ارسال بار به فلوجه ( حمل هوایی و زمینی ) + بیمه

حمل بار از تمام ایران برای فلوجه

 

مجموعه آنی بار به عنوان یکی از قدیمی ترین و حرفه ای ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات حمل کالا و بار به عراق به صورت همه روزه امکان انتقال محموله های شما از ایران به فلوجه را با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه فراهم می نماید.

 

برای ارسال بار به فلوجه می توانید از روش حمل زمینی و هوایی استفاده نمایید و محموله های خود را با کمترین هزینه منتقل نمایید. تیم آنی بار با سابقه چندین ساله در ارائه خدمات باربری ایران به فلوجه در اسرع وقت انواع محموله و کالاهای صادراتی تجاری و محموله های شخصی شما را با بهترین کیفیت به  فلوجه منتقل خواهد نمود.

 

برای حمل بار به فلوجه می توانید از طریق شماره های مجموعه آنی بار بهترین خدمات را با کمترین هزینه تجربه کنید . مشاوره رایگان در خدمت شما عزیزان است.

 

باربری از تهران به فلوجه

 

شرکت حمل و نقل عراق ( آنی بار ) ، ارائه دهنده سرویس های حمل بار و باربری از تهران به تمام نقاط عراق می باشد. آنی بار علاوه بر تهران ، از تمامی شهرستان های کشور نیز خدمات باربری و ارسال بار به فلوجه عراق را ارائه می نماید. اگر نیاز به حمل بار های صادراتی و کالاهای تجاری به عراق دارید با آنی بار تماس بگیرید.

باربری آنی بار ارائه دهنده انواع سرویس های ارسال بار به فلوجه از تهران به صورت مستقیم و غیر مستقیم می باشد.

 

آنی بار علاوه بر استان تهران ، خدمات ارسال بار به فلوجه را از سایر نقاط کشور نیز در اختیار شما قرار میدهد و شما امکان ارسال بار و کالا از هر نقطه ای از ایران را خواهید داشت.

 

علاوه بر انتقال محموله و کالا به فلوجه ، همه روزه برای ارسال بار از ایران به موصل نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را می توانید از ما بخواهید.

 

روش های ارسال بار به فلوجه

 

برای ارسال بار و کالا از ایران به فلوجه روش های مختلفی وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله های خاصی مورد استفاده قرار میگیرند. بر اساس نیاز شما و بر اساس نوع محموله شما باید روشی مورد استفاده قرار گیرد که کمترین هزینه ، بهترین کیفیت و سرعت تحویل مناسبی داشته باشد.

 

روش های ارسال بار به فلوجه به صورت زمینی و هوایی میباشد که امکان انتقال محموله های مختلفی را برای شما فراهم می نمایند. در مجموعه آنی بار برای انتقال محموله ها به فلوجه می توانید با کارشناسان ما به صورت رایگان مشاوره نموده و محموله های خود را منتقل کنید. همه روش های باربری برای فلوجه به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار خواهند گرفت.

 

ارسال بار به فلوجه با استفاده از تریلی ترانزیت چادری

 

تریلی چادری یک خودروی باربری مخصوص حمل بارهای سنگین و حجیم است که به دلیل امکان پلمپ بار در گمرک برای ارسال بار به خارج ( در این مورد ارسال بار به فلوجه مورد استفاده قرار می گیرد. 

 

تریلی ترانزیت چادری در محل مورد نظر شما محموله را بارگیری و در محل مورد نظر در فلوجه تحویل خواهد داد. هنگام ارسال بار به فلوجه بصورت زمینی ، باید توجه داشت که محموله در محل گمرک ایران و عراق مورد بازرسی کامل قرار میگیرد . لذا از بارگیری کالاهای غیر مجاز در تریلی باید خودداری نمایید. 

 

تریلی ها توان حمل 23-24 تن بار را دارند و برای حمل و نقل انواع کالاهای تجاری و تولیدی کارخانجات هنگام ارسال بار به فلوجه بسیار مناسب هستند.

 

ارسال بار به فلوجه به صورت زمینی معمولا به روش حمل دربستی انجام میشود و یک خودروی تریلی محموله های شما را در نقاط مختلف کشور بارگیری و به صورت مستقیم به فلوجه منتقل می کنند.

 

روش حمل زمینی بهترین روش برای انتقال محموله های مختلف با هزینه معقول و مناسب برای فلوجه است. با شماره 57669-021 در تماس باشید و بهترین خدمات را تجربه کنید.

ارسال بار به فلوجه به صورت هوایی

 

یکی از سریعترین و بهترین راه ها برای انتقال محموله ها ایران به فلوجه حمل هوایی است . برای انتقال محموله های مختلف در کمترین زمان ممکن مجموعه آنی بار از طریق خطوط هوایی ایرانی و خارجی امکان ارسال محموله ها را فراهم نموده است.

 

در ارسال هوایی به فلوجه ، بارگیری و انتقال کالاها از فرودگاه امام خمینی انجام میشود. این روش یک روش سریع می باشد و امکان انتقال محموله های تجاری و صنعتی را برای شما فراهم می نماید.  درخدمات ارسال بار به فلوجه از بیمه نامه کامل نیز استفاده می شود.

 

فرودگاه فلوجه در حال حاضر یک فرودگاه نظامی است که پرواز های مسافری به آن انجام نمی شود. اما تحویل محموله های شما از طریق فرودگاه بغداد انجام خواهد شد. 

علاوه بر فلوجه  ، تیم متخصص آنی بار برای ارسال بار از ایران به اربیل نیز به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان است.

 

باربری برای فلوجه تحت پوشش بهترین بیمه نامه

 

برای حمل و نقل و ارسال بار به فلوجه عراق ، باید از بیمه نامه معتبر و کامل استفاده کرد. بیمه نامه تضمین حفظ بار و سلامتی آن حین ارسال بار به فلوجه می باشد و در صورتی هرگونه خسارتی به محموله شما وارد شود ، هزینه های تحمیلی توسط بیمه نامه پرداخت خواهد شد.

 

ما از بیمه نامه کنوانسیون CMR و در کنار آن بیمه نامه معتبر بیمه ایران برای ارسال بار به فلوجه استفاده میکنیم تا در صورت بروز حادثه ای ، هزینه های تحمیلی به شما پرداخت گردد. آتش سوزی ، سرقت ، تصادفات و . . . . همگی تحت پوشش بیمه هستند.

 

مجموعه آنی بار برای ارسال بار به فلوجه تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان در اختیار شما قرار میدهد.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

چه محموله های به فلوجه ارسال می شوند ؟

 

به صورت کلی محدودیت خاصی برای انتقال محموله های مختلف به فلوجه وجود ندارد اما برخی اقلام و کالاها به دلیل شرایط و ضوابط گمرکی ایران و عراق قابل ارسال نمی باشند. برخی کالاها برای ارسال نیاز به مجوز های خاص دارند که باید از میراث فرهنگی ،  وزارت بهداشت یا وزارت ارسال دریافت شوند. 

از آنجایی که آنی بار با چندین سال سابقه در ارسال بار و کالا به فلوجه در کنار شما می باشد امکان انتقال همه نوع کالا فراهم است و بدون محدودیت می توانید محموله های خود را منتقل کنید.

 • ارسال لوازم خانه
 • ارسال مواد غذایی و خوراکی 
 • ارسال دستگاه های صنعتی 
 • ارسال سمپل و نمونه تولید
 • ارسال لوازم باشگاه و ورزشی 
 • ارسال فرش و تابلو فرش

در ادامه به بررسی محموله های قابل ارسال می پردازیم. بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به تکریت را نیز می توانید از طریق آنی بار تجربه کنید.

 

ارسال لوازم خانگی 

 

برای انتقال لوازم خانگی بهترین گزینه آنی بار است. مهاجران و افرادی که قصد دارند اثاثیه یا لوازم منزل را برای افراد مختلف در عراق ارسال کنند می توانند تنها با یک تماس اثاثیه خود را منتقل کنند.

برای ارسال اثاثیه نیاز به هیچ فرایند خاصی نیست. ارسال اثاثیه به فلوجه به سادگی یک اثاث کشی درون شهری انجام میشود و صفر تا صد فرایند ها بر عهده آنی بار است.

در اولین مرحله ، کارشناسان مجموعه آنی بار برای بسته بندی اثاثیه شما در منزل شما حاضر می شوند و با استفاده از تجهیزات کامل لوازم را بسته بندی خواهند نمود. همزمان با بسته بندی اثاثیه ، لیست بسته بندی ( پکینگ لیست ) نیز توسط کارشناسان برای ارائه به گمرک تهیه میشود که مهمترین قسمت کار می باشد.

در مرحله بعدی ، اثاثیه و لوازم خانه به همراه مدارک و پکینگ لیست 2 زبانه ( فارسی – عربی ) به گمرک منتقل میشوند تا تشریفات گمرکی آن انجام شود. در این مرحله حضور صاحبین بار در گمرک الزامی است. در نهایت ، پس از انجام فرایند ها و تشریفات گمرکی محموله آماده ارسال به فلوجه است.

برای ارسال اثاثیه به فلوجه باید به این نکته توجه داشت که در صورتی که قصد ارسال اثاثیه آکبند را داشته باشید هزینه های گمرکی معادل صادرات کالا در نظر گرفته میشود و لازم است که اثاثیه به صورت مستعمل باشند.

ارسال لوازم خانگی به فلوجه
ارسال لوازم خانگی به فلوجه

یکی از خدمات تخصصی مجموعه آنی بار ، ارسال بار به نجف می باشد که برای انتقال محموله های مختلف در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرد. 

ارسال فرش و تابلو فرش

 

در صورتی که قصد دارد فرش تا تابلو فرش به فلوجه ارسال کنید فرایند نسبت به اثاثیه منزل متفاوت است. برای انتقال اقلامی نظیر فرش و تابلو فرش روش حمل هوایی مناسب است. در این روش ، کارشناسان در فرودگاه امام خمینی محموله شما تحویل گرفته و پس از انجام فرایند های گمرکی و پالت بندی آنها را از طریق ایرلاین های ایرانی یا خارجی به شهر های مختلف عراق ارسال می نمایند.

 

در خصوص  ارسال تابلو فرش به فلوجه باید به این نکته توجه داشت که برای حمل هوایی نیاز است که تابلو فرش داخل جعبه های چوبی بارگیری شود که نیازمند سمپاشی نیز می باشد.

تمامی این مراحل توسط کارشناسان مجموعه آنی بار انجام خواهد شد و نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

ارسال مواد غذایی 

 

برای ارسال مواد غذایی و خوراکی به فلوجه باید به مواردی توجه داشت. اولین موضوع ، امکان ارسال آن کالا از ایران است. برخی از مواد غذایی توسط گمرک ایران با محدودیت یا ممنوعیت مواجه هستند. به عنوان مثال ، ارسال شکر به فلوجه دارای محدودیت های زیادی است. از طرفی باید از گمرک عراق نیز واردات این نوع محموله استعلام شود.

گمرک عراق نیز برای واردات مواد غذایی محدودیت های خاصی در نظر گرفته است که ممکن است عدم ترخیص محموله را دربر داشته باشد.

برای ارسال برخی مواد غذایی نیاز به ثبت سفارش از طرف عراق و یا کسب مجوز های صادراتی از وزارت بهداشت نیز وجود دارد که تمامی این مراحل توسط کارشناسان آنی بار انجام خواهد شد. 

 

علاوه بر فلوجه ، مجموعه انی بار برای ارسال بار به کرکوک نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد.

مراحل ارسال بار به فلوجه چیست ؟

 

 

برای ارسال بار به فلوجه مراحل انتقال محموله ها به صورت زیر می باشد : 

 1. تماس با یک شرکت معتبر و متخصص 
 2. مشاوره تخصصی برای انتقال محموله ها
 3. بررسی شرایط محموله و انتخاب روش مناسب حمل 
 4. تهیه پکینگ لیست و مدارک مورد نیاز 
 5. دریافت مجوز های لازم ( در صورت نیاز برای برخی محموله ها ) 
 6. بسته بندی تخصصی محموله 
 7. انتقال محموله به گمرک برای بازرسی و تشریفات گمرکی 
 8. ارسال محموله به مرز یا فرودگاه برای انتقال به فلوجه 

علاوه بر ارسال بار و کالا به فلوجه ، ارسال بار به کوت نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام می شود و محموله های مختلف شما در اسرع وقت منتقل می شوند.

مشاوره تخصصی برای باربری فلوجه 

 

اگر قصد دارید محموله های خود را از ایران به فلوجه ارسال کنید بهترین راه مشاوره با کارشناسان زبده و با تجربه است. تجربه کارشناسان مجموعه آنی بار در انتقال محموله های مختلف به سراسر جهان و خصوصا برای فلوجه و عراق می تواند هزینه های انتقال را تا حد زیادی کاهش دهد. علاوه بر این ، انتخاب روش مناسب برای انتقال کالاها نیز در کاهش هزینه ها بسیار موثر خواهد بود.

 

فَلّوجه شهری است در استان انبار عراق در ۶۹ کیلومتری باختر بغداد و در کرانه رود فرات. شهر فلوجه با جمعیت ۳۲۶ هزار نفر در جاده بغداد به اردن قرار گرفته‌است.

در عراق این شهر به «شهر مسجدها» شهرت دارد زیرا در فلوجه و روستاهای پیرامونش در حدود ۲۰۰ مسجد وجود دارد. فلوجه از قدیم از مراکز مهم اهل سنت در عراق بوده‌است. تاریخ این شهر به زمان بابلی‌ها بازمی‌گردد و دانشوران یهودی مهمی در این شهر زندگی می‌کرده‌اند.

منطقه فلوجه از هزاران سال پیش مسکونی بوده‌است. نام این شهر از واژه آرامی «پلگوثه» گرفته شده که برخی منابع معنی آن را «تنظیم‌کننده کانال‌های آب» دانسته‌اند و محل این شهر نیز در جای تقسیم آب فرات به سوی کانال‌های مختلف قرار دارد.

شکل عربی شده این نام یعنی فلوجه معنای «زمین قابل کشت» می‌دهد.

منطقه فلوجه در زمان ساسانیان جزء استان انبار شد. شهر انبار یا پیروزشاپور، یکی از شهرهای باستانی ایران زمان ساسانیان، شهر اصلی این منطقه بود و امروزه ویرانه‌های آن در فاصله کمی از شمال فلوجه قرار گرفته‌است. شهر انبار در زمان فرمانروایی شاپور یکم ساسانی مورد تجدید بنا و بازسازی قرار گرفت و به نام شاپور نامگذاری شد. در این شهر مخازن بزرگ اسلحه و مواد غذائی برای سپاهیان ساسانی ایجاد گردید، بدین سبب آنجا را شهر انبار نیز می‌نامیدند که نامی است فارسی.

انبار در پیوندگاه رود فرات با «نهر شاهی» واقع شده که در منابع عربی امروزه کانال صقلاویه نام دارد و در زمان‌های پیشین نهر عیسی و نهر ملک نام داشت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع