ارسال بار به بیشکک ( زمینی و هوایی ) + بیمه کامل

حمل و نقل بار و کالا به بیشکک

ارسال بار به بیشکک یکی از خدماتی است که آنی بار به هموطنان گرامی ارائه می نماید ، باربری از ایران به ترکمنستان به صورت همه روزه انجام می شود. هموطنان و مهاجران گرامی می توانند با کمترین هزینه ارسال بار به بیشکک را از تمام نقاط کشور با انواع روش های باربری انجام دهند.  

 

ارسال بار به بیشکک به صورت تخصصی و همه روزه انجام میشود و از همه نقاط ایران امکان انتقال محموله های تجاری و صنعتی و شخصی فراهم خواهد. تیم متخصص آنی بار برای انتقال محموله های مختلف مشاوره تخصصی به صورت رایگان در اختیار شما قرار میدهد. 

برای ارسال بار به قرقیزستان تمامی محموله ها به صورت کامل تحت پوشش بهترین بیمه نامه قرار خواهند گرفت که امنیت محموله ها به صورت کامل تامین گردد.

ارسال بار و کالا از ایران به بیشکک
ارسال بار و کالا از ایران به بیشکک

روش های حمل بار از ایران به بیشکک

 

برای ارسال بار و کالا از ایران به بیشکک روش های متعددی وجود دارد که امکان انتقال محموله ها در ابعاد و اوزان مختلف را فراهم می نماید. هر یک از این روش ها دارای شرایط خاص خود هستند و هزینه های متفاوتی نیز دارند. 

با انتخاب یک روش مناسب  برای انتقال محموله ها به بیشکک می توانیم هزینه های باربری را تا حد زیادی کاهش دهیم که این امر نیاز به مشاوره تخصصی با کارشناسان و انتخاب روش مناسب بر اساس نوع محموله و وزن و ابعاد آن دارد. 

روش های ارسال بار به بیشکک به صورت زمینی و هوایی می باشند که توسط مجموعه آنی بار با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه همراه بیمه نامه معتبر به شما عزیزان ارائه میشوند. در ادامه به بررسی این روش ها می پردازیم . 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ارسال هوایی بار به بیشکک 

 

یکی از روش های ارسال بار به بیشکک ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به ترکمنستان ارسال میشود. 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به بیشکک است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

فریت بار به بیشکک مناسب حمل انواع بار و کالاهای شخصی ، اثاثیه در حجم کم می باشد و خدمات کارگو مناسب واردات و صادرات ایران و ترکمنستان می باشد.

فرودگاه بین‌المللی بیشکک، مرکز حمل‌ونقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به بیشکک از طریق فریت بار این فرودگاه انجام می‌گیرد.
علاوه بر ارسال بار به بیشکک ، همه روزه برای ارسال بار به تاشکند و ارسال بار به عشق آباد نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را می توانید از طریق آنی بار تجربه کنید. 

ارسال بار بصورت زمینی برای بیشکک

 

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به بیشکک به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود و از نظر هزینه و میزان حجم  بار قابل ارسال کاملا مقرون به صرفه است. 

ارسال بار به بیشکک به صورت زمینی به 2 صورت دربست و گروپاژ انجام می شود که در روش حمل بار در بستی امکان ارسال 23-24 تن محموله و کالا با استفاده از تریلی ترانزیت فراهم می باشد.  اما روش گروپاژ به معنای حمل خرده بار و یا حمل دو الی چند محموله ، با یک خودرو باربری می باشد که در این روش هزینه های انتقال بار بسیار کمتر خواهد شد.

مشاوره با کارشناسان مجموعه آنی بار از طریق شماره 57669-021 می تواند منجر به انتخاب روشی مناسب با کمترین هزینه برای شما عزیزان شود.

ارسال زمینی به بیشکک
ارسال زمینی به بیشکک

علاوه بر ارسال بار به بیشکک ، همه روزه برای ارسال بار به باکو و ارسال بار به دبی نیز می توانید از طریق شماره 57669-021 مشاوره رایگان را تجربه کنید.

 

تشریفات گمرکی برای ارسال بار به بیشکک شامل چه مواردی می شود؟

منظور از تشریفات گمرکی مرحله وزن کردن بار، ارزیابی اقلام بار، بررسی مدارک و اسناد خروج بار و . . . می باشد .

در این مرحله اجازه خروج کالاهای ممنوعه داده نمی شود و توسط مامور گمرک برگشت داده شده و یا در صورت مغایرت کالا با قوانین جمهوری اسلامی ممکن است برای تان دردسر ساز شود. پس از مشاوران خود در مورد این کالاهای ممنوعه حتما از قبل اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

تشریفات گمرکی برای ارسال اثاث منزل به بیشکک شامل موارد زیر می شود :

 • لیست بسته‌بندی بار Packing List
 • اصل پاسپورت فرستنده
 • اصل کارت ملی فرستنده
 • کپی بلیت
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده
 • پستی گیرنده
 •  شماره تلفن گیرنده

تشریفات گمرکی برای ارسال بارهای تجاری به بیشکک شامل موارد زیر می شود :

 • کارت بازرگانی
 • مجوزهای لازم(در صورت لزوم)
 • لیست بسته بندی
 • فاکتور فروش
 • مرحله نهایی صدور بارنامه ارسال بار به بیشکک

پس از طی تمام مراحل ذکر شده و تایید افسر گمرک بار شما آماده تحویل به شرکت هواپیمایی است. 

ارسال انواع بار و کالا به شهر بیشکک 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به بیشکک ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید .

ما برای ارسال بار به بیشکک بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد .

 • ارسال محموله صادراتی به بیشکک
 • انتقال آهن آلات به بیشکک
 • ارسال اثاثیه به بیشکک
 • حمل لوازم شخصی به بیشکک
 • ارسال کالاهای تجاری به بیشکک

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به بیشکک را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و بیشکک ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

انجام امور گمرک و ترخیص کالا برای ارسال بار به بیشکک ترکمنستان را می توانید به کارشناسان و متخصصان آنی بار بسپارید.

 

علاوه بر ارسال بار به بیشکک ، همه روزه ارسال بار به قطر و ارسال بار به کویت نیز توسط مجموعه آنی بار با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه همراه با مشاوره رایگان انجام خواهد شد.

ارسال چه کالاهایی به بیشکک ممنوع است ؟

هنگام ارسال بار به بیشکک، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و بیشکک قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به بیشکک هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

با این وجود ، قبل از ارسال بار به بیشکک میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال بار به بیشکک می باشند.

اگر هنگام ارسال بار به بیشکک ، کالاهای ممنوعه در بارتان مشاهده شود ، جریمه می شوید و حتی ممکن است در مواردی همچون دخانیات پیگرد قانونی نیز انجام شود.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

چرا آنی بار را برای ارسال بار به بیشکک انتخاب کنیم ؟

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به بیشکک توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما معرفی کنیم :

 • بازدید رایگان کارشناسان مجرب از بار و محموله شما
 • بهترین تیم مشاوره و کارشناسی برای ارسال بار به بیشکک  
 • تعیین بهترین مسیر برای ارسال بار به بیشکک (دریایی یا هوایی) و مشخص کردن هزینه ارسال بار به بیشکک
 • بسته بندی کاملا استاندارد و ایمن توسط پرسنل شرکت آنی بار
 • حمل بار از درب منزل تا فرودگاه بین المللی
 • انجام تشریفات قانونی و اخذ مجوزهای لازم و ضروری برای حمل بار به ترکمنستان 
 • صدور بارنامه بین المللی
 • ارائه بیمه نامه CMR تا مبلغ 20 هزار دلار و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود 
 • امکان پیگیری بارهای ارسال شده به بیشکک
 • امکان ارسال بار به بیشکک بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری 

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به بیشکک را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

 

 

هزینه باربری از ایران به بیشکک 

هزینه ارسال بار به بیشکک هم مانند هزینه های ارسال بار به دیگر کشورها محاسبه میشود.

عواملی که بر نرخ کرایه ارسال بار به بیشکک تاثیرگذارند شامل این موارد میشوند : شهر مقصد ، حجم و وزن بار ، روشی که برای ارسال لوازم خود انتخاب کرده اید و نوع بسته بندی و خدمات جانبی مانند استفاده از کارت بازرگانی ، برای کسانیکه قصد ارسال بار غیر تجاری و یا نمونه های تجاری و یا بار نمایشگاهی و یا خروج موقت به این کشور را دارند.

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به بیشکک استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به بیشکک بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به بیشکک دارد.

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به بیشکک را استعلام بگیرید ، البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به بیشکک به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به بیشکک بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

جهت دریافت خدمات باربری و ارسال بار به بیشکک تنها کافیست با شماره 57669-021 تماس بگیرید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

ارسال بار به بیشکک بدون بلیط و پاسپورت امکان پذیر است ؟

 همراه داشتن بلیط و پاسپورت در تمام مراحل سفر و ارسال بار به بیشکک ضروری است. صاحبین بار باید بدانند که فریت بار هوایی به بیشکک برای بارهای کم‌حجم مقرون به صرفه است، اما بلیط و پاسپورت را حتماً از شما می‌خواهند.
شرکت آنی بار امکان ارسال بار به بیشکک بدون بلیط و پاسپورت را برای شما فراهم نموده است.
افرادی که قصد ارسال بارهای تجاری را دارند و می‌خواهند فرش و مواد غذایی و صنایع‌دستی به بیشکک ارسال کنند، مطلع باشند که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی ، جهت انجام تشریفات گمرکی و ارسال بار به بیشکک الزامی است.
حضور شما در زمان ارسال بار به بیشکک در بیشتر مواقع ضروری نیست.
مراحل ارسال بار به بیشکک ، به این صورت است که بار شما از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می‌گیرد و سپس بصورت زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می دهد و به امور گمرکی جهت ارسال بار به بیشکک و حمل هوایی آن خواهد پرداخت.
در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار به بیشکک یا فرستادن سوغات برای عزیزان خود هستید، شرکت آنی بار ، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به بیشکک را بر عهده می‌گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست.  

حمل بار به بیشکک همراه با بیمه نامه معتبر

هنگام حمل و نقل بین المللی، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود، استفاده از بیمه نامه میباشد. بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به بیشکک است. 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به بیشکک خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به بیشکک( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی یا دریایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد.

آنی بار برای ارسال بار به بیشکک یا سایر شهر های ترکمنستان از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود.  پوشش بیمه از لحظه تحویل بار به باربری شروع می شود و تا هنگام تحویل بارتان در بیشکک را شامل می باشد.

بیشکک پایتخت کشور قرقیزستان است. جمعیت آن بر اساس آمار سال ۲۰۲۰ میلادی یک میلیون و پنجاه و چهار هزار نفر بوده‌است. بیشکک کنونی، در محل نقطه‌ای بسیار کوچک در مسیر جاده ابریشم واقع شده‌است.

بافت شهر بیشکک کنونی به گونه‌ای است که باعث تصفیه هوا به وسیلهٔ هوای کوهستانی می‌شود. بیشکک دارای ۲۶۲ خیابان است. مهم‌ترین خیابان‌های شهر مناس، چوئی، عبدالرحمان اف، بایتیک باتیر، مسکوسکی است. در بلوارهای ارکیندیک و مولودایا گواردیا نیز کافه‌های تابستانی و زمین بازی کودکان وجود دارد. بیشتر نواحی مسکونی مانند شهرک‌های مسکونی شماره ۶ تا ۲۶، در جنوب شهر قرار گرفته‌است.

در فاصله زمانی ۱۹۲۶ تا ۱۹۹۱ نام این شهر بر اساس نام یکی از رهبران انقلاب بولوشویکی روسیه، میخائیل فرونزه که از نزدیکان لنین و متولد بیشکک کنونی بود و در جریان انقلاب ۱۹۰۵ و انقلاب ۱۹۱۷ و شورش‌های داخلی دهه ۱۹۲۰ نقش بسیار چشمگیری داشت، به نام «فرونزه» نامیده می‌شد.

 

باربری بین المللی آنی بار به عنوان متخصص انتقال محموله ها به همه نقاط جهان به صورت همه روزه آماده ارائه مشاوره به صورت رایگان و انتقال محموله های تجاری و صنعتی به بیشکک و سایر شهر های جهان است . با شماره 57669-021 در تماس باشید و بهترین خدمات را تجربه کنید. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع