ارسال بار به دهلی نو | فریت بار دهلی نو

ارسال بار به دهلی نو بصورت تخصصی و ارزان

شرکت حمل و نقل آنی بار ارائه دهنده خدمات حمل و نقل و باربری به دهلی نو هندوستان به صورت کاملا تخصصی و ویژه می باشد. ارسال بار به دهلی نو از تهران و تمامی شهر ها در کوتاه ترین زمان انجام می شود و برای انتقال محموله های شما از بهترین بیمه نامه استفاده خواهد شد.

 

تخصص مجموعه آنی بار در حمل و نقل بار به هندوستان سبب شده است که بخش زیادی از انواع بار و کالا توسط هموطنان گرامی به این مجموعه جهت انتقال واگذار شود و همه روزه حجم زیادی از انواع کالا و محموله های صادراتی و شخصی توسط آنی بار به دهلی نو منتقل شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوصا ارسال بار به دهلی نو و مشاوره رایگان و استعلام کرایه با شماره 57669-021 در تماس باشید. 

 

 ارسال بار از تمام ایران به دهلی نو 

مجموعه آنی بار به دلیل پوشش سراسری در کشور ، امکان ارسال بار و کالای شما را از هر نقطه ای از ایران فراهم می نماید.برای ارسال بار به دهلی نو نیز خدمات آنی بار از همه نقاط کشور به شما عزیزان ارائه خواهد شد . شما می توانید با نازلترین نرخ کرایه نسبت به حمل و نقل بار و کالا برای هندوستان اقدام نمایید که در این بین دهلی نو تیم ویژه و تخصصی را به خود اختصاص داده است.

ارسال روزانه انواع بار و کالا با انواع روش های حمل و نقل بصورت دربستی با نازلترین نرخ کرایه انجام میشود و محدودیت های ارسال تنها منوط به نوع بار و محدودیت های گمرکات است. 

 • باربری از تهران به دهلی نو
 • باربری از اصفهان به دهلی نو
 • باربری از شیراز به دهلی نو
 • باربری از تبریز به دهلی نو
 • باربری از یزد به دهلی نو
 • باربری از مشهد به دهلی نو
 • باربری از کرمان به دهلی نو
 • و……

آنی بار برای ارسال اثاث و لوازم منزل به دهلی نو بهترین خدمات را در اختیارتان قرار میدهد و بسته بندی و حمل حرفه ای نیز از ویژگی های مجموعه آنی بار است .

 

علاوه بر دهلی نو ، ارسال بار به کراچی نیز به صورت تخصصی و همه روزه با بهترین کیفیت انجام میشود. با شماره های زیر در تماس باشید.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

روش های باربری به دهلی نو

ارسال بار به دهلی نو یا سایر شهر های هندوستان به روش های مختلف انجام میشود که بنا بر نوع بار و شرایط آن و همچنین بودجه شما متغیر میباشد . انتقال برخی محموله ها نیاز به روش های خاص خود دارند اما محموله های عادی تر از روش های عمومی نیز حمل میشوند .

برای ارسال بار و کالا به دهلی نو ، مجموعه آنی بار 2 روش اصلی حمل و نقل را به شما ارائه می نماید .

 

 • حمل هوایی 
 • حمل زمینی 

برای ارسال بار به دهلی نو ، هر یک از روش های باربری دارای شرایط و ویژگی های مختلفی هستند . در ادامه به بررسی روش های مختلف می پردازیم تا بهترین روش برای ارسال بار به دهلی نو برای شما عزیزان مشخص گردد .

 

مجموعه آنی بار علاوه بر ارسال بار از ایران به دهلی نو ، همه روزه برای ارسال بار به لاهور و ارسال بار به عشق آباد نیز بهترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد . با ما همراه باشید و بهترین خدمات را تجربه کنید.

ارسال هوایی بار به دهلی نو

در روش حمل هوایی برای ارسال بار و کالا از طریق هواپیماهای ترابری یا مسافری استفاده میشود . این روش تحویل سریع بار را برای شما به ارمغان خواهد آورد . اما هزینه های این روش نسبتا بیشتر است . 

انتقال بار و کالا به دهلی نو بصورت هوایی از طریق فرودگاه بین المللی اقبال دهلی نوی انجام میشود که یک فرودگاه بین المللی میباشد . در روش حمل هوایی ، 2 نوع انتقال بار وجود دارد : 

 • حمل بصورت فریت بار مسافری 
 • حمل بصورت کارگو 

برای ارسال بار به دهلی نو ، آنی بار با کمترین هزینه و بهترین کیفیت محموله های شما را از طریق خطوط هوایی معتبر ارسال خواهد نمود . ما با کمترین هزینه ها محموله های شما را منتقل خواهیم نمود.

ارسال هوایی به دهلی نو
ارسال هوایی به دهلی نو

ارسال دریایی به دهلی نو

 

یکی از روش های ارسال بار به هندوستان و دهلی نو روش حمل دریایی است . برای انتقال دریایی محموله ها به هند ابتدا باید محموله های شما به بنادر جنوبی کشور منتقل شوند. برای این امر ابتدا محموله ها داخل کانتینر های 20 فوت یا 40 فوت بارگیری می شوند و با استفاده از حمل زمینی به جنوب و خصوصا چابهار منتقل می شوند. 

پس از انجام فرایند های گمرکی و تشریفات لازم ، محموله های شما در اسرع وقت داخل کشتی های بزرگ بارگیری شده و به یکی از بنادر جنوبی هند منتقل خواهند شد.

پس از رسیدن محموله به بنادر هند ، باقی مسیر به صورت زمینی تا دهلی نو انجام خواهد شد.  روش حمل دریایی یا حمل ترکیبی یک روش مناسب و مقرون به صرفه برای ارسال محموله های مختلف است.

 

ارسال دریایی به دهلی نو
ارسال دریایی به دهلی نو

حمل زمینی بار و کالا به دهلی نو

برای ارسال بار به دهلی نو بصورت زمینی می توانید در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را با تریلی ها و کامیونت های آنی بار تجربه کنید. حمل زمینی یکی از روش های مقرون به صرفه است که به دلیل وجود مرز زمینی مشترک بین ایران و هندوستان بسیار کاربردی و مناسب است.  

این روش تحویل محموله حدود 1 هفته زمان نیاز دارد اما هزینه نسبتا معقول و کم است و هزینه های حمل بار به این روش نیز کاملا مقرون به صرفه است.

 

البته برای دهلی نو ممکن است روش دریایی یا ریلی نیز مورد استفاده قرار گیرد اما در حال حاضر آنی بار فقط بصورت هوایی و زمینی به شما خدمات رسانی می کند.

 

ارسال بار به دهلی نو به صورت زمینی تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام میشود. 

 

مجموعه آنی بار به عنوان برترین شرکت حمل و نقل در خاورمیانه امکان انتقال محموله به همه کشور ها با همه روش های ممکن را دارا می باشد. علاوه بر هندوستان و دهلی نو ، ارسال بار از ایران به عمان و ارسال بار به امارات نیز به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت انجام میشود.

ارسال زمینی به دهلی نو
ارسال زمینی به دهلی نو

 

حمل و نقل اثاثیه برای دهلی نو

آنی بار علاوه بر ارسال بار و کالاهای تجاری برای دهلی نو ، امکان ارسال اثاثیه را نیز برای شما فراهم می نماید . شما می توانید با ارزانترین نرخ کرایه و با استفاده از کامیونت مسقف یا تریلی چادری ، نسبت به ارسال اثاثیه خود اقدام نمایید.

 

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل اثاثیه شما بهترین و حرفه ای ترین تیم کارگری را با بهترین تیم بسته بندی اثاثیه در اختیارتان قرار میدهد.

حمل و نقل اثاثیه یک فرایند تخصصی است و برای ارسال در مسافت های طولانی نیاز به بسته بندی و چیدمان حرفه ای داریم تا کمترین میزان خسارت به محموله وارد شود.

 • ارسال تلوزیون 
 • ارسال یخچال 
 • ارسال مبلمان 
 • ارسال سرویس خواب 
 • ارسال لوازم برقی 
 • ارسال تزئینات منزل و . . . . 

آنی بار خدمات ارسال بار به دهلی نو را به صورت همه روزه انجام می دهد و هرگونه محموله و کالای منزل که از نظر قانونی منعی برای ارسال ندارند را با کمترین هزینه منتقل خواهد نمود.

حمل اثاثیه به دهلی نو را می توانید از هر نقطه ای از ایران انجام دهید.

ارسال لوازم خانه به دهلی نو
ارسال لوازم خانه به دهلی نو

 

مدارک لازم جهت ارسال اثاث و بار به دهلی نو

 

برای انتقال لوازم منزل از ایران به دهلی نو ، ابتدا باید مراحل اخذ مهاجرت هندوستان بصورت کامل طی شده باشد و شما موفق به دریافت کیملیک کارت خود شده باشید . در صورتی که کیملیک کارت خود را دریافت کرده باشید ، با کپی شناسنامه ، پاسپورت و کیملیک به راحتی امکان انتقال انواع اثاثیه و لوازم شما به هندوستان و دهلی نو فراهم میشود. 

 

لازم به ذکر است که هزینه ها گمرکی بر اساس تعرفه های گمرک ایران و هندوستان و بر اساس نوع لوازم خانگی شما مشخص میشود. در برخی موارد ممکن است لوازم منزل در دسته لوازم لوکس قرار گیرند که هزینه گمرکی اندکی افزایش خواهد داشت.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مراحل ارسال بار به دهلی نو و مدارک مورد نیاز با کارشناسان ما تماس بگیرید. علاوه بر انتقال محموله های به دهلی نو ، همه روزه برای ارسال بار از ایران به کویت و ارسال بار به منامه نیز بهترین خدمات را می توانید از طریق شماره های ما ثبت سفارش کنید.

 

موارد ممنوعه در ارسال بار به دهلی نو

 

ارسال بار به دهلی نو دارای شرایط خاصی است و برخی محموله ها بر اساس شرایط و قوانین گمرکی امکان ارسال ندارند . از همین جهت ، اطلاع از موارد ممنوعه در ارسال بار به دهلی نو بسیار مهم است.

 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال می باشند و شما می توانید برای سایر نقاط هندوستان نیز این موارد را ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم منزل به هندوستان ، همه روزه تیم متخصص آنی بار بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد. با ما همراه باشید.

بیمه نامه ارسال بار به دهلی نو

 

آنی بار برای ارسال انواع بار و کالا از تمامی نقاط کشور به دهلی نو و تمامی نقاط هندوستان ، بیمه نامه باربری بین المللی کامل و حرفه ای را به شما ارائه می نماید.

بیمه نامه آنی بار شامل جبران تمامی خسارات احتمالی وارده به بار در هنگام حمل و نقل زمینی می باشد. آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات باربری به دهلی نو را تحت پوشش قرار داده است. اگر قصد کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیمه نامه و شرایط حمل و نقل بار بین المللی را دارید ، با آنی بار تماس بگیرید.

 

بیمه نامه شرکت حمل و نقل آنی بار ، در کمترین زمان ممکن بیشترین پوشش را به شما ارائه می نماید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

دهلی نو پایتخت کشور هند و بخشی از منطقه پایتخت ملی دهلی (NCT) است. دهلی نو مقر هر سه قوهٔ دولت هند است که میزبان راشتراپاتی باوان، ساختمان مجلس هند و دیوان عالی هند است. دهلی نو یک شهرداری در NCT است که توسط NDMC اداره می‌شود، که عمدتاً دهلی لاتی‌ینز و چند منطقه مجاور را پوشش می‌دهد. منطقه شهرداری بخشی از یک منطقه اداری بزرگتر، بخش دهلی نو است. اگرچه در زبان محاوره ای دهلی و دهلی نو به جای یکدیگر برای اشاره به بخش پایتخت دهلی استفاده می‌شود، این‌ها دو موجودیت متمایز هستند، که هم شهرداری و هم ناحیه دهلی نو بخش نسبتاً کوچکی از کلان شهر دهلی را تشکیل می‌دهند. منطقه پایتخت دهلی یک نهاد بسیار بزرگ‌تر است که کل دهلی را به همراه مناطق مجاور در ایالت‌های همسایه آن، از جمله قاضی‌آباد، نویدا، گورگان و فریدآباد تشکیل می‌دهد. بر مبنای آخرین داده های جغرافیایی کلانشهر دهلی نو حدوداً ۴۷ کیلومتر درازا دارد. 

سنگ بنای دهلی نو توسط جورج پنجم در دربار دهلی در سال ۱۹۱۱ گذاشته شد. این بنا توسط معماران بریتانیایی ادوین لاتی‌ینز و هربرت بیکر طراحی شده‌است. پایتخت جدید در ۱۳ فوریه ۱۹۳۱ توسط نایب‌السلطنه و فرماندار کل هند، ایروین افتتاح شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع