ارسال بار به دنیزلی | فریت هوایی دنیزلی

باربری از ایران به دنیزلی

 

برای ارسال بار به دنیزلی می توانید از طریق خدمات مجموعه آنی بار با کمترین هزینه محموله های خود را به صورت تخصصی و حرفه ای منتقل کنید. آنی بار برای ارسال بار به دنیزلی از همه شهر های کشور آماده ارائه خدمات تخصصی است که محموله های سبک و سنگین شما را به صورت هوایی و زمینی از منتقل خواهد نمود. 

ارسال بار به دنیزلی به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه انجام میشود و امکان انتقال اثاثیه و لوازم خانه و محموله های تجاری و صنعتی فراهم خواهد بود. اگر به مشاوره تخصصی و رایگان برای انتقال محموله های خود نیاز دارید می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید تا کارشناسان ما بهترین خدمات را در اختیار شما قرار دهند.

 

انتقال محموله های مختلف به صورت صفر تا 100 از درب منزل یا انبار شما انجام خواهد شد و در محل مورد نظر به شما تحویل داده خواهند شد.

باربری از تهران به دنیزلی

 

یکی از مهمترین شهر های ایران تهران است که بخش زیادی از محموله های ارسال شده به ترکیه از تهران منتقل شده اند. از همین جهت ، مجموعه انی بار برای ارسال بار و باربری از تهران به دنیزلی به صورت همه روزه بهترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد.

 

باربری از تهران به دنیزلی به صورت زمینی و هوایی انجام میشود و همه شهر ها و شهرستان های استان تهران به صورت کامل تحت پوشش خدمات ما می باشند.

 

حمل بار به ترکیه از شهر های اسلامشهر ، شهریار ، ورامین ، رباط کریم و سایر شهرستان های استان تهران به صورت همه روزه انجام می شود.

 

برای باربری از تهران به دنیزلی می توانید جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما از طریق شماره 57669-021 هماهنگی های لازم را به عمل آورید.

 

روش های باربری برای دنیزلی چیست ؟

 

در خدمات حمل بار به دنیزلی انتخاب روش مناسب برای انتقال محموله ها مهمترین مرحله می باشد. روش های باربری دارای هزینه های مختلف و شرایط انتقال مختلفی هستند و از همین جهت مشاوره تخصصی می تواند علاوه بر کاهش هزینه های انتقال محموله در تسریع این فرایند نیز کمک بسیاری کند.

 

مجموعه آنی بار برای ارسال بار به دنیزلی از 2 روش زیر استفاده می کند :

 • حمل و نقل هوایی 
 • حمل زمینی 

در ادامه به بررسی موردی این روش ها پرداخت می شود. با ما در ادامه همراه باشید.  علاوه بر ارسال بار به دنیزلی ، ارسال بار از ایران به آنتالیا و ارسال بار از ایران به آنکارا نیز با بهترین کیفیت انجام خواهد شد. 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

 

ارسال بار به دنیزلی به صورت هوایی 

یکی از روش های ارسال بار به دنیزلی ، حمل و نقل هوایی محموله ها می باشد. برای حمل و نقل محموله های کم وزن و کم حجم ، همه روزه آنی بار آماده انتقال این اقلام از طریق روش هوایی است.

 

برای ارسال بار به دنیزلی به صورت هوایی ، بارگیری محموله هایی تا 600 کیلو وزن از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی انجام میشود و تحویل محموله ها در فرودگاه دنیزلی انجام میشود.

 

در فرایند ارسال هوایی به دنیزلی ، محموله های شما به صورت همه روزه و با کمترین قیمت تحت پوشش بهترین بیمه نامه منتقل می شود و برای بسته بندی محموله ها نیز می توانید از خدمات تخصصی تیم بسته بندی آنی بار بهره مند شوید.

 

در این روش باید توجه داشت که ممنوعیت ها و محدودیت های بیشتری از طریق خطوط هواپیمایی برای ارسال بار به دنیزلی وجود دارد اما تحویل محموله ها بسیار سریع خواهد بود .ارسال هوایی به دنیزلی معمولا 2-3 روز کاری زمان نیاز دارد و از طریق ایرلاین های ایرانی و ترک انجام می شود.

ارسال هوایی برای دنیزلی
ارسال هوایی برای دنیزلی

علاوه بر دنیزلی ، ارسال بار به دیدیم نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد. فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید. 

موارد ممنوعه در ارسال هوایی به دنیزلی

 

لیست زیر ، برخی از اقلام و موارد ممنوع شده برای ورود به دنیزلی را مشخص نموده است که این لیست می تواند در روزهای مختلف طی شرایط مختلف دچار تغییرات گردد. برای ارسال بار به دنیزلی ممکن است محموله های شما از نظر قانونی حتی برای خروج از کشور نیز ممنوعیت داشته باشند . 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال می باشند و شما می توانید برای سایر نقاط ترکیه نیز این موارد را ارسال نمایید .

در صورتی که هنگام ارسال بار به دنیزلی کالاهای ممنوعه در بارهای شما مشاهده شود جریمه خواهید شد و در مواردی همچون دخانیات مشمول پیگرد قانونی می شوید. 

 

ارسال بار به دنیزلی به صورت زمینی

 

با توجه به موج فزاینده مهاجرت هموطنان از ایران به سایر کشور ها از جمله کشور ترکیه و ارسال اثاثیه منزل و لوازم خانگی از ایران به دنیزلی ، آنی بار ضرورت ارائه خدمات اثاث کشی از ایران به دنیزلی را بررسی نموده و آماده ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل به تمام نقاط ترکیه می باشد. 

بهترین و مقرون به صرفه ترین روش برای ارسال بار و کالا از ایران به دنیزلی استفاده از خدمات ترانزیت زمینی  کالا می باشد که با استفاده از تریلی و کامیونت مسقف انجام میشود. آنی بار به عنوان متخصص حمل و نقل کالا از ایران به ترکیه به صورت زمینی از همه نقاط کشور محموله های مختلف شما را بارگیری و ارسال می نماید. 

در حمل زمینی محدودیت های انتقال بار بسیار کمتر می باشد و ارسال محموله های شما به 2 صورت گروپاژ و حمل دربستی انجام میشود. 

در روش حمل دربستی که بهترین روش حمل زمینی است محموله های شما در محل مورد نظر بارگیری شده و با استفاده از یک خودروی اختصاصی به ترکیه و شهر دنیزلی منتقل میشوند و درب منزل یا محل مورد نظر شما تحویل خواهد شد. این روش سرعت بالایی دارد و از نظر امنیت نیز کاملا مناسب است. 

در روش گروپاژ محموله های شما به صورت اشتراکی حمل می شود . در این روش محموله 2 یا 3 نفر با استفاده از یک تریلی بارگیری شده و به دنیزلی ارسال میشوند. این روش برای محموله هایی که دارای وزن و حجم کمتری هستند بسیار مناسب است و هزینه های انتقال کمتری دارد.

ارسال زمینی برای دنیزلی
ارسال زمینی برای دنیزلی

حرفه ای ترین خدمات برای انتقال محموله های شما از ایران به ترکیه توسط شرکت حمل و نقل ترکیه آنی بار انجام میشود و سابقه روشن و تجربه آنی بار همراه شما در انتقال محموله ها می باشد. 

ارسال بار برای دنیزلی چقدر زمان میبرد ؟ 

برای ارسال بار و کالا های مختلف به دنیزلی ، زمان و تحویل بار بر اساس پارامتر های متفاوتی مشخص می شود . در شرایط عادی برای ارسال زمینی بار به دنیزلی حدود 1 هفته زمان نیاز است . در برخی موارد به دلیل مشکلات گمرکی در تهران یا ترکیه ممکن است تا 10 روز نیز این زمان متغیر باشد. 

در شرایط کنونی و همه گیری کرونا ویروس ، در برخی موارد شاهد مسدود شدن مرزها و توافق چند روزه کامیون ها در مرز نیز بوده ایم که این موضوع زمان تحویل را تا 10 روز افزایش داده است. 

در روش حمل و نقل هوایی نیز در صورتی که مشکلات همه گیری ویروس کرونا وجود نداشته باشد  ، در ظرف 2 تا نهایتا 3 روز از تحویل محموله به لاین هوایی آنی بار ، امکان در یافت آن در دنیزلی برای شما فراهم خواهد بود. 

 

ارسال اثاثیه منزل به دنیزلی

یکی از خدمات آنی بار علاوه بر ارسال بار به دنیزلی ، انتقال اثاثیه و  لوازم منزل است . بسیاری از هموطنان قصد مهاجرت و ادامه زندگی در دنیزلی یا سایر شهر های ترکیه را دارند که برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری برای حمل و نقل اثاثیه نیاز دارند.

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای دنیزلی به روش های مختلفی انجام میشود : 

 • حمل بار به دنیزلی به صورت زمینی 
 • حمل بار به دنیزلی به صورت هوایی 

حمل اثاثیه به صورت زمینی را نیز می توانید به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای ارسال اثاث به دنیزلی در اختیارتان قرار می دهد.

ارسال اثاثیه و لوازم خانه برای دنیزلی
ارسال اثاثیه و لوازم خانه برای دنیزلی

بسته بندی تخصصی

 

یکی از مهمترین موارد برای ارسال بار و کالا از ایران به دنیزلی بسته بندی حرفه ای و مناسب محموله و خصوصا اثاثیه خانه می باشد. برای بسته بندی اثاثیه خانه باید از لوازم مناسب و محکم برای بسته بندی استفاده کرد که تیم متخصص انی بار در اسرع وقت بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیارتان قرار میدهد.

بسته بندی معمولا با استفاده از جعبه های کارتن ، نایلون حبابدار ، سلفون ، جعبه های چوی و ضربه گیر های مختلف انجام میشود تا امنیت محموله های شما به خوبی حفظ شوند. 

برای انجام بسته بندی تخصصی می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید و از طریق تیم متخصص بسته بندی ما بهترین خدمات را تجربه کنید.

 

بسته بندی اثاثیه
بسته بندی اثاثیه

بیمه نامه ارسال بار به دنیزلی

در خدمات ارسال بار به دنیزلی ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات است . 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات باربری بین المللی خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به دنیزلی ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

آنی بار برای ارسال بار به دنیزلی یا سایر شهر های ترکیه از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود.

 

 

هزینه ارسال بسته پستی از ایران به ترکیه را می توانید از طریق شماره 57669-021 استعلام نمایید. 

 

چرا ارسال بار به دنیزلی را به آنی بار بسپاریم ؟

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های خدمات ارسال بار به دنیزلی آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم.

 • مجموعه آنی بار بهترین تیم مشاوره و کارشناسی را در اختیار شما قرار می دهد تا با کاهش هزینه های حمل و نقل و همچنین ایمنی بالایی را برای شما فراهم نماید. 
 • مجموعه آنی بار بر اساس میزان بودجه ، زمان و نوع محموله شما یکی از روش های باربری برای دنیزلی را به شما پیشنهاد می کند . این موضوع می تواند توسط شما پذیرفته یا رد شود. 
 • آنی بار از 2 نوع بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی استفاده مینماید . بیمه نامه CMR که تا مبلغ 20 هزار دلار میباشد و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود و طی یک قرار داد لازم اجرا تحویل شما می شود. 
 • امکان ارسال بار بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری نیز توسط آنی بار برای شما عزیزان فراهم است. شما می توانیم محموله خود را به بسپارید و طبق قرار داد در هر تاریخی که علاقه مند هستید ارسال شود.

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به دنیزلی را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

 

یکی از تخصص های مجموعه آنی بار ، ارسال بار به آلانیا می باشد که امکان انتقال کالاهای تجاری و صنعتی را برای شما فراهم می نماید. 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار
نتیجه گیری

 

تیم متخصص آنی بار برای انتقال محموله های شما از ایران به دنیزلی آماده همکاری به صورت تخصصی و همه روزه می باشد و امکان حمل محموله های سبک و سنگین با بهترین کیفیت برای شما فراهم می باشد. در مجموعه آنی بار انتقال کالاها با بیمه نامه کامل انجام میشود و امنیت سرمایه شما کاملا تضمین خواهد شد. 

برای مشاوره رایگان یا ثبت سفارش باربری دنیزلی می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید. 

دنیزلی نام یکی از شهرهای ترکیه و مرکز استانی به همین نام است. یکی از جای‌های دیدنی و توریستی شهر دنیزلی مجموعهٔ تاریخی و تفریحی پاموک‌کاله است.

این استان ۲۰ شهر دارد که که شامل دنیزلی، مرکزافندی، چوریل، اجی‌پیام، تاواس، پاموک کاله، هوناز، سرای‌کوی، بولدان، قلعه، چال، چاملی، سرین‌حصار، بوزکورت، گونِی، چارداک، بکیلی، بیاقاچ، باباداغی و باکلان هستند.

از مشهورترین جاذبهٔ گردشگری آن می‌توان به مجموعه تاریخی و تفریحی پاموک کاله (Pamukkale) اشاره کرد. چشمه‌های طبقه‌ای پاموک کاله احتمالاً معروف‌ترین و محبوب‌ترین چشمه‌های داغ جهان هستند. این منطقهٔ شگفت‌انگیز نه تنها تجربه‌ای بی نظیر از حمام کردن در این چشمه‌های داغ را به همراه دارد، بلکه مناظر آن بسیار زیبا به نظر می‌رسند. تراس‌های تراورتنی با آب چشمه‌های داغ اشباع شده و سرشار از مواد معدنی است که خواص درمانی مفیدی دارد. این ناحیه قرن‌ها برای استحمام مورد استفاده قرار گرفته‌است. شهر باستانی لائودیکا نیز در این استان واقع شده‌است. این منطقه نوعی خروس خاص دارد که از نمادهای آن به‌شمار می‌رود. این استان آب و هوایی مدیترانه‌ای دارد و در تابستان هوای آن گرم است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع