ارسال بار به سوچی ( هوایی و زمینی ) + مشاوره تخصصی

حمل بار و کالا به سوچی روسیه

ارسال بار به سوچی یکی از خدماتی است که آنی بار به هموطنان گرامی ارائه می نماید ، باربری از ایران به سوچی به صورت همه روزه انجام می شود . هموطنان و مهاجران گرامی می توانند با کمترین هزینه ارسال بار به سوچی را از تمام نقاط کشور با انواع روش های باربری انجام دهند .  

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات ارسال بار به سوچی همراه با انجام فرایند گمرکی در ایران و روسیه می باشد و این امکان را برای شما فراهم می نماید که در اسرع وقت محموله های خود را تحویل بگیرید.

ارسال بار به سوچی و سایر شهرهای روسیه بصورت همه روزه انجام میشود و برای حفاظت از محموله شما بیمه بار بصورت کامل انجام میشود ؛و برای ضمانت ارائه خدمات ارسال بار به سوچی توسط شرکت آنی بار بارنامه بین المللی صادر می شود .

سوچی ، دومین شهر بزرگ روسیه پس از مسکو است که در منتهی‌الیه شمال‌غرب این کشور واقع شده‌است. این شهر در ناحیه فدرال و مرکز استان لنینگراد است. این شهر مرکز مهم اقتصادی، حمل و نقل، علمی و فرهنگی روسیه محسوب می‌شود. 

ارسال بار به سوچی ، یکی از تخصصی ترین خدمات باربری بین الملل می باشد . 

ارسال اثاثیه منزل از ایران به سوچی 

علاوه بر ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی دیگر از خدمات آنی بار برای ارسال بار به سوچی می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در سوچی یا سایر شهر های روسیه را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به سوچی را در اختیارشان قرار دهد.

ارسال اثاثیه به دو صورت هوایی و زمینی انجام می شود .

برای ارسال اثاث به سوچی نیاز به دریافت اخذ اقامت دائم یا موقت کشور روسیه دارید ، برای این امر نیز می توانید از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید .

انتخاب روش مناسب برای ارسال بار به سوچی ، انجام امور گمرکی ، راهنمایی برای اخذ اقامت روسیه و . . . را به کارشناسان ما بسپارید. 

ارسال هوایی بار به سوچی 

ارسال بار به سوچی با روش های مختلف باربری هوایی ، زمینی ، دریایی یا ترکیبی انجام می شود . یکی از روش های ارسال بار به سوچی ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به سوچی ارسال میشود. 

حمل و نقل هوایی سریعترین و بهترین روش برای ارسال بار به سوچی است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

ارسال بار به سوچی بصورت هوایی تحت پوشش بیمه نامه کامل و معتبر انجام می شود و محموله ها بر اساس میزان ارزش آنها تحت پوشش قرار خواهند گرفت .  ارسال بار به سوچی بصورت هوایی ، به 2 روش کارگو و فریت بار انجام می شود.

کارگو مخصوص بارهای تجاری با هواپیماهای باربری و فریت بار مناسب بارهای مسافری و کم می باشد که در مدت 2-3 روز کاری محموله ها را در فرودگاه بین المللی سوچی به شما عزیزان تحویل خواهد نمود. 

ارسال هوایی به روسیه
ارسال هوایی به روسیه

 

ارسال بار بصورت زمینی برای سوچی

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به سوچی به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود . ارسال بار به سوچی به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد .

در روش گروپاژ ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف در شهر سوچی ، تخلیه می شود . در بعضی موارد هزینه ارسال بار به سوچی بصورت خرده بار کمتر است اما ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بینجامد .

در روش دربستی ، بار شما به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص از ایران به سوچی حرکت می نماید. این روش ، از نظر زمانی بهتر از گروپاژ است.

برای حمل اثاثیه می توانید از روش گروپاژ استفاده کنید و بارتان را بصورت مشترک با یک بار دیگر به روسیه ارسال کنید و هزینه کمتری پرداخت کنید و یا م توانید در کوتاه ترین زمان بصورت دربست حمل اثاث و ارسال بار به سوچی را انجام دهید . 

ارسال زمینی برای سوچی
ارسال زمینی برای سوچی

علاوه بر سوچی ، ارسال بار به سن پترزبورگ نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد. 

ارسال انواع بار و کالا به شهر سوچی 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به سوچی ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به سوچی بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به سوچی می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات حمل بار به روسیه به شما عزیزان ندارد. 

 • ارسال کالاهای صادراتی به سوچی
 • انتقال آهن آلات به سوچی
 • ارسال اثاث و لوازم منزل به سوچی
 • حمل لوازم شخصی به سوچی
 • ارسال کالاهای تجاری به سوچی

انجام تمام مراحل ارسال بار به سوچی توسط کارشناسان و پرسنل آنی بار انجام می شود ، از امور گمرکی گرفته تا بسته بندی و بارچینی.

موارد ممنوعه هنگام ارسال بار به سوچی

هنگام ارسال بار به سوچی یا سایر شهر های روسیه ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و روسیه قابلیت ارسال ندارند .

شما باید قبل از بسته بندی و اقدام برای ارسال بار به سوچی از لیست موارد ممنوعه ، مطلع باشید؛ کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات هستند .

با این وجود ، قبل از ارسال بار به سوچی میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به سوچی می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای روسیه نیز بار ارسال کنید.

اگر هنگام ارسال بار به سوچی به کالاهای ممنوعه توجه نکنید ، مجبور به پرداخت جریمه و در مواردی مانند دخانیات تحت پیگرد قانونی قرار می گیرید.

 

تیم متخصص آنی بار برای ارسال بار به کازان نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد و محموله های شما با بهترین کیفیت منتقل خواهند شد. 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

حمل بار به سوچی تحت پوشش بیمه کامل 

هنگام حمل و نقل بین المللی ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به سوچی است . 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به سوچی خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به سوچی ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی یا دریایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

آنی بار برای ارسال بار به سوچی یا سایر شهر های روسیه از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

پوشش بیمه از لحظه تحویل بار به باربری شروع می شود و تا هنگام تحویل بارتان در سوچی شامل می باشد.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به سوچی

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار مسافری به سوچی روسیه

شما یا نماینده شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان در گمرک فرودگاه می توانید اقدام به ارسال بار به سوچی در روسیه نمایید. البته بدیهی است که باید مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در سوچی که دریافت کننده بار شما در فرودگاه سوچی می باشد با خود همراه داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار تجاری به سوچی روسیه

با توجه به جمعیت زیاد ایرانیان در سوچی افراد بسیاری اقدام به صادرات بار تجاری به روسیه مینمایند. برای ارسال بارهای تجاری به سوچی علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست کارت بازرگانی نیز در دسترس داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به سوچی شامل :

 • کپی صفحه اول پاسپورت
 • کپی ویزای روسیه
 • کپی ثبت نام در فدراسیون روسیه
 • فهرست موجودی یا لیست کالا
 • وکالتنامه قانونی توسط دفتر اسناد رسمی روسیه
 • INN یا شماره پرداخت کننده مالیات فردی روسیه

علاوه بر ارسال بار به سوچی ، همه روزه ارسال بار به دبرسن ، ارسال بار به مالمو و ارسال بار به باتومی نیز به صورت تخصصی انجام خواهد شد. 

مدارک لازم برای ارسال بار به سوچی
مدارک لازم برای ارسال بار به سوچی

خدمات آنی بار جهت ارسال بار به سوچی

بسته بندی تخصصی

خدمات بسته بندی برای ارسال فریت مسافری و ارسال لوازم منزل با کمترین هزینه در اختیارتان قرار می گیرد. پرسنل آنی بار در محل مورد نظر شما حضور پیدا کرده و با استفاده از بهترین و مرغوب ترین لوازم بسته بندی ، بارهای شما را جهت حفظ سلامت ، بسته بندی می کنند .

در بعضی موارد و به درخواست مشتری از جعبه های چوبی برای حمل بار استفاده می شود که کارگران آنی بار برای شما می سازند. 

حمل بار از محل مورد نظر شما تا فرودگاه جهت فریت بار و یا تا گمرک جهت ارسال زمینی

انجام تشریفات گمرکی و ترخیص کالا

این مرحله می تواند همراه با صاحب بار یا بدون حضور صاحب بار ، توسط پرسنل آنی بار انجام شود .

نگهداری بار شما در انبار در مبدا

در صورتی که هنگام ارسال بار به سوچی وقفه ای در ارائه خدمات رخ دهد می توانید بارتان را در انبارهای آنی بار در گمرک نگهدارید.

صدور بارنامه بین المللی

بارنامه سندی حقوقی و بین المللی است که مشخصات بار شما در آن ثبت می شود . بارنامه مشخص می کند شما باری را با مبلغ توافق شده در فلان تاریخ به فلان شرکت حمل بار سپرده اید و این در واقع حکم رسیدی را دارد که تا زمان تحویل بار در دست خواهید داشت!

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

هزینه باربری از ایران به سوچی 

هزینه ارسال بار به سوچی یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . پاسخ این سوال با توجه به وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن مشخص می شود .

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به سوچی استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به سوچی بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به سوچی دارد.

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به سوچی را استعلام بگیرید.

البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به سوچی به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به سوچی بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

سوچی یک شهر گردشگری در روسیه می‌باشد که در سرزمین کراسنودار، واقع در مرز غربی این کشور، بر کرانه‌های دریای سیاه و در دامنهٔ بلندی‌های پوشیده از برف رشته‌کوه قفقاز جای دارد. سوچی بزرگ، با درازای ۱۴۵ کیلومتر، طویل‌ترین شهر اروپا است. همچنان سوچی اغلب ‘پایتخت تابستانی’ غیر رسمی روسیه یا مروارید دریای سیاه نامیده می شود. این بزرگترین و شلوغ ترین تفرجگاه دریایی تابستانی کشور است که سالانه بیش از 4 میلیون بازدیدکننده را با خط ساحلی کوهستانی شگفت انگیز ، سواحل بی پایان زنجیره ای ، روزهای آفتابی گرم و شب زنده داری شلوغ به خود جذب می کند.

از جمعیت سوچی ۷۰ درصد روس تبار و ۲۰ درصد آذربایجانی هستند.مطابق با نتایج سرشماری سال ۲۰۱۰ میلادی جمعیت شهر سوچی و حومهٔ آن مجموعاً ۴۲۰٬۵۸۹ نفر برآورد شده‌است که از این تعداد ۳۴۷٬۹۳۲ نفر در داخل منطقه شهری سوچی زندگی می‌کنند. جمعیت سوچی بر پایه نتایج سرشماری سال ۲۰۰۲ برابر با ۳۲۸٬۸۰۹ نفر بوده‌است که در مقایسه با آمار سال ۱۹۸۹ (۳۳۶٬۵۱۴ نفر) با کاهش روبرو بوده‌است. جمعیت این شهر در سال ۲۰۰۶ در حدود ۳۹۵٬۰۱۲ نفر برآورد شده بود. اما پیشرفت‌های بعدی باعث افزایش سریع جمعیت در این سامان شده‌است. سوچی به‌عنوان میزبان بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۱۴ برگزیده شده‌است.

 

حمل بار از روسیه به ایران نیز به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد . با شماره 57669-021 در تماس باشید.

Tags: ارسال بار به سوچی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع