anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

ارسال بار به تاجیکستان | باربری ایران به تاجیکستان

حمل و نقل بار بصورت همه روزه از ایران به تاجیکستان توسط شرکت آنی بار با کمترین هزینه و با دقیق ترین و سریعترین خدمات در اختیار شما قرار میگیرد و شما می توانید انواع محموله و کالاهای خود را با ارزانترین تعرفه بصورت زمینی و هوایی به نقاط مختلف تاجیکستان ارسال کنید . 

 

روش های حمل بار به تاجیکستان

 

برای حمل بار از ایران به تاجیکستان روش های مختلفی وجود دارد و هریک از این روش ها دارای مزایا و معایب مشخصی هستند . روش حمل بر اساس نوع بار و محموله مشخص میشود و بر همین اساس باید نوع و نحوه حمل و نقل را مشخصی نمود . 

 

 

برای ارسال بار و کالا های شخصی و تجاری و صنعتی به تاجیکستان از روش های زیر استفاده میشود : 

 

 • حمل زمینی 
 • حمل هوایی 
 • حمل ریلی 

 

 

سریعترین روش حمل ، حمل هوایی است . این روش علاوه بر این که سریعترین روش است ، هزینه های بیشتری نیز برای حمل و نقل شامل میشود . 

 

 

اما روش حمل و نقلی که تاجران بیشتر به ان علاقه دارند ، حمل زمینی به تاجیکستان است . این روش حمل هزینه های کمتری نسبت به حمل هوایی دارد اما مدت زمان بیشتری نیز برای تحویل بار زمان لازم دارد . 

 

 

چه در روش حمل زمینی و چه در روش حمل  هوایی ، آنی بار بهترین و حرفه ای ترین مشاوران را برای ارائه خدمات باربری به شما در اختیار دارد . 

 

 

ارسال انواع بار به تاجیکستان

برای ارسال انواع کالاها به تاجیکستان ، آنی بار همه روزه خدمات باربری را در اختیار شما قرار میدهد اما برای برخی از کالاها ، صادرات انها مجاز نیست و یا نیاز به مجوزات قانونی خاصی است . 

 

 

آنی بار پس از اخذ مجوز از طرف شما خدمات حمل و نقل را در اسرع وقت به شما عزیزان ارائه می نماید . اما برای حمل بسیاری از کالاهای صادراتی نیازی به مجوزات حمل نیست . 

 

ویژه >>> ارسال بار به افغانستان بصورت تخصصی و حرفه ای 

 

 

حمل اثاث منزل به تاجیکستان

 

 

مجموعه آنی بار برای ارسال اثاثیه و لوازم منزل از ایران به تاجیکستان نیز خدمات حمل و نقل را در اختیار شما قرار میدهد . برای حمل و نقل اثاث ، میبایست علاوه بر بسته بندی اصولی یک لیست از تمامی لوازم و اثاثیه تهیه نمود که در زمان حمل در گمرکات کشور ها مورد بررسی قرار میگیرند . 

 

 

برای حمل و نقل اثاثیه شما ، ما در مجموعه آنی بار تریلی چادری یا کامیونت مسقف را در اختیار شما قرار میدهیم تا در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت بهترین خدمات را تجربه کنید . 

 

 

 

برای بسته بندی اثاثیه نیز آنی بار تیم حرفه ای و مخصوصی را تدارک دیده است که در صورت نیاز شما امکان ارائه خدمات بسته بندی اثاثیه نیز فراهم میباشد . 

 

 

اثاث کشی به خارج از کشور را توسط تیم آنی بار انجام دهید و بدون اسرس اثاثیه خود حمل کنید.

 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

  حمل بار به ترکمنستان از دیگر خدمات آنی بار می باشد .

  بیمه نامه مخصوص حمل بار به تاجیکستان

   

  برای حمل و نقل بار بصورت بین المللی نیز مجموعه آنی بار از بهترین و کاملترین بیمه نامه استفاده مینماید .

   

   

  مجوز تردد CMR دارای بیمه نامه تا سقف ۲۰ هزار دلار است اما مجموعه آنی بار برای حفاظت هرچه بیشتر از محموله شما ، طی قراردادی با یکی از شرکت های بزرگ بیمه در کشور، محموله شما را بصورت کامل تحت پوشش قرار میدهد تا درصورت بروز هرگونه حادثه ای که سبب خسارت به محموله شما شد ، امکان جبران خسارات بصورت کامل وجود داشته باشد 

   

  حمل بار به روسیه به همراه بیمه نامه بین المللی 

   

  فریت بار هوایی به تاجیکستان

   

  در ارسال بار هوایی به تاجیکستان عوامل مختلف روی قیمت ارسال محصولات تاثیرگذار است .

   

   

  وزن ، مقصد ،نوع بسته بندی همگی از فاکتورهایی هستند که با توجه به آن میزان هزینه ارسال هوایی بار به تاجیکستان را تعیین می کنند .

   

   

  معمولا از خدمات فریت بار هوایی برای ارسال  محموله ها و کالاهای کم حجم و نسبتا سبک استفاده میشود اما امکان حمل محموله های سنگین نیز وجود دارد که از نظر هزینه ای مبلغ بالایی توسط خطوط هوایی دریافت میگردد . 

   

   

   

  >>> ارسال بار به قزاقستان با کمترین هزینه و بصورت همه روزه و سریع 

   

  مشاوره تخصصی برای حمل و نقل به تاجیکستان

   

   

  اگر قصد دارید محموله ای را از ایران به تاجیکستان ارسال کنید اما اطلاعات کافی در خصوص این خدمات ندارید ، بهترین و سریعترین راه تماس با مشاوران آنی بار با و مشاوره بصورت تخصصی با ایشاان است . 

   

  مشاوره با کارشناسان ما علاوه بر کاهش هزینه های حمل و نقل بار شما سبب بهبود کیفیت و تسریع در خدمات رسانی نیز خواهد شد . حمل و نقل سریع و ارزان را می توانید از تمام نقاط ایران برای تاجیکستان ازطریق سامانه آنی بار در اختیار خود داشته باشید . 

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع