ارسال بار به دیدیم | حمل هوایی برای دیدیم

باربری از ایران به دیدیم

 

برای ارسال بار و کالا از ایران به دیدیم می توانید از طریق خدمات آنی بار با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه محموله های خود را از همه نقاط ایران بارگیری و ارسال کنید. خدمات ارسال بار به دیدیم امکان انتقال کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی را برای شما فراهم می نماید و محموله های مختلف در اوزان و حجم مختلف قابل ارسال هستند.

 

برای ارسال بار به دیدیم روش های مختلفی وجود دارد که بر اساس شرایط محموله و نیاز شما مورد استفاده قرار میگیرد و مشاوره تخصصی در این خصوص توسط آنی بار به صورت رایگان ارائه می شود. حمل زمینی بهترین روش برای انتقال محموله ها به دیدیم است اما از طریق حمل هوایی نیز می توان محموله ها را تا شهر بدروم که فاصله حدودا 1 ساعته با دیدیم دارد ارسال کرد.

 

اگر قصد دارید بار و کالایی را از ایران به دیدیم ارسال کنید فقط کافیست از طریق شماره 57669-021 ثبت سفارش خود را انجام دهید و محموله های خود را به آنی بار بسپارید. 

حمل بار از ایران به ترکیه تخصص مجموعه آنی بار است و با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار میگیرد. با ما در تماس باشید. 

 

روش های باربری برای دیدیم چیست ؟

 ارسال بار به دیدیم توسط مجموعه آنی بار با استفاده از 2 روش که بهترین روش ها برای انتقال محموله ها می باشد  انجام می شود. این 2 روش عبارتند از : 

 • حمل و نقل هوایی 
 • حمل زمینی 

هر 2 این روش ها برای انتقال محموله های شخصی و تجاری قابل استفاده هستند اما شرایط آنها و محموله های قابل حمل از طریق این روش ها متفاوت است. در ادامه به بررسی این روش ها می پردازیم : 

 

ارسال هوایی به دیدیم

سریعترین و بهترین روش برای ارسال بار به دیدیم روش حمل هوایی است که از طریق همکاری با ایرلاین های ایرانی یا خارجی انجام می پذیرد. در روش حمل هوایی محموله های مختلف به 2 صورت به دیدیم ارسال می شوند : 

 1. فریت بار مسافری 
 2. کارگو هوایی

هر دو این روش امکان انتقال محموله های شخصی و تجاری را فراهم می نمایند اما از آنجایی که فریت بار مسافری با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود محدودیت وزن و حجم دارد اما در روش کارگو که با استفاده از هواپیماهای باری انجام میشود محدودیت وزن و حجم وجود ندارد. 

در روش فریت بار مسافری انتقال محموله ها سریعتر از کارگو هوایی انجام میشود زیرا تعداد پرواز های مسافری بسیار بیشتر از پرواز های باری می باشد. 

ارسال بار هوایی به دیدیم از طریق فرودگاه امام خمینی تهران انجام میشود و محموله ها در فرودگاه بدروم که نزدیک ترین فرودگاه به دیدیم می باشد به شما تحویل داده خواهند شد. مدت زمان ارسال هوایی برای دیدیم 1 تا 2 روز کاری است و محموله ها تا 48 ساعت در انبار فرودگاه بدورم به صورت رایگان و بدون هزینه انبار داری نگهداری می شوند.

ارسال هوایی برای دیدیم
ارسال هوایی برای دیدیم

 

ارسال بار به بدروم نیز از تخصص های مجموعه آنی بار است که با کمترین هزینه و از همه نقاط ایران انجام میشود. 

 

ارسال بار به دیدیم به صورت زمینی

 

بهترین و مقرون به صرفه ترین روش برای انتقال محموله ها به دیدیم روش زمینی است . در روش زمینی محموله ها از هر نقطه ای از ایران قابل ارسال هستند و بارگیری درب منزل شما انجام میشود. 

یکی از کاربردهای حمل زمینی انتقال محموله هایی نظیر اثاثیه و لوازم خانه می باشد که مورد استفاده مهاجرین گرامی قرار میگیرد. در روش حمل زمینی به دیدیم محموله ها با استفاده از کامیونت های مسقف و یا تریلی از شهر های مختلف به مرز ایران و ترکیه منتقل شده و پس از انجام فرایند های گمرکی محموله ها به دیدیم منتقل می شوند. 

مدت زمان ارسال زمینی به دیدیم حدود 1 هفته تا 10 روز می باشد و محموله ها به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار خواهند داشت . حمل زمینی به دیدیم به 2 صورت دربستی و گروپاژ انجام میشود. 

در روش دربستی محموله های شما با استفاده از یک کامیونت مسقف یا تریلی ترانزیت به صورت اختصاصی منتقل می شوند اما در روش گروپاژ محموله های شما در کنار محموله 2 یا 3 نفر دیگر داخل یک خودروی باری منتقل خواهند شد. روش گروپاژ هزینه های کمتری نسبت به روش حمل دربستی دارد. 

 

ارسال بار زمینی به دیدیم
ارسال بار زمینی به دیدیم

علاوه بر ارسال بار و کالا به دیدیم ، مجموعه آنی بار بهترین و تخصصی ترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار ترکیه به ایران نیز می باشد.

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به دیدیم

 

مهاجران عزیز که کیملیک کارت خود را دریافت نموده اند می تواندد با استفاده از خدمات تخصصی آنی بار تمامی اثاثیه یا بخشی از اثاثیه خود را از ایران به دیدیم ارسال کنند.

 

در حمل اثاثیه به دیدیم محدودیت های خاصی وجود ندارد و فقط انتقال برخی اقلام مجاز نمی باشد. اقلامی مانند برنج قابل ارسال نمی باشند اما انواع لوازم خانه بدون محدودیت قابل ارسال هستند. 

 

در فرایند ارسال لوازم خانه محموله ها برای انجام فرایند های گمرکی در اداره گمرک شهر محل بارگیری توسط کارشناسان گمرک مورد بررسی قرار گرفته و پس از اتمام فرایند ها و صدور مجوز ارسال آنها به ترکیه محموله در اسرع وقت به دیدیم ارسال می شود. 

ارسال لوازم خانه به دیدیم
ارسال لوازم خانه به دیدیم

در خدمات آنی بار ، ارسال بار به ریزه و ارسال بار به آنتالیا نیز به صورت همه روزه انجام میشود و محموله های تجاری و شخصی شما با بهترین کیفیت منتقل خواهند شد. 

 

ارسال حیوانات خانگی به دیدیم

 

 یکی از مهمترین خدماتی که مجموعه آنی بار برای ارسال بار به دیدیم ارائه می نماید حمل و نقل حیوانات خانگی از ایران به دیدیم است. در این خدمات شما می توانید حیواناتی مانند سگ ، گربه ، پرنده و . . . که ممنوعیت یا محدودیت برای انتقال به خارج از کشور ندارند را با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه به دیدیم ارسال کنید.

ارسال حیوانات به دیدیم شامل مراحل زیر است : 

 1. مشاوره با کارشناسان آنی بار 
 2.  دریافت شناسنامه حیوان
 3. واکسیناسیون
 4. تزریق چیپ اطلاعات
 5. انتقال حیوان به فرودگاه و تحویل به کارشناسان

تیم متخصص آنی بار تمامی خدمات ارسال حیوانات و بار به دیدیم را به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می نماید. برای مشاوره با کارشناسان ما با شماره 57669-021 در تماس باشید.

ارسال حیوانات خانگی به دیدیم
ارسال حیوانات خانگی به دیدیم

 

علاوه بر ارسال بار به دیدیم ، خدمات ارسال بار از ایران به آنکارا نیز به صورت تخصصی و همه روزه توسط مجموعه انی بار انجام خواهد شد. 

 

موارد ممنوعه در ارسال بار به دیدیم

لیست زیر ، برخی از اقدام و موارد ممنوع شده برای ورود به دیدیم را مشخص نموده است که این لیست می تواند در روزهای مختلف طی شرایط مختلف دوچار تغییرات گردد.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال می باشند و شما می توانید برای سایر نقاط ترکیه نیز این موارد را ارسال نمایید . 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

برای استعلام هزینه ارسال بسته پستی از ایران به ترکیه با شماره های آنی بار در تماس باشید. 

 

چرا باربری دیدیم را به آنی بار بسپاریم ؟

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های خدمات آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم. 

 

 • مجموعه آنی بار بهترین تیم مشاوره و کارشناسی را در اختیار شما قرار میدهد تا با کاهش هزینه های حمل و نقل و همچنین ایمنی بالایی را برای شما فراهم نماید . 
 • مجموعه آنی بار بر اساس میزان بودجه ، زمان و نوع محموله شما یکی از روش های باربری برای دیدیم را به شما پیشنهاد میکند . این موضوع می تواند توسط شما پذیرفته یا رد شود . 
 • آنی بار از 2 نوع بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی استفاده مینماید . بیمه نامه CMR که تا مبلغ 20 هزار دلار میباشد و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود و طی یک قرار داد لازم اجرا تحویل شما می شود . 
 • امکان ارسال بار بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری نیز توسط آنی بار برای شما عزیزان فراهم است . شما می توانیم محموله خود را به بسپارید و طبق قرار داد در هر تاریخی که علاقه مند هستید ارسال شود

 

دیدیم ترکیه شهری ساحلی است که در کناره دریای اژه و استان آیدین ترکیه واقع شده است، شهر دیدیم در ترکیه یکی از قدیمی‌ترین شهر‌های این کشور است که در قسمت غربی این کشور و در همسایگی استان ازمیر و آنتالیا قرار دارد؛ لازم به ذکر است که به علت عدم وجود فرودگاه در این شهر، می­توانید ابتدا از فرودگاه میلاس شهر بدروم استفاده کنید و سپس بقیه مسیر را به صورت زمینی ادامه دهید.

آب و هوای مناسب و مدیترانه ای، مراکز متعدد تفریحی و امکان تاریخی متعدد سه فاکتور مهم در انتخاب شهر دیدیم ترکیه برای یک سفر چند روزه هستند که در ادامه به معرفی آنها می­پردازیم؛ با انتخاب کشور ترکیه برای گذراندن تعطیلات، علاوه بر استفاده از مراکز تفریحی این کشور، یک سفر فرهنگی را هم تجربه کنید؛ تنها کافی است تور شهر دیدیم ترکیه را انتخاب کنید.

شرکت باربری ترکیه برای انتقال محموله های مختلف شما به دیدیم با کمترین هزینه به صورت تخصصی آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان است . با ما در تماس باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع