بنر آنی بار

ارسال بار به شانگهای ( فوری + سریع + بیمه رایگان )

حمل و نقل بار و کالا به شانگهای

 

یکی دیگر از خدمات حمل و نقل بین الملل در شرکت آنی بار ، ارسال بار به شانگهای چین می باشد ، همه روزه  خدمات ارسال بار به شانگهای از تمام نقاط ایران به شما ارائه می شود ، تمامی افرادی که قصد حمل بار و کالا از ایران به شانگهای را دارند می توانند با کمترین هزینه ارسال بار به شانگهای را از شرکت آنی بار دریافت کنند.

 

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات ارسال بار به شانگهای همراه با انجام فرایند گمرکی در ایران و چین می باشد و این امکان را برای شما فراهم می نماید که در اسرع وقت محموله های خود را تحویل بگیرید.

 

شما می توانید با استفاده از خدمات آنی بار ، انواع بار و کالاهای تجاری و صنعتی ، اثاثیه و لوازم منزل و . . . را از تهران و سایر شهرها به شانگهای ارسال کنید . 

 

ارسال بار به شانگهای و سایر شهرهای چین بصورت همه روزه انجام میشود و برای حفاظت از محموله شما بیمه بار بصورت کامل انجام میشود ؛ بسته بندی نیز بصورت تخصصی و حرفه ای توسط آنی بار برای ارسال بار به شانگهای ارائه می شود.

حمل و نقل بار و کالا برای شانگهای
حمل و نقل بار و کالا برای شانگهای

علاوه بر شانگهای ، ارسال بار به چین بدون محدودیت برای همه شهر های این کشور انجام خواهد شد. 

 

ارسال اثاثیه منزل از ایران به شانگهای 

 

علاوه بر ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی دیگر از خدمات آنی بار برای ارسال بار به شانگهای می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در شانگهای یا سایر شهر های چین را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به شانگهای را در اختیارشان قرار دهد.

 

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای شانگهای به روش های مختلفی انجام می شود : 

 

 • ارسال بار به شانگهای بصورت هوایی
 • ارسال بار به شانگهای بصورت دریایی

 

جهت ارسال اثاثیه به شانگهای ، نیازمند اخذ اقامت کشور چین می باشید ، برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

علاوه بر شانگهای ، ارسال بار به پکن نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد .

 

ارسال هوایی بار به شانگهای 

 

یکی از روش های ارسال بار به شانگهای ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به شانگهای ارسال میشود. 

 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به شانگهای است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

 

ارسال بار به شانگهای بصورت هوایی ، به 2 روش کارگو و فریت بار انجام میشود.  کارگو به ارسال بار و کالا با هواپیماهای باربری گفته میشود که امکان حمل حجم زیادی از انواع بار را فراهم میکند. اما منظور از فریت بار ، ارسال بار به شانگهای در حجم کم و بصورت مسافری می باشد .

 

خدمات ارسال بار به شانگهای بصورت هوایی کاملا ایمن می باشد ، اما آنی بار برای جلوگیری از خسارات احتمالی ، 500 میلیون بیمه رایگان برای شما در نظر گرفته است. 

باربری هوایی ایران شانگهای
باربری هوایی ایران شانگهای

علاوه بر ارسال هوایی برای شانگهای ، حمل هوایی از چین نیز به صورت همه روزه انجام خواهد شد . 

 

 

ارسال بار به شانگهای به صورت دریایی 

 

یکی از بهترین روش ها برای ارسال محموله و کالا به شانگهای روش دریایی است . در روش حمل و نقل دریایی محموله های مختلف با استفاده از خدمات دریانوردی به مقاصد مختلف ارسال می شود.

 

در این روش محموله های شما از نقاط مختلف کشور با استفاده از کانتینر های 20 و 40 فوت بارگیریو از طریق حمل زمینی به بنادر جنوبی کشور مانند چابهار ، بندرعباس و بوشهر ارسال می شوند. 

 

پس از انجام فرایند های گمرکی لازم ، اجازه بارگیری کانتینر در کشتی های بزرگ باری صادر می شود و سپس محموله به سمت شانگهای حرکت می نماید.

در خدمات حمل دریایی به شانگهای هزینه ها بسیار مقرون به صرفه است و بسیاری از تبادلات تجاری از طریق انجام میشود.

ارسال بار به شانگهای به صورت دریایی
ارسال بار به شانگهای به صورت دریایی

ارسال انواع بار و کالا به شهر شانگهای 

 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به شانگهای ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به شانگهای بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به شانگهای می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات حمل بار به چین به شما عزیزان ندارد. 

 

 • ارسال محموله صادراتی به شانگهای
 • انتقال آهن آلات به شانگهای
 • ارسال اثاثیه به شانگهای
 • حمل لوازم شخصی به شانگهای
 • ارسال کالاهای تجاری به شانگهای

 

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به شانگهای را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و چین ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

 

انجام امور گمرک و ترخیص کالا را می توانید به کارشناسان و متخصصان آنی بار بسپارید.

برای ارسال بار به استرالیا نیز می توانید از طریق شماره های آنی بار ثبت سفارش خود را انجام دهید .

 

ارسال چه کالاهایی به شانگهای ممنوع است ؟

 

در خدمات ارسال بار به شانگهای یا سایر شهر های چین ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و چین قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به شانگهای هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

 

با این وجود ، قبل از ارسال بار به شانگهای میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به شانگهای می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای چین نیز بار ارسال کنید.

 

اگر هنگام ارسال بار به شانگهای ، کالاهای ممنوعه در بارتان مشاهده شود ، جریمه می شوید و حتی ممکن است در مواردی همچون دخانیات پیگرد قانونی نیز انجام شود .

لیست کالاهای ممنوعه
لیست کالاهای ممنوعه

تخصص تیم آنی بار ، ارسال بار به نقاط مختلف جهان است . به عنوان مثال ، ارسال بار به ونکوور در کشور کانادا به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد .  

 

چرا آنی بار را برای ارسال بار به شانگهای انتخاب کنیم ؟

 

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به شانگهای توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم :

 

 • مجموعه آنی بار بهترین تیم مشاوره و کارشناسی را در اختیار شما قرار می دهد تا کمترین هزینه ارسال بار به شانگهای و همچنین ایمنی بالا را برای شما فراهم نماید. 
 • مجموعه آنی بار بر اساس میزان بودجه ، زمان و نوع محموله شما یکی از روش های ارسال بار به شانگهای را به شما پیشنهاد می کند . این موضوع می تواند توسط شما پذیرفته یا رد شود. 
 • آنی بار از 2 نوع بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی استفاده مینماید . بیمه نامه CMR که تا مبلغ 20 هزار دلار میباشد و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود و طی یک قرار داد لازم اجرا تحویل شما می شود .
 • امکان ارسال بار به شانگهای بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری نیز توسط آنی بار برای شما عزیزان فراهم است . شما می توانیم محموله خود را به بسپارید و طبق قرار داد در هر تاریخی که علاقه مند هستید ارسال شود.

 

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به شانگهای را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

علاوه بر شانگهای ، ارسال بار به ابوظبی نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد . 

 

حمل بار به شانگهای تحت پوشش بیمه کامل 

 

در خدمات ارسال بار به شانگهای ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به شانگهای است . 

 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به شانگهای خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به شانگهای ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

 

آنی بار برای ارسال بار به شانگهای یا سایر شهر های چین از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

 

آنی بار با بیمه نامه معتبر بیشترین سطح پوشش بیمه را با کمترین هزینه برای حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به شانگهای در اختیارتان قرار می دهد.

بیمه نامه باربری بین المللی

بهترین خدمات ارسال بار به لندن نیز به صورت تخصصی انجام می شود و محموله های مختلف شما بهترین کیفیت منتقل می شوند .

هزینه باربری از ایران به شانگهای 

 

هزینه ارسال بار به شانگهای یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی از جمله وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن داشته باشید .

 

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به شانگهای استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به شانگهای بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به شانگهای دارد.

 

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به شانگهای را استعلام بگیرید ، البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به شانگهای به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به شانگهای بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

 

جهت دریافت خدمات باربری و ارسال بار به شانگهای تنها کافیست با شماره 57669-021 تماس بگیرید. 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

برای ارسال بار به کانادا نیز می توانید از طریق شماره های ما بهترین خدمات را با کمترین هزینه ثبت سفارش نمایید. 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به شانگهای

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار مسافری به شهر شانگهای چین

شما یا نماینده شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان در گمرک فرودگاه می توانید اقدام به ارسال بار به شانگهای در چین یا حتی ارسال بار به انگلستان نمایید. البته بدیهی است که باید مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در شانگهای که دریافت کننده بار شما در فرودگاه هیترو شانگهای می باشد با خود همراه داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار تجاری به شهر شانگهای چین

با توجه به جمعیت زیاد ایرانیان در شانگهای افراد بسیاری اقدام به صادرات بار تجاری به چین مینمایند. برای ارسال بارهای تجاری به چین علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست کارت بازرگانی نیز در دسترس داشته باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع