ارسال بار به تکریت

حمل بار از تمام ایران برای تکریت

 

مجموعه آنی بار به عنوان یکی از قدیمی ترین و حرفه ای ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات ارسال بار به عراق به صورت همه روزه امکان انتقال محموله های شما از ایران به تکریت را با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه فراهم می نماید.

 

برای ارسال بار به تکریت می توانید از روش حمل زمینی و هوایی استفاده نمایید و محموله های خود را با کمترین هزینه منتقل نمایید. تیم آنی بار با سابقه چندین ساله در ارائه خدمات باربری ایران به تکریت در اسرع وقت انواع محموله و کالاهای صادراتی تجاری و محموله های شخصی شما را با بهترین کیفیت به  تکریت منتقل خواهد نمود.

 

برای حمل بار به تکریت می توانید از طریق شماره های مجموعه آنی بار بهترین خدمات را با کمترین هزینه تجربه کنید . مشاوره رایگان در خدمت شما عزیزان است. 

باربری از تهران به تکریت

 

شرکت حمل و نقل عراق ( آنی بار ) ، ارائه دهنده سرویس های حمل بار و باربری از تهران به تمام نقاط عراق می باشد. آنی بار علاوه بر تهران ، از تمامی شهرستان های کشور نیز خدمات باربری و ارسال بار به تکریت عراق را ارائه می نماید. اگر نیاز به حمل بار های صادراتی و کالاهای تجاری به عراق دارید با آنی بار تماس بگیرید.

باربری آنی بار ارائه دهنده انواع سرویس های ارسال بار به تکریت از تهران به صورت مستقیم و غیر مستقیم می باشد.

آنی بار علاوه بر استان تهران ، خدمات ارسال بار به تکریت را از سایر نقاط کشور نیز در اختیار شما قرار میدهد و شما امکان ارسال بار و کالا از هر نقطه ای از ایران را خواهید داشت. 

 

علاوه بر ارسال بار به تکریت ، همه روزه ارسال بار به موصل و ارسال بار به سلیمانیه با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد . 

 

روش های ارسال بار به تکریت

 

برای ارسال بار و کالا از ایران به تکریت روش های مختلفی وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله های خاصی مورد استفاده قرار میگیرند. بر اساس نیاز شما و بر اساس نوع محموله شما باید روشی مورد استفاده قرار گیرد که کمترین هزینه ، بهترین کیفیت و سرعت تحویل مناسبی داشته باشد.

 

روش های ارسال بار به تکریت به صورت زمینی و هوایی میباشد که امکان انتقال محموله های مختلفی را برای شما فراهم می نمایند. در مجموعه آنی بار برای انتقال محموله ها به تکریت می توانید با کارشناسان ما به صورت رایگان مشاوره نموده و محموله های خود را منتقل کنید. همه روش های باربری برای تکریت به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار خواهند گرفت.

 

ارسال بار به تکریت با استفاده از تریلی ترانزیت چادری

 

تریلی چادری یک خودروی باربری مخصوص حمل بارهای سنگین و حجیم است که به دلیل امکان پلمپ بار در گمرک برای ارسال بار به خارج ( در این مورد ارسال بار به تکریت مورد استفاده قرار می گیرد. 

 

تریلی ترانزیت چادری در محل مورد نظر شما محموله را بارگیری و در محل مورد نظر در تکریت تحویل خواهد داد. هنگام ارسال بار به تکریت بصورت زمینی ، باید توجه داشت که محموله در محل گمرک ایران و عراق مورد بازرسی کامل قرار میگیرد . لذا از بارگیری کالاهای غیر مجاز در تریلی باید خودداری نمایید. 

 

تریلی ها توان حمل 23-24 تن بار را دارند و برای حمل و نقل انواع کالاهای تجاری و تولیدی کارخانجات هنگام ارسال بار به تکریت بسیار مناسب هستند.

 

ارسال بار به تکریت به صورت زمینی معمولا به روش حمل دربستی انجام میشود و یک خودروی تریلی محموله های شما را در نقاط مختلف کشور بارگیری و به صورت مستقیم به تکریت منتقل می کنند.

 

روش حمل زمینی بهترین روش برای انتقال محموله های مختلف با هزینه معقول و مناسب برای تکریت است. با شماره 57669-021 در تماس باشید و بهترین خدمات را تجربه کنید.

 

ارسال زمینی به تکریت
ارسال زمینی به تکریت

ارسال بار به تکریت به صورت هوایی

 

پس از افتتاح مجدد فرودگاه بین المللی تکریت ، امکان انتقال ارسال محموله های مختلف به صورت هوایی به این شهر فراهم شده است. با استفاده از خدمات حمل هوایی برای تکریت ، محموله های شما با کمترین هزینه و در اسرع وقت توسط آنی بار بارگیری و منتقل خواهند شد.

 

در ارسال هوایی به تکریت ، بارگیری و انتقال کالاها از فرودگاه امام خمینی انجام میشود. این روش یک روش سریع می باشد و امکان انتقال محموله های تجاری و صنعتی را برای شما فراهم می نماید.  درخدمات ارسال بار به تکریت از بیمه نامه کامل نیز استفاده می شود.

 

فرودگاه تکریت در حال حاضر یک فرودگاه نظامی است که پرواز های مسافری به آن انجام نمی شود. اما تحویل محموله های شما از طریق فرودگاه بغداد انجام خواهد شد. 

 

ارسال هوایی برای تکریت
ارسال هوایی برای تکریت

علاوه بر ارسال بار به تکریت ، ارسال بار به کرکوک و ارسال بار به بصره نیز به صورت حرفه ای و تخصصی انجام خواهد شد. 

باربری برای تکریت تحت پوشش بهترین بیمه نامه

برای حمل و نقل و ارسال بار به تکریت عراق ، باید از بیمه نامه معتبر و کامل استفاده کرد. بیمه نامه تضمین حفظ بار و سلامتی آن حین ارسال بار به تکریت می باشد و در صورتی هرگونه خسارتی به محموله شما وارد شود ، هزینه های تحمیلی توسط بیمه نامه پرداخت خواهد شد.

ما از بیمه نامه کنوانسیون CMR و در کنار آن بیمه نامه معتبر بیمه ایران برای ارسال بار به تکریت استفاده میکنیم تا در صورت بروز حادثه ای ، هزینه های تحمیلی به شما پرداخت گردد. آتش سوزی ، سرقت ، تصادفات و . . . . همگی تحت پوشش بیمه هستند.

مجموعه آنی بار برای ارسال بار به تکریت تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان در اختیار شما قرار میدهد.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

چه محموله های به تکریت ارسال می شوند ؟

 

به صورت کلی محدودیت خاصی برای انتقال محموله های مختلف به تکریت وجود ندارد اما برخی اقلام و کالاها به دلیل شرایط و ضوابط گمرکی ایران و عراق قابل ارسال نمی باشند. برخی کالاها برای ارسال نیاز به مجوز های خاص دارند که باید از میراث فرهنگی ،  وزارت بهداشت یا وزارت ارسال دریافت شوند. 

از آنجایی که آنی بار با چندین سال سابقه در ارسال بار و کالا به تکریت در کنار شما می باشد امکان انتقال همه نوع کالا فراهم است و بدون محدودیت می توانید محموله های خود را منتقل کنید.

 • ارسال لوازم خانه
 • ارسال مواد غذایی و خوراکی 
 • ارسال دستگاه های صنعتی 
 • ارسال سمپل و نمونه تولید
 • ارسال لوازم باشگاه و ورزشی 
 • ارسال فرش و تابلو فرش

در ادامه به بررسی محموله های قابل ارسال می پردازیم. 

 

ارسال لوازم خانگی 

 

برای انتقال لوازم خانگی بهترین گزینه آنی بار است. مهاجران و افرادی که قصد دارند اثاثیه یا لوازم منزل را برای افراد مختلف در عراق ارسال کنند می توانند تنها با یک تماس اثاثیه خود را منتقل کنند.

برای ارسال اثاثیه نیاز به هیچ فرایند خاصی نیست. ارسال اثاثیه به تکریت به سادگی یک اثاث کشی درون شهری انجام میشود و صفر تا صد فرایند ها بر عهده آنی بار است.

در اولین مرحله ، کارشناسان مجموعه آنی بار برای بسته بندی اثاثیه شما در منزل شما حاضر می شوند و با استفاده از تجهیزات کامل لوازم را بسته بندی خواهند نمود. همزمان با بسته بندی اثاثیه ، لیست بسته بندی ( پکینگ لیست ) نیز توسط کارشناسان برای ارائه به گمرک تهیه میشود که مهمترین قسمت کار می باشد.

در مرحله بعدی ، اثاثیه و لوازم خانه به همراه مدارک و پکینگ لیست 2 زبانه ( فارسی – عربی ) به گمرک منتقل میشوند تا تشریفات گمرکی آن انجام شود. در این مرحله حضور صاحبین بار در گمرک الزامی است. در نهایت ، پس از انجام فرایند ها و تشریفات گمرکی محموله آماده ارسال به تکریت است.

برای ارسال اثاثیه به تکریت باید به این نکته توجه داشت که در صورتی که قصد ارسال اثاثیه آکبند را داشته باشید هزینه های گمرکی معادل صادرات کالا در نظر گرفته میشود و لازم است که اثاثیه به صورت مستعمل باشند.

ارسال لوازم خانه برای تکریت
ارسال لوازم خانه برای تکریت

حمل بار به نجف نیز به صورت حرفه ای و تخصصی با بهترین کیفیت انجام خواهد شد. 

ارسال فرش و تابلو فرش

 

در صورتی که قصد دارد فرش تا تابلو فرش به تکریت ارسال کنید فرایند نسبت به اثاثیه منزل متفاوت است. برای انتقال اقلامی نظیر فرش و تابلو فرش روش حمل هوایی مناسب است. در این روش ، کارشناسان در فرودگاه امام خمینی محموله شما تحویل گرفته و پس از انجام فرایند های گمرکی و پالت بندی آنها را از طریق ایرلاین های ایرانی یا خارجی به شهر های مختلف عراق ارسال می نمایند.

 

در خصوص  ارسال تابلو فرش به تکریت باید به این نکته توجه داشت که برای حمل هوایی نیاز است که تابلو فرش داخل جعبه های چوبی بارگیری شود که نیازمند سمپاشی نیز می باشد.

 

تمامی این مراحل توسط کارشناسان مجموعه آنی بار انجام خواهد شد و نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

ارسال فرش به تکریت
ارسال فرش به تکریت

ارسال مواد غذایی 

 

برای ارسال مواد غذایی و خوراکی به تکریت باید به مواردی توجه داشت. اولین موضوع ، امکان ارسال آن کالا از ایران است. برخی از مواد غذایی توسط گمرک ایران با محدودیت یا ممنوعیت مواجه هستند. به عنوان مثال ، ارسال شکر به تکریت دارای محدودیت های زیادی است. از طرفی باید از گمرک عراق نیز واردات این نوع محموله استعلام شود.

گمرک عراق نیز برای واردات مواد غذایی محدودیت های خاصی در نظر گرفته است که ممکن است عدم ترخیص محموله را دربر داشته باشد.

برای ارسال برخی مواد غذایی نیاز به ثبت سفارش از طرف عراق و یا کسب مجوز های صادراتی از وزارت بهداشت نیز وجود دارد که تمامی این مراحل توسط کارشناسان آنی بار انجام خواهد شد. 

 

مراحل ارسال بار به تکریت چیست ؟

 

 

برای ارسال بار به تکریت مراحل انتقال محموله ها به صورت زیر می باشد : 

 1. تماس با یک شرکت معتبر و متخصص 
 2. مشاوره تخصصی برای انتقال محموله ها
 3. بررسی شرایط محموله و انتخاب روش مناسب حمل 
 4. تهیه پکینگ لیست و مدارک مورد نیاز 
 5. دریافت مجوز های لازم ( در صورت نیاز برای برخی محموله ها ) 
 6. بسته بندی تخصصی محموله 
 7. انتقال محموله به گمرک برای بازرسی و تشریفات گمرکی 
 8. ارسال محموله به مرز یا فرودگاه برای انتقال به تکریت 

تیم متخصص آنی بار برای ارسال بار به کوت نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد.

مشاوره تخصصی برای باربری تکریت 

 

اگر قصد دارید محموله های خود را از ایران به تکریت ارسال کنید بهترین راه مشاوره با کارشناسان زبده و با تجربه است . تجربه کارشناسان مجموعه آنی بار در انتقال محموله های مختلف به سراسر جهان و خصوصا برای تکریت و عراق می تواند هزینه های انتقال را تا حد زیادی کاهش دهد. علاوه بر این ، انتخاب روش مناسب برای انتقال کالاها نیز در کاهش هزینه ها بسیار موثر خواهد بود .

 

تکریت (عربی: تکریت) نام شهری است در کشور عراق واقع در ۱۴۰ کیلومتری شمال غربی بغداد و بر کرانه رود دجله (۳۴٫۶۱° شمالی، ۴۳٫۶۸° شرقی).

تکریت مرکز استان صلاح‌الدین عراق است و جمعیت آن در سال ۲۰۰۲ در حدود ۲۶۰٬۰۰۰ نفر برآورد شده‌است. بیشتر جمعیت تكريت عرب سنی هستند.

نام تکریت، به عنوان تیگریس نخستین بار در «گزارش سقوط آشور» و به عنوان پناهگاهی برای نبوپلسر شاه بابِل در جریان حمله‌هایش به شهر آشور در ۶۱۵ پیش از میلاد ذکر شده‌است. مقدسی گوید در این شهر پارچه‌های پشمی خوب به عمل می‌آورند و در حوالی آنجا کنجد فراوان می‌روید. حمدالله مستوفی نیز می‌گوید 《از تکریت خربزه نیکو باشد، گویند که در یک سال سه نوبت زرع کنند… تکریت را زادگاه صلاح‌الدین ایوبی، رهبر بزرگ کرد تبار مسلمانان علیه صلیبیون دانسته‌اند. صدام حسین، رئیس‌جمهور پیشین عراق هم در همین شهر به دنیا آمده‌است.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع