بنر آنی بار

ارسال بار به سریلانکا ( هوایی و دریایی با کمترین هزینه )

حمل بار به سریلانکا با کمترین هزینه 

ارسال بار به سریلانکا با کادر باربری بین المللی آنی بار بصورت هوایی و دریایی به صورت همه روزه انجام میشود. آنی بار برای ارسال بار به سریلانکا ارزانترین نرخ کرایه را بر اساس روش انتقال شما ارائه خواهد نمود.

 

ارسال بار و کالای تجاری و شخصی و صادراتی با کمترین نرخ کرایه با انواع روش های ارسال بار به سریلانکا به همراه بهترین و حرفه ای ترین بیمه نامه برای جلوگیری از بروز خسارات به تمام شهر های کشور سریلانکا انجام می شود. 

 

ارسال بار به سریلانکا با روش های مختلفی انجام میشود که هر یک از روش ها برای شرایط و محموله های خاصی مورد استفاده قرار میگیرند. بهترین مشاوره رایگان برای ارسال بار به سریلانکا یا سایر کشور های اروپایی بصورت حضوری و تلفنی از طریق واحد بین الملل آنی بار در اختیار شما قرار میگیرد. 

 

علاوه بر ارسال بار به سریلانکا ، همه روزه و با کمترین هزینه برای ارسال بار به سنگاپور و ارسال بار به مالزی نیز بهترین خدمات با مشاوره تخصصی به شما عزیزان ارائه میشود. 

حمل و نقل بار و کالا برای سریلانکا
حمل و نقل بار و کالا برای سریلانکا

ارسال انواع بار و کالا به سریلانکا

 

در آنی بار ارسال بار به سریلانکا با انواع روش های حمل هوایی ، دریایی  انجام می شود. در صورتی که حجم بار شما کم باشد می توانید آن را به صورت خرده بار به صورت هوایی وارسال کنید.

 

برای ارسال بار به سریلانکا ، مشاوره تخصصی با کارشناسان ما بهترین روش را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد .  علاوه بر حمل و نقل کالا ، امکان ارسال اثاثیه و لوازم خانه نیز برای شما عزیزان فراهم خواهد بود. 

 

حمل و نقل و ارسال بار به سریلانکا در کمترین زمان ممکن توسط آنی بار انجام میشود و برای انتقال محموله های شما ، حرفه ای ترین تیم حمل و نقل در خدمت شماست. 

علاوه بر سریلانکا ، برای ارسال بار به هنگ کنگ نیز می توانید از طریق شماره های آنی بار بهترین خدمات را با کمترین هزینه ثبت سفارش کنید . 

 

حمل بار به سریلانکا با بیمه نامه قانونی 

 

بیمه نامه قانونی آنی بار برای ارسال بار به سریلانکا تنظیم و حافظ ایمنی بار می باشد.

 

 

با بیمه نامه آنی بار نگران آسیب و یا صدمه هنگام ارسال بار به سریلانکا نباشید. تمامی حوادثی که می تواند سلامت بار را به خطر بیندازد در این بیمه نامه پوشش داده شده است و بر اساس میزان ارزش محموله شما ، سطح پوشش آن مشخص میشود.

 

 

باربری آنی بار برای حمل بارهای بین المللی مشتریان بیمه نامه ای معادل ارزش بار تنظیم می کند. این بیمه نامه ارسال بار به سریلانکا را در بستر امن به پایان می رساند.

بیمه نامه باربری سریلانکا
بیمه نامه باربری سریلانکا

یکی از ویژه ترین خدمات آنی بار ، ارسال بار به ژاپن می باشد که به صورت همه روزه انجام خواهد شد . با شماره 57669-021 در تماس باشید.

 

روش های ارسال به سریلانکا از ایران

 

 

برای ارسال بار به سریلانکا ، ما تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار می دهیم و با انواع روش های باربری برای ارسال بار و کالای شما به این کشور آماده خدمات رسانی به شما هستیم .

 

 هریک از روش های ارسال بار به سریلانکا دارای مزایا و معایب خاص خود هستند که در ادامه به آن می پردازیم.

 

 • حمل و نقل زمینی یا ترانزیت زمینی
 • حمل و نقل بار هوایی برای اروپا
 • حمل و نقل دریایی برای اروپا 

 

 

هر یک از روش هایی که برای ارسال بار به سریلانکا مورد استفاده قرار میگیرند دارای مزایا و معایب مشخصی هستند. بر اساس نوع محموله و شرایط آن باید بهترین روشی که امکان انتقال کالا و محموله را برای شما فراهم می نماید استفاده کرد.

 

آنی بار برای ارسال بار به سریلانکا به صورت زمینی و هوایی و دریایی از بهترین و کامل ترین بیمه نامه استفاده می نماید .

 

ارسال بار به کره جنوبی نیز در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد . فقط یک تماس باشماره های آنی بار کافیست . 

ارسال هوایی به سریلانکا

 

ارسال بار به سریلانکا بصورت هوایی نیز از خدمات تخصصی و همه روزه آنی بار است و از همه نقاط ایران انجام میشود. ما به عنوان یکی از برترین ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل و ارسال بار به سریلانکا بصورت هوایی ، کارگو و فریت مسافری سریلانکا را در اسرع وقت به شما عزیزان ارائه می نماییم . 

 

 

خدمات باربری آنی بار برای حمل و نقل حجم کم و حجم زیاد بار انجام میشود و شما می توانید با کمترین هزینه بهترین خدمات را در زمینه ارسال بار به سریلانکا در اختیار داشته باشید.

 

 

وقتی که برای ارسال بار به سریلانکا عجله دارید بهترین روش باربری هوایی می باشد.

 

 

حمل بار به سریلانکا به صورت هوایی از نظر زمان بندی تحویل بار سریعترین روش باربری است ، اما ارسال بار به سریلانکا با این روش حمل علاوه بر سرعت بالا ، هزینه زیادی نیز خواهد داشت.

حمل و نقل هوایی از معتبرترین ایرلاین ها ایران به سریلانکا
حمل و نقل هوایی از معتبرترین ایرلاین ها ایران به سریلانکا

 

ارسال بار بصورت ترکیبی ( دریایی ) به سریلانکا  

 

یکی از روش های مرسوم برای ارسال بار به سریلانکا ، حمل ترکیبی محموله ها میباشد . حمل ترکیبی به معنی حمل زمینی – دریایی میباشد. 

 

 

در این روش ، محموله شما بصورت زمینی و با استفاده از کانتینر های 40 فوت و 20 فوت به بنادر منتقل و بارگیری می شوند و از طریق بنادر  ( عموما بندرعباس ) برای سریلانکا که خود کشوری دریایی و بندری است ارسال می شوند. 

 

 

ارسال بار به سریلانکا با این روش هزینه ای مقرون به صرفه دارد اما مدت زمان تحویل بار زیاد است که صد البته ایمنی بسیار بالایی دارد. 

 

ارسال بار به سریلانکا چقدر به طول می انجامد ؟

 

با توجه به روشی که برای ارسال بار به سریلانکا انتخاب می کنید مدت زمان باربری متفاوت می باشد ، پس در ابتدا باید مشخص شود که می خواهید از کدام روش برای ارسال بار به سریلانکا استفاده کنید.

 

عددهای زیر را به طور حدودی برای مدت زمان ارسال بار به سریلانکا در زوش های مختلف مد نظر داشته باشید :

 

 • بارهای هوایی در فاصله 5الی 7 روز به سریلانکا میرسد.
 •  ترانزیت زمینی از زمان حرکت تریلی از ایران، در فاصله بین 20 الی 25 به مقصد سریلانکا میرسد.
 • بارهای کانتینری با کشتی و به صورت دریایی بین 30 تا 35روز طول می کشد تا به مقصد کشور سریلانکا برسد.

 

برای ارسال بار به سریلانکا ، بهتر است ابتدا بصورت تلفنی یا بصورت حضوری با کارشناسان ما مشاوره نمایید تا بهترین خدمات را با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت تجربه کنید.

مدت زمان باربری ایران به سریلانکا
مدت زمان باربری ایران به سریلانکا

 

خدمات آنی بار در باربری ایران به سریلانکا

 

 

شرکت آنی بار برای ارسال بار به سریلانکا خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهد که شامل :

 

 • بسته بندی لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و…) در محل به صورت استاندارد می باشد .
 • بارگیری جهت حمل بار هوایی
 • انجام تشریفات گمرکی ارسال بار به سریلانکا با و بدون حضور مسافر 

در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی ارسال بار به سریلانکا حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت آنی بار قرار می دهند . شرکت آنی بار با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .

 • پالت بندی محموله در صورت نیاز 

بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله هنگام ارسال بار به سریلانکا آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی آنی بار این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .

 • در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به سریلانکا

شرکت آنی بار در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بارنامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، … را برای فریت بار به سریلانکا را بر عهده دارد .

 

برای ارسال بار به سریلانکا ، محموله های شما به بهترین و ایمن ترین روش توسط کارشناسان ما منتقل خواهند شد. از طریق شماره 5 رقمی زیر با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

برای ارسال بار به کانادا نیز می توانید از طریق تماس تلفنی با آنی بار ثبت سفارش خود را انجام دهید .

 

ارسال حیوانات خانگی به سریلانکا چگونه است ؟

یکی از مهمترین ویژگی های خدمات ارسال بار به سریلانکا ، امکان ارسال حیوانات خانگی می باشد. اگر قصد سفر به سریلانکا را دارید و یا برای مهاجرت به این کشور مسافرت می نمایید ، می توانید از طریق خدمات آنی بار انواع حیوانات خانگی خود را از طریق آنی بار ارسال نمایید. 

 

 • سگ 
 • گربه
 • پرندگان
 • همستر 
 • و . . . . 

 

برای ارسال حیوانات خانگی به سریلانکا نیاز به انجام برخی مراحل وجود دارد که به صورت زیر هستند : 

 

 • واکسیناسیون و آزمایش تیتر هاری 
 • دریافت شناسنامه
 • تزریق چیپ اطلاعات

 

مجموعه آنی بار برای ارسال حیوانات شما به سریلانکا بهترین و کاملترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد . فقط کافیست با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید و اطلاعات و راهنمایی های لازم برای شروع مراحل را از کارشناسان ما بخواهید.

ارسال حیوان خانگی به سریلانکا
ارسال حیوان خانگی به سریلانکا

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به سریلانکا

 

برای ارسال بار به سریلانکا ، مدارکی جهت فرایند گمرکی مورد نیاز است که با در اختیار داشتن آنها امکان ثبت سفارش شما فراهم می باشد. 

 

 • اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
 • اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
 • کپی بلیط
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
 • لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

 

 

برای ارسال بار به سریلانکا ، همه روزه و حرفه ای می توانید از خدمات آنی بار بهره مند شوید . ما در اسرع وقت آماده ارائه مشاوره تخصصی هستیم.

 

بسته بندی تخصصی و مناسب برای ارسال بار به سریلانکا 

 

یکی از مهمترین مواردی که برای ارسال بار به سریلانکا باید به آن توجه کرد ، بسته بندی لوازم و محموله میباشد . با استفاده از بسته بندی مناسب ، از بروز خسارات به محموله جلوگیری خواهد شد . از طرفی برای ارسال بار به سریلانکا یا برخی کشور های اتحادیه اروپا ، قوانین سخت گیرانه ای برای بسته بندی وجود دارد .

 

آنی بار با در اختیار داشتن بهترین و تخصصی ترین تیم باربری ، بسته بندی جعبه چوبی و کارتن ، نایلون حبابدار و . . . را برای محموله های شما در نظر گرفته است.

 

برای ارسال بار به سریلانکا به صورت صفر تا صد ، با شماره های ما در تماس باشید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

علاوه بر سریلانکا ، ارسال بار به استرالیا و ارسال بار به نیوزلند نیز در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت انجام خواهد شد . 

 

مشاوره تخصصی در ارسال بار به سریلانکا

 

کارشناسان با دریافت مشخصات بار بهترین روش ارسال بار به سریلانکا را به مشتریان ارائه می نمایند. تمامی کارشناسان بخش بین الملل آنی بار با بیش از سی سال تجربه آماده ارائه خدمات ارسال بار به سریلانکا هستند.

 

کارشناسان ما همه روزه و در تمام ساعات آماده پاسخگویی و ارائه خدمات ارسال بار به سریلانکا می باشند. تمامی فرآیند ارسال بار به سریلانکا طبق ضوابط کشور مقصد و گمرک انجام می شود.

 

واحد پشتیبانی با در نظر گرفتن عوامل تاثیر گذار بر هزینه باربری تمامی تلاش خود را کرده اند تا فرآیند ارسال بار به سریلانکا با کمترین کرایه انجام شود.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع