بنر آنی بار

ارسال بار به روتردام هلند

حمل بار و کالا به روتردام هلند

 

ارسال بار به روتردام یکی از خدماتی است که آنی بار به هموطنان گرامی ارائه می نماید ، باربری از ایران به روتردام به صورت همه روزه انجام می شود . هموطنان و مهاجران گرامی می توانند با کمترین هزینه ارسال بار به روتردام را از تمام نقاط کشور با انواع روش های باربری انجام دهند .  

 

 

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات ارسال بار به روتردام همراه با انجام فرایند گمرکی در ایران و هلند می باشد و این امکان را برای شما فراهم می نماید که در اسرع وقت محموله های خود را تحویل بگیرید.

 

 

ارسال بار به روتردام و سایر شهرهای هلند بصورت همه روزه انجام میشود و برای حفاظت از محموله شما بیمه بار بصورت کامل انجام میشود ؛ بسته بندی نیز بصورت تخصصی و حرفه ای توسط آنی بار برای ارسال بار به روتردام ارائه می شود.

 

روتردام بزرگ‌ترین بندر اروپا و دومین بندر بزرگ جهان پس از بندر شانگهای است. شهر و بندر رتردام در استان هلند جنوبی در کشور هلند واقع شده‌است. رتردام پس از آمستردام دومین شهر بزرگ کشور هلند است. جایگاه راهبردی آن در دلتای «راین-ماس-اسخلد» بر کرانه دریای شمال و در قلب سامانه‌ای انبوه از راه‌آهن‌ها، جاده‌ها و راه‌های هوایی و آبی باعث شده تا به این شهر لقب «دروازه اروپا» داده شود. روتردام هم‌چنین به خاطر چندفرهنگی بودن شهر، دانشگاه اراسموس، معماری مدرن، بمباران رتردام در جنگ جهانی، و چشم‌اندازهای کناره رودخانه‌ای خود شهرت دارد. رُتِردام را پایتخت معماری و شهرسازی هلند می‌دانند .

 

ارسال بار به روتردام ، یکی از مهم ترین خدمات باربری بین الملل می باشد . 

حمل بار به روتردام هلند
حمل بار به روتردام هلند

 

ارسال اثاثیه منزل از ایران به روتردام 

 

علاوه بر ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی دیگر از خدمات آنی بار برای ارسال بار به روتردام می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در روتردام یا سایر شهر های هلند را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به روتردام را در اختیارشان قرار دهد.

ارسال اثاثیه به دو صورت هوایی و زمینی انجام می شود .

 

حمل اثاثیه به صورت زمینی را نیز می توانید به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به روتردام در اختیارتان قرار می دهد.

برای ارسال اثاث به روتردام نیاز به دریافت اخذ اقامت دائم یا موقت کشور هلند دارید ، برای این امر نیز می توانید از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید .

 

انتخاب روش مناسب برای ارسال بار به روتردام ، انجام امور گمرکی ، راهنمایی برای اخذ اقامت هلند و . . . را به کارشناسان ما بسپارید. 

 

ارسال هوایی بار به روتردام 

 

ارسال بار به روتردام با روش های مختلف باربری هوایی ، زمینی ، دریایی یا ترکیبی انجام می شود .

 

یکی از روش های ارسال بار به روتردام ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به روتردام ارسال میشود. 

حمل و نقل هوایی سریعترین و بهترین روش برای ارسال بار به روتردام است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

 

ارسال بار به روتردام بصورت هوایی ، به 2 روش کارگو و فریت بار انجام می شود.

 

کارگو مخصوص بارهای تجاری با هواپیماهای باربری و فریت بار مناسب بارهای مسافری و کم می باشد.

 

ارسال بار به روتردام بصورت هوایی تحت پوشش بیمه نامه کامل و معتبر انجام می شود .

 

فریت بار به هلند بصورت تخصصی از ایرلاین های معتبر جهانی 

باربری هوایی روتردام
باربری هوایی روتردام

 

ارسال بار بصورت زمینی برای روتردام

 

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به روتردام به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود . ارسال بار به روتردام به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد .

 

در روش گروپاژ ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف در شهر روتردام ، تخلیه می شود . در بعضی موارد هزینه ارسال بار به روتردام بصورت خرده بار کمتر است اما ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بینجامد .

 

در روش دربستی ، بار شما به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص از ایران به روتردام حرکت می نماید. این روش ، از نظر زمانی بهتر از گروپاژ است. 

 

ارسال بار بصورت دریایی به روتردام هلند

 

یکی از روش های ارسال بار به روتردام هلند ، باربری دریایی می باشد ، این روش برای ارسال بار به شهرهایی استفاده می شود که دارای بنادر دریایی می باشد .

 

روتردام دارای دومین بندر بزرگ جهان می باشد. 

 

برای ارسال بار به روتردام بصورت دریایی ، ابتدا بارتان به یکی از بنادر کشور ارسال می شود و سپس از آنجا توسط کانتینر مناسب در کشتی های باربری ، بارگیری و به روتردام ارسال می شود .

 

هزینه ارسال بار به روتردام با این روش کمتر از روش های دیگر است اما این روش زمان زیادی طول می کشید و برای برخی بارها مناسب نیست.

 

کارشناسان ما با توجه به نوع بارتان مناسب ترین روش باربری را برای ارسال بار به روتردام به شما پیشنهاد می کنند.

ارسال بار به آمستردام و ارسال بار به آیندهوون از دیگر خدمات آنی بار در کشور هلند می باشد. 

حمل بار دریایی به بندر روتردام
حمل بار دریایی به بندر روتردام

 

ارسال انواع بار و کالا به شهر روتردام 

 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به روتردام ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به روتردام بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به روتردام می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات حمل بار به هلند به شما عزیزان ندارد. 

 

 • ارسال محموله صادراتی به روتردام
 • انتقال آهن آلات به روتردام
 • ارسال اثاثیه به روتردام
 • حمل لوازم شخصی به روتردام
 • ارسال کالاهای تجاری به روتردام

 

انجام تمام مراحل ارسال بار به روتردام توسط کارشناسان و پرسنل آنی بار انجام می شود ، از امور گمرکی گرفته تا بسته بندی و بارچینی.

 

ارسال بار به هامبورگ بصورت هوایی و زمینی با کمترین هزینه 

 

موارد ممنوعه هنگام ارسال بار به روتردام

 

در خدمات ارسال بار به روتردام یا سایر شهر های هلند ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و هلند قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به روتردام هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

با این وجود ، قبل از ارسال بار به روتردام میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به روتردام می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای هلند نیز بار ارسال کنید.

 

اگر هنگام ارسال بار به روتردام به کالاهای ممنوعه توجه نکنید ، مجبور به پرداخت جریمه و در مواردی مانند دخانیات تحت پیگرد قانونی قرار می گیرید.

 

ارسال بار به بیرمنگام انگلستان با انواع روش های باربری 

 

لیست کالاهای ممنوعه
لیست کالاهای ممنوعه

حمل بار به روتردام تحت پوشش بیمه کامل 

 

هنگام حمل و نقل بین المللی ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به روتردام است . 

 

 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به روتردام خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به روتردام ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی یا دریایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

 

 

آنی بار برای ارسال بار به روتردام یا سایر شهر های هلند از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میروتردام تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

 

 

پوشش بیمه از لحظه تحویل بار به باربری شروع می شود و تا هنگام تحویل بارتان در روتردام ذا شامل می باشد.

 

ارسال بار به لیون فرانسه همراه با بیمه و بارنامه بین المللی 

 

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به روتردام

 

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار مسافری به شهر روتردام هلند

شما یا نماینده شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان در گمرک فرودگاه می توانید اقدام به ارسال بار به روتردام در هلند نمایید. البته بدیهی است که باید مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در روتردام که دریافت کننده بار شما در فرودگاه روتردام می باشد با خود همراه داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار تجاری به شهر روتردام هلند

با توجه به جمعیت زیاد ایرانیان در روتردام افراد بسیاری اقدام به صادرات بار تجاری به هلند مینمایند. برای ارسال بارهای تجاری به روتردام علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست کارت بازرگانی نیز در دسترس داشته باشید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای ارسال بار به روتردام با کارشناسان ما تماس بگیرید .

 

ارسال بار به اتریش بصورت تخصصی 

کارت اقامت هلند
کارت اقامت هلند

چرا آنی بار را برای ارسال بار به روتردام انتخاب کنیم ؟

 

 

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به روتردام توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم :

 

 • مجموعه آنی بار بهترین تیم مشاوره و کارشناسی را در اختیار شما قرار می دهد تا کمترین هزینه ارسال بار به روتردام و همچنین ایمنی بالا را برای شما فراهم نماید. 
 • مجموعه آنی بار بر اساس میزان بودجه ، زمان و نوع محموله شما یکی از روش های ارسال بار به روتردام را به شما پیشنهاد می کند . این موضوع می تواند توسط شما پذیرفته یا رد شود. 
 • آنی بار از 2 نوع بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی استفاده مینماید . بیمه نامه CMR که تا مبلغ 20 هزار دلار میباشد و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود و طی یک قرار داد لازم اجرا تحویل شما می شود .
 • امکان ارسال بار به روتردام بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری نیز توسط آنی بار برای شما عزیزان فراهم است . شما می توانیم محموله خود را به بسپارید و طبق قرار داد در هر تاریخی که علاقه مند هستید ارسال شود.

 

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به روتردام را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

 

جهت ارسال انواع بار و کالا ، استعلام نرخ کرایه و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ارسال بار به روتردام تنها کافیست با آنی بار تماس بگیرید.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

 

هزینه باربری از ایران به روتردام 

 

هزینه ارسال بار به روتردام یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . پاسخ این سوال با توجه به وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن مشخص می شود .

 

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به روتردام استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به روتردام بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به روتردام دارد.

 

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به روتردام را استعلام بگیرید.

 

البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به روتردام به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به روتردام بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع