ارسال بار به تایپه | فریت هوایی تایپه

حمل و نقل بار و کالا به تایپه

 

ارسال بار به تایپه که پایتخت و مهمترین شهر تایوان است همیشه برای اشخاص عادی و تجاری فرایندی سخت و مشکل بوده است که علاوه بر تحریم ها ، شرایط انتقال و ترخیص کالا نیز با دشواری همراه بوده است. 

یکی از مهمترین ویژگی های آنی بار ارائه خدمات باربری از ایران به تایپه به صورت صفر تا صد است . در این خدمات فقط کافیست محموله های خود را به آنی بار بسپارید و در تایپه بدون هیچ مشکی و سختی تحویل بگیرید.

ارسال بار از ایران به تایپه به صورت هوایی و دریایی انجام میشود و مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن بهترین و متخصص ترین کارشناسان به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات انتقال کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی به تایپه می باشد. برای مشاوره با کارشناسان کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید و یا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

ارسال هوایی بار به تایپه 

یکی از روش های ارسال بار به تایپه ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به تایپه ارسال میشود. 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به تایپه است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

فریت بار به تایپه مناسب حمل انواع بار و کالاهای شخصی ، اثاثیه در حجم کم می باشد و خدمات کارگو مناسب واردات و صادرات ایران  می باشد.

 

برای ارسال هوایی به تایپه محموله ها از طریق فرودگاه امام خمینی تهران بارگیری و در اسرع وقت پس از انجام فرایند های گمرکی به فرودگاه تایپه منتقل می شوند. 

 

ارسال هوایی به تایوان با استفاده از خطوط هوایی معتبر و تخصصی انجام میشود و در مدت 3-4 روز کاری محموله های شما در تایپه به شما عزیزان تحویل داده می شود. هزینه های حمل هوایی همگی بر اساس تعرفه های مشخص دریافت می گردد و همین موضوع سبب شده است که قیمت انتقال هوایی تا حد زیادی نسبت به سایر شرکت ها کاهش یابد.

حمل و نقل بار دریایی به تایپه

یکی از روش های ارسال بار به تایپه  ، حمل و نقل دریایی می باشد ، از این روش می توانید برای ارسال بار به تایپه و سایر شهرهای تایوان استفاده کنید .

 

برای ارسال بار به تایپه بصورت دریایی ، ابتدا بارتان به یکی از بنادر کشور ارسال می شود و سپس از آنجا توسط کانتینر مناسب در کشتی های باربری ، بارگیری و به تایپه ارسال می شود .

 

هزینه ارسال بار به تایپه با این روش کمتر از روش های دیگر است اما این روش زمان زیادی طول می کشید و برای برخی بارها مناسب نیست.

 

در بعضی موارد کارشناسان آنی بار با بررسی موقعیت شهر مقصد و هزینه های ارسال بار به تایپه و زمان مورد نیاز به شما پیشنهاد می دهند بارتان را به روش ترکیبی به تایپه ارسال کنید.

ارسال دریایی از ایران به تایپه
ارسال دریایی از ایران به تایپه

 

تصمیم گیرنده نهایی برای انتخاب روش ارسال بار به تایپه شما مشتریان عزیز می باشید. علاوه بر تایپه ، حمل بار از ایران به پکن نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام میشود و با کمترین هزینه محموله های شما منتقل می شوند.

ارسال اثاثیه منزل به تایپه

 

 

یکی از خدمات تخصصی آنی بار ارسال اثاثیه و لوازم منزل به تایپه می باشد .

 

برای اطلاع بیشتر بهتر است بدانید : 

 

مسافران در اولین سفر خود به تایپه با پر کردن فرم دیکلریشن لیست اسباب و اثاثیه ای که می خواهند به تایپه حمل کنند مشخص کنند . با پر کردن این فرم مسافران می توانند تا چهار سال بدون پرداخت عوارض گمرکی وسائل خود را به تایپه فریت نمایند لذا لزومی برای فریت کردن تمامی وسائل خود در یک پارت به تایپه ندارید .

 

صفر تا صد خدمات ارسال اثاثیه به تایپه را به آنی بار بسپارید ( بسته بندی ، پکینگ لیست ، بارگیری ، حمل ، انجام تشریفات گمرکی ،ترخیص و . . . ) 

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به تایپه
ارسال اثاثیه و لوازم خانه به تایپه

ارسال حیوانات خانگی به تایپه

یکی از خدماتی که آنی بار در اختیار شما قرار میدهد امکان انتقال حیوانات خانگی از ایران به تایپه است. این خدمت سبب شده است که افرادی که قصد سفر به تایپه را دارند به سادگی و در اسرع وقت امکان همراه داشتن حیوانات خود را نیز داشته باشند. 
برای انتقال حیوانات ابتدا باید شناسنامه حیوان دریافت گردد تا فرایند انجام تزریقات واکسیناسیون صورت گیرد. پس از تزریق واکسن  های لازم یک چیپ اطلاعات نیز به حیوان تزریق میشود. 
این مراحل همگی توسط مراکز متخصص و معتبر انجام میشود و جای هیچ نگرانی وجود ندارد.  برای ارسال حیوانات خانگی به تایپه فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید و با کارشناسان ما مشاوره نمایید. 
ارسال حیوانات خانگی به تایپه
ارسال حیوانات خانگی به تایپه

آیا حضور مسافر یا صاحب بار هنگام فریت بار به تایپه الزامی است ؟ 

حضور شما در زمان ارسال بار به تایپه در بیشتر مواقع ضروری نیست.
روش کار شرکت آنی بار ، به این صورت می باشد که بار شما از درب منزل ، دفترکار و انبار ، کارخانه ، فروشگاه و . . . تحویل گرفته می شود و سپس توسط خودرو باربری مناسب به قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی انتقال داده می شود و پس از انجام امور گمرکی بصورت هوایی به تایپه ارسال می شود.
در صورتی که شما قصد سفر به تایپه را ندارید اما مایل به ارسال بار به تایپه هستید یا قصد ارسال سوغات و هدیه برای عزیزان خود را دارید ، شرکت آنی بار ، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به تایپه را بر عهده می‌گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست مگر در موارد خاص که کارشناسان ما به شما اعلام می کنند.

تشریفات گمرکی برای ارسال بار به تایپه شامل چه مواردی می شود؟

منظور از تشریفات گمرکی مرحله وزن کردن بار، ارزیابی اقلام بار، بررسی مدارک و اسناد خروج بار و . . . می باشد .

در این مرحله اجازه خروج کالاهای ممنوعه داده نمی شود و توسط مامور گمرک برگشت داده شده و یا در صورت مغایرت کالا با قوانین جمهوری اسلامی ممکن است بارتان دردسر ساز شود. پس ، از مشاوران آنی بار در مورد این کالاهای ممنوعه مشاوره  دریافت نمایید.

مدارک لازم برای ارسال بار مسافری به تایپه

شما یا نماینده شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان در گمرک فرودگاه می توانید اقدام به فرستادن بار به تایپه نمایید. البته بدیهی است که باید مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در تایپه که دریافت کننده بار شما در فرودگاه تایپه می باشد با خود همراه داشته باشید.

 

مدارک لازم برای ارسال بار تجاری به تایپه

با توجه به جمعیت زیاد ایرانیان در تایپه افراد بسیاری اقدام به صادرات بار تجاری به تایپه مینمایند. برای ارسال بارهای تجاری به تایپه علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست :

 • کارت بازرگانی
 • مجوزهای لازم(در صورت لزوم)
 • لیست بسته بندی
 • فاکتور فروش
 • مرحله نهایی صدور بارنامه ارسال بار به تایپه

پس از طی تمام مراحل ذکر شده و تایید افسر گمرک بار شما آماده تحویل به شرکت هواپیمایی یا شرکت دریایی است.

 

 

ارسال انواع بار و کالا به شهر تایپه 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به تایپه ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید .

ما برای ارسال بار به تایپه بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد .

 • ارسال محموله صادراتی به تایپه
 • انتقال آهن آلات به تایپه
 • ارسال اثاثیه به تایپه
 • حمل لوازم شخصی به تایپه
 • ارسال کالاهای تجاری به تایپه

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به تایپه را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و تایپه ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

انجام امور گمرک و ترخیص کالا برای ارسال بار به تایپه را می توانید به کارشناسان و متخصصان آنی بار بسپارید.

 

چرا آنی بار را برای ارسال بار به تایپه انتخاب کنیم ؟

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به تایپه توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما معرفی کنیم :

 • بازدید رایگان کارشناسان مجرب از بار و محموله شما
 • بهترین تیم مشاوره و کارشناسی برای ارسال بار به تایپه  
 • تعیین بهترین مسیر برای ارسال بار به تایپه (دریایی یا هوایی) و مشخص کردن هزینه ارسال بار به تایپه
 • بسته بندی کاملا استاندارد و ایمن توسط پرسنل شرکت آنی بار
 • حمل بار از درب منزل تا فرودگاه بین المللی
 • انجام تشریفات قانونی و اخذ مجوزهای لازم و ضروری برای ارسال بار به تایپه
 • صدور بارنامه بین المللی
 • ارائه بیمه نامه CMR تا مبلغ 20 هزار دلار و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود 
 • امکان پیگیری بارهای ارسال شده به تایپه
 • امکان ارسال بار به تایپه بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری 

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به تایپه را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم .

 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

حمل بار به تایپه تحت پوشش بیمه کامل 

یکی از مهمترین موارد هنگام ارسال بار به تایپه ، استفاده از بیمه نامه بین المللی می باشد ، که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به تایپه است . 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به تایپه خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به تایپه ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

آنی بار برای ارسال بار به تایپه از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

آنی بار با بیمه نامه معتبر بیشترین سطح پوشش بیمه را با کمترین هزینه برای حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به تایپه در اختیارتان قرار می دهد.

 

نکات مهم هنگام تحویل بار از شرکت هواپیمایی در تایپه

پس از اتمام تمام مراحل ارسال بار به تایپه در ایران و ارسال آن توسط شرکت های هواپیمایی به تایپه ، حالا زمان آن می رسد که ، کارمندان شرکت هواپیمایی در شهر تایپه با شماره تلفنی که شما تحت عنوان دریافت کننده بار، در بارنامه ذکر کردید تماس گرفته و خبر حصول بارتان را به شهر تایپه به شما اعلام نمایند.

لذا نیاز است شما به این موارد توجه داشته باشید :

هنگام صدور بارنامه ارسال بار به تایپه ، حداقل دو شماره تلفن ارائه نمایید و از در دسترس بودن آن ها مطمئن باشید .

پیشنهاد ما به شما این است که خودتان با شرکت هواپیمایی تماس گرفته و پیگیر وضعیت بارتان شوید. زیرا پرسنل شرکت هواپیمایی تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند نمود.

در صورتی که بارتان را تحویل نگیرید به انبار فرودگاه منتقل می شود و هزینه های انبارداری در فرودگاه های مختلف در شهرهای مختلف در تایوان متفاوت است.

در نهایت بهترین خدمات و ارزانترین قیمت ها را برای ارسال بار به تایپه می توانید از آنی بار دریافت کنید.

ارسال بار از ایران به تایپه
ارسال بار از ایران به تایپه

شهر تایپه پایتخت کشور تایوان است. این کلان شهر مدرن با دورنمایی از استعمار ژاپن و بازارهای خیابانی و ساختمان های معاصرش شناخته می شود. برج تایپه 101 با ارتفاع 509 متر و به شکل بامبو افق این شهر را به خود اختصاص داده که در بخش اصلی آن فروشگاه های بزرگ قرار دارند با کمک آسانسور سریع این ساختمان می توان به راحتی به بالای برج دسترسی پیدا کرد.

 

تایپه به دلیل غذاهای خیابانی و بازارهای شبانه از جمله بازار گران بزرگ “Shilin” معروف است.  گرچه بخش قابل توجهی از کشور تایوان را آب ها تشکیل می دهد ولی طبق تحقیقات تایوان یکی از پرجمعیت ترین کشور های آسیا می باشد این کشور در مساحت 36،188 کیلومتر مربعی خود حدودا ۲۳٬۸۱۲٬۰۰۰ نفر را در خود جای داده است. لازم به ذکر است که بگوییم تعداد اشخاص بر اساس سرشماری انجام شده در سال 2020 صورت گرفته است.

 

ارسال بار به سنگاپور نیز توسط مجموعه آنی بار با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع