ارسال بار به دیاربکر ( زمینی – هوایی ) + مشاوره رایگان

باربری از ایران به دیاربکر

 

دیاربکر یکی از استان های جنوب غربی ترکیه است که در نزدیکی مرز سوریه قرار دارد و از زیباترین شهر های این کشور به حساب می آید و ایرانیان زیادی برای زندگی به این شهر مهاجرت کرده اند و همین موضوع سبب شده است که ارسال بار و کالا به دیاربکر یا از دیاربکر به ایران به صورت همه روزه انجام شود.

 

شرکت باربری ترکیه آنی بار به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکت ها و متخصص ارائه خدمات باربری کالا و لوازم شخصی به صورت همه روزه برای انتقال محموله های شما از همه نقاط ایران خدمات تخصصی در ارائه می نماید. حمل و نقل محموله های مختلف با کمترین هزینه و به صورت حرفه ای همراه با مشاوره تخصصی به صورت رایگان و با بسته بندی حرفه ای انجام میشود.

اگر قصد ارسال بار به دیاربکر را دارید می توانید با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه محموله های خود را از طریق شماره 57669-021 به دیاربکر ارسال کنید.

 

باربری از تهران به دیاربکر

 

یکی از مهمترین شهر های ایران تهران است که بخش زیادی از محموله های ارسال شده به ترکیه از تهران منتقل شده اند. از همین جهت ، مجموعه انی بار برای ارسال بار و باربری از تهران به دیاربکر به صورت همه روزه بهترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد.

 

باربری از تهران به دیاربکر به صورت زمینی و هوایی انجام میشود و همه شهر ها و شهرستان های استان تهران به صورت کامل تحت پوشش خدمات ما می باشند.

 

حمل بار به ترکیه از شهر های اسلامشهر ، شهریار ، ورامین ، رباط کریم و سایر شهرستان های استان تهران به صورت همه روزه انجام می شود.

 

برای باربری از تهران به دیاربکر می توانید جهت مشاوره حضوری با کارشناسان ما از طریق شماره 57669-021 هماهنگی های لازم را به عمل آورید.

 

روش های باربری برای دیاربکر چیست ؟

 

در خدمات حمل بار به دیاربکر انتخاب روش مناسب برای انتقال محموله ها مهمترین مرحله می باشد. روش های باربری دارای هزینه های مختلف و شرایط انتقال مختلفی هستند و از همین جهت مشاوره تخصصی می تواند علاوه بر کاهش هزینه های انتقال محموله در تسریع این فرایند نیز کمک بسیاری کند.

 

مجموعه آنی بار برای ارسال بار به دیاربکر از 2 روش زیر استفاده می کند :

 • حمل و نقل هوایی 
 • حمل زمینی 

در ادامه به بررسی موردی این روش ها پرداخت می شود. با ما در ادامه همراه باشید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

 

ارسال بار به دیاربکر به صورت هوایی 

یکی از روش های ارسال بار به دیاربکر ، حمل و نقل هوایی محموله ها می باشد. برای حمل و نقل محموله های کم وزن و کم حجم ، همه روزه آنی بار آماده انتقال این اقلام از طریق روش هوایی است.

 

برای ارسال بار به دیاربکر به صورت هوایی ، بارگیری محموله هایی تا 600 کیلو وزن از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی انجام میشود و تحویل محموله ها در فرودگاه دیاربکر انجام میشود.

 

در فرایند ارسال هوایی به دیاربکر ، محموله های شما به صورت همه روزه و با کمترین قیمت تحت پوشش بهترین بیمه نامه منتقل می شود و برای بسته بندی محموله ها نیز می توانید از خدمات تخصصی تیم بسته بندی آنی بار بهره مند شوید.

 

در این روش باید توجه داشت که ممنوعیت ها و محدودیت های بیشتری از طریق خطوط هواپیمایی برای ارسال بار به دیاربکر وجود دارد اما تحویل محموله ها بسیار سریع خواهد بود .ارسال هوایی به دیاربکر معمولا 2-3 روز کاری زمان نیاز دارد و از طریق ایرلاین های ایرانی و ترک انجام می شود.

فرودگاه دیاربکر
فرودگاه دیاربکر

 

موارد ممنوعه در ارسال هوایی به دیاربکر

 

لیست زیر ، برخی از اقلام و موارد ممنوع شده برای ورود به دیاربکر را مشخص نموده است که این لیست می تواند در روزهای مختلف طی شرایط مختلف دچار تغییرات گردد. برای ارسال بار به دیاربکر ممکن است محموله های شما از نظر قانونی حتی برای خروج از کشور نیز ممنوعیت داشته باشند . 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال می باشند و شما می توانید برای سایر نقاط ترکیه نیز این موارد را ارسال نمایید .

در صورتی که هنگام ارسال بار به دیاربکر کالاهای ممنوعه در بارهای شما مشاهده شود جریمه خواهید شد و در مواردی همچون دخانیات مشمول پیگرد قانونی می شوید. 

ارسال هوایی برای ترکیش
ارسال هوایی برای ترکیش

یکی از تخصص های مجموعه انی بار ارسال بار به اسپارتا می باشد که به صورت حرفه ای و با بهترین کیفیت در اسرع وقت انجام خواهد شد. 

ارسال بار به دیاربکر به صورت زمینی

 

با توجه به موج فزاینده مهاجرت هموطنان از ایران به سایر کشور ها از جمله کشور ترکیه و ارسال اثاثیه منزل و لوازم خانگی از ایران به دیاربکر ، آنی بار ضرورت ارائه خدمات اثاث کشی از ایران به دیاربکر را بررسی نموده و آماده ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل به تمام نقاط ترکیه می باشد. 

بهترین و مقرون به صرفه ترین روش برای ارسال بار و کالا از ایران به دیاربکر استفاده از خدمات ترانزیت زمینی  کالا می باشد که با استفاده از تریلی و کامیونت مسقف انجام میشود. آنی بار به عنوان متخصص حمل و نقل کالا از ایران به ترکیه به صورت زمینی از همه نقاط کشور محموله های مختلف شما را بارگیری و ارسال می نماید. 

در حمل زمینی محدودیت های انتقال بار بسیار کمتر می باشد و ارسال محموله های شما به 2 صورت گروپاژ و حمل دربستی انجام میشود. 

در روش حمل دربستی که بهترین روش حمل زمینی است محموله های شما در محل مورد نظر بارگیری شده و با استفاده از یک خودروی اختصاصی به ترکیه و شهر دیاربکر منتقل میشوند و درب منزل یا محل مورد نظر شما تحویل خواهد شد. این روش سرعت بالایی دارد و از نظر امنیت نیز کاملا مناسب است. 

در روش گروپاژ محموله های شما به صورت اشتراکی حمل می شود . در این روش محموله 2 یا 3 نفر با استفاده از یک تریلی بارگیری شده و به دیاربکر ارسال میشوند. این روش برای محموله هایی که دارای وزن و حجم کمتری هستند بسیار مناسب است و هزینه های انتقال کمتری دارد.

ارسال زمینی به دیاربکر
ارسال زمینی به دیاربکر

علاوه بر ارسال بار به دیاربکر ، همه روزه برای ارسال بار به هاتای و ارسال بار به ارزروم نیز بهترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهیم.

ارسال بار برای دیاربکر چقدر زمان میبرد ؟ 

برای ارسال بار و کالا های مختلف به دیاربکر ، زمان و تحویل بار بر اساس پارامتر های متفاوتی مشخص می شود . در شرایط عادی برای ارسال زمینی بار به دیاربکر حدود 1 هفته زمان نیاز است . در برخی موارد به دلیل مشکلات گمرکی در تهران یا ترکیه ممکن است تا 10 روز نیز این زمان متغیر باشد. 

در شرایط کنونی و همه گیری کرونا ویروس ، در برخی موارد شاهد مسدود شدن مرزها و توافق چند روزه کامیون ها در مرز نیز بوده ایم که این موضوع زمان تحویل را تا 10 روز افزایش داده است. 

در روش حمل و نقل هوایی نیز در صورتی که مشکلات همه گیری ویروس کرونا وجود نداشته باشد  ، در ظرف 2 تا نهایتا 3 روز از تحویل محموله به لاین هوایی آنی بار ، امکان در یافت آن در دیاربکر برای شما فراهم خواهد بود. 

 

ارسال اثاثیه منزل به دیاربکر

یکی از خدمات آنی بار علاوه بر ارسال بار به دیاربکر ، انتقال اثاثیه و  لوازم منزل است . بسیاری از هموطنان قصد مهاجرت و ادامه زندگی در دیاربکر یا سایر شهر های ترکیه را دارند که برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری برای حمل و نقل اثاثیه نیاز دارند.

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای دیاربکر به روش های مختلفی انجام میشود : 

 • حمل بار به دیاربکر به صورت زمینی 
 • حمل بار به دیاربکر به صورت هوایی 

حمل اثاثیه به صورت زمینی را نیز می توانید به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای ارسال اثاث به دیاربکر در اختیارتان قرار می دهد.

 

ارسال اثاثیه به دیاربکر
ارسال اثاثیه به دیاربکر

بسته بندی تخصصی

 

یکی از مهمترین موارد برای ارسال بار و کالا از ایران به دیاربکر بسته بندی حرفه ای و مناسب محموله و خصوصا اثاثیه خانه می باشد. برای بسته بندی اثاثیه خانه باید از لوازم مناسب و محکم برای بسته بندی استفاده کرد که تیم متخصص انی بار در اسرع وقت بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیارتان قرار میدهد.

بسته بندی معمولا با استفاده از جعبه های کارتن ، نایلون حبابدار ، سلفون ، جعبه های چوی و ضربه گیر های مختلف انجام میشود تا امنیت محموله های شما به خوبی حفظ شوند. 

برای انجام بسته بندی تخصصی می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید و از طریق تیم متخصص بسته بندی ما بهترین خدمات را تجربه کنید.

بسته بندی تخصصی اثاثیه برای ارسال به دیاربکر
بسته بندی تخصصی اثاثیه برای ارسال به دیاربکر

 

علاوه بر ارسال بار از ایران به دیاربکر ، همه روزه ارسال بار به آنتالیا و ارسال بار به مرسین نیز با بهترین کیفیت انجام خواهد شد.

بیمه نامه ارسال بار به دیاربکر

در خدمات ارسال بار به دیاربکر ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات است . 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات باربری بین المللی خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به دیاربکر ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

آنی بار برای ارسال بار به دیاربکر یا سایر شهر های ترکیه از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود. 

چرا ارسال بار به دیاربکر را به آنی بار بسپاریم ؟

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های خدمات ارسال بار به دیاربکر آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم.

 • مجموعه آنی بار بهترین تیم مشاوره و کارشناسی را در اختیار شما قرار می دهد تا با کاهش هزینه های حمل و نقل و همچنین ایمنی بالایی را برای شما فراهم نماید. 
 • مجموعه آنی بار بر اساس میزان بودجه ، زمان و نوع محموله شما یکی از روش های باربری برای دیاربکر را به شما پیشنهاد می کند . این موضوع می تواند توسط شما پذیرفته یا رد شود. 
 • آنی بار از 2 نوع بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی استفاده مینماید . بیمه نامه CMR که تا مبلغ 20 هزار دلار میباشد و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود و طی یک قرار داد لازم اجرا تحویل شما می شود. 
 • امکان ارسال بار بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری نیز توسط آنی بار برای شما عزیزان فراهم است. شما می توانیم محموله خود را به بسپارید و طبق قرار داد در هر تاریخی که علاقه مند هستید ارسال شود.

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به دیاربکر را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار
نتیجه گیری

 

تیم متخصص آنی بار برای انتقال محموله های شما از ایران به دیاربکر آماده همکاری به صورت تخصصی و همه روزه می باشد و امکان حمل محموله های سبک و سنگین با بهترین کیفیت برای شما فراهم می باشد. در مجموعه آنی بار انتقال کالاها با بیمه نامه کامل انجام میشود و امنیت سرمایه شما کاملا تضمین خواهد شد. 

برای مشاوره رایگان یا ثبت سفارش باربری دیاربکر می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید. 

دیاربکر یا آمِد شهری کردنشین در جنوب شرقی کشور ترکیه و مرکز استان دیاربکر این کشور است. زبان حدود ۸۵٪ مردم این شهر کردی کرمانجی و کردی زازاکی است.

دیاربکر از قدیم شهر مهم و عمده‌ای در جنوب شرقی ترکیه بود که در بستر و جلگه‌های رودخانه دجله واقع بود و مرکز استان دیاربکر بود. در سرشماری رسمی سال ۲۰۱۶، ایالت دیاربکر ۲٬۱۲۸٬۹۵۸ نفر جمعیت داشت. در سال ۲۰۱۸، شهر دیاربکر ۱٬۷۲۳٬۳۹۶ نفر جمعیت داشت. دیاربکر یکی از بزرگترین شهرهای کردنشین ترکیه و جهان است که در منطقه آناتولی جنوبی واقع شده است.

شهر دیاربکر دارای برج و باروی تاریخی استواری است که در زمان‌های قدیم به عنوان پادگان لشکریان عثمانی برای نبرد با لشکر ایران بکار می‌رفته‌است. ایرانیان، عرب‌ها، ترک‌ها و مغول‌ها در دوره‌های گوناگون بر این شهر و باروهای آن فرمان رانده‌اند.

شهر دیاربکر دارای برج و باروی تاریخی استواری است که مربوط به دوره امپراتوری روم شرقی است. نام دیار بکر یا سرزمین بکر از زبان عربی مشتق شده و به عرب‌های قبیله بکر بن وائل اشاره می‌کند که در اوایل آمدن اسلام در قرن هفتم میلادی در این منطقه سکنا گزیدند.[۳] از گذشته در داخل ترکیه، دیار بکر بخاطر هندوانه‌های بزرگش شناخته شده بوده‌است.

 

علاوه بر خدمات حمل و نقل کالا از ایران به دیاربکر ، خدمات باربری ترکیه به ایران نیز به صورت تخصصی توسط انی بار انجام خواهد شد. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع