ارسال بار به درسدن | باربری از ایران برای درسدن

حمل و نقل بار و کالا به درسدن

 

یکی دیگر از خدمات حمل و نقل بین الملل در شرکت آنی بار ، ارسال بار به درسدن آلمان می باشد ، همه روزه  خدمات ارسال بار به درسدن از تمام نقاط ایران به شما ارائه می شود ، تمامی افرادی که قصد حمل بار و کالا از ایران به درسدن را دارند می توانند با کمترین هزینه ارسال بار به درسدن را از شرکت آنی بار دریافت کنند.

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات ارسال بار به درسدن همراه با انجام فرایند گمرکی در ایران و آلمان می باشد و این امکان را برای شما فراهم می نماید که در اسرع وقت محموله های خود را تحویل بگیرید.

شما می توانید با استفاده از خدمات آنی بار ، انواع بار و کالاهای تجاری و صنعتی ، اثاثیه و لوازم منزل و . . . را از تهران و سایر شهرها به درسدن ارسال کنید . 

ارسال بار به درسدن و سایر شهرهای آلمان بصورت همه روزه انجام میشود و برای حفاظت از محموله شما بیمه بار بصورت کامل انجام میشود. بسته بندی نیز بصورت تخصصی و حرفه ای توسط آنی بار برای ارسال بار به درسدن ارائه می شود.

 

 

شماره تلفن آنی بار برای ارسال بار به درسدن 57669-021 می باشد که مشاوره تخصصی و رایگان را در اختیار شما قرار میدهد.

درسدن (به آلمانی: Dresden) مرکز ایالت زاکسن در کشور آلمان است. این شهر از پایان جنگ جهانی دوم تا زمان اتحاد آلمان شرقی و غربی جزو آلمان شرقی بود. شهر درسدن یکی از نقاط تجمع ایرانی های مقیم آلمان است و از همین جهت ارسال کالا و محموله های مختلف از طریق آنی بار به این شهر به صورت همه روزه انجام خواهد شد. 

ارسال بار به درسدن
ارسال بار به درسدن

علاوه بر حمل و نقل کالا از ایران به درسدن آلمان ، همه روزه برای ارسال بار به برلین و ارسال به هامبورگ نیز بهترین خدمات را می توانید از آنی بار بخواهید . 

مراحل ارسال بار و کالا به درسدن چیست ؟ 

یکی از مهترین موضوعات در خدمات حمل و نقل کالا برای سایر کشور ها اطلاع از روش و مراحل انتقال محموله ها می باشد. برای ارسال بار به درسدن مراحل کار به صورت زیر می باشند : 

 • تماس با کارشناسان آنی بار و مشاوره تخصصی با ایشان 
 • انتخاب روش مناسب برای انتقال محموله به درسدن 
 • انجام بسته بندی تخصصی محموله ها برای ارسال به درسدن
 • انتقال محموله ها به گمرک جهت انجام تشریفات گمرکی
 • پلمپ محموله و صدور بارنامه و بیمه نامه برای ارسال به درسدن
 • حرکت به سمت درسدن

در تمامی این مراحل برای ارسال بار به درسدن کارشناسان آنی بار حضور خواهند داشت و از صفر تا صد خدمات به صورت تخصصی توسط ایشان انجام خواهد شد. تمامی فرایند های گمرک توسط کارشناسان مجموعه انجام میشود تا با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت محموله های شما منتقل شوند.

برای مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

مدارک مورد نیاز برای ترخیص محموله ارسال شده به درسدن

برای ترخیص محموله ها در گمرک درسدن نیاز به مدارک مشخصی داریم که بر اساس نوع محموله ها ممکن است مدارک بیشتری نیز لازم باشد. برای ترخیص محموله های شخصی و مسافری مدارک زیر مورد نیاز است : 

 • لیست اقلام packing list
 • فاکتور کالا
 • اصل ، کپی یا عکس بارنامه صادر شده
 • کارت شناسایی گیرنده

برای ترخیص محموله های شخصی و مسافری مدارک زیر مورد نیاز است : 

 • Packing list
 • Invoice
 • Import license
 • گواهی مبدا
 • گواهی بهداشت

مشاوران و متخصصین مجموعه آنی بار در خصوص مدارک مورد نیاز تمامی توضیحات را در اختیار شما قرار خواهند داد. در تهیه پکینگ لیست نیز می توانید از تخصص کارشناسان ما بهره مند شوید و با بهترین کیفیت محموله های خود را به درسدن در اسرع وقت منتقل کنید.

برای مشاوره جهت ارسال بار به درسدن به صورت ارزان و سریع می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید.

مدارک لازم برای ارسال بار به درسدن
مدارک لازم برای ارسال بار به درسدن

 

تیم حرفه ای و تخصص آنی بار بهترین خدمات برای ارسال بار به مونیخ و ارسال بار به کلن را نیز در اسرع وقت در اختیار شما قرار میدهد. 

ارسال اثاثیه منزل از ایران به درسدن

 

علاوه بر ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی دیگر از خدمات آنی بار برای ارسال بار به درسدن می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در درسدن یا سایر شهر های آلمان را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به درسدن را در اختیارشان قرار دهد.

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای درسدن به روش های مختلفی انجام می شود : 

 • ارسال بار به درسدن بصورت هوایی
 • ارسال بار به درسدن بصورت زمینی

حمل اثاثیه به صورت زمینی را نیز می توانید به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به درسدن در اختیارتان قرار می دهد.

جهت ارسال اثاثیه به درسدن ، نیازمند اخذ اقامت کشور آلمان می باشید ، برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

ارسال هوایی بار به درسدن

 

یکی از روش های ارسال بار به درسدن ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به درسدن ارسال میشود. 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به درسدن است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

ارسال بار به درسدن بصورت هوایی ، به 2 روش کارگو و فریت بار انجام میشود.  کارگو به ارسال بار و کالا با هواپیماهای باربری گفته میشود که امکان حمل حجم زیادی از انواع بار را فراهم میکند. اما منظور از فریت بار ، ارسال بار به درسدن در حجم کم و بصورت مسافری می باشد .

خدمات ارسال بار به درسدن بصورت هوایی کاملا ایمن می باشد ، اما آنی بار برای جلوگیری از خسارات احتمالی ، 500 میلیون بیمه رایگان برای شما در نظر گرفته است.  برای مشاوره تخصصی جهت ارسال بار به درسدن با شماره 57669-021 در تماس باشید.

ارسال هوایی به درسدن
ارسال هوایی به درسدن

ارسال بار بصورت زمینی برای درسدن

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به درسدن به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود. ارسال بار به درسدن به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد.

 

 • گروپاژ ( خرده بار )
 • حمل دربستی 

 

در روش اول ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف در شهر درسدن، تخلیه می شود. در بعضی موارد هزینه ارسال بار به درسدن بصورت خرده بار کمتر است اما ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بینجامد.

 

در روش دوم ، بار شما به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص از ایران به درسدن حرکت می نماید. در  این روش ، همان خودرویی که محموله شما را بارگیری کرده است در گمرک آلمان محموله را تحویل میدهد و شما می توانید برای اطمینان از صحت این موضوع شماره پلاک خودرو را تطبیق دهید.

 

ارسال بار به درسدن با استفاده از هر دو روش باربری در مدت زمان بسیار کوتاه و با هزینه بسیار به صرفه به شما ارائه می شود.

ارسال زمینی به درسدن آلمان
ارسال زمینی به درسدن آلمان

 علاوه بر ارسال بار به درسدن ، ارسال بار به فرایبورگ نیز به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد. 

ارسال انواع بار و کالا به شهر درسدن 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به درسدن ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به درسدن بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به درسدن می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات ارسال بار و کالا به آلمان به شما عزیزان ندارد. 

 • ارسال محموله صادراتی به درسدن
 • انتقال آهن آلات به درسدن
 • ارسال اثاثیه به درسدن
 • حمل لوازم شخصی به درسدن
 • ارسال کالاهای تجاری به درسدن

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به درسدن را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و آلمان ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

برای مشاوره در خصوص ارسال بار به درسدن و اطلاع از امکان ارسال محموله خود با شماره 57669-021 در تماس باشید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ارسال چه کالاهایی به درسدن ممنوع است ؟

در خدمات ارسال بار به درسدن یا سایر شهر های آلمان ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و آلمان قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به درسدن هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

با این وجود ، قبل از ارسال بار به درسدن میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به درسدن می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای آلمان نیز بار ارسال کنید.

اگر هنگام ارسال بار به درسدن ، کالاهای ممنوعه در بارتان مشاهده شود ، جریمه می شوید و حتی ممکن است در مواردی همچون دخانیات پیگرد قانونی نیز انجام شود .

آیا برای ارسال بار به درسدن بسته بندی حرفه ای لازم است ؟

برای ارسال بار و کالا به درسدن یا هر یک از شهر های آلمان مهمترین موضوع بسته بندی محموله می باشد که امنیت محموله را تضمین می نماید . تفاوتی ندارد که از کدام روش باربری استفاده شود اما در حمل هوایی برای برخی محموله ها باید بسته بندی خاصی نیز در نظر گرفته شود.

به عنوان مثال ، برای حمل زمینی و انتقال محموله هایی نظیر تابلوفرش نیاز به بسته بندی خاص وجود ندارد اما برای ارسال به صورت هوایی نیاز به بسته بندی چوبی محموله داریم که علاوه بر این شامل سمپاشی جعبه ها نیز خواهد شد.

بسته بندی انجام شده توسط صاحبین محموله ها نیز قابل قبول است و مشکلی در انتقال ایجاد نمیکند اما بسته بندی تخصصی امنیت بیشتری را برای انتقال محموله های ایجاد میکند. 

تیم بسته بندی آنی بار با استفاده انواع محافظ ها مانند یونولیت و ضربه گیر ، نایلون حبابدار   و سلفون و جعبه های چوبی و کارتن مقوایی بهترین و تخصصی ترین بسته بندی را برای انتقال محموله های شما به درسدن فراهم می نماید و در صورت تمایل شما در اسرع وقت در محل مورد نظر حاضر خواهند شد.

بسته بندی تخصصی برای ارسال بار به درسدن
بسته بندی تخصصی برای ارسال بار به درسدن

حمل بار به درسدن تحت پوشش بیمه کامل 

در خدمات ارسال بار به درسدن ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به درسدن است. 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به درسدن خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به درسدن ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد.

 

آنی بار برای ارسال بار به درسدن یا سایر شهر های آلمان از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود. 

 

آنی بار با بیمه نامه معتبر بیشترین سطح پوشش بیمه را با کمترین هزینه برای حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به درسدن در اختیارتان قرار می دهد.

 

 

چرا آنی بار را برای ارسال بار به درسدن انتخاب کنیم ؟

 

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به درسدن توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم :

 • مجموعه آنی بار بهترین تیم مشاوره و کارشناسی را در اختیار شما قرار می دهد تا کمترین هزینه ارسال بار به درسدن و همچنین ایمنی بالا را برای شما فراهم نماید. 
 • مجموعه آنی بار بر اساس میزان بودجه ، زمان و نوع محموله شما یکی از روش های ارسال بار به درسدن را به شما پیشنهاد می کند . این موضوع می تواند توسط شما پذیرفته یا رد شود. 
 • آنی بار از 2 نوع بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی استفاده مینماید . بیمه نامه CMR که تا مبلغ 20 هزار دلار میباشد و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود و طی یک قرار داد لازم اجرا تحویل شما می شود .
 • امکان ارسال بار به درسدن بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری نیز توسط آنی بار برای شما عزیزان فراهم است . شما می توانیم محموله خود را به بسپارید و طبق قرار داد در هر تاریخی که علاقه مند هستید ارسال شود.

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به درسدن را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

هزینه باربری از ایران به درسدن 

 

هزینه ارسال بار به درسدن یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند. برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی از جمله وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن داشته باشید.

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به درسدن استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به درسدن بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به درسدن دارد.

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به درسدن را استعلام بگیرید ، البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به درسدن به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به درسدن بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

جهت دریافت خدمات باربری و ارسال بار به درسدن تنها کافیست با شماره 57669-021 تماس بگیرید. 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

علاوه بر ارسال بار از ایران به درسدن ، همه روزه برای ارسال بار و کالا از آلمان به ایران نیز می توانید بهترین خدمات را آنی بار بخواهید. 

ارسال بسته پستی از ایران به درسدن

یکی از روش های ارسال محموله های با وزن و حجم کم ، ارسال پستی می باشد که توسط شرکت پست ایران انجام میشود. در این روش محموله هایی که دارای وزن چند گرم تا چند صد گرم و نهایتا زیر 10 کیلو هستند قابل ارسال می باشند. 

در ارسال بسته پستی از ایران به درسدن امکان ارسال از همه شهر ها و از طریق دفاتر منتخب پستی فراهم است. این روش توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران انجام میشود و برای انتقال محموله ها معمولا از طریق حمل هوایی استفاده میشود اما ممکن است بنا بر شرایط از ارسال زمینی نیز استفاده شود.

با توجه به عضويت جمهوري اسلامي ايران در اتحاديه پستي جهاني امكان ارايه خدمات پستي خارجه فراهم است، در اين رابطه ارسال پست نامه شامل: (نامه، كارت پستال، اوراق چاپي يا مطبوعات، مرسولات نابينايان، كيسه M و بسته كوچك) و همچنین ارسال امانات پستي و مرسولات EMS كه در ايران به عنوان پست پيشتاز شناخته شده وجود دارد.

هزینه های ارسال بسته پستی به کشور های خارجی بر اساس دسته بندی زیر مشخص می شود : 

اول:

 • امارات – ترکیه – اردن – قطر – هندوستان – چک – کراواسی – لهستان – سریلانکا – افغانستان – اسلواکی – بلغارستان – پاکستان

دوم:

 • آلمان – ایتالیا – اسپانیا – اتریش – اندونزی – انگلستان – ایرلند – بلژیک – چین – تایلند – هلند – دانمارک – سوئد – سوییس – فرانسه – فنلاند – نروژ – کره – قبرس – مجارستان – رومانی – روسیه – مالزی – یونان – غزافستان

سوم:

 • آمریکا – استرالیا – ژاپن – نیوزلند – کانادا – ونزوئلا – تایوان – شیلی – برزیل – مکزیک – آفریقای جنوبی – کلمبیا

این دسته بندی هزینه ارسال را مشخص می‌کند. در دسته اول هزینه ارسال کمتر از دسته سوم است.

همانطور که مشخص است ، آلمان در دسته بندی دوم قرار دارد . بر همین اساس ، هزینه ارسال بسته پستی به درسدن تا نیم کیلو 225 هزار تومان ، مازاد بر نیم کیلو تا 1 کیلو 331200 تومان ، مازاد بر یک کیلو تا 2 کیلو 423900 تومان ، مازاد بر 2 کیلوگرم 225000 می باشد.

برای دانلود نرخنامه شرکت پست ایران روی لینک زیر کلیک کنید : 

دانلود نرخنامه پست خارجی

ارسال بسته پستی به درسدن
ارسال بسته پستی به درسدن

نتیجه گیری

خدمات حمل و نقل کالا و بسته به درسدن یک فرایند کاملا تخصصی است که باید توسط شرکت های صاحب نام و با تجربه انجام شود تا علاوه بر کاهش هزینه های شما محموله ها در اسرع وقت منتقل شوند.

آنی بار به عنوان یکی از قوی ترین و قدیمی ترین مجموعه ها بهترین خدمات را برای انتقال محموله های شما به درسدن با استفاده از روش زمینی و هوایی ارائه مینماید که تمامی این خدمات تحت پوشش بیمه نامه انجام میشود و همراه با مشاوره رایگان خواهد بود.

در صورتی که قصد ارسال کالاها تجاری و صنعتی و شخصی را دارید با شماره 57669-021 در تماس باشید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع