بنر آنی بار

ارسال بار به تورین ایتالیا

حمل بار و کالا به تورین ایتالیا

 

تخصصی ترین خدمات ارسال بار به تورین را از آنی بار بخواهید ، حمل بار از ایران به تورین یکی از خدمات حرفه ای آنی بار می باشد که به هموطنان و مهاجرانی که قصد سفر به تورین را دارند با کمترین هزینه ارائه می شود .

 

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات ارسال بار به تورین همراه با انجام فرایند گمرکی در ایران و ایتالیا می باشد و این امکان را برای شما فراهم می نماید که در اسرع وقت محموله های خود را تحویل بگیرید.

 

شما می توانید با استفاده از خدمات آنی بار ، انواع بار و کالاهای تجاری و صنعتی ، اثاثیه و لوازم منزل و . . . را از تهران و سایر شهرها به تورین ارسال کنید . 

 

ارسال بار به تورین و سایر شهرهای ایتالیا بصورت همه روزه انجام میشود و برای حفاظت از محموله شما بیمه بار بصورت کامل انجام میشود ؛ بسته بندی نیز بصورت تخصصی و حرفه ای توسط آنی بار برای ارسال بار به تورین ارائه می شود.

 

کارشناسان آنی بار بصورت تمام وقت آماده ارائه مشاوره در زمینه ارسال اثاثیه ، فریت مسافری ، ارسال بارهای تجاری و . . . از ایران به تورین هستند . 

 

تورین شهری در شمال غربی ایتالیا و مرکز استان پیه مونته و نیز مرکز شهرستان تورینو می‌باشد. تورین نخستین پایتخت ایتالیا در فاصله سال‌های ۱۸۶۱ تا ۱۸۶۵ می‌باشد. به لحاظ جمعیّتی چهارمین و به لحاظ اقتصادی سومین شهر مهمّ ایتالیاست 

 

باربری به تورین

انواع روش های ارسال بار و کالا به تورین 

 

تورین یکی از شهرهای جهانی بسیار مهم ، قدرتمند ، پربازدید ، گران‌ ، مناسب‌ برای کار شناخته می‌شود. این شهر تأثیر بسزایی بر روی فرهنگ، هنر، آموزش، مد، اقتصاد، بهداشت و درمان، رسانه و . . . در جهان دارد.

 

بسیاری از هموطنان به دلیل این ویژگی ها ، تورین را به عنوان مقصد و هدف خود برای تحصیل ، مهاجرت ، مسافرت و . . . انتخاب می کنند .

 

ارسال بار به تورین با انواع روش های باربری انجام می شود ؛

 

 • ارسال بار به تورین بصورت هوایی
 • ارسال بار به تورین بصورت دریایی
 • ارسال بار به تورین بصورت زمینی یا ترکیبی

کارشناسان ما با توجه به نوع بارتان مناسب ترین روش را برای ارسال بار به تورین در اختیارتان قرار می دهند.

 

ارسال هوایی بار به تورین 

 

یکی از روش های ارسال بار به تورین ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به تورین ارسال میشود . 

 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به تورین است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند . 

 

ارسال بار به تورین بصورت هوایی ، به 2 روش کارگو و فریت بار انجام میشود.  کارگو به ارسال بار و کالا با هواپیماهای باربری گفته میشود که امکان حمل حجم زیادی از انواع بار را فراهم میکند. اما منظور از فریت بار ، ارسال بار به تورین در حجم کم و بصورت مسافری می باشد .

 

باربری هوایی سریع ترین و بهترین روش برای ارسال بار به تورین می باشد.

 

فریت بار هوایی به ایتالیا از معتبرترین ایرلاین ها 

انواع روش های باربری به تورین
انواع روش های باربری به تورین

ارسال بار بصورت زمینی برای تورین

 

شاید یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین روش ها برای ارسال بار به تورین ، حمل زمینی یا ترانزیت کالا باشد .

 

هنگام ارسال بار به تورین بصورت زمینی ، محموله های شما در مقصد ( هر نقطه ای از ایران ) بارگیری و به صورت جاده ای به مقصد ارسال می شوند . 

 

روش زمینی برای ارسال بار به تورین ممکن است حدود 20 روز زمانبر باشد اما از نظر هزینه بسیار مقرون به صرفه تر است . 

برای ارسال بار به تورین به صورت زمینی ، همه روزه تریلی های آنی بار در نقطه مورد نظر شما محموله را بارگیری و پس از انتقال آن به گمرک و انجام فرایند های گمرکی ، محموله از طریق مرز ترکیه به سمت اروپا حرکت خواهد نمود. 

 

ارسال بار به منچستر با انواع روش های باربری 

 

ارسال بار بصورت دریایی به تورین ایتالیا

 

یکی از روش های ارسال بار به تورین ایتالیا ، باربری دریایی می باشد ، این روش برای ارسال بار به شهرهایی استفاده می شود که دارای بنادر دریایی می باشد .

 

برای ارسال بار به تورین بصورت دریایی ، ابتدا بارتان به یکی از بنادر کشور ارسال می شود و سپس از آنجا توسط کانتینر مناسب در کشتی های باربری ، بارگیری و به تورین ارسال می شود .

 

هزینه ارسال بار به تورین با این روش کمتر از روش های دیگر است اما این روش زمان زیادی طول می کشید و برای برخی بارها مناسب نیست. 

 

کارشناسان ما با توجه به نوع بارتان مناسب ترین روش باربری را برای ارسال بار به تورین را به شما پیشنهاد می دهند  .

باربری دریایی به تورین
باربری دریایی به تورین

 

ارسال بار به مارسی فرانسه با ارزانترین نرخ کرایه

 

ارسال انواع بار و کالا به شهر تورین 

 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به تورین ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به تورین بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به تورین می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات حمل بار به ایتالیا به شما عزیزان ندارد. 

 

 • ارسال محموله صادراتی به تورین
 • انتقال آهن آلات به تورین
 • ارسال اثاثیه به تورین
 • حمل لوازم شخصی به تورین
 • ارسال کالاهای تجاری به تورین

 

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به تورین را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و ایتالیا ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

 

ارسال اثاثیه منزل از ایران به تورین 

 

علاوه بر ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی دیگر از خدمات آنی بار برای ارسال بار به تورین می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در تورین یا سایر شهر های ایتالیا را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به تورین را در اختیارشان قرار دهد.

 

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای تورین به روش های مختلفی انجام می شود : 

 

 • ارسال زمینی اثاث به تورین
 • ارسال هوایی اثاث به تورین

 

حمل اثاثیه به صورت زمینی را نیز می توانید به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به تورین در اختیارتان قرار می دهد.

 

برای ارسال اثاث به تورین نیاز به دریافت اخذ اقامت دائم یا موقت کشور ایتالیا دارید.

ارسال اثاث به تورین
ارسال اثاث به تورین

 

ارسال بار به هامبورگ بصورت هوایی و زمینی در آنی بار

 

کالاهای ممنوعه برای ارسال به تورین

 

در خدمات ارسال بار به تورین یا سایر شهر های ایتالیا ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و ایتالیا قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به تورین هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

 

با این وجود ، قبل از ارسال بار به تورین میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

 

بجز موارد ممنوعه ، شما می توانید انواع بار و کالا را از ایران به تورین ایتالیا ارسال کنید .

 

ارسال بار به ناپل یکی دیگر از خدمات آنی بار در ایتالیا می باشد . 

 

ارسال انواع کالا تحت پوشش بیمه کامل به تورین

 

در خدمات ارسال بار به تورین ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به تورین است . 

 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به تورین خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به تورین ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

 

آنی بار برای ارسال بار به تورین یا سایر شهر های ایتالیا از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

 

آنی بار با بیمه نامه معتبر بیشترین سطح پوشش بیمه را با کمترین هزینه برای حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به تورین در اختیارتان قرار می دهد.

 

بیمه نامه باربری بین المللی
بیمه نامه باربری بین المللی

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به تورین

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بارهای مسافری به تورین ایتالیا

شما یا نماینده شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان در گمرک فرودگاه می توانید اقدام به ارسال بار به تورین در ایتالیا نمایید.

به همراه داشتن مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در تورین که دریافت کننده بار شما در فرودگاه بین المللی تورین می باشد الزامی می باشد.

 

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بارهای تجاری به تورین ایتالیا

با توجه به جمعیت زیاد ایرانیان در تورین افراد بسیاری اقدام به صادرات بار تجاری به ایتالیا مینمایند. برای ارسال بارهای تجاری به ایتالیا علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست کارت بازرگانی نیز در دسترس داشته باشید.

 

هزینه باربری از ایران به تورین 

 

هزینه ارسال بار به تورین یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی از جمله وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن داشته باشید .

 

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به تورین استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به تورین بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به تورین دارد.

 

نرخ کرایه دقیق و ارزان برای ارسال بار به تورین را می توانید همه روزه از کارشناسان آنی بار استعلام کنید .

 

جهت دریافت خدمات باربری و ارسال بار به تورین تنها کافیست با شماره 57669-021 تماس بگیرید. 

 

ارسال بار به رم با کمترین و ارزانترین نرخ کرایه 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

چرا آنی بار را برای ارسال بار به تورین انتخاب کنیم ؟

 

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به تورین توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم :

 

 • مجموعه آنی بار بهترین تیم مشاوره و کارشناسی را در اختیار شما قرار می دهد تا کمترین هزینه ارسال بار به تورین و همچنین ایمنی بالا را برای شما فراهم نماید. 
 • مجموعه آنی بار بر اساس میزان بودجه ، زمان و نوع محموله شما یکی از روش های ارسال بار به تورین را به شما پیشنهاد می کند . این موضوع می تواند توسط شما پذیرفته یا رد شود. 
 • آنی بار از 2 نوع بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی استفاده مینماید . بیمه نامه CMR که تا مبلغ 20 هزار دلار میباشد و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود و طی یک قرار داد لازم اجرا تحویل شما می شود .
 • امکان ارسال بار به تورین بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری نیز توسط آنی بار برای شما عزیزان فراهم است . شما می توانیم محموله خود را به بسپارید و طبق قرار داد در هر تاریخی که علاقه مند هستید ارسال شود.

 

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به تورین را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

 

ارسال بار به میلان یکی دیگر از خدمات آنی بار می باشد . 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع