ارسال بار به جیپور | فریت هوایی جیپور

ارسال بار به جیپور بصورت تخصصی و ارزان

شرکت حمل و نقل آنی بار ارائه دهنده خدمات حمل و نقل و باربری به جیپور هندوستان به صورت کاملا تخصصی و ویژه می باشد. ارسال بار به جیپور از تهران و تمامی شهر ها در کوتاه ترین زمان انجام می شود و برای انتقال محموله های شما از بهترین بیمه نامه استفاده خواهد شد.

 

ارسال بار به جیپور شامل قوانین و شرایط خاص می باشد و برای انتقال محموله های مختلف باید ضوابط خاصی نیز رعایت گردد. از همین جهت با مشاوره با کارشناسان و متخصصین آنی بار  می توانید محموله های خود را با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه منتقل کنید.

 

حمل بار از ایران به به جیپور به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه انجام میشود و بر اساس نوع محموله و ارزش آن و شرایط حمل محموله ها می توانید از طریق آنی بار خدماتی تخصصی و سریع را در اختیار داشته باشید.

 

ارسال بار به هند توسط مجموعه آنی بار از همه نقاط کشور انجام می شود و محموله های شما در اسرع وقت و با کمترین هزینه منتقل می شوند. 

 

 ارسال بار از تمام ایران به جیپور 

 

مجموعه آنی بار به دلیل پوشش سراسری در کشور ، امکان ارسال بار و کالای شما را از هر نقطه ای از ایران فراهم می نماید.برای ارسال بار به جیپور نیز خدمات آنی بار از همه نقاط کشور به شما عزیزان ارائه خواهد شد . شما می توانید با نازلترین نرخ کرایه نسبت به حمل و نقل بار و کالا برای هندوستان اقدام نمایید که در این بین جیپور تیم ویژه و تخصصی را به خود اختصاص داده است.

ارسال روزانه انواع بار و کالا با انواع روش های حمل و نقل بصورت دربستی با نازلترین نرخ کرایه انجام میشود و محدودیت های ارسال تنها منوط به نوع بار و محدودیت های گمرکات است. 

 • باربری از تهران به جیپور
 • باربری از اصفهان به جیپور
 • باربری از شیراز به جیپور
 • باربری از تبریز به جیپور
 • باربری از یزد به جیپور
 • باربری از مشهد به جیپور
 • باربری از کرمان به جیپور
 • و……

آنی بار برای ارسال اثاث و لوازم منزل به جیپور بهترین خدمات را در اختیارتان قرار میدهد و بسته بندی و حمل حرفه ای نیز از ویژگی های مجموعه آنی بار است .

علاوه بر جیپور ، همه روزه برای ارسال بار به دهلی نو نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات توسط مجموعه آنی بار ارائه می شود.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

روش های باربری به جیپور

ارسال بار به جیپور یا سایر شهر های هندوستان به روش های مختلف انجام میشود که بنا بر نوع بار و شرایط آن و همچنین بودجه شما متغیر میباشد . انتقال برخی محموله ها نیاز به روش های خاص خود دارند اما محموله های عادی تر از روش های عمومی نیز حمل میشوند .

برای ارسال بار و کالا به جیپور ، مجموعه آنی بار 2 روش اصلی حمل و نقل را به شما ارائه می نماید .

 

 • حمل هوایی 
 • حمل زمینی 

برای ارسال بار به جیپور ، هر یک از روش های باربری دارای شرایط و ویژگی های مختلفی هستند . در ادامه به بررسی روش های مختلف می پردازیم تا بهترین روش برای ارسال بار به جیپور برای شما عزیزان مشخص گردد .

ارسال هوایی بار به جیپور

در روش حمل هوایی برای ارسال بار و کالا از طریق هواپیماهای ترابری یا مسافری استفاده میشود . این روش تحویل سریع بار را برای شما به ارمغان خواهد آورد . اما هزینه های این روش نسبتا بیشتر است . 

انتقال بار و کالا به جیپور بصورت هوایی از طریق فرودگاه بین المللی اقبال جیپوری انجام میشود که یک فرودگاه بین المللی میباشد . در روش حمل هوایی ، 2 نوع انتقال بار وجود دارد : 

 • حمل بصورت فریت بار مسافری 
 • حمل بصورت کارگو 

برای ارسال بار به جیپور ، آنی بار با کمترین هزینه و بهترین کیفیت محموله های شما را از طریق خطوط هوایی معتبر ارسال خواهد نمود . ما با کمترین هزینه ها محموله های شما را منتقل خواهیم نمود.

ارسال هوایی از ایران به جیپور
ارسال هوایی از ایران به جیپور

تیم متخصص آنی بار برای ارسال بار هوایی به بمبئی نیز به صورت همه روزه از طریق خطوط هوایی ایرانی و خارجی بهترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد.

ارسال دریایی به جیپور

 

یکی از روش های ارسال بار به هندوستان و جیپور روش حمل دریایی است . برای انتقال دریایی محموله ها به هند ابتدا باید محموله های شما به بنادر جنوبی کشور منتقل شوند. برای این امر ابتدا محموله ها داخل کانتینر های 20 فوت یا 40 فوت بارگیری می شوند و با استفاده از حمل زمینی به جنوب و خصوصا چابهار منتقل می شوند. 

پس از انجام فرایند های گمرکی و تشریفات لازم ، محموله های شما در اسرع وقت داخل کشتی های بزرگ بارگیری شده و به یکی از بنادر جنوبی هند منتقل خواهند شد.

پس از رسیدن محموله به بنادر هند ، باقی مسیر به صورت زمینی تا جیپور انجام خواهد شد.  روش حمل دریایی یا حمل ترکیبی یک روش مناسب و مقرون به صرفه برای ارسال محموله های مختلف است.

علاوه بر انتقال محموله ها به جیپور ، مجموعه آنی بار برای باربری به دبی نیز به صورت همه روزه آماده ارائه خدماتی تخصصی و همه روزه می باشد و محموله های شما را با بهترین کیفیت منتقل می کند.

 

حمل زمینی بار و کالا به جیپور

برای ارسال بار به جیپور بصورت زمینی می توانید در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را با تریلی ها و کامیونت های آنی بار تجربه کنید. حمل زمینی یکی از روش های مقرون به صرفه است که به دلیل وجود مرز زمینی مشترک بین ایران و هندوستان بسیار کاربردی و مناسب است.  

این روش تحویل محموله حدود 1 هفته زمان نیاز دارد اما هزینه نسبتا معقول و کم است و هزینه های حمل بار به این روش نیز کاملا مقرون به صرفه است.

 

البته برای جیپور ممکن است روش دریایی یا ریلی نیز مورد استفاده قرار گیرد اما در حال حاضر آنی بار فقط بصورت هوایی و زمینی به شما خدمات رسانی می کند.

 

ارسال بار به جیپور به صورت زمینی تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام میشود.   مجموعه آنی بار به عنوان برترین شرکت حمل و نقل در خاورمیانه امکان انتقال محموله به همه کشور ها با همه روش های ممکن را دارا می باشد. 

بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به کلکته نیز می توانید محموله های خود را در اسرع وقت از طریق آنی بار منتقل می شوند. 

 

حمل و نقل اثاثیه برای جیپور

 

آنی بار علاوه بر ارسال بار و کالاهای تجاری برای جیپور ، امکان ارسال اثاثیه را نیز برای شما فراهم می نماید . شما می توانید با ارزانترین نرخ کرایه و با استفاده از کامیونت مسقف یا تریلی چادری ، نسبت به ارسال اثاثیه خود اقدام نمایید.

 

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل اثاثیه شما بهترین و حرفه ای ترین تیم کارگری را با بهترین تیم بسته بندی اثاثیه در اختیارتان قرار میدهد.

حمل و نقل اثاثیه یک فرایند تخصصی است و برای ارسال در مسافت های طولانی نیاز به بسته بندی و چیدمان حرفه ای داریم تا کمترین میزان خسارت به محموله وارد شود.

 • ارسال تلوزیون 
 • ارسال یخچال 
 • ارسال مبلمان 
 • ارسال سرویس خواب 
 • ارسال لوازم برقی 
 • ارسال تزئینات منزل و . . . . 

آنی بار خدمات ارسال بار به جیپور را به صورت همه روزه انجام می دهد و هرگونه محموله و کالای منزل که از نظر قانونی منعی برای ارسال ندارند را با کمترین هزینه منتقل خواهد نمود.

حمل اثاثیه به جیپور را می توانید از هر نقطه ای از ایران انجام دهید.

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به جیپور
ارسال اثاثیه و لوازم خانه به جیپور

مدارک لازم جهت ارسال اثاث و بار به جیپور

 

برای انتقال لوازم منزل از ایران به جیپور ، ابتدا باید مراحل اخذ مهاجرت هندوستان بصورت کامل طی شده باشد و شما موفق به دریافت کیملیک کارت خود شده باشید . در صورتی که کیملیک کارت خود را دریافت کرده باشید ، با کپی شناسنامه ، پاسپورت و کیملیک به راحتی امکان انتقال انواع اثاثیه و لوازم شما به هندوستان و جیپور فراهم میشود. 

 

لازم به ذکر است که هزینه ها گمرکی بر اساس تعرفه های گمرک ایران و هندوستان و بر اساس نوع لوازم خانگی شما مشخص میشود. در برخی موارد ممکن است لوازم منزل در دسته لوازم لوکس قرار گیرند که هزینه گمرکی اندکی افزایش خواهد داشت.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مراحل ارسال بار به جیپور و مدارک مورد نیاز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

علاوه بر انتقال محموله و کالا از ایران به جیپور ، مجموعه آنی بار برای ارسال بار از ایران به کراچی نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد.

 

موارد ممنوعه در ارسال بار به جیپور

 

ارسال بار به جیپور دارای شرایط خاصی است و برخی محموله ها بر اساس شرایط و قوانین گمرکی امکان ارسال ندارند . از همین جهت ، اطلاع از موارد ممنوعه در ارسال بار به جیپور بسیار مهم است.

 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال می باشند و شما می توانید برای سایر نقاط هندوستان نیز این موارد را ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم منزل به هندوستان ، همه روزه تیم متخصص آنی بار بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد. با ما همراه باشید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

بیمه نامه ارسال بار به جیپور

 

آنی بار برای ارسال انواع بار و کالا از تمامی نقاط کشور به جیپور و تمامی نقاط هندوستان ، بیمه نامه باربری بین المللی کامل و حرفه ای را به شما ارائه می نماید.

بیمه نامه آنی بار شامل جبران تمامی خسارات احتمالی وارده به بار در هنگام حمل و نقل زمینی می باشد. آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات باربری به جیپور را تحت پوشش قرار داده است. اگر قصد کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیمه نامه و شرایط حمل و نقل بار بین المللی را دارید ، با آنی بار تماس بگیرید.

 

بیمه نامه شرکت حمل و نقل آنی بار ، در کمترین زمان ممکن بیشترین پوشش را به شما ارائه می نماید.

جِیپور معروف به شهر صورتی، از شهرهای تاریخی هندوستان و مرکز ایالت راجستان است. شهر جیپور در شمال غربی کشور هند قرار دارد. این شهر ۳٫۱ میلیون نفر جمعیت دارد.

شهر جیپور نخستین شهر دارای طرح شهری در هندوستان بود. این شهر از مراکز مهم گردشگری در هند است و به خاطر وجود ساختمان‌های پرشمار صورتی‌رنگ در شهر، به آن لقب شهر صورتی داده شده‌است. از نقاط دیدنی آن می‌توان به دژهای ناهارگر و جایگر و همچنین کاخ هوامحل و رصدخانه قدیمی یا مجموعه اخترشناختی جنتر منتر اشاره کرد.

آب‌وهوای شهر نیمه‌خشک است و باران‌های موسمی نیز دارد. رایج‌ترین زبان‌ها در شهر هندی و راجستانی هستند اما انگلیسی، پنجابی و سِندی نیز رواج زیادی دارند.

در سال ۱۷۲۷ توسط مهاراجه سوای جای سینگ دوم، فرمانروای آمبر بنیاد شد. در طول سال‌های ۱۷۲۵ تا ۱۷۶۷ نه بخش از این شهر گسترش یافت. عواملی از جمله تأسیس مراکز آموزش و افتتاح راه‌آهن مرتبط به دهلی در سال ۱۸۸۲ مجموعاً پایه و اساس رشد سریع شهر شد. پس از استقلال، در سال ۱۹۴۹ شهر جیپور به عنوان مرکز ایالت راجستان معرفی شد و بدین ترتیب نقش اداری هم به آن افزوده شد.

علاوه بر انتقال محموله ها به جیپور ، مجموعه انی بار برای ارسال بار از هند به ایران نیز به صورت تخصصی و همه روزه بهترین خدمات را ارائه می نماید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع