حمل بار به فنلاند چگونه انجام میشود ؟( هوایی | دریایی | زمینی )

خدمات حمل بار به فنلاند عبارت است فراهم نمودن امکان انتقال محموله های تجاری و صنعتی و شخصی  از ایران به فنلاند به صورت سریع و ارزان که این امر توسط یک شرکت معتبر و با سابقه مانند آنی بار انجام خواهد شد.

 

در خدمات حمل بار به فنلاند محموله های شما از طریق لاین هوایی ، دریایی و زمینی قابل ارسال هستند و بر اساس نوع محموله ها باید روش حمل مناسب آن انتخاب شود. در این مورد مشاوره تخصصی امکان انتقال سریع و تخصصی با بهترین روش را برای شما فراهم می نماید.

خدمات ارسال بار به فنلاند که توسط مجموعه آنی بار انجام میشود در کمترین مدت زمان ممکن امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید و به دلیل سابقه چندین ساله در ارائه خدمات تخصصی بدون مشکل و دغدغه محموله های شما در هر ابعاد و وزنی حمل می شوند.

 

مراحل انتقال محموله و کالا به فنلاند

برای انتقال کالاهای مختلف به فنلاند 7 مرحله کاری باید طی شود تا محموله ها از خاک ایران به فنلاند منتقل شوند. در تمامی این مراحل کلیه هماهنگی ها و اخذ مدارک و مجوز ها توسط کارشناسان آنی بار انجام خواهد شد. در ادامه به بررسی گام به گام مرحله های ارسال کالا به فنلاند می پردازیم :

 

مرحله اول : مشاوره و بررسی دقیق کالا

 

در خدمات حمل کالا و محموله به فنلاند مهمترین موضوع بررسی نوع محموله و امکان ارسال آن می باشد. برخی از کالا و محموله ها توسط گمرک ایران و فنلاند ممنوعه اعلام شده است و امکان انتقال آنها فراهم نمی باشد و برای انتقال نیاز به مجوز های خاص دارند.

در همین خصوص مشاوران با بررسی دقیق محموله و شرایط آن در اولین قدم امکان انتقال آنها را بررسی نموده و در صورتی که نیاز به اخذ مجوز های خاص یا فراهم کردن شرایط متفاوتی باشد به اطلاع شما خواهند رساند.

علاوه بر ارسال بار به فنلاند ، ارسال بار به نروژ به صورت تخصصی و حرفه ای در اسرع وقت انجام میشود.

مرحله دوم : بسته بندی محموله 

 

پس از مشخص شدن امکان ارسال محموله به فنلاند توسط کارشناسان مجموعه آنی بار ، مرحله دوم بسته بندی محموله می باشد. در مرحله بسته بندی باید بر اساس نوع محموله و شرایط آن روش بندی مناسبی انتخاب شود. به عنوان مثال ، برای ارسال آلات موسیقی مانند گیتار یا سنتور نیاز به ساخت جعبه های چوبی برای انتقال محموله ها داریم که این مورد مستلزم سمپاشی محموله و اخذ مدارک ان نیز دارد. 

به صورت کلی برای ارسال بار به فنلاند بسته بندی با استفاده از نایلون حبابدار ، سلفون ، یونولیت و ضربه گیر ، جعبه چوبی و جعبه کارتنی انجام میشود که بر اساس نوع محموله و روش انتقال آن باید انجام شود.

 

مرحله سوم : انتخاب روش مناسب حمل 

 

مهمترین مرحله برای ارسال بار به فنلاند انتخاب روش مناسب برای ارسال محموله ها می باشد. در این مرحله بر اساس وزن و ابعاد و شرایط محموله ، مدت زمان مد نظر صاحب کالا برای انتقال آن و میزان بودجه در نظر گرفته شده برای حمل باید روش مناسبی را انتخاب نمود. 

کارشناسان با بررسی محموله ها بهترین و مناسب ترین روش برای حمل بار به فنلاند را به شما معرفی خواهند نمود.

مرحله چهارم : هماهنگی جهت دریافت محموله

 

در مرحله چهارم ، محموله ها باید به کارشناسان جهت انجام سایر فرایند ها تحویل گردد. در این مرحله اگر محموله دارای حجم کم و قابل حمل توسط صاحبین کالا باشد امکان تحویل آن در شرکت آنی بار توسط ایشان وجود دارد اما در صورتی که محموله در حجم زیاد و ابعاد بزرگ باشد باید محموله توسط کارشناسان با خودروی باربری مناسب تحویل گرفته شود.

به عنوان مثال ، در صورتی که محموله شما حجم یک کانتینر باشد باید برای بارگیری از تریلی و تعدادی کارگر و یا لیفتراک استفاده کرد که با هماهنگی کارشناسان انجام میشود.

 

مرحله پنجم : تکمیل مدارک و انتقال محموله به گمرک برای تشریفات گمرکی

 

مهمترین مرحله در فرایند ارسال محموله ها به فنلاند تکمیل مدارک است. در اختیار داشتن مدارک کامل امکان تسریع فرایند های گمرکی و تشریفات آن را فراهم می نماید.

برای تهیه مدارک مورد نیاز می توانید با کارشناسان مجموعه آنی بار در تماس باشید تا اطلاعات کامل در اختیارتان قرار گیرد. در ادامه مقاله نیز به بررسی کامل مدارک می پردازیم.

 

مرحله ششم : ترخیص کالا و ارسال محموله

 

در مرحله ششم که مرحله نهایی میباشد ، محموله ها از گمرک ایران توسط کارشناسان ما ترخیص شده و مدارک ارسال آنها دریافت می شود. در این مرحله مجوز ارسال محموله به فنلاند توسط گمرک ایران صادر شده است و مشکلی برای انتقال آن وجود ندارد.

 

 

مرحله هفتم : صدور بارنامه و بیمه نامه

 

در مرحله هفتم که مرحله نهایی نیز می باشد بر اساس روش حمل بارنامه مخصوص و معتبر بین المللی صادر می شود و بر اساس میزان ارزش محموله بیمه نامه صادر میشود . پس از صدور بیمه نامه و بارنامه محموله  برای انتقال به فنلاند بارگیری شده و فرایند ارسال تکمیل میشود. 

علاوه بر ارسال بار به فنلاند ، ارسال بار به دانمارک و ارسال بار به فرانسه نیز به صورت همه روزه انجام خواهد شد . 

روش های ارسال بار به فنلاند چیست ؟ 

 

برای ارسال بار و کالاهای مختلف به فنلاند می توان از روش های متفاوتی استفاده کرد که علاوه بر  تسریع در عملیات ارسال کالا در هزینه های انتقال نیز کاهش چشمگیری ایجاد شود. 

 

انتخاب روش حمل معمولا بر اساس نوع محموله و شرایط آن  انجام میشود اما کارشناسان و متخصصین آنی بار با ارائه پیشنهاد و راهکار های مختلف در بسیاری از موارد با استفاده از لاین حمل مناسب محموله ها را با کیفیت بسیار بالاتر و با ایمنی بیشتری منتقل می نمایند

 

ارسال زمینی به فنلاند

ارسال زمینی محموله ها به فنلاند یک روش مرسوم برای انتقال محموله های با حجم و وزن زیاد است. در این روش محموله ها با استفاده از تریلی چادری یا تریلی ترانزیت در نقاط مختلف ایران بارگیری و به مقصد فنلاند ارسال می شوند.

 

در روش زمینی هزینه های انتقال نسبتا مقرون به صرفه است و حجم زیادی از انواع محموله ها قابل ارسال هستند. این روش بیشتر برای ارسال کالاهای تجاری به فنلاند مورد استفاده قرار میگیرد. به عنوان مثال ، تجاری که قصد دارند حجم زیادی از کالاهای صادراتی خود را در مدت حدود 15-20 روز با هزینه ای معقول به فنلاند ارسال کنند از این روش می توانند استفاده کنند.

 

برای ارسال اثاثیه و لوازم خانه نیز می توان از این روش استفاده کرد. 

 

در روش حمل زمینی 2 نوع زیر مجموعه حمل نیز وجود دارد : 

 • ارسال کامل FCL: در این روش یک تریلی به صورت کامل در اختیار شما قرار میگیرد.
 • ارسال خرده بار گروپاژ LCL: در این شرایط، بخشی از یک تریلی به محموله شما اختصاص خواهد یافت.

هزینه های ارسال زمینی به فنلاند به روش LCL نسبت به FCL کمتر می باشد و برای افرادی که قصد انتقال محموله های با حجم کمتر را دارند کاملا مقرون به صرفه خواهد بود.

ارسال زمینی برای فنلاند
ارسال زمینی برای فنلاند

 

علاوه بر ارسال بار به فنلاند ، ارسال بار به روسیه یکی دیگر از خدمات آنی بار می باشد. 

ارسال هوایی به فنلاند

 

سریعترین روش حمل بار به فنلاند هوایی است. در این روش محموله ها از طریق خطوط هوایی و ایرلاین های ایرانی یا خارجی که پرواز به فنلاند انجام میدهند محموله ها منتقل میشوند.

 

این روش امکان انتقال محموله ها در حدود2-3 روز را فراهم می نماید اما از انجایی که هزینه های انتقال محموله ها در این روش نسبت به روش زمینی بیشتر است معمولا محموله های با وزن و حجم کم از این طریق منتقل میشوند.

 

حمل هوایی به 2 صورت انجام می شود : 

 

 • فریت بار مسافری 
 • کارگو 

 

در روش فریت بار مسافری محموله ها با پرواز های مسافری منتقل میشوند و از آنجایی که تعداد پرواز های مسافری نسبت به پرواز های کارگو یا باری بیشتر است، سرعت تحویل نسبت به کارگو بالاتر است.

حمل هوایی فنلاند
حمل هوایی فنلاند

علاوه بر حمل بار به فنلاند ،  ارسال بار و کالا به اتریش با کمترین هزینه توسط باربری آنی بار انجام خواهد شد.

 

روش محاسبه هزینه حمل هوایی

 

برای محاسبه هزینه حمل هوایی وزن و ابعاد محموله مورد بررسی قرار میگیرند. بر اساس فرمول مشخصی وزن حجمی محموله محاسبه میشود . علاوه بر این وزن محموله روی باسکول نیز محاسبه می شود. 

در روش حمل هوایی ، هر یک از این اعداد که بزرگ تر باشد مبنای محاسبه هزینه قرار میگیرد. 

فرمول محاسبه وزن حجمی :  (طول * ارتفاع * عرض ) / 6000

 

علاوه بر ارسال بار به فنلاند ،  حمل بار به آلمان همراه با بیمه رایگان به صورت تخصصی انجام میشود.

 

مدارک لازم برای حمل هوایی

 

برای ارسال بار مورد نظر خود به مقصد کشور فنلاند بله صورت هوایی به مدارک زیر نیاز خواهید داشت. توصیه می‌شود پیش از اقدام، تمام این مدارک را آماده کنید تا در زمان ارسال شما، خللی وارد نشده و تمامی مراحل سریعا به انجام برسند.

 

 • یک نسخه کپی از پشت و روی کارت ملی فرستنده در ایران
 • یک نسخه کپی از صفحه اول پاسپورت فرستنده در ایران
 • آدرس و شماره تماس فرستنده در ایران
 • یک نسخه کپی از تصویر پاسپورت گیرنده در فنلاند
 • آدرس و شماره تماس دریافت ‌ننده بار در کشور فنلاند
 • آدرس ایمیل فرستنده و گیرنده
 • لیست لوازم و کالاهای ارسالی

 

حمل دریایی به فنلاند

 

یکی از بهترین روش ها برای حمل بار به فنلاند روش دریایی است . این روش امکان ارسال حجم زیادی از محموله ها با هزینه ای کاملا مقرون به صرفه را فراهم می نماید. 

در روش حمل دریایی محموله های مختلف از همه نقاط کشور قابل ارسال هستند . در این روش باید محموله ها داخل کانتینر های فلزی 20 فوت یا 40 فوت بارگیری شوند و پس از آن به صورت زمینی به بنادر جنوبی منتقل شوند تا با انجام فرایند های گمرکی آماده ارسال به فنلاند شوند. 

در حمل دریایی محموله ها در مدت 30-40 روز به فنلاند منتقل میشوند .

 

روش حمل دریایی نیز به 2 صورت انجام میشود : 

 

 • ارسال کامل FCL: در این روش یک کانتینر به صورت کامل در اختیار شما قرار میگیرد.
 • ارسال خرده بار گروپاژ LCL: در این شرایط، بخشی از یک کانتینر به محموله شما اختصاص خواهد یافت.

 

علاوه بر ارسال بار به فنلاند ،  ارسال بار به سوئد همراه با خدمات ویژه آنی بار  در اسرع وقت انجام میشود.

حمل دریایی برای فنلاند
حمل دریایی برای فنلاند

بیمه نامه معتبر در حمل کالا به فنلاند

شرکت آنی بار برای حمل بار به فنلاند بیمه نامه معتبر بین المللی ارائه می دهد. این بیمه نامه معتبر و کامل در صورت پیش آمد خسارت های ناشی از حوادث غیر قابل پیش بینی تمامی ضرر و زیان شما را جبران خواهد کرد.

شرکت آنی بار برای حمل بار به فنلاند از تمامی نقاط کشور خدمات را با بیمه نامه معتبر ارائه میدهد. وجود بیمه نامه برای حمل بار به فنلاند بسیار مهم و ضروری است . بیمه نامه براساس ارزش بارتان تعیین می شود و طبیعی است که هرچه ارزش بارتان بیشتر باشد به مقدار پوشش بیمه بیشتری برای حمل بار به فنلاند نیاز دارید.

بیمه نامه برای ارسال بار به فنلاند با تمام روش های باربری یکسان می باشد.

 

علاوه بر ارسال بار به فنلاند ، برای حمل بار به سوئیس با کمترین نرخ کرایه نیز می توانید با شماره 5 رقمی 57669-021 در تماس باشید.

 

چه کالاهایی قابل ارسال به فنلاند هستند ؟

 

به صورت کلی اگر محموله های شما جزو موارد ممنوعه و غیر قابل خروج از کشور نباشد امکان انتقال آنها فراهم است. در مجموعه آنی بار محموله های مجاز و قانونی به صورت سریع و تخصصی از طریق روش های مختلف به فنلاند منتقل میشوند و هیچ محدودیتی در انتقال آنها نیست. 

 

 • ارسال اثاثیه و لوازم خانه
 • انتقال کالاهای صادراتی 
 • ارسال سمپل و نمونه کالا 
 • انتقال تجهیزات صنعتی و دستگاه و ماشین آلات 

 

برای مشاوره با کارشناسان ما در خدمات حمل بار به فنلاند فقط کافیست با شمار 57669-021 در تماس باشید.

آیا امکان ارسال حیوانات خانگی به فنلاند وجود دارد؟

بله . برای ارسال حیوانات خانگی به فنلاند باید از روش هوایی استفاده نماییم . در این مورد باید مدارک هویت حیوان و مدارک واکسیناسیون نیز تهیه گردد .

ارسال فرش به فنلاند ممکن است ؟

بله . برای ارسال فرش دستباف یا ماشینی به فنلاند باید به 1 موضوع توجه کرد. در صورتی که محموله تجاری باشد باید مجوز های صادراتی اخذ شود . در غیر این صورت به صورت مسافری در تعداد محدود امکان ارسال وجود دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع