بنر آنی بار

ارسال بار به سئول ( کارگو و فریت بار و حمل دریایی )

حمل و نقل بار و کالا به سئول

 

ارسال بار به سئول با انواع روش های باربری همچون به صورت هوایی و دریایی انجام می شود و انواع بار و کالاها با کمترین هزینه توسط آنی بار منتقل خواهند شد .  در خدمات ارسال بار به سئول که تیم متخصص آنی بار به شما عزیزان ارائه می نماید امکان ارسال همه نوع کالا و محموله هایی که گمرک محترم جمهوری اسلامی ایران خروج آنها را بلامانع بداند فراهم است.

 

در ارسال بار به سئول به صورت هوایی و زمینی از بهترین بیمه نامه استفاده میشود تا محموله های تجاری و صنعتی و شخصی شما با نازلترین قیمت و با بهترین کیفیت منتقل شوند.

مشاوره تخصصی آنی بار برای ارسال بار به سئول در خصوص مدارک مورد نیاز ، نوع و روش ارسال محموله ها و . . . در اسرع وقت آماده همکاری با شما عزیزان است.

تخصص آنی بار ارسال بار به کره جنوبی می باشد و با بهترین کیفیت انتقال کالا و محموله های شما را انجام خواهد داد. 

ارسال هوایی بار به سئول 

 

 

یکی از روش های ارسال بار به سئول ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به سئول ارسال میشود. 

 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به سئول است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

 

فریت بار به سئول مناسب حمل انواع بار و کالاهای شخصی ، اثاثیه در حجم کم می باشد و خدمات کارگو مناسب واردات و صادرات ایران  می باشد.

حمل و نقل بار و کالا با هواپیما به سئول
حمل و نقل بار و کالا با هواپیما به سئول
علاوه بر سئول ، امکان ارسال بار به پکن نیز به صورت حرفه ای توسط خطوط هوایی ایرانی و خارجی فراهم است .

حمل و نقل بار دریایی به سئول

یکی از روش های ارسال بار به سئول  ، حمل و نقل دریایی می باشد ، از این روش می توانید برای ارسال بار به سئول و سایر شهرهای کره جنوبی استفاده کنید .

 

برای ارسال بار به سئول بصورت دریایی ، ابتدا بارتان به یکی از بنادر کشور ارسال می شود و سپس از آنجا توسط کانتینر مناسب در کشتی های باربری ، بارگیری و به تورنتو ارسال می شود .

 

هزینه ارسال بار به سئول با این روش کمتر از روش های دیگر است اما این روش زمان زیادی طول می کشید و برای برخی بارها مناسب نیست.

 

در بعضی موارد کارشناسان آنی بار با بررسی موقعیت شهر مقصد و هزینه های ارسال بار به سئول و زمان مورد نیاز به شما پیشنهاد می دهند بارتان را به روش ترکیبی به تورنتو ارسال کنید.

 

تصمیم گیرنده نهایی برای انتخاب روش ارسال بار به سئول شما مشتریان عزیز می باشید.

 

علاوه بر سئول ، ارسال بار به سیدنی نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد . کافیست با تیم متخصص ما در تماس باشید و بهترین خدمات را تجربه کنید.

 

ارسال اثاثیه منزل به سئول

 

 

یکی از خدمات تخصصی آنی بار ارسال اثاثیه و لوازم منزل به سئول می باشد .

 

برای اطلاع بیشتر بهتر است بدانید : 

 

مسافران در اولین سفر خود به سئول با پر کردن فرم دیکلریشن لیست اسباب و اثاثیه ای که می خواهند به سئول حمل کنند مشخص کنند . با پر کردن این فرم مسافران می توانند تا چهار سال بدون پرداخت عوارض گمرکی وسائل خود را به سئول فریت نمایند لذا لزومی برای فریت کردن تمامی وسائل خود در یک پارت به سئول ندارید .

 

صفر تا صد خدمات ارسال اثاثیه به سئول را به آنی بار بسپارید ( بسته بندی ، پکینگ لیست ، بارگیری ، حمل ، انجام تشریفات گمرکی ،ترخیص و . . . ) 

حمل اثاث منزل به سئول
حمل اثاث منزل به سئول
علاوه بر ارسال بار به سئول ، ارسال بار به ونکوور نیز به صورت تخصصی انجام میشود و انتقال محموله های مختلف به صورت حرفه ای انجام خواهد شد . 

آیا حضور مسافر یا صاحب بار هنگام فریت بار به سئول الزامی است ؟ 

حضور شما در زمان ارسال بار به سئول در بیشتر مواقع ضروری نیست.
روش کار شرکت آنی بار ، به این صورت می باشد که بار شما از درب منزل ، دفترکار و انبار ، کارخانه ، فروشگاه و . . . تحویل گرفته می شود و سپس توسط خودرو باربری مناسب به قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی انتقال داده می شود و پس از انجام امور گمرکی بصورت هوایی به سئول ارسال می شود.
در صورتی که شما قصد سفر به سئول را ندارید اما مایل به ارسال بار به سئول هستید یا قصد ارسال سوغات و هدیه برای عزیزان خود را دارید ، شرکت آنی بار ، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به سئول را بر عهده می‌گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست مگر در موارد خاص که کارشناسان ما به شما اعلام می کنند.
 

علاوه بر سئول ، ارسال بار به شانگهای نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد . حرفه ای ترین و بهترین خدمات باربری را می توانید از طریق شماره های ما ثبت سفارش نمایید.

 

تشریفات گمرکی برای ارسال بار به سئول شامل چه مواردی می شود؟

 

منظور از تشریفات گمرکی مرحله وزن کردن بار، ارزیابی اقلام بار، بررسی مدارک و اسناد خروج بار و . . . می باشد .

 

در این مرحله اجازه خروج کالاهای ممنوعه داده نمی شود و توسط مامور گمرک برگشت داده شده و یا در صورت مغایرت کالا با قوانین جمهوری اسلامی ممکن است بارتان دردسر ساز شود. پس ، از مشاوران آنی بار در مورد این کالاهای ممنوعه مشاوره  دریافت نمایید.

 

مدارک لازم برای ارسال بار مسافری به سئول

شما یا نماینده شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان در گمرک فرودگاه می توانید اقدام به فرستادن بار به سئول نمایید. البته بدیهی است که باید مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در سئول که دریافت کننده بار شما در فرودگاه سئول می باشد با خود همراه داشته باشید.

 

مدارک لازم برای ارسال بار تجاری به سئول

با توجه به جمعیت زیاد ایرانیان در سئول افراد بسیاری اقدام به صادرات بار تجاری به سئول مینمایند. برای ارسال بارهای تجاری به سئول علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست :

 • کارت بازرگانی
 • مجوزهای لازم(در صورت لزوم)
 • لیست بسته بندی
 • فاکتور فروش
 • مرحله نهایی صدور بارنامه ارسال بار به سئول

 

پس از طی تمام مراحل ذکر شده و تایید افسر گمرک بار شما آماده تحویل به شرکت هواپیمایی است.

مدارک لازم برای فریت بار به سئول
مدارک لازم برای فریت بار به سئول

ارسال بار به کانادا نیز نیازمند همین مدارک و موارد می باشد . در صورتی که محموله ها و کالاهای خاصی دارید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید . 

 

ارسال انواع بار و کالا به شهر سئول 

 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به سئول ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید .

 

ما برای ارسال بار به سئول بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد .

 

 • ارسال محموله صادراتی به سئول
 • انتقال آهن آلات به سئول
 • ارسال اثاثیه به سئول
 • حمل لوازم شخصی به سئول
 • ارسال کالاهای تجاری به سئول

 

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به سئول را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و سئول ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

 

انجام امور گمرک و ترخیص کالا برای ارسال بار به سئول را می توانید به کارشناسان و متخصصان آنی بار بسپارید.

 

علاوه بر سئول ، ارسال بار به لندن نیز از تخصص های آنی بار است . ما حرفه ای ترین خدمات باربری را با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می نماییم . 

 

چرا آنی بار را برای ارسال بار به سئول انتخاب کنیم ؟

 

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به سئول توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما معرفی کنیم :

 

 • بازدید رایگان کارشناسان مجرب از بار و محموله شما
 • بهترین تیم مشاوره و کارشناسی برای ارسال بار به سئول  
 • تعیین بهترین مسیر برای ارسال بار به سئول (دریایی یا هوایی) و مشخص کردن هزینه ارسال بار به سئول
 • بسته بندی کاملا استاندارد و ایمن توسط پرسنل شرکت آنی بار
 • حمل بار از درب منزل تا فرودگاه بین المللی
 • انجام تشریفات قانونی و اخذ مجوزهای لازم و ضروری برای ارسال بار به سئول
 • صدور بارنامه بین المللی
 • ارائه بیمه نامه CMR تا مبلغ 20 هزار دلار و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود 
 • امکان پیگیری بارهای ارسال شده به سئول
 • امکان ارسال بار به سئول بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری 

 

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به سئول را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم .

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

حمل بار به سئول تحت پوشش بیمه کامل 

 

یکی از مهمترین موارد هنگام ارسال بار به سئول ، استفاده از بیمه نامه بین المللی می باشد ، که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به سئول است . 

 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به سئول خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به سئول ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

 

آنی بار برای ارسال بار به سئول از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

 

آنی بار با بیمه نامه معتبر بیشترین سطح پوشش بیمه را با کمترین هزینه برای حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به سئول در اختیارتان قرار می دهد.

بیمه نامه باربری بین المللی
بیمه نامه باربری بین المللی

علاوه بر سئول ، ارسال بار به ابوظبی نیز به صورت تخصصی انجام خواهد شد و بهترین خدمات به شما عزیزان ارائه خواهد شد . 

 

نکات مهم هنگام تحویل بار از شرکت هواپیمایی در سئول

 

پس از اتمام تمام مراحل ارسال بار به سئول در ایران و ارسال آن توسط شرکت های هواپیمایی به سئول ، حالا زمان آن می رسد که ، کارمندان شرکت هواپیمایی در شهر سئول با شماره تلفنی که شما تحت عنوان دریافت کننده بار، در بارنامه ذکر کردید تماس گرفته و خبر حصول بارتان را به شهر سئول به شما اعلام نمایند.

 

لذا نیاز است شما به این موارد توجه داشته باشید :

 

هنگام صدور بارنامه ارسال بار به سئول ، حداقل دو شماره تلفن ارائه نمایید و از در دسترس بودن آن ها مطمئن باشید .

 

پیشنهاد ما به شما این است که خودتان با شرکت هواپیمایی تماس گرفته و پیگیر وضعیت بارتان شوید. زیرا پرسنل شرکت هواپیمایی تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند نمود.

 

در صورتی که بارتان را تحویل نگیرید به انبار فرودگاه منتقل می شود و هزینه های انبارداری در فرودگاه های مختلف در شهرهای مختلف در کره جنوبی متفاوت است.

 

در نهایت بهترین خدمات و ارزانترین قیمت ها را برای ارسال بار به سئول می توانید از آنی بار دریافت کنید . 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع