ارسال بار به زاگرب(فریت هوایی – حمل زمینی )

حمل و نقل بار و کالا به زاگرب

یکی دیگر از خدمات حمل و نقل بین الملل در شرکت آنی بار ، ارسال بار به زاگرب می باشد ، همه روزه  خدمات ارسال بار به زاگرب از تمام نقاط ایران به شما ارائه می شود ، تمامی افرادی که قصد حمل بار و کالا از ایران به زاگرب را دارند می توانند با کمترین هزینه ارسال بار به زاگرب را از شرکت آنی بار دریافت کنند.

یکی از ویژگی های آنی بار ، انجام فرایند گمرکی در ایران و زاگزبمی باشد .

برای ارسال اثاث به زاگرب ، ارسال اضافه بار مسافری ، ارسال کالاهای تجاری به زاگرب و . . . تنها کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

زاگرب (Zagreb) پایتخت و بزرگ‌ترین شهر کرواسی است. این شهر در شمال غربی این کشور در امتداد رود ساوا در دامنه‌های جنوبی کوه مدودنیتسا واقع شده‌است. زاگرب در ارتفاع تقریبی ۱۲۲ متر (۴۰۰ فوت) بالای سطح دریا قرار دارد.

این شهر مرکز فرهنگی، علمی، اقتصادی و حکومتی جمهوری کرواسی است. 

ارسال بار به زاگرب بصورت همه روزه انجام میشود و برای حفاظت از محموله شما بیمه بار بصورت کامل انجام میشود ؛ بسته بندی نیز بصورت تخصصی و حرفه ای توسط آنی بار برای ارسال بار به زاگرب ارائه می شود. 

حمل و نقل از ایران به زاگرب
حمل و نقل از ایران به زاگرب

ارسال اثاثیه منزل از ایران به زاگرب 

حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی از خدمات آنی بار در باربری و ارسال بار به زاگرب می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در زاگرب را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به زاگرب را در اختیارشان قرار دهد.

ارسال اثاث به کرواسی به روش های مختلفی انجام می شود : 

 • ارسال بار به زاگرب بصورت هوایی
 • ارسال بار به زاگرب بصورت زمینی

حمل اثاثیه به صورت زمینی را نیز می توانید به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به زاگرب در اختیارتان قرار می دهد.

برای ارسال اثاثیه منزل به زاگرب نیازمند کارت اقامت دائم یا موقت این کشور می باشید ، در صورتی که هنوز کارت اقامت دریافت نکرده اید می توانید از کارشناسان ما راهنمایی های لازم را دریافت کنید .

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ارسال هوایی بار به زاگرب 

یکی از روش های ارسال بار به زاگرب ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به زاگرب ارسال میشود. 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به زاگرب است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

فریت بار به زاگرب مناسب حمل انواع بار و کالاهای شخصی ، اثاثیه در حجم کم می باشد و خدمات کارگو مناسب واردات و صادرات ایران و زاگرب می باشد .

خدمات ارسال بار به کرواسی بصورت هوایی کاملا ایمن می باشد ، اما آنی بار برای جلوگیری از خسارات احتمالی ، 500 میلیون بیمه رایگان برای شما در نظر گرفته است. 

باربری هوایی به کرواسی
باربری هوایی

ارسال بار بصورت زمینی برای زاگرب

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به زاگرب به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود . ارسال بار به زاگرب به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد .

 • گروپاژ ( خرده بار )
 • حمل دربستی 

در روش اول ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف در شهر زاگرب ، تخلیه می شود . 

در روش دوم ، بار شما به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص از ایران به زاگرب حرکت می نماید. زمان ارسال بار به زاگرب بصورت دربست کمتر است اما ممکن کمی هزینه بیشتری داشته باشد.

 

حمل و نقل زمینی و ترانزیت کالا به کرواسی از خدمات تخصصی آنی بار می باشد .

ارسال بار زمینی به زاگرب
ارسال بار زمینی به زاگرب

ارسال دریایی برای زاگرب

روش حمل دریایی یکی از مقرون به صرفه ترین روش ها برای انتقال کالا و محموله ها می باشد . در روش حمل دریایی به زاگرب ، محموله ها از نقاط مختلف کشور باید به بندرعباس ارسال شوند. علاوه بر این ، محموله ها می بایست داخل کانتینر های 20 و 40 فوت بارگیری شوند. 

برای انتقال دریایی به زاگرب محموله های شما پس از انجام تشریفات گمرکی داخل کشتی های مخصوص حمل بار بارگیری میشوند و به سمت زاگرب حرکت می کنند. محموله های در بندر ریجکا تخلیه و ادامه مسیر توسط حمل زمینی انجام میشود.

 

حمل دریایی برای زاگرب
حمل دریایی برای زاگرب

ارسال انواع بار و کالا به شهر زاگرب 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به زاگرب ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید .

ما برای ارسال بار به زاگرب بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد .

 • ارسال محموله صادراتی به زاگرب
 • انتقال آهن آلات به زاگرب
 • ارسال اثاثیه به زاگرب
 • حمل لوازم شخصی به زاگرب
 • ارسال کالاهای تجاری به زاگرب

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به زاگرب را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و زاگرب ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

انجام امور گمرک و ترخیص کالا برای ارسال بار به زاگرب را می توانید به کارشناسان و متخصصان آنی بار بسپارید.

حمل انواع بار و کالا به زاگرب
حمل انواع بار و کالا به زاگرب

ارسال چه کالاهایی به زاگرب ممنوع است ؟

در خدمات ارسال بار به زاگرب، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و زاگرب قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به زاگرب هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

با این وجود ، قبل از ارسال بار به زاگرب میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به زاگرب می باشند و شما می توانید نیز بار ارسال کنید.

اگر هنگام ارسال بار به زاگرب ، کالاهای ممنوعه در بارتان مشاهده شود ، جریمه می شوید و حتی ممکن است در مواردی همچون دخانیات پیگرد قانونی نیز انجام شود .

ارسال بار به اسلو ، پایتخت نروژ با کمترین هزینه توسط باربری آنی بار  

حمل بار به زاگرب تحت پوشش بیمه کامل 

در خدمات ارسال بار به زاگرب ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به زاگرب است . 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به زاگرب خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به زاگرب ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

آنی بار برای ارسال بار به زاگرب از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

آنی بار با بیمه نامه معتبر بیشترین سطح پوشش بیمه را با کمترین هزینه برای حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به زاگرب در اختیارتان قرار می دهد.

بیمه نامه باربری بین المللی 

ارسال بار به لیسبون و ارسال بار به آنتورپ خدمات تخصصی آنی بار در کشور پرتغال و بلژیک می باشد .

چرا آنی بار را برای ارسال بار به زاگرب انتخاب کنیم ؟

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به زاگرب توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما معرفی کنیم :

 • بازدید رایگان کارشناسان مجرب از بار و محموله شما
 • بهترین تیم مشاوره و کارشناسی برای ارسال بار به زاگرب  
 • تعیین بهترین مسیر برای ارسال بار به زاگرب (دریایی یا هوایی) و مشخص کردن هزینه حمل بار به زاگرب
 • بسته بندی کاملا استاندارد و ایمن توسط پرسنل شرکت آنی بار
 • حمل بار از درب منزل تا فرودگاه بین المللی
 • انجام تشریفات قانونی و اخذ مجوزهای لازم و ضروری برای فریت بار به زاگرب
 • صدور بارنامه بین المللی
 • ارائه بیمه نامه CMR تا مبلغ 20 هزار دلار و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود 
 • امکان پیگیری بارهای ارسال شده به زاگرب
 • امکان ارسال بار به زاگرب بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری 

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به زاگرب را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

هزینه باربری از ایران به زاگرب 

هزینه ارسال بار به زاگرب یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی از جمله وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن داشته باشید .

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به زاگرب استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به زاگرب بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به زاگرب دارد.

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به زاگرب را استعلام بگیرید ، البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به زاگرب به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به زاگرب بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

جهت دریافت خدمات باربری و ارسال بار به زاگرب تنها کافیست با شماره 57669-021 تماس بگیرید.

ارزانترین خدمات ارسال بار به ورشو را با آنی بار تجربه کنید. 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

ارسال بار به زاگرب بدون بلیط و پاسپورت امکان پذیر است ؟

 همراه داشتن بلیط و پاسپورت در تمام مراحل سفر و ارسال بار به زاگرب ضروری است. صاحبین بار باید بدانند که فریت بار هوایی به زاگرب برای بارهای کم‌حجم مقرون به صرفه است، اما بلیط و پاسپورت را حتماً از شما می‌خواهند.
شرکت آنی بار امکان ارسال بار به زاگرب بدون بلیط و پاسپورت به زاگرب ارسال کند و فریت بار به زاگرب را انجام دهد.
افرادی که قصد ارسال بارهای تجاری را داند و می‌خواهند فرش و مواد غذایی و صنایع‌دستی به زاگرب ارسال کنند، مطلع باشند که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی ، جهت انجام تشریفات گمرکی و ارسال بار به زاگرب الزامی است.
حضور شما در زمان ارسال بار به زاگرب در بیشتر مواقع ضروری نیست.
مراحل ارسال بار به زاگرب ، به این صورت است که بار شما از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می‌گیرد و سپس بصورت زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می دهد و به امور گمرکی جهت ارسال بار به زاگرب و حمل هوایی آن خواهد پرداخت.
در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار به زاگرب یا فرستادن سوغات برای عزیزان خود هستید، شرکت آنی بار ، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به زاگرب را بر عهده می‌گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست.  

Tags: ارسال بار به زاگرب, ترانزیت به زاگرب کرواسی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع