بنر آنی بار

ارسال بار به بیرمنگام انگلیس

حمل کالا از ایران به بیرمنگام انگلستان

 

ارسال بار به بیرمنگام یکی از خدماتی است که آنی بار به هموطنان گرامی ارائه می نماید ، باربری از ایران به بیرمنگام به صورت همه روزه انجام می شود . هموطنان و مهاجران گرامی می توانند با کمترین هزینه ارسال بار به بیرمنگام را از تمام نقاط کشور با انواع روش های باربری انجام دهند .  

 

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات ارسال بار به بیرمنگام همراه با انجام فرایند گمرکی در ایران و انگلستان می باشد و این امکان را برای شما فراهم می نماید که در اسرع وقت محموله های خود را تحویل بگیرید.

 

شما می توانید با استفاده از خدمات آنی بار ، انواع بار و کالاهای تجاری و صنعتی ، اثاثیه و لوازم منزل و . . . را از تهران و سایر شهرها به بیرمنگام ارسال کنید . 

 

ارسال بار به بیرمنگام و سایر شهرهای انگلستان بصورت همه روزه انجام میشود و برای حفاظت از محموله شما بیمه بار بصورت کامل انجام میشود ؛ بسته بندی نیز بصورت تخصصی و حرفه ای توسط آنی بار برای ارسال بار به بیرمنگام ارائه می شود.

 

حمل و نقل تخصصی و حرفه ای برای ارسال بار به بیرمنگام را از آنی بار بخواهید .

حمل و نقل بار به بیرمنگام

انواع روش های ارسال بار و کالا به بیرمنگام

 

برای ارسال بار به بیرمنگام می توانید از انواع روش های باربری هوایی ، زمینی ، دریایی استاده کنید .

 

کارشناسان ما با توجه به نوع بارتان ، مدت زمانی که برای ارسال آن در نظر دارید ، نرخ کرایه مورد نظرتان و . . . مناسب ترین روش را برای ارسال بار به بیرمنگام را در اختیارتان قرار می دهد.

 

بیرمنگام یا بیرمینگهام شهری واقع در کلان‌شهر مستقل در ناحیه میدلند غربی انگلستان است. این شهر دومین شهر پرجمعیت بریتانیای کبیر پس از لندن به شمار می‌رود. 

 

بیرمنگام از شهرهای عمده بریتانیا با جمعیت قابل توجه مهاجران است و جامعه بزرگی از مسلمانان بریتانیایی در این شهر سکونت دارند. 

 

ارسال بار به فرانسه با انواع روش های باربری هوایی و زمینی  

 

ارسال هوایی بار به بیرمنگام 

 

باربری هوایی یکی از روش های ارسال بار به بیرمنگام می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به بیرمنگام ارسال میشود. 

 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به بیرمنگام است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

 

ارسال بار به بیرمنگام بصورت هوایی ، به 2 روش کارگو و فریت بار انجام میشود.  کارگو به ارسال بار و کالا با هواپیماهای باربری گفته میشود که امکان حمل حجم زیادی از انواع بار را فراهم میکند. اما منظور از فریت بار ، ارسال بار به بیرمنگام در حجم کم و بصورت مسافری می باشد .

 

ارسال بار به بیرمنگام به صورت فریت بار با بهترین بیمه نامه انجام میشود . ما برای انتقال فوری محموله های شما در اسرع وقت ، 500 میلیون بیمه رایگان برای ارسال بار به بیرمنگام در اختیارتان قرار میدهیم . 

 

حمل بار هوایی ایران به بیرمنگام

ارسال بار بصورت زمینی برای بیرمنگام

 

 

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به بیرمنگام به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود . ارسال بار به بیرمنگام به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد .

 

 

در روش اول ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف در شهر بیرمنگام ، تخلیه می شود . در بعضی موارد هزینه ارسال بار به بیرمنگام بصورت خرده بار کمتر است اما ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بینجامد .

 

 

در روش دوم ، بار شما به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص از ایران به بیرمنگام حرکت می نماید. در  این روش ، همان خودرویی که محموله شما را بارگیری کرده است در گمرک انگلستان محموله را تحویل میدهد و شما می توانید برای اطمینان از صحت این موضوع شماره پلاک خودرو را تطبیق دهید . 

 

 

در روش زمینی ، بارتن بصورت زمنی به نزدیک ترین شهر به انگلستان ارسال می شود و سپس از آنجا توسط لندی گرافت به انگلستان و شهر بیرمنگام ارسال می شود.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ارسال انواع بار و کالا به شهر بیرمنگام 

 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به بیرمنگام ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به بیرمنگام بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به بیرمنگام می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات ارسال بار به انگلستان به شما عزیزان ندارد. 

 

 • ارسال محموله صادراتی به بیرمنگام
 • انتقال آهن آلات به بیرمنگام
 • ارسال اثاثیه به بیرمنگام
 • حمل لوازم شخصی به بیرمنگام
 • ارسال کالاهای تجاری به بیرمنگام

 

آنی بار ، ارسال انواع بار و کالا را همراه با خدمات گمرکی برای شما انجام می دهد.

 

حمل انواع بار و کالا به بیرمنگام انگلیس
حمل انواع بار و کالا به بیرمنگام انگلیس

ارسال چه کالاهایی به بیرمنگام ممنوع است ؟

 

 

در خدمات ارسال بار به بیرمنگام یا سایر شهر های انگلستان ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و انگلستان قابلیت ارسال ندارند .

 

با این وجود ، قبل از ارسال بار به بیرمنگام میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به بیرمنگام می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای انگلستان نیز بار ارسال کنید.

 

در صورتی که هنگام ارسال بار به بیرمنگام این کالا ها در بارتان مشاهده شود جریمه می شوید و در برخی موارد همچون دخانیات پیگرد قانونی دارد. 

 

کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به بیرمنگام هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید. 

 

برلین پایتخت کشور آلمان می باشد ، ارسال بار به برلین یکی از مهم ترین خدمات آنی بار می باشد . 

 

ارسال اثاثیه منزل از ایران به بیرمنگام 

 

علاوه بر ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی دیگر از خدمات آنی بار برای ارسال بار به بیرمنگام می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در بیرمنگام یا سایر شهر های انگلستان را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به بیرمنگام را در اختیارشان قرار دهد.

 

ارسال اثاثیه و لوازم منزل به بیرمنگام را می توانید به صورت زمینی و هوایی انجام دهید . 

 

حمل اثاثیه به صورت زمینی را نیز می توانید به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به بیرمنگام در اختیارتان قرار می دهد.

 

برای ارسال اثاث منزل بصورت دربست با یک ترانزیت یا کامیون به بیرمنگام ، ابتدا نیاز است کارت اقامت خود را دریافت کنید .

 

ارسال اثاث منزل به انگلیس 

حمل بار به بیرمنگام تحت پوشش بیمه کامل 

 

در خدمات ارسال بار به بیرمنگام ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به بیرمنگام است . 

 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به بیرمنگام خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به بیرمنگام ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

 

آنی بار برای ارسال بار به بیرمنگام یا سایر شهر های انگلستان از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

 

بیمه نامه شرکت حمل و نقل آنی بار برای ارسال بار به بیرمنگام، در کمترین زمان ممکن بیشترین پوشش را به شما ارائه می نماید.

 

ارسال بار به رم ، پایتخت و مهم ترین شهر ایتالیا می باشد که با کمترین هزینه انجام می شود . 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

هزینه باربری از ایران به بیرمنگام 

 

هزینه ارسال بار به بیرمنگام یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی از جمله وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن داشته باشید .

 

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به بیرمنگام استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به بیرمنگام بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به بیرمنگام دارد.

 

 

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به بیرمنگام را استعلام بگیرید ، البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به بیرمنگام به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به بیرمنگام بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

 

خدمات آنی بار تنها محدود به لیورپول نیست بلکه شما می توانید برای ارسال بار به منچستر ، ارسال بار به لندن ، ارسال بار به لیورپول و . . .  با آنی بار تماس بگیرید.  

 

ثبت درخواست باربری به بیرمنگام

 

 کارشناسان خبره آنی بار ، انواع روش های باربری را برای ارسال بار به بیرمنگام در نظر گرفته اند.

برای ارتباط با واحد بین الملل شرکت آنی بار می توانید به صورت مستقیم با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و پاسخ هرگونه سوال خود را در زمینه باربری ، گمرک ،بیمه ، روش های حمل بار را از واحد پشتیبانی بین الملل آنی بار دریافت کنید.

برای ارسال بار به بیرمنگام از طریق واتساپ نیز می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سفارش خود را ثبت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع