ارسال بار به تالین | فریت هوایی تالین

حمل و نقل و باربری به تالین از تمام نقاط ایران

ارسال بار به تالین یکی از خدمات تخصصی آنی بار است که به هموطنان گرامی ارائه می شود ، باربری به تالین همه روزه از تمام نقاط کشور انجام می شود . هموطنان و مهاجران گرامی می توانند با کمترین هزینه ارسال بار به تالین را از تمام نقاط کشور با انواع روش های باربری انجام دهند.

تمامی خدمات ارسال بار به تالین همراه با انجام فرایند گمرکی در ایران و استونی توسط شرکت آنی بار انجام می شود و این امکان برای شما فراهم است که در اسرع وقت انواع بار و کالا را به تالین یا هر یک از شهرهای استونی ارسال کنید.

 

مجموعه آنی بار به عنوان یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین شرکت های حمل و نقل بین المللی در ایران برای ارسال بار به تالین از طریق حمل دریایی ، هوایی و زمینی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد که امکان انتقال محموله های تجاری ، صنعتی و شخصی برای شما فراهم خواهد شد.

 

در مجموعه آنی بار برای انتقال محموله های شما از بهترین و کامل ترین بیمه نامه استفاده می شود و محموله ها در امنیت کامل منتقل خواهند شد. برای ارسال بار به استونی می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

ارسال هوایی بار به تالین

ارسال بار به تالین با روش های مختلف باربری هوایی ، زمینی انجام می شود . یکی از روش های ارسال بار به تالین ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به تالین ارسال میشود.

حمل و نقل هوایی سریعترین و بهترین روش برای ارسال بار به تالین است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند.

ارسال بار به تالین بصورت هوایی ، شامل خدمات کارگو و فریت بار می شود که امکان ارسال انواع بار و کالا را برای شما فراهم می نماید.

کارگو به ارسال بار و کالا های تجاری با هواپیماهای باربری گفته می شود که امکان حمل حجم زیادی از انواع بار را فراهم می کند. اما منظور از فریت بار ، ارسال بار به تالین در حجم کم و بصورت مسافری می باشد.

ارسال بار به تالین بصورت هوایی در کوتاه ترین زمان از معتبرترین ایرلاین همراه با بیمه نامه کامل انجام می شود و می توانید محموله های خود را با اطمینان کامل به آنی بار بسپارید.

علاوه بر ارسال بار به تالین ، همه روزه برای حمل هوایی به استکهلم نیز می توانید از طریق آنی بار بهترین خدمات را ثبت سفارش نمایید و با مشاوره رایگان محموله های خود را در اسرع وقت منتقل کنید.

ارسال بار بصورت زمینی برای تالین

 

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به تالین به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود . ارسال بار به تالین به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد .

 • گروپاژ ( خرده بار )
 • حمل دربستی

در روش اول ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف در شهر تالین ، تخلیه می شود . در بعضی موارد هزینه ارسال بار به تالین بصورت خرده بار کمتر است اما ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بینجامد .

در روش دوم ، بار شما به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص از ایران به تالین حرکت می نماید. این روش ، از نظر زمانی بهتر از گروپاژ است.

 

ارسال بار بصورت دریایی به تالین استونی

یکی از روش های ارسال بار به تالین استونی ، باربری دریایی می باشد ، این روش برای ارسال بار به شهرهایی استفاده می شود که دارای بنادر دریایی می باشد .

برای ارسال بار به تالین بصورت دریایی ، ابتدا بارتان به یکی از بنادر کشور ارسال می شود و سپس از آنجا توسط کانتینر مناسب در کشتی های باربری ، بارگیری و به تالین ارسال می شود .

هزینه ارسال بار به تالین با این روش کمتر از روش های دیگر است اما این روش زمان زیادی طول می کشید و برای برخی بارها مناسب نیست.

کارشناسان ما با توجه به نوع بارتان مناسب ترین روش باربری را برای ارسال بار به تالین به شما پیشنهاد می کنند.

 

علاوه بر ارسال بار و کالا از ایران به تالین ، ارسال بار به تیرانا در آلبانی نیز به صورت تخصصی و همه روزه از طریق انواع روش های باربری انجام میشود.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به تالین

مدارکی که برای فریت بار به تالین بصورت هوایی مورد نیاز است بدین شرح می‌باشد:

 • یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما
 • اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)

اما چنانچه قصد ارسال بار تجاری به تالین را دارید، میبایست این مدارک را ارائه دهید:

 • کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به تالین
 • مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی (در صورت لزوم)
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)
 • اینوویس

برای ارسال بار به تالین بهتر است ابتدا با کارشناسان انی بار در تماس باشید تا با مشاوره کامل و به صورت رایگان در خصوص مدارک نام برده شده اطلاعات کامل به دست آورید . تیم متخصص آنی بار به صورت همه روزه از طریق سامانه تلفنی 57669-021 آماده همکاری با شما عزیزان هستند.

ارسال انواع بار و کالا به شهر تالین

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به تالین ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به تالین بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود .

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به تالین می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات ارسال بار به استونی به شما عزیزان ندارد.

 • ارسال بار مسافری به استونی
 • ارسال و صادرات لوازم و وسایل منزل به استونی
 • ارسال و صادرات فرش و تابلو فرش به استونی
 • ارسال و صادرات زعفران به استونی
 • ارسال و صادرات بارهای تجاری و غیر تجاری به استونی
 • ارسال بارهای نمایشگاهی به استونی

انجام تمام مراحل ارسال بار به تالین توسط کارشناسان و پرسنل آنی بار انجام می شود ، از امور گمرکی گرفته تا بسته بندی و بارچینی.

حمل بار و کالا را می توانید با انواع روش های باربری به تالین به آنی بار بسپارید.

ارسال اثاثیه منزل از ایران به تالین

حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی از خدمات آنی بار برای ارسال بار به تالین می باشد . برخی از هموطنانی قصد مهاجرت و ادامه زندگی در تالین یا سایر شهر های استونی را دارند ، برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به تالین را در اختیارشان قرار دهد.

حمل اثاثیه به صورت زمینی ، نیز به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به تالین در اختیارتان قرار می دهد.

برای ارسال اثاث به تالین نیاز به دریافت اخذ اقامت دائم یا موقت کشور استونی دارید ، برای این امر نیز می توانید از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید .

شما عزیزان باید حداقل 2 هفته قبل از زمان مورد نظرتان برای ارسال بار به تالین با آنی بار تماس بگیرید.

 

 

موارد ممنوعه هنگام ارسال بار به تالین

در خدمات ارسال بار به تالین یا سایر شهر های استونی ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و استونی قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به تالین هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

با این وجود ، قبل از ارسال بار به تالین میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات )
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . .
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به تالین می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای استونی نیز بار ارسال کنید.

حمل بار به تالین تحت پوشش بیمه کامل

بیمه نامه معتبر آنی بار تمامی حوادث پیش بینی نشده را برای ارسال بار به تالین در نظر گرفته و پوشش داده است.

تا بار در سلامت کامل به مقصد ارسال شود و در صورت بروز هر گونه حادثه هنگام ارسال بار به تالین تمامی زیان و ضررها ،در اسرع وقت و بدون کم و کاست جبران شود.

این بیمه نامه بر اساس ارزش بار تعیین می شود و در اختیار مشتری قرار داده می شود.

آنی بار برای ارسال بار به تالین از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه تکمیلی از شرکت های ایرانی استفاده می نماید .

هزینه کل ارسال بار به تالین که به مشتری اعلام می شود هزینه بیمه را نیز شامل می شود.

500 میلیون بیمه رایگان برای ارسال بار به تالین به تمامی صاحبین بار ارائه می شود .

برای ارسال بار به اسلو نیز می توانید از طریق آنی بار خدماتی متمایز ، سریع و ارزان را تجربه کنید.

هزینه باربری از ایران به تالین

هزینه ارسال بار به تالین یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . پاسخ این سوال با توجه به وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن مشخص می شود .

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به تالین استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به تالین بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه ارسال بار به تالین دارد.

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ دقیق باربری و ارسال بار به تالین را استعلام بگیرید.

البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به تالین به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به تالین بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

چرا آنی بار را برای ارسال بار به تالین انتخاب کنیم ؟

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به تالین توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم :

 • بازدید رایگان کارشناسان مجرب از بار و محموله شما
 • بهترین تیم مشاوره و کارشناسی برای ارسال بار به تالین
 • تعیین بهترین مسیر برای ارسال بار به تالین (دریایی یا هوایی) و مشخص کردن هزینه حمل بار به تالین
 • بسته بندی کاملا استاندارد و ایمن توسط پرسنل شرکت آنی بار
 • حمل بار از درب منزل تا فرودگاه بین المللی
 • انجام تشریفات قانونی و اخذ مجوزهای لازم و ضروری برای فریت بار به تالین
 • صدور بارنامه بین المللی
 • ارائه بیمه نامه CMR تا مبلغ 20 هزار دلار و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود
 • امکان پیگیری بارهای ارسال شده به تالین
 • امکان ارسال بار به تالین بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری

کارشناسان آنی بار همه روزه در خدمت رسانی به مشتری آماده می باشند و تمامی اطلاعات خود را در اختیار مشتری قرار خواهند داد تا مشتریان آنی بار در بستری امن ارسال بار به تالین را انجام دهند.

ارسال بار و کالا از ایران به تالین
ارسال بار و کالا از ایران به تالین

تالین پایتخت و بزرگ‌ترین شهر کشور استونی است که در ساحل شمالی این کشور و در کنار خلیج فنلاند قرار دارد. این شهر از قرن سیزدهم تا ۱۹۱۸ میلادی و اشغال استونی توسط آلمان در جنگ جهانی دوم از ۱۹۴۱ تا ۱۹۴۴ با نام روال (به استونیایی: Reval) شناخته می‌شده‌است.

شهر تالین حدود ۱۵۹٫۲ کیلومترمربع مساحت و ۴۴۰٬۷۷۶ نفر جمعیت دارد. این شهر در ۸۰ کیلومتری جنوب شهر هلسینکی، ۳۸۰ کیلومتری شرق استکهلم و ۳۲۴ کیلومتری غرب سن پترزبورگ واقع شده‌است.

این شهر که به‌عنوان پایتخت فرهنگی اروپا در سال ۲۰۱۱ نیز معرفی شده در فهرست آثار جهانی یونسکو قرار دارد و جزو ده شهر برتر هوشمند دنیا می‌باشد و اغلب سیلیکون‌ولی اروپا نامیده می‌شود. مرکز آژانس آی‌تی اتحادیه اروپا و مرکز دفاع سایبری ناتو در این شهر قرار دارد. در گذشته نام این شهر قلون بوده‌است و شریف ادریسی مورخ مسلمان در آثار خود به این شهر اشاراتی را نموده و آن را مانند قلعه کوچکی توصیف نموده‌است. پس از فتح تالین توسط دانمارکی‌ها این شهر با نام روال (Reval) و تا سال ۱۹۱۸ مورد استفاده بوده‌است.

 

ارسال بار به خارج توسط مجموعه آنی بار از همه نقاط ایران انجام میشود و محموله ها در اسرع وقت و با کمترین هزینه منتقل می شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع