بنر آنی بار

ارسال بار به تایلند ( بهترین خدمات با کمترین هزینه )

ارسال کالا به تایلند به صورت همه روزه

 

ارسال بار به تایلند در شرکت باربری آنی بار با کمترین و ارزان ترین هزینه انجام میشود. در حمل بار به تایلند می توانید از بیمه نامه معتبر آنی بار بهره مند گردید که خیال شما را بابت حمل محموله و حفظ سلامت آن راحت می نماید.

 

انواع روش حمل بار به صورت دریایی،هوایی در آنی بار برای ارسال بار به تایلند در نظر گرفته شده است.

 

حمل بار به صورت گروپاژ به تایلند امکان پذیر است. حمل بارهای سبک و سنگین به کشورهای آسیایی از جمله تایلند پذیرفته میشود.

علاوه بر ارسال بار به تایلند ، همه روزه و با بهترین کیفیت می توانید از خدمات ارسال بار به مالزی نیز بهره مند شوید. 

 

ارسال به تایلند با مشاوره رایگان

 

آنی بار برای پاسخ گویی به سوالات مشتریان در زمینه حمل و ارسال بار به تایلند و قوانین عبور انواع بار از گمرک کارشناسانی خبره و با سابقه ی فعالیت بیش از سی سال استخدام نموده است ، تا در تمامی ساعات آماده پاسخ گویی به مشتریان باشد.

 

شما می توانید انجام امور گمرکی جهت ارسال بار به تایلند را به کارشناسان ما بسپارید و خیال آسوده محموله های خود را در تایلند تحویل بگیرید .

 

 

ترخیص کاران ما در کمترین زمان آن را برای مشتری آماده خواهند کرد و برای ارسال اثاث منزل به تایلند تنها نیاز به کارت بازرگانی می باشد.

 

در باربری بین المللی ارائه مشاوره درست و هدفمند بیشترین نقش را در کاهش هزینه و حفظ ایمنی خدمات ارسال بار به تایلند دارد .

ارسال بار به تایلند
ارسال بار به تایلند

علاوه بر ارسال بار به تایلند ، همه روزه برای ارسال بار به کره جنوبی نیز بهترین خدمات در اسرع وقت انجام خواهد شد . 

 

ارسال انواع بار و کالا به تمام کشور تایلند

 

در آنی بار انواع بار تجاری،صنعتی و اثاث منزل به تایلند ارسال می شود. ارسال تمامی بارهای لوکس و با ارزش به تایلند را به ما بسپارید.

 

شرکت آنی بار در کمترین زمان و با کمترین هزینه ارسال بار به تایلند را انجام می دهد.

 

ارسال بار به تایلند به صورت دربست و گروپاژ و اخذ استاندارد و کارت بازرگانی انجام میشود و بهترین و ایمن ترین روش برای انتقال محموله های شما می باشد . 

 

  • ارسال مواد غذایی
  • ارسال مصنوعات چوب
  • ارسال تابلو و فرش
  • ارسال لباس و لوازم شخصی
  • ارسال کالاهای صادراتی و . . .

 

 

علاوه بر ارسال بار به تایلند ، همه روزه برای ارسال بار به ژاپن نیز بهترین خدمات با کمترین هزینه انجام خواهد شد .

حمل اثاث منزل به تایلند

 

در حمل اثاث منزل به تایلند علاوه بر داشتن کارت بازرگانی رعایت دو مورد ضروری می باشد.  ابتدا تهیه invoice و یا همان packing list می باشد و به این صورت می باشد که مشتریان برای ارسال بار به تایلند باید لیستی تهیه کرده و تمامی وسایل داخل هر کارتن را در آن ذکر کنند.

 

این کارتن ها به صورت رندوم در گمرک بازرسی شده و باید مطابقت کامل با لیست وسایل داخل آن داشته باشد در غیر اینصورت با مشکل مواجه خواهید شد.

 

دیگری دریافت گواهی سم پاشی برای ارسال بار به تایلند می باشد . این گواهی زمانی صادر می شود که تمامی بارها و بسته بندی های چوبی سم پاشی شده و پلمپ شود.

 

برای ارسال بار به تایلند و عبور از گمرک کشور مقصد رعایت این دو مورد ضروری و الزامی می باشد.

حمل اثاث منزل به تایلند
حمل اثاث منزل به تایلند

برای ارسال بار به سنگاپور نیز به صورت تخصصی و همه روزه امکان انتقال محموله های شما فراهم خواهد بود . 

انواع روشهای ارسال بار به تایلند

 

ارسال بار به تایلند از طریق روش های مختلفی انجام میشود که امکان ارسال محموله های تجاری و شخصی را فراهم می نماید. هر روش باربری برای انتقال نوع خاصی از کالا ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت و بر اساس شرایط حمل و نقل می بایست روش ی مناسب را انتخاب کرد. 

در حمل و نقل بین المللی از ایران به تایلند روش های زیر توسط آنی بار در اختیار شما قرار میگیرند : 

 

  • حمل هوایی 
  • حمل دریایی 

 

این روش ها برای ارسال محموله هایی با وزن زیاد و حجم زیاد یا محموله هایی در ابعاد کوچک و وزن 10 کیلویی استفاده میشوند. اگر قصد دارید با بهترین کیفیت محموله های خود را با روش درست به تایلند ارسال کنید با شماره های ما در تماس باشید.

 

علاوه بر ارسال بار به تایلند ، برای ارسال بار به چین نیز می توانید با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه محموله های خود را منتقل کنید . 

 

ارسال بار به تایلند به صورت هوایی 

 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به تایلند ، ارسال هوایی بار و کالا ها می باشد . ما در اسرع وقت و به صورت تخصصی امکان انتقال محموله های شما با کمترین هزینه را فراهم می نماییم.

 

در روش حمل هوایی برای تایلند ، محموله های شما با استفاده از معتبرترین و حرفه ای ترین شرکت های هواپیمایی منتقل میشود و برای حفاظت از محموله ها از بهترین بیمه نامه استفاده میشود.

 

ارسال بار به تایلند به صورت همه روزه و با کمترین قیمت انجام میشود و از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) بارگیری محموله های شما انجام خواهد شد.

 

برای مشاوره تخصصی در خصوص حمل هوایی به تایلند با شماره های ما در تماس باشید .

ارسال بار هوایی از ایران به تایلند
ارسال بار هوایی از ایران به تایلند

ارسال بار به صورت دریایی به تایلند 

 

برای ارسال بار به تایلند می توانید از روش دریایی نیز استفاده نمایید تا در اسرع وقت و با بهترین کیفیت محموله های شما بارگیری و منتقل شوند. تیم متخصص آنی بار با بهره گیری از متخصصین حمل و نقل دریایی امکان ارسال محموله های شما از همه نقاط کشور را برای تایلند فراهم می نماید.

ارسال بار به تایلند به صورت دریایی به این صورت است که محموله ها از نقاط مختلف کشور داخل کانتینر 20 فوت یا 40 فوت بارگیری می شوند و از طریق حمل زمینی به بنادر جنوبی کشور منتقل میشوند. پس از انجام فرایند های گمرکی محموله شما داخل کشتی های مخصوص بارگیری میشوند و به سمت تایلند حرکت می کنند.

 

برای ارسال بار به تایلند به صورت دریایی باید حدود 25 تا 30 روز زمان در نظر گرفت . از نظر هزینه نیز ارسال دریایی بسیار مقرون به صرفه و مناسب است.

حمل دریایی برای تایلند-min
حمل دریایی برای تایلند-min

 

ارسال به تایلند با بیمه نامه معتبر و حرفه ای

 

تنظیم بیمه یکی از مهم ترین موارد هنگام ارسال بار به تایلند می باشد که برای جبران خسارت و زیان احتمالی به بار می باشد.

 

 

هزینه بیمه رابطه مستقیم با وزن و حجم بار دارد و بر طبق آن تنظیم می شود  و کارشناسان این بیمه نامه را به اندازه ارزش بار تنظیم خواهند کرد.

 

 

بیمه نامه در ارسال بار به تایلند بسیار ضروری می باشد  زیرا مشتری بار خود را به یک کشور دیگر ارسال می کند و هر کشور قوانین گمرک و مرز خاص خود را دارد.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ارسال بار به استرالیا نیز در اسرع وقت و با بهترین کیفیت انجام می شود و کالاها و محموله های شما با بهترین قیمت منتقل می شوند .

 

ثبت سفارش برای ارسال به تایلند

 

برای ثبت سفارش در ارسال بار به تایلند می توانید با شماره تلفن های پنج رقمی شرکت تماس بگیرید.

 

برای آن دسته از مشتریانی که ارتباط با تلفن امکان پذیر نمی باشد ؛ می توانند از طریق واتساپ با واحد پشتیبانی در ارتباط باشند و خدمات ارسال بار به تایلند را از سراسر ایران دریافت کنند.

 

آنی بار ارائه دهنده انواع خدمات باربری و ارسال بار به تایلند و سایر کشور های آسیایی با انواع روش های زمینی و غیره می باشد .

 

 

حمل انواع بار به تایلند در کمترین زمان ممکن به صورت همه روزه ؛ ارسال بارهای سبک و سنگین ، ترانزیت به تایلند همگی از جمله خدمات آنی بار می باشند.

 

برای ارسال بار به کانادا نیز می توانید از خدمات تخصصی ما استفاده نموده و محموله های خود را در اسرع وقت منتقل نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع