ارسال بار به طرابلس | فریت هوایی طرابلس

حمل بار و کالا به طرابلس لیبی

 

ارسال بار به طرابلس که پایتخت لیبی می باشد توسط مجموعه آنی بار به صورت تخصصی و همه روزه انجام میشود و امکان انتقال کالاهای تجاری و شخصی با بهترین کیفیت و در کمترین زمان فراهم خواهد شد.

 

در خدمات ارسال بار به طرابلس می توانید محموله های خود را به روش هوایی و دریایی و بر اساس نوع محموله و ابعاد و شرایط آن منتقل کنید و کمترین هزینه را پرداخت کنید.

 

تیم متخصص آنی بار برای انتقال محموله های تجاری و صنعتی و شخصی شما بهترین بیمه نامه را در اختیارتان قرار میدهد تا محموله ها در امنیت کامل منتقل شوند و در صورت بروز حوادث امکان جبران خسارات فراهم باشد.

 

مجموعه آنی بار از بهترین و حرفه ای ترین کارشناسان بهره می برد که به صورت رایگان و از طریق شماره 57669-021 مشاوره تخصصی برای ارسال بار به لیبی  را در اختیار شما قرار میدهند.

 

 باربری هوایی به طرابلس

 

حمل هوایی بهترین و سریعترین روش برای ارسال بار و کالا از ایران به طرابلس و سایر شهر های لیبی می باشد و امکان انتقال محموله ها در مدت 3-4 روز کاری فراهم خواهد شد.

 

در روش حمل هوایی محموله های مختلف از طریق فرودگاه امام خمینی تهران با بهترین کیفیت توسط کارشناسان داخل هواپیما بارگیری شده و پس از چند روز در فرودگاه  طرابلس به شما عزیزان تحویل داده خواهند شد. حمل هوایی به صورت فریت بار و کارگو انجام میشود که بهترین روش برای انتقال محموله های با وزن و حجم کم فریت بار است.

 

فریت بار با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و سرعت انتقال آن نسبت به کارگو هوایی بالاتر است.  از آن جایی که پرواز مسقیم از ایران به کالا فراهم نمی باشد معمولا پرواز ها از طریق استانبول یا دبی به لیبی انجام میشود که همین موضوع سبب شده است مدت زمان انتقال محموله کمی بیشتر باشد.

 

مدارک لازم جهت فریت بار هوایی به طرابلس 

 

در صورتی که مسافر هستید داشتن بلیط و پاسپورت الزامی می باشد اما در بعضی شرایط ، امکان ارسال بار به طرابلس ، بدون بلیط و پاسپورت نیز وجود دارد.

اگر شما تاجر و یا بازرگانی هستید که نیاز به فریت بار تجاری دارید ، ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی میباشد.

در این روش نیز اگر کارت بازرگانی شما آماده نیست و یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارد ،  آنی بار ، با تجربه امور گمرکی در زمینه ارسال بار به طرابلس این امکان را دارد که از کارت بازرگانی یکی از همکاران جهت ارسال هوایی بار شما به شهر طرابلس نیز اقدام کند.

حضور ارسال کننده بار در بیشتر مواقع در گمرکات الزامی نمی باشد  اما اگر شما مایل به حضور در فرودگاه دارید این موضوع نیز مشکلی در بر ندارد.

به خاطر بسپارید که بطور معمول ارسال بار به طرابلس از فرودگاه تهران طی 4 تا 5 روز به مقصد می رسند.  

 

 

ارسال بار بصورت دریایی برای طرابلس

یکی از روش های ارسال بار به طرابلس لیبی ، باربری دریایی می باشد ، این روش برای ارسال بار به شهرهایی استفاده می شود که دارای بنادر دریایی می باشد.

برای ارسال بار به طرابلس بصورت دریایی ، ابتدا بارتان به یکی از بنادر کشور ارسال می شود و سپس از آنجا توسط کانتینر مناسب در کشتی های باربری ، بارگیری و به طرابلس ارسال می شود.

هزینه ارسال بار به طرابلس با این روش کمتر از روش های دیگر است اما این روش زمان زیادی طول می کشید و برای برخی بارها مناسب نیست. 

در بعضی موارد کارشناسان آنی بار با بررسی موقعیت شهر مقصد و هزینه های ارسال بار به طرابلس و زمان مورد نیاز به شما پیشنهاد می دهند بارتان را به روش ترکیبی به طرابلس ارسال کنید.

ارسال دریایی از ایران به طرابلس
ارسال دریایی از ایران به طرابلس

 

علاوه بر طرابلس ، بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به ژوهانسبورگ و ارسال بار به پرتوریا نیز توسط مجموعه آنی بار در اسرع وقت انجام میشود.

ارسال بار به طرابلس بصورت دریایی چقدر زمان می برد ؟

 

سوال بسیاری از تجار این است که : ارسال بار به طرابلس از تهران بصورت دریایی چقدر زمان می برد ؟

 

از زمانی که بار در ترانزیت بارگیری شود ، حداکثر 72 ساعت زمان می برد تا به گمرک شهریار منتقل ، امور گمرکی انجام و به بندر عباس ارسال گردد و در انتظار بارگیری در کشتی می ماند.

 

در صورتی که مشتری ، انجام امور گمرکی برای ارسال بار به طرابلس را توسط ترخیص کار خود انجام می دهد شرکت آنی بار فقط کانتینر را در بندر عباس در اختیار مشتری قرار می دهد ، اما در صورت تمایل می توانید انجام صفر تا صد خدمات ارسال بار به طرابلس را نیز به پرسنل آنی بار بسپارید.

 

بسته به زمان حرکت کشتی ممکن است تا یک هفته در انتظار تکمیل شدن ظرفیت کشتی منتظر بمانید.

 

بعد از حرکت کشتی ، حدودا 55 تا 60 روز ارسال بار به طرابلس بصورت دریایی طول می کشد که بسته به ترافیک دریایی و تراکم کار در بنادر میانی مثل دبی ممکن است این ترانزیت تایم بیشتر شود .

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

حمل کالا به طرابلس همراه با بیمه نامه معتبر بین المللی

 

در باربری آنی بار برای حمل و نقل بین المللی ( در این زمینه ارسال بار به طرابلس ) بیمه نامه معتبر تنظیم می شود. در ارسال بار به طرابلس نیز این بیمه نامه تنظیم می شود و به صورت دقیق در قرار داد درج خواهد شد.

بیمه نامه در ارسال بار به طرابلس بسیار ضروری می باشد زیرا مشتری بار خود را به یک کشور دیگر ارسال می کند و هر کشور قوانین گمرک و مرز خاص خود را دارد.

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به طرابلس خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به طرابلس (چه به صورت هوایی یا دریایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار می گیرد .

حمل انواع بار و کالا از ایران به طرابلس 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به طرابلس ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به طرابلس بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به طرابلس می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات ارسال بار به لیبی به شما عزیزان ندارد. 

  • ارسال محموله صادراتی به طرابلس
  • انتقال آهن آلات به طرابلس
  • ارسال اثاثیه به طرابلس
  • حمل لوازم شخصی به طرابلس
  • ارسال کالاهای تجاری به طرابلس

انجام تمام مراحل ارسال بار به طرابلس توسط کارشناسان و پرسنل آنی بار انجام می شود ، از امور گمرکی گرفته تا بسته بندی و بارچینی.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ارسال اثاثیه منزل و لوازم شخصی به طرابلس

مسافرانی که قصد ارسال بار به طرابلس را دارند و می خواهند سوغات و وسایل خود را که بیشتر از حد مجاز 30 کیلویی است با خود به طرابلس منتقل کنند و همچنین مهاجرانی که قصد ارسال لوازم منزلشان به طرابلس را دارند می توانند از خدمات آنی بار استفاده کنند.

ارسال اثاثیه منز ل و لوازم شخصی از طریق حمل هوایی و فریت بار به سادگی و در اسرع وقت انجام میشود که از ویژگی های خدمات آنی بار است. همچنین برای ارسال اثاث به طرابلس باید لوازم منزلتان را بسته بندی کنید و یک لیست بسته بندی تهیه کنید که این خدمات نیز توسط مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن بهترین تیم بسته بندی ایران انجام میشود.

در خدمات ارسال اثاثیه و لوازم شخصی به طرابلس محموله ها در گمرک ایران و لیبی مورد بازرسی قرار میگیرد که یکی از مراحل آن عبور از دستگاه ایکس ری می باشد. از همین جهت همراه نداشتن محموله های ممنوعه بسیار مهم است.

برخی از ویژگی های خدمات آنی بار برای ارسال اثاثیه و لوازم به طرابلس  :

  • بسته بندی تمامی لوازم منزل ( ظروف شکستنی , کتابخانه , البسه و …. ) به طور کاملا استاندارد و اصولی در محل
  • بار گیری جهت ارسال بار به طرابلس بصورت هوایی
  • انجام امور گمرکی با و یا بدون حضور مسافر : مسافران طرابلس برای انجام امور گمرگی برای ارسال بار به طرابلس بصورت فریت بار با خواست خود می توانند در تمامی تشریفات گمرکی می توانند حضور داشته باشند که در این میان بعضی از مسافران کارشناس فریت بار را همراهی می کنند با این حال مسافرانی هستند که تمامی امور و مسئولیت ارسال بار به طرابلس را به عهده ی شرکت فریت بار آنی بار قرار می دهند. 
  • پالت بندی محموله در صورت نیاز برای ارسال بار به طرابلس : به منظور جلوگیری از آسیب دیدگی های احتمالی محموله یا بار بعد از انجام دادن امورات گمرکی در صورت نیاز و صلاحدید پالت بندی می کنند . شرکت فریت بار و حمل بار هوایی آنی بار هم مسئولیت انجام این کارها را نیز عهده دار می شود تا محموله ی شما مسافران عزیز صحیح و سالم به مقصد برسد.
  • در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به طرابلس : شرکت آنی بار در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی همچون امارات , ترکیش ایرلانیز , لوفنتهانزا و غیره را برای ارسال بار به طرابلس با افتخار بر عهده می گیرد.

 

ارسال زعفران و فرش به طرابلس 

 

یکی از خدماتی که تیم متخصص آنی بار به هموطنان گرامی ارائه می نمایند امکان انتقال زعفران و فرش می باشد. این دو کالا به صورت مسافری و در اسرع وقت از طریق فرودگاه امام خمینی منتقل خواهند شد اما برای ارسال آنها نیاز به رعایت  قوانین خاصی است.

 

ارسال تجاری فرش و زعفران دارای هزینه های زیادی می باشد و نیاز به اخذ مجوز از مراجع مربوطه دارد اما ارسال مسافری و شخصی آنها بلامانع است. از همین جهت ، در فرودگاه امام خمینی تهران محموله های شما به صورت کامل مورد بررسی ارزیابان گمرکی قرار خواهد گرفت.

 

برای ارسال بار به طرابلس امکان انتقال محموله هایی مانند فرش دستباف و ماشینی وجود دارد و نیاز به بسته بندی خاصی برای آنها وجود ندارد . با این وجود بهتر است با شماره 57669-021 در تماس باشید و با کارشناسان مجموعه مشاوره نمایید.

 ارسال حیوانات خانگی به طرابلس

 

یکی دیگر از خدمات مجموعه آنی بار امکان انتقال حیوانات خانگی می باشد که به صورت همه روزه برای طرابلس فراهم است. در این خدمات ، حیوانات خانگی ( غیر از حیوانات وحشی و خاص ) از طریق حمل هوایی از فرودگاه امام خمینی به طرابلس  منتقل می شوند.

برای ارسال حیوانات خانگی به طرابلس ابتدا باید شناسنامه حیوان مدنظر دریافت شود. پس از آن باید فرایند واکسیناسیون به صورت کامل انجام شود و چیپ اطلاعات به حیوان تزریق شود. پس از انجام این مراحل ، حیوان داخل باکس های مخصوص درون کابین یا محفظه بار هواپیما قرار خواهد گرفت و فرایند انتقال انجام میشود. 

 

حیواناتی مانند سگ ، گربه ، پرنده و سایر حیوانات که در دسته بندی حیوانات خانگی قرار دارند از این طریق به طرابلس ارسال می شوند. 

علاوه بر طرابلس ، برای ارسال بار به ریاض و ارسال بار به منامه نیز می توانید از طریق آنی بار بهترین خدمات را تجربه کنید.

مشاوره رایگان جهت باربری به طرابلس

برای حمل و ارسال بار به طرابلس بصورت هوایی یا دریایی ، شما می توانید با کارشناسان با تجربه و حرفه ای ما در خصوص خدمات حرفه ای و متنوع مشاوره نموده و در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را در اختیار داشته باشید .

کارشناسان آنی بار با داشتن تجربه بالا در حمل بار به خارج از کشور ، بهترین مشاوره را برای ارسال بار به طرابلس در اختیار شما قرار میدهد. 

با مشاوره تخصصی با کارشناسان ما ، خدماتی دقیق ، سریع و ارزان ارسال بار به طرابلس را تجربه کنید. 

آنی بار ارائه دهنده انواع خدمات باربری و ارسال بار به طرابلس از ایران با انواع روش های زمینی و غیره می باشد .

ارسال بار به طرابلس در کمترین زمان ممکن به صورت همه روزه ؛ ارسال بارهای سبک و سنگین ، ترانزیت به طرابلس همگی از جمله خدمات آنی بار می باشند.

جهت ثبت سفارش ارسال بار به طرابلس می توانید با شماره های پنج رقمی درج شده تماس حاصل نمایید و یا از طریق واتساپ به صورت آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

طِرابْلُس پایتخت کشور لیبی است. طرابلس در شمال غربی کشور و در واحه‌ای در کنار دریای مدیترانه واقع شده و دارای آب و هوای مدیترانه‌ای است. جمعیت این شهر بر اساس سرشماری سال ۲۰۱۹ بالغ بر ۱،۱۷۰،۰۰۰ نفر بود  . حدود ۲٫۲ میلیون نفر در کل منطقه شهری طرابلس زندگی می‌کنند که حدود ۳۰ درصد از جمعیت کشور لیبی را تشکیل می‌دهد. طرابلس بزرگترین شهر، بندر دریایی اصلی و بزرگترین مرکز تجاری و تولیدی در لیبی است. این شهر همچنین محل دانشگاه طرابلس و بزرگترین فرودگاه لیبی، فرودگاه بین‌المللی طرابلس است.

نام طرابلس شکل عربی‌شده واژه یونانی تریپولیس و به معنای سه شهر است و به سه شهری اشاره دارد که فنیقی‌ها در قرن هفتم قبل از میلاد در اینجا ساختند.

بسیاری از دزدان دریایی بربر در قرون بعدی در این حدود فعالیت داشتند. در اوایل قرن نوزدهم، ایالات متحده برای مبارزه با دزدان دریایی، جنگ بربری اول را علیه طرابلس نیمه‌مستقل به راه انداخت.

با توجه به تاریخ طولانی این شهر، مکان‌های باستان‌شناسی زیادی در طرابلس وجود دارد. طرابلس به دو بخش قدیمی و جدید تقسیم شده‌است. شهر باستانی محصور شده یا اصطلاحاً مدینه، در امتداد بندر قرار دارد و قلعه اسپانیایی قرن شانزدهمی بر آن مسلط است. محله قدیمی شامل طاق نصرت مارکوس آئورلیوس (۱۶۳ پس از میلاد) و مسجد گرجی (۱۸۸۳) و مسجد قرامانلی (قرن ۱۸)، با مناره هشت‌گوش متمایز آن است. قدمت مسجد الناقه یا مسجد شتر از قرون وسطی تا قرن هفدهم است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع