ارسال بار به سودان | فریت هوایی سودان

حمل بار به سودان با کمترین هزینه

 

ارسال بار به سودان با کادر باربری بین المللی آنی بار بصورت هوایی و دریایی به صورت همه روزه انجام میشود. آنی بار برای ارسال بار به سودان ارزانترین نرخ کرایه را بر اساس روش انتقال شما ارائه خواهد نمود.

 

ارسال بار و کالای تجاری و شخصی و صادراتی با کمترین نرخ کرایه با انواع روش های ارسال بار به سودان به همراه بهترین و حرفه ای ترین بیمه نامه برای جلوگیری از بروز خسارات به تمام شهر های کشور سودان انجام می شود. 

 

ارسال بار به سودان با روش های مختلفی انجام میشود که هر یک از روش ها برای شرایط و محموله های خاصی مورد استفاده قرار میگیرند. بهترین مشاوره رایگان برای ارسال بار به سودان یا سایر کشور های آفریقایی بصورت حضوری و تلفنی از طریق واحد بین الملل آنی بار در اختیار شما قرار میگیرد.

 

علاوه بر باربری ایران به سودان ، ارسال بار از ایران به مصر نیز از خدمات تخصصی و ویژه آنی بار است.

 

روش های ارسال به سودان از ایران

 

برای ارسال بار به سودان ، ما تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار می دهیم و با انواع روش های باربری برای ارسال بار و کالای شما به این کشور آماده خدمات رسانی به شما هستیم.

 

 هریک از روش های ارسال بار به سودان دارای مزایا و معایب خاص خود هستند که در ادامه به آن می پردازیم. برای ارسال بار و کالا از ایران به خارج از کشور ، آنی بار روش های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد. 

 

 • حمل و نقل بار هوایی برای اروپا
 • حمل و نقل دریایی برای اروپا 

هر یک از روش هایی که برای ارسال بار به سودان مورد استفاده قرار میگیرند دارای مزایا و معایب مشخصی هستند. بر اساس نوع محموله و شرایط آن باید بهترین روشی که امکان انتقال کالا و محموله را برای شما فراهم می نماید استفاده کرد.

 

آنی بار برای ارسال بار به سودان به صورت هوایی و دریایی از بهترین و کامل ترین بیمه نامه استفاده می نماید.

 

ارسال هوایی به سودان

 

ارسال بار به سودان بصورت هوایی نیز از خدمات تخصصی و همه روزه آنی بار است و از همه نقاط ایران انجام میشود. ما به عنوان یکی از برترین ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل و ارسال بار به سودان بصورت هوایی ، کارگو و فریت مسافری سودان را در اسرع وقت به شما عزیزان ارائه می نماییم. 

خدمات باربری آنی بار برای حمل و نقل حجم کم و حجم زیاد بار انجام میشود و شما می توانید با کمترین هزینه بهترین خدمات را در زمینه ارسال بار به سودان در اختیار داشته باشید.

وقتی که برای ارسال بار به سودان عجله دارید بهترین روش باربری هوایی می باشد.

حمل بار به سودان به صورت هوایی از نظر زمان بندی تحویل بار سریعترین روش باربری است ، اما ارسال بار به سودان با این روش حمل علاوه بر سرعت بالا ، هزینه زیادی نیز خواهد داشت.

ارسال هوایی به سودان

ارسال هوایی به سودانعلاوه بر سودان ، حمل بار هوایی به آفریقای جنوبی نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام میشود. با شماره 57669-021 در تماس باشید و بهترین خدمات را تجربه کنید.

 

ارسال بار بصورت ترکیبی ( دریایی ) به سودان  

 

یکی از روش های مرسوم برای ارسال بار به سودان ، حمل ترکیبی محموله ها میباشد . حمل ترکیبی به معنی حمل زمینی – دریایی میباشد. 

در این روش ، محموله شما بصورت زمینی و با استفاده از کانتینر های 40 فوت و 20 فوت به بنادر منتقل و بارگیری می شوند و از طریق بنادر  ( عموما بندرعباس ) برای سودان که خود کشوری دریایی و بندری است ارسال می شوند. 

 

ارسال بار به سودان با این روش هزینه ای مقرون به صرفه دارد اما مدت زمان تحویل بار زیاد است که صد البته ایمنی بسیار بالایی دارد. 

 

ارسال دریایی به سودان
ارسال دریایی به سودان

علاوه بر سودان ، ارسال  بار و کالا به کنیا نیز به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت انجام می شود. با شماره های ما در تماس باشید و از خدماتی ایمن و تخصصی  با مشاوره رایگان بهره مند شوید.

ارسال بار به سودان چقدر به طول می انجامد ؟

با توجه به روشی که برای ارسال بار به سودان انتخاب می کنید مدت زمان باربری متفاوت می باشد ، پس در ابتدا باید مشخص شود که می خواهید از کدام روش برای ارسال بار به سودان استفاده کنید.

عددهای زیر را به طور حدودی برای مدت زمان ارسال بار به سودان در زوش های مختلف مد نظر داشته باشید :

 • بارهای هوایی در فاصله 5الی 7 روز به سودان میرسد.
 • بارهای کانتینری با کشتی و به صورت دریایی بین 30 تا 35روز طول می کشد تا به مقصد کشور سودان برسد.

برای ارسال بار به سودان ، بهتر است ابتدا بصورت تلفنی یا بصورت حضوری با کارشناسان ما مشاوره نمایید تا بهترین خدمات را با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت تجربه کنید.

 

 

مجموعه آنی بار به عنوان برترین شرکت ارائه  دهنده خدمات حمل کالا به آفریقا علاوه بر سودان برای انتقال بار و کالا به اتیوپی نیز بهترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد.

عوامل موثر در هزینه ارسال بار به سودان چیست ؟ 

 

در ارسال بار به سودان موارد زیادی در هزینه های حمل و نقل و انتقال کالاها موثر هستند . یکی از مهمترین این ها ، روش ارسال بار است که تاثیر مستقیم در هزینه ها دارد. 

به عنوان مثال ، برای ارسال محموله ها به روش دریایی هزینه های کمتری باید پرداخت تا ارسال به صورت هوایی.

علاوه بر این ، نوع محموله و در میزان هزینه های گمرکی نیز بسیار مهم است. هزینه گمرک یک بار در زمان خروج از ایران و یک بار در زمان ورود به سودان دریافت میشود. 

علاوه بر این ، هزینه های بابت بسته بندی ، نقل انتقال فرودگاهی یا درون بنادر نیز ممکن است وجود داشته باشد که در هزینه های نهایی موثر است.

 

حمل و نقل کالا از ایران برای سودان
حمل و نقل کالا از ایران برای سودان

 

خدمات آنی بار در باربری ایران به سودان

شرکت آنی بار برای ارسال بار به سودان خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهد که شامل :

 

 • بسته بندی لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و…) در محل به صورت استاندارد می باشد .
 • بارگیری جهت حمل بار هوایی
 • انجام تشریفات گمرکی ارسال بار به سودان با و بدون حضور مسافر 

در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی ارسال بار به سودان حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت آنی بار قرار می دهند . شرکت آنی بار با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .

 • پالت بندی محموله در صورت نیاز 

بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله هنگام ارسال بار به سودان آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی آنی بار این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .

 • در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به سودان

شرکت آنی بار در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بارنامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، … را برای فریت بار به سودان را بر عهده دارد .

 

برای ارسال بار به سودان ، محموله های شما به بهترین و ایمن ترین روش توسط کارشناسان ما منتقل خواهند شد. از طریق شماره 5 رقمی زیر با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

علاوه بر کشور های افریقایی ، ارسال بار از ایران به عمان و حمل بار به قبرس شمالی نیز از خدمات ویژه آنی بار است که بهترین کیفیت را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

 

ارسال حیوانات خانگی به سودان چگونه است ؟

یکی از مهمترین ویژگی های خدمات ارسال بار به سودان ، امکان ارسال حیوانات خانگی می باشد. اگر قصد سفر به سودان را دارید و یا برای مهاجرت به این کشور مسافرت می نمایید ، می توانید از طریق خدمات آنی بار انواع حیوانات خانگی خود را از طریق آنی بار ارسال نمایید. 

 • سگ 
 • گربه
 • پرندگان
 • همستر 
 • و . . . . 

برای ارسال حیوانات خانگی به سودان نیاز به انجام برخی مراحل وجود دارد که به صورت زیر هستند : 

 • واکسیناسیون و آزمایش تیتر هاری 
 • دریافت شناسنامه
 • تزریق چیپ اطلاعات

مجموعه آنی بار برای ارسال حیوانات شما به سودان بهترین و کاملترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد . فقط کافیست با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید و اطلاعات و راهنمایی های لازم برای شروع مراحل را از کارشناسان ما بخواهید.

 

ارسال فرش و تابلو به سودان 

یکی از امکانات و خدمات آنی بار ، ارسال فرش و تابلو فرش به سودان است . در این خدمات ، اگر فرش شما جزو کالاهای قدیمی و عتیقه نباشد امکان ارسال آنها با پرداخت هزینه گمرکی فراهم خواهد بود.

در اولین مرحله ، محموله های شما توسط ارزیاب گمرک فرودگاه امام خمینی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. پس از بررسی محموله به صورت کامل ، در صورتی که امکان ارسال آن وجود داشته باشد ، تیم متخصص آنی بار با کمترین هزینه محموله شما را بارگیری و ارسال می نماید. 

ارسال فرش از ایران به سودان
ارسال فرش از ایران به سودان

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به سودان

برای ارسال بار به سودان ، مدارکی جهت فرایند گمرکی مورد نیاز است که با در اختیار داشتن آنها امکان ثبت سفارش شما فراهم می باشد. 

 • اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
 • اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
 • کپی بلیط
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
 • لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

برای ارسال بار به سودان ، همه روزه و حرفه ای می توانید از خدمات آنی بار بهره مند شوید . ما در اسرع وقت آماده ارائه مشاوره تخصصی هستیم.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

بسته بندی تخصصی و مناسب برای ارسال بار به سودان 

یکی از مهمترین مواردی که برای ارسال بار به سودان باید به آن توجه کرد ، بسته بندی لوازم و محموله میباشد . با استفاده از بسته بندی مناسب ، از بروز خسارات به محموله جلوگیری خواهد شد. از طرفی برای ارسال بار به سودان یا برخی کشور های اتحادیه اروپا ، قوانین سخت گیرانه ای برای بسته بندی وجود دارد.

 

آنی بار با در اختیار داشتن بهترین و تخصصی ترین تیم باربری ، بسته بندی جعبه چوبی و کارتن ، نایلون حبابدار و . . . را برای محموله های شما در نظر گرفته است.

 

برای ارسال بار به سودان به صورت صفر تا صد ، با شماره های ما در تماس باشید.

 

مشاوره تخصصی در ارسال بار به سودان

کارشناسان با دریافت مشخصات بار بهترین روش ارسال بار به سودان را به مشتریان ارائه می نمایند. تمامی کارشناسان بخش بین الملل آنی بار با بیش از سی سال تجربه آماده ارائه خدمات ارسال بار به سودان هستند.

 

کارشناسان ما همه روزه و در تمام ساعات آماده پاسخگویی و ارائه خدمات ارسال بار به سودان می باشند. تمامی فرآیند ارسال بار به سودان طبق ضوابط کشور مقصد و گمرک انجام می شود.

 

واحد پشتیبانی با در نظر گرفتن عوامل تاثیر گذار بر هزینه باربری تمامی تلاش خود را کرده اند تا فرآیند ارسال بار به سودان با کمترین کرایه انجام شود.

سودان کشوری در شمال شرقی آفریقا و پایتخت آن خارطوم است. سودان از شمال با مصر و از شمال غربی با لیبی و از غرب با چاد و از جنوب غربی با آفریقای مرکزی و از جنوب با سودان جنوبی و از جنوب شرقی با اتیوپی و از شرق با اریتره مرز مشترک دارد، همچنین سودان از شرق به دریای سرخ پیوند می‌خورد و با عربستان سعودی مرز آبی دارد. پورت سودان بزرگ‌ترین بندر و بزرگ‌ترین نقطه مبادله تجاری کشور سودان است.

سودان ۴۹ میلیون نفر جمعیت دارد و واحد پول آن پوند سودان است. بیش از ۹۷ درصد از مردم این کشور مسلمان هستند. پیش از سال ۲۰۰۵ زبان عربی تنها زبان رسمی سودان بود. در قانون اساسی سال ۲۰۰۵ عربی و انگلیسی، هر دو، به عنوان زبان‌های رسمی کشور اعلام شدند.

این کشور سومین کشور بزرگ آفریقا و نیز دومین کشور بزرگ جهان عرب پس از الجزایر است. سودان بزرگ‌ترین کشور آفریقا و بزرگ‌ترین کشور جهان عرب بود تا این‌که در سال ۲۰۱۱ سودان جنوبی در پی برگزاری یک همه‌پرسی از این کشور جدا شد.

 

علاوه بر سودان و سایر کشور های آفریقایی ، ارسال بار و کالا از ایران به اروپا نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام میشود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع