ارسال بار به ریاض | فریت هوایی ریاض

حمل بار از ایران به ریاض

برای ارسال بار به ریاض از ایران ، مجموعه آنی بار خدمات حمل و نقل بار را با روش های مختلفی در اختیار شما قرار میدهد . هر یک از روش های حمل و نقل بار بر اساس نوع بار شما و نیاز شما مورد استفاده قرار میگیرد و برای انتخاب بهترین روش ارسال بار به ریاض، میبایست با مشاوران و کارشناسان آنی بار در خصوص انتخاب نحوه حمل و نقل بار مشاوره نمایید.

ارسال بار به ریاض به صورت خرده بار و فول تراک با کمترین هزینه از طریق حمل دریایی ( ترکیبی ) و خطوط هوایی با ارزانترین تعرفه کرایه بصورت همه روزه و حرفه ای تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام می شود.

ارسال سریع و ارزان بار و کالای شما بدون هزینه های اضافی و با بهترین تیم پشتیبانی تحت پوشش خدمات تخصصی آنی بار انجام می شود . با آنی بار همراه باشید و انواع کالای مجاز صادراتی و شخصی خود را با استفاده از خدمات ارسال بار به ریاض حمل کنید.

مشاوره تخصصی و حرفه ای سبب کاهش هزینه ها ارسال بار به ریاض و افزایش سرعت خدمات رسانی به شما عزیزان خواهد شد و علاوه بر این ، احتمال بروز حادثه و هزینه برای محموله شما را کاهش خواهد داد.

 

ارسال بار به عربستان توسط مجموعه آنی بار با بهترین کیفیت و در اسرع وقت انجام میشود و محموله های مختلف شما با ارزانترین قیمت منتقل خواهند شد. با شماره 57669-021 در تماس باشید و بهترین خدمات را تجربه کنید.

ارسال خرده بار به ریاض

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارسال بار به ریاض در ابعاد و حجم کم می باشد. به این محموله ها خرده بار گفته می شود. برای حمل و نقل خرده بار بصورت هوایی و ترکیبی ، آنی بار محدوده زمانی مشخصی را در اختیار شما قرار می دهد.

به عنوان مثال ، برای ارسال خرده بار هوایی به ریاض حدود 48 ساعت ، یا حمل ترکیبی حدود10-15 روز زمان نیاز دارد. 

در این فاصله زمانی ، تمام مراتب حمل و نقل و ارسال بار به ریاض توسط مجموعه آنی بار بصورت حرفه ای پیگیری خواهد شد و خدمات بسته بندی ، حمل و نقل و تحویل توسط ما در اسرع وقت صورت میگیرد.

برای ارسال خرده بار به ریاض ، میبایست بصورت تلفنی یا حضوری با مشاوران ما در ارتباط باشید.

ارسال خرده بار و بسته به ریاض
ارسال خرده بار و بسته به ریاض

علاوه بر ارسال بار و کالا از ایران به ریاض ، همه روزه برای ارسال بار از ایران به کویت نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را می توانید از ما بخواهید.

 

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای ریاض

بسیاری از هموطنان برای مهاجرت ، ریاض را انتخاب میکنند و پس از تکمیل فرایند مهاجرت ، تصمیم به ارسال اثاثیه و لوازم منزل خود به ریاض می کنند .

مجموعه آنی بار به عنوان متخصص ارسال بار به ریاض ، خدمات باربری را برای حمل و نقل اثاثیه شما در کمترین زمان ممکن از شروع تا پایان در کنار شما خواهد بود .

از بسته بندی لوازم منزل بصورت حرفه ای تا حمل و بارگیری و تحویل در محل توسط آنی بار انجام میگیرد .

تخصصی ترین خدمات ارسال بار به ریاض تحت پوشش بهترین بیمه نامه در اختیار شما قرار میگیرد تا در اسرع وقت امکان باربری سریع بین المللی را داشته باشید.

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به ریاض
ارسال اثاثیه و لوازم خانه به ریاض

یکی از تخصص های مجموعه آنی بار ارسال بار و کالا از ایران به منامه است که به  صورت همه روزه برای انتقال کالاهای تجاری و صنعتی در اختیار شما قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی برای ارسال بار به ریاض

یکی از مهمترین موارد برای ارسال بار به ریاض با ایمنی کامل ، بسته بندی تخصصی محموله ها میباشد . بسیاری از افراد برای بسته بندی محموله های از تجهیزات مناسب برای این امر استفاده نمی نمایند که همین موضوع سبب آسیب وارد شدن به محموله میشود. 

مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن بهترین و حرفه ای ترین تیم بسته بندی ، محموله های شما را با بهترین کیفیت بصورت تخصصی بسته بندی خواهد نمود. 

برای بسته بندی محموله ها قبل از ارسال به ریاض ، از جعبه های متناسب با آن استفاده میشود که کامل ترین ایمنی را فراهم می نماید . با استفاده از نایلون حباب دار و سایر تجهیزات داخل جعبه ها ، محموله های شما با ایمنی کامل منتقل خواهند شد.

ارسال چه کالاهایی به ریاض ممنوع می باشد ؟

حمل برخی از کالاها هنگام ارسال بار به ریاض ممنوع بوده و یا دارای محدودیتهایی می باشد.  شما میبایست بطور دقیق از محتویات کارتن ها و بسته های خود مطلع باشید ، زیرا در صورتی که اقلام ممنوعه یا دارای محدودیت هنگام ارسال بار به ریاض همراهتان باشد ممکن است توسط مأمورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید.

همکاران ما در شرکت آنی بار شما را نسبت به کالاهای ممنوعه هنگام ارسال بار به ریاض مطلع می سازند.

از جمله کالاهایی که حمل آن ها در ارسال بار به ریاض دارای محدودیت می باشد موارد زیر است : 

 • مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 • مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 • میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 • عرقیجات و ترشیجات 
 • اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 • انواع دارو و یا دخانیات 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر برای ارسال بار به ریاض تنها کافیست با شماره های زیر تماس بگیرید. 

علاوه بر ریاض ، همه روزه برای ارسال بار به و کالا به دبی و حمل بار به ابوظبی نیز می توانید از خدمات تخصصی آنی بار بهره مند شوید.

حمل هوایی از ایران به ریاض

یکی از روش های حمل و نقل و ارسال بار به ریاض ، حمل هوایی می باشد . ارسال بار به ریاض بصورت هوایی از طریق خطوط هواپیمایی معتبر جهانی و کشوری انجام می شود و دارای شرایط و قوانین خاصی است . به عنوان مثال ، برای حمل هوایی باید ابعاد ، وزن و نوع بار مورد توجه قرار بگیرد و برای ارسال بسته بندی و سم پاشی کامل انجام شود .

از همین جهت ، باید برای ارسال بار به ریاض از نقاط مختلف ایران ، با مشاوران ما تماس حاصل نموده و بهترین خدمات را پس از بررسی کامل مشاوران در اختیار داشته باشید.

ارسال بار به ریاض بصورت هوایی دارای هزینه بیشتر و از نظر زمانی بسیار سریع خواهد بود.

ارسال هوایی به ریاض
ارسال هوایی به ریاض

 

ارسال دریایی بار و کالا به ریاض 

یکی از روش های ارسال بار به ریاض ، حمل دریایی محموله ها میباشد. برای حمل دریایی ، محموله های شما از هر نقطه ای از کشور با استفاده از انواع خودروهای باربری بارگیری و به بندرعباس منتقل میشوند. برای حمل دریایی باید محموله های شما داخل کانتینر ها بارگیری شوند. 

در برخی موارد ، کانتینر بصورت دربستی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و در برخی موارد بصورت اشتراکی میباشد. برای ارسال بار به ریاض ، همه روزه امکان حمل دریایی نیز برای شما فراهم خواهد بود . حمل دریایی هزینه ای معقول و ایمنی بالا دارد. 

 

ارسال دریایی از ایران به ریاض از طریق بندرعباس به صورت همه روزه انجام میشود و انتقال کالا ها به صورت زمینی با استفاده از تریلی  به بنادر انجام میشود.

ارسال دریایی به ریاض
ارسال دریایی به ریاض

هزینه ارسال بار به ریاض

هزینه‌های ارسال بار به ریاض ، بسته به اینکه شما قصد ارسال بار به کدامیک از مناطق ریاض را داشته باشید، متفاوت می‌باشد.

ضمنا حضور واسطه‌ها، همیشه باعث افزایش قیمت، کاهش کیفیت خدمات و بعضا سوء استفاده در هر خدماتی می‌گردد. برای اینکه شما بتوانید هزینه‌های ارسال بار به ریاض را برای محموله‌ی خود مدیریت نمایید، نیاز به آگاهی از نکاتی دارید که قیمت تمام شده‌ی ارسال بار به ریاض ، به آنها وابسته می‌باشد.

تعرفه‌ی ارسال بار به ریاض به مواردی که در زیر عنوان می کنیم بستگی دارد :

 • هزینه بسته بندی بار فریت
 • هزینه‌ی حمل تا قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی (ره)
 • هزینه‌ی توزین، تخلیه و بارگیری و انبارداری
 • هزینه‌های گرفتن مجوزهای مربوط به بار و بسته بندی
 • هزینه بارنامه‌ی هوایی
 • هزینه‌ی تشریفات گمرکی و گرفتن پته مسافری (برگه سبز) یا جواز صادراتی برای کالاهای تجاری

از مهمترین عوامل در هزینه ارسال بار به ریاض ، هزینه گمرکی می‌باشد. توجه به این نکته ضروری است که گمرک دوبی بابت تعرفه و عوارض ورود کالا، مبلغی را از شما دریافت خواهد کرد. تعرفه گمرکی کالا بسته به نوع کالا داشته و هزینه گمرکی کالای شما بسته به تعرفه گمرکی و ارزش بار تعیین می‌گردد.

تنها در صورتی که گیرنده کالا درخواست دریافت بار خود را در Free Zone کرده باشد، با توجه به قوانین کشور ریاض، از پرداخت هزینه گمرکی معاف خواهد بود.

 

 

ارسال بسته پستی به ریاض 

یکی از خدماتی که برای ارسال بار به ریاض توسط آنی بار انجام میشود ، امکان ارسال بسته پستی به ریاض یا سایر شهر های این کشور میباشد .  آنی بار به عنوان یکی از برترین شرکت های ارائه خدمات باربری به ریاض ، بصورت همه روزه انواع بسته های با وزن های مختلف از 100 گرم تا چندین کیلو را در اسرع وقت به ریاض ارسال می نماید . 

علاوه بر ارسال بار به ریاض ، برای محرق ، رفاع ، مدینه حمد ، عالی ، شهرک عیسی و . . . نیز امکان ارسال محموله و بسته پستی فراهم است . 

ارسال بار به ریاض را به متخصص آن واگذار کنید و کمترین هزینه را پرداخت کنید و نهایتا 72 ساعت بعد محموله خود را دریافت کنید.

ارسال حیوانات خانگی به ریاض

از آنجایی که بسیاری از افراد پس از مهاجرت یا برای مسافرت های خود علاقه دارند حیوانات خانگی را نیز همراه خود داشته باشند ، بهترین راه برای ارسال حیوانات خانگی به ریاض تماس با آنی بار است.

کارشناسان و متخصصین در خدمات ارسال بار به ریاض تمامی مراحل در خصوص ارسال سگ و گربه به ریاض را به خوبی و با کمترین هزینه برای شما عزیزان انجام خواهند داد.

 • میکروچیپ
 • واکسیناسیون کامل
 • آزمایش تیتر هاری
 • مجوزها، فرم‌ها و جداول درخواستی
 • اخذ مجوز ورود حیوانات از کشور
 • هر نفر حداکثر 2 حیوان خانگی

مجموعه آنی بار به عنوان متخصص ارسال بار به ریاض ، بهترین و سریعترین و در عین حال ایمن ترین راه برای انتقال محموله های شما به ریاض است. 

ارسال حیوانات خانگی به ریاض
ارسال حیوانات خانگی به ریاض

 

ارسال فرش از ایران به ریاض 

یکی از مهمترین خدمات مجموعه آنی بار ارسال فرش ایرانی به صورت هوایی و دریایی از ایران به ریاض است. در این خدمات شما عزیزان می توانید فرش به صورت شخصی یا تجاری به ریاض ارسال کنید. 

در انتقال شخصی فرش ، هر فرد مجاز به ارسال 20 متر مربع فرش از ایران به ریاض می باشد که فرایند انتقال ان کاملا ارزان و ساده است. در صورتی که قصد دارید حجم بیشتری از این مقدار را ارسال کنید می توانید از طریق خدمات ارسال کالاهای تجاری انی بار فرش دستباف یا ماشینی ایرانی در حجم و متراژ بالا ارسال کنید.

برای ارسال فرش به صورت شخصی بهترین روش حمل هوایی است که از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران انجام میشود. در این روش ، فرش ها از طریق گمرک فرودگاه مورد بررسی کارشناسان و ارزیاب های گمرکی قرار گرفته و پس از کنترل مدارک و پرداخت هزینه ارسال فرش امکان انتقال آن فراهم خواهد شد.

مدارک مورد نیاز جهت باربری به ریاض

مدارکی که برای ارسال بار به ریاض به روش فریت بار مسافری بصورت هوایی و از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) مورد نیاز است بدین شرح می‌باشد:

 • یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما
 • اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)


اما چنانچه قصد ارسال بار به ریاض را دارید و کالا های شما تجاری هستند ، میبایست این مدارک را ارائه دهید:

 • کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به ریاض
 • مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی (در صورت لزوم)
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)
 • اینوویس

برای موارد خاص که نیاز به مجوزهای خاص می باشد، با همکاران ما در امور صادرات بار تماس گرفته و راهنمایی بخواهید. ارسال بار به ریاض را به متخصصین آنی بار واگذار کنید . 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به ریاض

 

برای حمل و نقل و ارسال بارهای تجاری و صنعتی و شخصی برای ریاض از سراسر ایران ، قبل از ثبت درخواست خدمات ارسال بار به ریاض بهتر است با مشاوران و کارشناسان در خصوص شرایط بار و  محتویات آن و . . . مشاوره کنید. 

این مشاوره سبب کاهش هزینه های حمل و نقل و البته افزایش ایمنی و سرعت ارسال بار به ریاض خواهد بود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال یک نمونه یا سمپل ، بهترین روش ارسال بار به ریاض بصورت هوایی از طریق خطوط معتبر هوایی است. اما امکان ارسال بار به ریاض از طریق روش حمل دریایی نیز وجود دارد که اندکی زمان بیشتر را طلب میکند . مشاوران ما با بررسی تمامی موضوعات تاثیرگذار در باربری ، نازلترین نرخ کرایه و هزینه حمل و نقل و ارسال بار به ریاض را به شما عزیزان ارائه می دهند. 

ارسال بار از ایران به ریاض
ارسال بار از ایران به ریاض

ارسال بار به عربستان به صورت تخصصی توسط مجموعه آنی بار انجام میشود و انواع محموله ها در کمترین زمان ممکن منتقل می شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع