ارسال بار به ریزه ( ترکیه )

حمل بار به ریزه با کمترین هزینه همراه بیمه نامه کامل

ارسال بار به ریزه یکی از تخصص های مجموعه آنی بار است که امکان انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی و لوازم شخصی شما را از ایران فراهم می نماید. شما می توانید از طریق باربری و حمل و نقل بین المللی آنی بار پس از دریافت کیملیک کارت خود محموله های اثاثیه و لوازم خانه خود را نیز به ریزه ارسال کنید.

برای ارسال بار به ریزه محدودیتی در بارگیری از نقاط مختلف کشور وجود ندارد و از همه شهر ها و استان ها امکان بارگیری محموله ها فراهم است.

تیم متخصص آنی بار از هر نقطه ای از ایران امکان انتقال محموله های شما را به صورت زمینی و هوایی با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه فراهم می نماید و می توانید از طریق مشاوره تخصصی با کارشناسان ما بهترین خدمات را تجربه کنید.

 

مشاوره تخصصی برای باربری ایران به ریزه از طریق شماره 57669-021 به صورت رایگان به شما عزیزان ارائه می شود . با ما در تماس باشید و در کمترین زمان ممکن محموله های خود را به ریزه منتقل کنید. 

باربری و حمل انواع کالا برای ریزه

 

ارسال بار به ریزه از تمامی شهر ها و شهرستان ها با انواع روش های باربری با کمترین هزینه انجام میشود و امکان ارسال سریع محموله های مختلف را برای شما فراهم می نماید.

حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل برای ریزه در کمترین زمان ممکن با بهترین خدمات ممکن با بیمه نامه معتبر بین المللی خواهد بود. در خدمات ارسال بار به ریزه ، انواع محموله ها و کالاها بارگیری و منتقل میشوند.

 

 • حمل کالای تجاری برای ریزه
 • ارسال اثاثیه و لوازم منزل به ریزه
 • ارسال کالاهای صنعتی و تولیدی به ریزه
 • حمل و نقل دستگاه های صنعتی به ریزه

 

از مهمترین ویژگی های خدمات آنی بار ، ارسال بار به ریزه با پوشش کامل بیمه نامه میباشد . شما می توانید محموله ها و کالاهای خود را در اسرع وقت و با کمترین هزینه بارگیری و منتقل نمایید . آنی بار برای ارسال بار به ریزه از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید.

 

علاوه بر ارسال بار به ریزه ، خدمات تخصصی مجموعه انی بار برای ارسال بار به آلانیا و ارسال بار به ازمیر نیز به صورت همه روزه در خدمت شما عزیزان است.

 

ارسال اثاثیه به ریزه

 

   یکی از خدماتی که آنی بار برای ارسال بار به ریزه به شما عزیزان ارائه می نماید ، ارسال اثاثیه و لوازم منزل شما به ریزه می باشد. 

ما در اسرع وقت با ارزانترین نرخ کرایه برای ارسال اثاثیه به ریزه آماده همکاری با شما عزیزان هستیم.  ارسال بار به ریزه تحت پوشش بهترین بیمه نامه و با بهترین قیمت انجام میشود و محموله های اثاثیه شما در اسرع وقت بارگیری و منتقل میشوند.

 

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای ریزه
ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای ریزه

 

بسته بندی اثاثیه

یکی از مهمترین مراحل در زمان ارسال اثاثیه و لوازم خانه از ایران به ریزه یا سایر شهر های ترکیه بسته بندی محموله می باشد. در زمان بسته بندی باید از لوازم و تجهیزات مناسب استفاده نمود که ایمنی محموله ها به خوبی حفظ شود. 

 

برای بسته بندی لوازم خانه می توانید از خدمات تیم بسته بندی مجموعه آنی بار نیز استفاده نمایید تا محموله های با بهترین کیفیت توسط تیم حرفه ای بسته بندی شود. 

برای بسته بندی از جعبه های چوبی ، جعبه های کارتن ، نایلون حبابدار ، سلفون و محافظ استفاده می شود. ارسال اثاثیه به ترکیه توسط مجموعه آنی بار به صورت صفر تا صدی انجام می شود.

ارسال حیوانات خانگی به ریزه

 

یکی از خدماتی که مجموعه آنی بار به هموطنان گرامی ارائه می نماید امکان انتقال حیوانات خانگی از ایران می باشد. اگر قصد سفر یا مهاجرت به ریزه ترکیه را دارید می توانید بدون مشکل و با کمترین هزینه  حیوانات خانگی ماندد سگ ، گربه ، پرندگان و …. را از طریق آنی بار منتقل کنید.

برای ارسال حیوانات به ریزه ابتدا باید شناسنامه حیوانات را دریافت نمایید . پس از آن فرایند واکسیناسیون با معرفی مرکزی حرفه ای توسط آنی بار انجام خواهد شد. پس از انجام واکسیناسیون باید چیپ اطلاعات به حیوان تزریق گردد . نهایتا حیوان آماده ارسال به ریزه یا سایر شهر های ترکیه می باشد. 

ارسال حیوانات خانگی به ریزه
ارسال حیوانات خانگی به ریزه

یکی از تخصص های مجموعه آنی بار ارسال بار به آنتالیا می باشد که امکان ارسال انواع محموله و کالا را از نقاط مختلف ایران برای شما فراهم می نماید. 

 

ارسال بار به ریزه با تریلی ترانزیت

ارسال بار به ریزه بصورت زمینی و با استفاده از تریلی ترانزیت توسط آنی بار به صورت همه روزه انجام میشود . با توجه به موج فزاینده مهاجرت هموطنان از ایران به سایر کشور ها از جمله کشور ترکیه و ارسال اثاثیه منزل و لوازم خانگی از ایران به ریزه ، آنی بار ضرورت ارائه خدمات اثاث کشی از ایران به ترکیه را بررسی نموده و آماده ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل به تمام نقاط ترکیه می باشد.

آنی بار یکی از برترین و اصلی ترین متخصصان ارسال اثاث منزل به ریزه می باشد. آنی بار برای ارسال بار به ریزه به صورت زمینی ، بهترین و مناسب ترین تریلی ترانزیت را در اختیار شما قرار می دهد.

آنی بار برای حمل بار بین المللی و ارسال بار به ریزه به صورت زمینی ، تنها به صورت باربری ترانزیت و کامیونت در خدمت شما می باشد.

 • ارسال اثاثیه منزل از تهران به ریزه
 • ارسال اثاث منزل از اصفهان به ریزه
 • ارسال اثاث منزل از شیراز به ریزه
 • ارسال اسباب منزل از مشهد به ریزه
 • ارسال اسباب منزل از کرمانشاه به ریزه
 • ارسال اثاثیه منزل از کرمان به ریزه
 • ارسال اثاثیه منزل از کیش به ریزه
 • ارسال اثاثیه منزل از قزوین به ریزه

برای ارسال بار به ریزه ، روش گروپاژ زمینی نیز از مهمترین روش های حمل است . در این روش ، محموله شما در کنار محموله 2-3 نفر دیگر با استفاده از یک کامیونت یا تریلی ترانزیت بارگیری و ارسال میشود.

 

ارسال زمینی به ریزه
ارسال زمینی به ریزه

شرکت حمل و نقل ترکیه آنی بار به عنوان قدیمی ترین و معتبر ارائه خدمات خدمات ارسال بار از ایران به ترکیه به صورت همه روزه برای انتقال محموله های مختلف شما از همه نقاط کشور آماده ارائه مشاوره رایگان از طریق شماره 57669-021 می باشد. 

 

ارسال بار به ریزه به صورت هوایی

یکی از بهترین روش ها برای ارسال بار به ریزه ، استفاده از خطوط هواپیمایی و ارسال هوایی محموله های شما می باشد. آنی بار با سالها سابقه در خصوص ارائه خدمات تخصصی ، همه روزه محموله های شما را در گمرک فرودگاه امام خمینی تحویل و در گمرک فرودگاه ریزه تحویل شما می نماید.

برای ارسال بار به ریزه به صورت هوایی ، بارنامه قابل پیگیری صادر میگردد و محموله های شما به صورت کامل بیمه خواهند شد.  ارسال بار به ریزه به صورت هوایی در مدت زمان حدود 2-3 روز انجام می شود.

 

ارسال هوایی محموله ها نیاز به بسته بندی مناسب و تخصصی دارد و انتقال برخی اقلام مانند خوراکی ها امکاپذیر نمی باشد . مایعات و برخی محموله های خطرناک که احتمال انفجار آنها وجود دارد نیز قابل ارسال به صورت هوایی نمی باشند.

ارسال هوایی به ریزه
ارسال هوایی به ریزه

 

باربری از تهران به ریزه

برای ارسال بار به ریزه ، آنی بار به صورت همه روزه انواع کالا را از تهران بارگیری و منتقل خواهد کرد . برای حمل بار به ریزه ، کالاهای تجاری که در تهران هستند معمولا به صورت زمینی بارگیری و با استفاده از روش حمل زمینی منتقل میشوند. 

قرار گرفتن انبارهای بزرگ و شهرک های صنعتی که تولیدات فراوانی دارند سبب شده است که همه روزه از تهران به نقاط مختلف ترکیه خصوصا برای ریزه محموله های مختلفی ارسال شوند . ما برای ارسال بار به ریزه انواع محموله های تجاری صادراتی مانند مواد خوراکی ، فرش ، لوازم خانگی و . . . را بارگیری و منتقل می نماییم.

ارسال بار به ریزه از تهران توسط آنی بار به صورت زمینی و هوایی انجام خواهد شد. یکی از خدمات مجموعه آنی بار ، ارسال بار به بالیکسیر و ارسال بار به سافرانبولو می باشد که انتقال محموله های تجاری و صنعتی و شخصی را برای شما عزیزان فراهم می نماید. 

 

 

موارد ممنوعه در ارسال بار به ریزه

 

در خدمات ارسال بار به ریزه یا سایر شهر های ترکیه ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و ترکیه قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال محموله به ریزه هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

با این وجود ، قبل از ارسال بار به ریزه میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال می باشند و شما می توانید برای سایر نقاط ترکیه نیز این موارد را ارسال نمایید .

در صورتی که هنگام ارسال بار به ریزه این کالا ها در بارتان مشاهده شود جریمه می شوید و در برخی موارد همچون دخانیات پیگرد قانونی دارد. 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

علاوه بر ارسال بار به ریزه ، همه روزه خدمات ارسال بار از ترکیه به ایران نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات برای انتقال لوازم خانه و یا کالاهای تجاری توسط آنی بار به شما عزیزان ارائه میشود. 

 

روش های ارسال بار و اثاثیه به ریزه

 

شما می توانید خدمات باربری به ریزه را به دو روش از آنی بار دریافت کنید ؛ ارسال بار به صورت دربست و ارسال بار به صورت خرده بار

انتخاب روش ارسال بار به ریزه با توجه به موارد زیر مشخص می شود :

 • تمایل صاحب بار 
 • مقدار کرایه مورد نظرتان
 • مدت زمان باربری
 • مقدار بار و اثاثتان

در روش دربستی متناسب با مقدار بارتان کامیونی در اختیارتان قرار می گیرد و پس از بارگیری با شما پلمپ می شود و به مقصد مورد نظرتان در ریزه ارسال می شود.

در روش خرده بار ، بار شما همراه با دو الی سه بار دیگر در یک کامیون بارگیری می شود و سپس به مقاصد مورد نظر ارسال می شود.

ارسال بار به ریزه به صورت خرده بار هزینه کمتر و مقرون به صرفه تری دارد و امکان ارسال بارهای کم را برای شما میسر می کند اما از نظر زمانی کمی طولانی تر از روش دربستی می باشد. 

 

برای استعلام هزینه ارسال بسته پستی از ایران به ترکیه می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید . 

بیمه نامه ارسال بار به ریزه

 

یکی از مهمترین ویژگی های آنی بار برای ارسال بار به ریزه ، استفاده از بیمه نامه معتبر و کامل میباشد که امنیت محموله شما را فراهم می نماید.

بیمه نامه آنی بار شامل جبران تمامی خسارات احتمالی وارده به بار در هنگام حمل و نقل زمینی می باشد.آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات باربری و ارسال بار به ریزه را تحت پوشش قرار داده است.

 

اگر قصد کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیمه نامه و شرایط حمل و نقل بین المللی را دارید ، با آنی بار تماس بگیرید.

 

بیمه نامه شرکت حمل و نقل آنی بار برای ارسال بار به ریزه ، در کمترین زمان ممکن بیشترین پوشش را به شما ارائه می نماید و تا 500 میلیون تومان رایگان خواهد بود.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ریزه یکی از کوچک‌ترین شهرهای ترکیه در ساحل دریای سیاه است اما در عین‌حال یکی از مهم‌ترین آن‌هاست زیرا این شهر مرکز صنعت چای و کارخانه‌های فرآوری و بسته‌بندی چای در ترکیه است. دامنه‌های سرسبز بالای شهر ریزه تقریباً مثل طبیعت جنوب شرقی آسیا به نظر می‌رسند و با زمین‌های چای مزین شده‌اند. از همین ‌رو است که منطقه زیبای ریزه به باغ‌های چای و فلات‌های سرسبزش شهرت دارد. این چای‌ها پس از برداشت خشک، مخلوط و سپس به سراسر ترکیه حمل می‌شوند. شهر ریزه در ساحل شمال شرقی ترکیه و هم مرز با دریای باشکوه سیاه واقع شده است.

این شهر روی تپه‌های جنگلی که تا دریا امتداد دارد کشیده شده است و با بخش تجاری خود در نوار باریک زمین صاف در اطراف یک خلیج کوچک قرار دارد. ریزه از آب‌و‌هوای معتدل و پوشش گیاهی سرسبزی برخوردار است. از طریق جاده با ترابزون (Trabzon)، هوپا (Hopa ) در 88 کیلومتری شرق، نزدیک مرز گرجستان و ارزروم و از طریق کشتی با استانبول ارتباط دارد.ریزه یک مرکز فرآوری و حمل‌‌ونقل دریایی برای چای است. موسسه تحقیقاتی چای ریزه در سال 1958 تاسیس شد و شاید جالب باشد بدانید این شهر زادگاه نخست وزیر ترکیه، رجب طیب اردوغان نیز است و مردم آنجا به این موضوع افتخار می‌کنند. از همین بابت نیز دانشگاهی به نام او در این شهر ساخته‌اند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع