشن لیست اسباب و اثاثیه ای که می خواهند به آمریکا حمل کنند مشخص کنند . با پر کردن این فرم مسافران می توانند تا چهار سال بدون پرداخت عوارض گمرکی وسائل خود را به آمریکا فریت نمایند لذا لزومی برای فریت کردن تمامی وسائل خود در یک پارت به آمریکا ندارید .

 

صفر تا صد خدمات ارسال اثاثیه به بوستون را به آنی بار بسپارید ( بسته بندی ، پکینگ لیست ، بارگیری ، حمل ، انجام تشریفات گمرکی ،ترخیص و . . . ) .

ارسال لوازم خانه به بوستون
ارسال لوازم خانه به بوستون

 

ارسال بار به لاس وگاس و ارسال بار به سن فرانسیسکو نیز با بهترین خدمات و مشاوره رایگان توسط مجموعه آنی بار به صورت همه روزه انجام میشود.

ارسال فرش به بوستون 

 

یکی از خدماتی که مجموعه انی بار در اختیار هموطنان و مسافران گرامی قرار میدهد امکان ارسال فرش می باشد. محموله های فرش دستباف یا ماشینی در صورتی که به قصد تجارت ارسال نشوند دارای هزینه اندکی برای ارسال هستند. 

 

منظور از ارسال محموله تجاری ارسال فرش در تعداد زیاد است. به عنوان مثال فردی که قصد ارسال 1 عدد فرش به بوستون را دارد محموله شخصی حساب میشود و هزینه های گمرکی آن بسیار کم خواهد بود. علاوه بر این امکان انتقال فرش های عتیقه و قدیمی وجود ندارد و در صورتی که ارزیاب گمرک محموله را به عنوان عتیقه شناسایی کند ممکن است مشکلات حقوقی برای فرستنده محموله ایجاد شود.

ارسال فرش به بوستون
ارسال فرش به بوستون

ارسال حیوانات خانگی به بوستون

 

اگر قصد دارید به بوستون سفر کنید و یا از مهاجرانی هستید که در این شهر زندگی میکنید و برای سفر به ایران آمده اید می توانید حیوانات خانگی خود را نیز از طریق خدمات آنی بار به بوستون منتقل کنید. 

در این خدمات ، حیوانات شما از طریق فریت بار هوایی در اسرع وقت به بوستون منتقل می شوند. برای شروع ابتدا باید واکسیناسیون حیوان انجام شود و شناسنامه حیوان نیز دریافت شود . پس از ان باید تزریق چیپ اطلاعات انجام شود. 

تمامی این مراحل توسط کارشناسان و متخصصین آنی بار انجام خواهد شد و تنها کافیست برای ثبت درخواست و وقت معاینه حیوانات خود با شماره 57669-021 در تماس باشید. 

تشریفات گمرکی برای ارسال بار به بوستون شامل چه مواردی می شود؟

منظور از تشریفات گمرکی مرحله وزن کردن بار، ارزیابی اقلام بار، بررسی مدارک و اسناد خروج بار و . . . می باشد .

در این مرحله اجازه خروج کالاهای ممنوعه داده نمی شود و توسط مامور گمرک برگشت داده شده و یا در صورت مغایرت کالا با قوانین جمهوری اسلامی ممکن است بارتان دردسر ساز شود. پس ، از مشاوران آنی بار در مورد این کالاهای ممنوعه مشاوره  دریافت نمایید.

مدارک لازم برای ارسال بار مسافری به بوستون

شما یا نماینده شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان در گمرک فرودگاه می توانید اقدام به فرستادن بار به بوستون در آمریکا نمایید. البته بدیهی است که باید مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در بوستون که دریافت کننده بار شما در فرودگاه بوستون می باشد با خود همراه داشته باشید.

 

مدارک لازم برای ارسال بار تجاری به بوستون

با توجه به جمعیت زیاد ایرانیان در بوستون افراد بسیاری اقدام به صادرات بار تجاری به بوستون مینمایند. برای ارسال بارهای تجاری به بوستون علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست :

 • کارت بازرگانی
 • مجوزهای لازم(در صورت لزوم)
 • لیست بسته بندی
 • فاکتور فروش
 • مرحله نهایی صدور بارنامه ارسال بار به بوستون

 

پس از طی تمام مراحل ذکر شده و تایید افسر گمرک بار شما آماده تحویل به شرکت هواپیمایی است. 

 

چرا آنی بار را برای ارسال بار به بوستون انتخاب کنیم ؟

 

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به بوستون توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما معرفی کنیم :

 

 • بازدید رایگان کارشناسان مجرب از بار و محموله شما
 • بهترین تیم مشاوره و کارشناسی برای ارسال بار به بوستون  
 • تعیین بهترین مسیر برای ارسال بار به بوستون (دریایی یا هوایی) و مشخص کردن هزینه ارسال بار به بوستون
 • بسته بندی کاملا استاندارد و ایمن توسط پرسنل شرکت آنی بار
 • حمل بار از درب منزل تا فرودگاه بین المللی
 • انجام تشریفات قانونی و اخذ مجوزهای لازم و ضروری برای ارسال بار به آمریکا 
 • صدور بارنامه بین المللی
 • ارائه بیمه نامه CMR تا مبلغ 20 هزار دلار و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود 
 • امکان پیگیری بارهای ارسال شده به بوستون
 • امکان ارسال بار به بوستون بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری 

 

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به بوستون را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

 

حمل بار به بوستون تحت پوشش بیمه کامل 

 

یکی از مهمترین موارد هنگام ارسال بار به بوستون ، استفاده از بیمه نامه بین المللی می باشد ، که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به بوستون است.

 

هر نوع محموله ای که از ایران به مقاصد مختلف در جهان ارسال می شود باید در مقابل حوادث و خسارات به صورت کامل تحت پوشش قرار گیرد. بر اساس میزان ارزش محموله مبلغ سطح پوشش بیمه مشخص می شود. 

 

مجموعه آنی بار در روش حمل دریایی و هوایی برای بوستون یا سایر شهر های آمریکا از بهترین و کاملترین بیمه نامه استفاده می نماید و پوشش صفر تا صد را فراهم نموده است. از همین جهت می توانید با خیال آسوده محموله خود را به آنی بار بپارید. 

خساراتی از قبیل شکستگی ، سرقت محموله ، آتش سوزی و غیره به صورت کامل تحت پوشش بیمه قرار خواهند داشت.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار 

استعلام هزینه باربری ایران به بوستون

 

یکی از مهمترین مواردی که برای باربری ایران به بوستون مد نظر صاحبین محموله ها می باشد هزینه های انتقال است. هزینه ها معمولا بر اساس نوع محموله و شرایط آن و روش حمل آن مشخص می شود. در برخی موارد صاحبین کالا با انتخاب روشی نامناسب باعث افزایش هزینه های انتقال نیز می شود. از همین جهت بهترین راه برای استعلام هزینه های باربری و ارسال بار به بوستون تماس با کارشناسان و ارائه اطلاعات در خصوص شرایط محموله می باشد.

باربری از ایران به بوستون توسط مجموعه آنی بار در مدت زمان کوتاهی انجام میشود و برای انتقال محموله های مختلف مشاوره تخصصی رایگان در راستای بهبود خدمات و تجربه باربری بین المللی با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میگرد.

 

بوستون مرکز و بزرگترین شهر ایالت ماساچوست آمریکاست. این شهر با جمعیتی بیش از ۶۶۷٬۱۳۷ نفر، بیست و سومین شهر بزرگ آمریکاست. بوستون یکی از قدیمی‌ترین شهرهای آمریکا است که در سال ۱۶۳۰ توسط مهاجران پیوریتَن (Puritan) تأسیس شده‌است. بوستون بزرگ منطقه‌ای کلان‌شهری شامل بوستون و شهرهای اطراف است. بوستون مرکز حوادث انقلاب آمریکا بود، مانند بوستون تی پارتی. نخستین مترو و نخستین مدرسهٔ عمومی آمریکا در بوستون ساخته شد.

اکنون، شماری از بهترین دانشگاه‌های جهان در این شهر قرار دارد؛ دانشگاه هاروارد (Harvard University)، مؤسسهٔ فناوری ماساچوست (MIT)، تافتس (Tufts)، دانشگاه بوستون (Boston University) و دانشگاه نورث ایسترن (Northeastern University) از این جمله‌اند. بوستون یکی از بزرگترین و شناخته‌شده‌ترین مراکز پزشکی و پژوهشی است که چندی از معروفترین بیمارستان‌های جهان را داراست.

بوستون مرکز شماری از موفقترین فرنچایزهای ورزشی در آمریکا است؛ بوستون سِلتیکس (Boston Celtics)، بوستون رد ساکس (Boston Red Sox) و بوستون برویینز (Boston Bruins) نمونه‌هایی از این دست هستند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع