ارسال بار به تایوان ( هوایی – دریایی )

حمل بار از ایران به تایوان با  کمترین هزینه

تایوان یک جزیره در نزدیکی کشور چین می باشد که دارای اقتصاد بسیار قدرتمندی است تجارت با این کشور بسیار رونق دارد. بسیاری از تجار ایرانی برای صادرات کالا و یا واردات آن از تایوان نیاز به خدمات حمل و نقل بین المللی به صورت حرفه ای دارند که همین موضوع سبب شده است آنی بار به عنوان یک برند معتبر مورد توجه قرار گیرد. 

ارسال بار به تایوان توسط مجموعه انی بار به صورت دریایی و هوایی در اسرع وقت و با بهترین کیفیت از همه نقاط کشور توسط آنی بار انجام می شود و محموله های شخصی و تجاری با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه منتقل خواهند  شد. تیم متخصص آنی بار به عنوان حرفه ای ترین شرکت که امکان انتقال کالاهای مختلف با کمترین هزینه گمرکی و با بهترین بیمه نامه را فراهم می نماید برای باربری از ایران به تایوان به صورت حضوری و تلفنی از طریق شماره 57669-021 بهترین مشاوره را به صورت رایگان در اختیار شما فرار میدهد.

 

ارسال خرده بار به تایوان

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارسال بار به تایوان در ابعاد و حجم کم می باشد . به این محموله ها خرده بار گفته می شود . برای حمل و نقل خرده بار بصورت هوایی و ترکیبی ، آنی بار محدوده زمانی مشخصی را در اختیار شما قرار می دهد.

به عنوان مثال ، برای ارسال خرده بار هوایی به تایوان حدود 72 ساعت ، یا حمل ترکیبی حدود 10 تا 15 روز زمان خواهد برد.  در این فاصله زمانی ، تمام مراتب حمل و نقل و ارسال بار به تایوان توسط مجموعه آنی بار بصورت حرفه ای پیگیری خواهد شد و خدمات بسته بندی ، حمل و نقل و تحویل توسط ما در اسرع وقت صورت میگیرد. 

 

برای ارسال خرده بار به تایوان ، میبایست بصورت تلفنی یا حضوری با مشاوران ما در ارتباط باشید تا بهترین روش برای انتقال محموله های شما مورد استفاده قرار گیرد. 

کارشناسان آنی بار نه تنها برای ارسال بار به تایوان بلکه برای ارسال بار به استرالیا و ارسال بار به فیلیپین نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهند.

 

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای تایوان

بسیاری از هموطنان برای مهاجرت ، تایوان را انتخاب میکنند و پس از تکمیل فرایند مهاجرت ، تصمیم به ارسال اثاثیه و لوازم منزل خود به تایوان می کنند.

مجموعه آنی بار به عنوان متخصص ارسال بار به تایوان ، خدمات باربری را برای حمل و نقل اثاثیه شما در کمترین زمان ممکن از شروع تا پایان در کنار شما خواهد بود.

از بسته بندی لوازم منزل بصورت حرفه ای تا حمل و بارگیری و تحویل در محل توسط آنی بار انجام میگیرد. تخصصی ترین خدمات ارسال بار به تایوان تحت پوشش بهترین بیمه نامه در اختیار شما قرار میگیرد تا در اسرع وقت امکان باربری سریع بین المللی را داشته باشید.

 

ارسال اثاثیه به تایوان از تخصص های مجموعه آنی بار است و مهاجرین گرامی و افرادی که قصد دارند لوازم برای دوستان و اقوام خود ارسال کنند می توانند از این طریق با ارزانترین قیمت محموله های خود را منتقل کنند. 

علاوه بر تایوان ، ارسال بار به نیوزلند نیز توسط مجموعه انی بار با بهترین کیفیت انجام خواهد شد. 

ارسال لوازم و اثاثیه به تایوان
ارسال لوازم و اثاثیه به تایوان

بسته بندی تخصصی برای ارسال بار به تایوان

یکی از مهمترین موارد برای ارسال بار به تایوان با ایمنی کامل ، بسته بندی تخصصی محموله ها میباشد . بسیاری از افراد برای بسته بندی محموله های از تجهیزات مناسب برای این امر استفاده نمی نمایند که همین موضوع سبب آسیب وارد شدن به محموله میشود. 

مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن بهترین و حرفه ای ترین تیم بسته بندی ، محموله های شما را با بهترین کیفیت بصورت تخصصی بسته بندی خواهد نمود. 

برای بسته بندی محموله ها قبل از ارسال به تایوان ، از جعبه های متناسب با آن استفاده میشود که کامل ترین ایمنی را فراهم می نماید . با استفاده از نایلون حباب دار و سایر تجهیزات داخل جعبه ها ، محموله های شما با ایمنی کامل منتقل خواهند شد.

 

ارسال چه کالاهایی به تایوان ممنوع می باشد ؟

حمل برخی از کالاها هنگام ارسال بار به تایوان ممنوع بوده و یا دارای محدودیتهایی می باشد.  شما میبایست بطور دقیق از محتویات کارتن ها و بسته های خود مطلع باشید ، زیرا در صورتی که اقلام ممنوعه یا دارای محدودیت هنگام ارسال بار به تایوان همراهتان باشد ممکن است توسط مأمورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید.

همکاران ما در شرکت آنی بار شما را نسبت به کالاهای ممنوعه هنگام ارسال بار به تایوان  مطلع می سازند.

از جمله کالاهایی که حمل آن ها در ارسال بار به تایوان دارای محدودیت می باشد موارد زیر است : 

 • مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 • مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 • میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 • عرقیجات و ترشیجات 
 • اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 • انواع دارو و یا دخانیات 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر برای ارسال بار به تایوان تنها کافیست با شماره های زیر تماس بگیرید. 

حمل هوایی از ایران به تایوان

یکی از روش های حمل و نقل و ارسال بار به تایوان ، حمل هوایی می باشد . ارسال بار به تایوان بصورت هوایی از طریق خطوط هواپیمایی معتبر جهانی و کشوری انجام می شود و دارای شرایط و قوانین خاصی است . به عنوان مثال ، برای حمل هوایی باید ابعاد ، وزن و نوع بار مورد توجه قرار بگیرد و برای ارسال بسته بندی و سم پاشی کامل انجام شود .

از همین جهت ، باید برای ارسال بار به تایوان از نقاط مختلف ایران ، با مشاوران ما تماس حاصل نموده و بهترین خدمات را پس از بررسی کامل مشاوران در اختیار داشته باشید.

ارسال بار به تایوان بصورت هوایی دارای هزینه بیشتر و از نظر زمانی بسیار سریع خواهد بود و برای انتقال برخی محموله ها بسیار مقرون به صرفه است. 

ارسال هوایی از ایران به تایوان
ارسال هوایی از ایران به تایوان

 

حمل هوایی نه تنها برای تایوان بلکه برای سایر کشور های جهان نیز انجام میشود. ارسال بار به مالزی و ارسال بار به سنگاپور نیز از تخصص های مجموعه آنی بار است .

ارسال دریایی بار و کالا به تایوان 

یکی از روش های ارسال بار به تایوان ، حمل دریایی محموله ها میباشد . برای حمل دریایی ، محموله های شما از هر نقطه ای از کشور با استفاده از انواع خودروهای باربری بارگیری و به بندرعباس منتقل میشوند . برای حمل دریایی باید محموله های شما داخل کانتینر ها بارگیری شوند . 

در برخی موارد ، کانتینر بصورت دربستی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و در برخی موارد بصورت اشتراکی میباشد .

برای ارسال بار به تایوان ، همه روزه امکان حمل دریایی نیز برای شما فراهم خواهد بود . حمل دریایی هزینه ای معقول و ایمنی بالا دارد . 

ارسال دریایی به تایوان
ارسال دریایی به تایوان

 

کدام روش باربری برای تایوان مقرون به صرفه است ؟ 

در پاسخ به این سوال باید گفت که انتخاب روش حمل بار به تایوان بر اساس نوع محموله و شرایط آن انجام میشود. در روش حمل هوایی هرچه وزن محموله شما بیشتر باشد هزینه های کمتری می پردازید . اما روش حمل دریایی بهترین روش برای انتقال محموله های تجاری حجیم و با وزن زیاد است. 

در حمل دریایی امکان بارگیری حجم زیادی از انواع محموله و کالا داخل یک کانتینر 20 فوت یا 40 فوت فراهم است و از همین جهت تجار بیشتر از طریق حمل دریایی محموله های خود را منتقل می نمایند. 

معمولا حمل هوایی برای انتقال محموله هایی با وزن های زیر 300 کیلو استفاده می شود که زمان تحویل بسیار سریعی دارد. 

با تمام این اوصاف ، اگر قصد دارد محموله های خود را به تایوان ارسال کنید بهتر است قبل از درخواست خدمات مورد نیاز خود ابتدا با کارشناسان ما در تماس باشید و پس از مشاوره با ایشان بهترین روش برای انتقال محموله ها را انتخاب کنید.

 

یکی از روش های انتقال محموله ها به کشور های دیگر حمل زمینی است . در روش حمل زمینی محموله ها برای کشور های اطراف با استفاده از کامیون یا اتوبوس ارسال می شوند . به عنوان مثال ، ارسال بار به ترکیه با اتوبوس بسیار مقرون به صرفه و مرسوم است . حمل زمینی برای تایوان ممکن نمی باشد. 

هزینه ارسال بار به تایوان 

هزینه‌های ارسال بار به تایوان ، بسته به اینکه شما قصد ارسال بار به کدامیک از مناطق تایوان را داشته باشید، متفاوت می‌باشد.

ضمنا حضور واسطه‌ها، همیشه باعث افزایش قیمت، کاهش کیفیت خدمات و بعضا سوء استفاده در هر خدماتی می‌گردد. برای اینکه شما بتوانید هزینه‌های ارسال بار به تایوان را برای محموله‌ی خود مدیریت نمایید، نیاز به آگاهی از نکاتی دارید که قیمت تمام شده‌ی ارسال بار به تایوان ، به آنها وابسته می‌باشد.

تعرفه‌ی ارسال بار به تایوان به مواردی که در زیر عنوان می کنیم بستگی دارد :

 • هزینه بسته بندی بار فریت
 • هزینه‌ی حمل تا قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی (ره)
 • هزینه‌ی توزین، تخلیه و بارگیری و انبارداری
 • هزینه‌های گرفتن مجوزهای مربوط به بار و بسته بندی
 • هزینه بارنامه‌ی هوایی
 • هزینه‌ی تشریفات گمرکی و گرفتن پته مسافری (برگه سبز) یا جواز صادراتی برای کالاهای تجاری

از مهمترین عوامل در هزینه ارسال بار به تایوان ، هزینه گمرکی می‌باشد. توجه به این نکته ضروری است که گمرک دوبی بابت تعرفه و عوارض ورود کالا، مبلغی را از شما دریافت خواهد کرد. تعرفه گمرکی کالا بسته به نوع کالا داشته و هزینه گمرکی کالای شما بسته به تعرفه گمرکی و ارزش بار تعیین می‌گردد.

تنها در صورتی که گیرنده کالا درخواست دریافت بار خود را در Free Zone کرده باشد، با توجه به قوانین کشور، از پرداخت هزینه گمرکی معاف خواهد بود.

 

علاوه بر ارسال بار به تایوان ، ارسال بار به میانمار نیز به صورت حرفه ای و ارزان قیمت انجام میشود.

ارسال بسته پستی به تایوان 

یکی از خدماتی که برای ارسال بار به تایوان توسط آنی بار انجام میشود ، امکان ارسال بسته پستی به تایوان یا سایر شهر های این کشور میباشد .  آنی بار به عنوان یکی از برترین شرکت های ارائه خدمات باربری به تایوان ، بصورت همه روزه انواع بسته های با وزن های مختلف از 100 گرم تا چندین کیلو را در اسرع وقت به تایوان ارسال می نماید . 

ارسال بار به تایوان را به متخصص آن واگذار کنید و کمترین هزینه را پرداخت کنید و نهایتا 72 ساعت بعد محموله خود را دریافت کنید.

ارسال فرش و تابلو فرش به تایوان

یکی از محموله ها و کالاهایی که قابلیت ارسال آن به تایوان فراهم است ، فرش و تابلو فرش می باشد . برای ارسال اینگونه محموله ها ابتدا در گمرک فرودگاه امام خمینی نوع فرش یا تابلوفرش مورد بررسی قرار میگیرد تا قدمت آن و نوع آن مشخص شود. 

امکان ارسال اینگونه کالاها در صورت قدیمی و عطیقه بودن فراهم نیست و نیاز به دریافت مجوز از سازمان میراث فرهنگی دارد . اما در صورتی که محموله شما طبق کارشناسی انجام شده ، محموله عادی شناخته شود ، امکان ارسال آن به تایوان به راحتی فراهم خواهد بود. 

ارسال فرش به تایوان
ارسال فرش به تایوان

ارسال حیوانات خانگی به تایوان

از آنجایی که بسیاری از افراد پس از مهاجرت یا برای مسافرت های خود علاقه دارند حیوانات خانگی را نیز همراه خود داشته باشند ، بهترین راه برای ارسال حیوانات خانگی به تایوان تماس با آنی بار است.

کارشناسان و متخصصین در خدمات ارسال بار به تایوان تمامی مراحل در خصوص ارسال سگ و گربه به تایوان را به خوبی و با کمترین هزینه برای شما عزیزان انجام خواهند داد.

 • میکروچیپ
 • واکسیناسیون کامل
 • آزمایش تیتر هاری
 • مجوزها، فرم‌ها و جداول درخواستی تایوان
 • اخذ مجوز ورود حیوانات از کشور تایوان
 • هر نفر حداکثر 2 حیوان خانگی

ارسال حیوانات خانگی از ایران به تایوان توسط مجموعه آنی بار با رعایت تمامی اصول حفاظتی از حیوانات انجام میشود و شما عزیزان می توانید با خیال آسوده از خدمات تخصصی آنی بار بهره مند شوید.

 

ارسال حیوانات خانگی به تایوان
ارسال حیوانات خانگی به تایوان

مدارک مورد نیاز جهت باربری به تایوان

مدارکی که برای ارسال بار به تایوان به روش فریت بار مسافری بصورت هوایی و از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) مورد نیاز است بدین شرح می‌باشد:

 • یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما
 • اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)


اما چنانچه قصد ارسال بار به تایوان را دارید و کالا های شما تجاری هستند ، میبایست این مدارک را ارائه دهید:

 • کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به تایوان
 • مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی (در صورت لزوم)
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)
 • اینوویس

برای موارد خاص که نیاز به مجوزهای خاص می باشد، با همکاران ما در امور صادرات بار تماس گرفته و راهنمایی بخواهید. ارسال بار به تایوان را به متخصصین آنی بار واگذار کنید . 

 

علاوه بر ارسال بار به تایوان ، ارسال بار به ژاپن و ارسال بار به کره جنوبی نیز توسط مجموعه آنی بار با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به تایوان 

برای حمل و نقل و ارسال بارهای تجاری و صنعتی و شخصی برای تایوان از سراسر ایران ، قبل از ثبت درخواست خدمات ارسال بار به تایوان بهتر است با مشاوران و کارشناسان در خصوص شرایط بار و  محتویات آن و . . . مشاوره کنید . 

این مشاوره سبب کاهش هزینه های حمل و نقل و البته افزایش ایمنی و سرعت ارسال بار به تایوان خواهد بود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال یک نمونه یا سمپل ، بهترین روش ارسال بار به تایوان بصورت هوایی از طریق خطوط معتبر هوایی است . اما امکان ارسال بار به تایوان  از طریق روش حمل دریایی نیز وجود دارد که اندکی زمان بیشتر را طلب میکند . مشاوران ما با بررسی تمامی موضوعات تاثیرگذار در باربری ، نازلترین نرخ کرایه و هزینه حمل و نقل و ارسال بار به تایوان  را به شما عزیزان ارائه می دهند. 

 

تایوان یک کشور جزیره‌ای در شرق آسیا است که از جزایر تایوان، پنگهو، کینمن، ماتسو و شماری جزیرهٔ کوچک دیگر تشکیل می‌شود که همگی در سواحل شرق چین هستند. این کشور از راه تنگه تایوان از غرب با جمهوری خلق چین، از شمال شرق با ژاپن و از جنوب با فیلیپین همسایه است.

دولت جمهوری چین در ۱۰ اکتبر ۱۹۱۱ در پی قیام ووچانگ تشکیل شد و در ۱ ژانویه ۱۹۱۲ رسمیت یافت. این دولت در گذشته بخشی از سرزمین اصلی چین و جمهوری مغولستان را در بر می‌گرفت. این کشور پس از پایان جنگ جهانی دوم مجمع‌الجزایر تایوان و پنگو را از ژاپن باز پس گرفت و قانون اساسی جدیدی را در سال ۱۹۴۷ به تصویب رسانید. اما در پی جنگ داخلی چین در سال ۱۹۴۹، کومینتانگ (حزب ناسیونالیست چین) حزب حاکم کشور تمامی سرزمین اصلی این کشور را به حزب کمونیست چین واگذار کرد. در نتیجه دولت جمهوری چین به ریاست چیانگ کای‌شک در جزیره تایوان مستقر شده و شهر تایپه را به عنوان پایتخت موقت دولت در تبعید این کشور برگزید و خود را همچنان دولت مشروع سرزمین اصلی چین و مغولستان می‌دانست. این در حالی است که از آن هنگام تاکنون دولت جمهوری خلق چین بر سرزمین اصلی حکومت می‌کند.

دولت تایوان در اوایل دوران جنگ سرد از سوی بسیاری از کشورهای غربی و سازمان ملل متحد تنها دولت مشروع چین شناخته می‌شد. این دولت از اعضای مؤسس سازمان ملل بود و تا سال ۱۹۷۱ عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل متحد بود، اما در این سال از این سازمان اخراج شده و کرسی این کشور به دولت جمهوری خلق چین واگذار شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع