ارسال بار به فیلادلفیا | فریت بار فیلادلفیا

حمل و نقل بار و کالا از ایران به فیلادلفیا

فیلادلفیا یکی از شهر های مهم ایالات متحده امریکا است که تعداد ایرانیان ساکن در این شهر نیز بسیار زیاد است. مهاجران معمولا برخی از محموله ها و کالاهای مورد نیاز خود را از ایران به فیلادلفیا ارسال می نماید و مجموعه آنی بار به عنوان یکی از مهمترین ارائه دهندگان این خدمات شناخته میشود.

آنی بار برای ارسال بار به فیلادلفیا امکان انتقال محموله های تجاری ، صنعتی و شخصی را فراهم نموده است و این خدمات به صورت همه روزه قابل دسترسی هستند و بدون محدودیت حجم و وزن امکان ارسال محموله ها فراهم است. 

برای ارسال فریت بار مسافری به فیلادلفیا می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید و با مشاوره تخصصی و رایگان بهترین خدمات را تجربه کنید.

ارسال هوایی بار به فیلادلفیا

 

یکی از روش های ارسال بار به فیلادلفیا ، حمل و نقل هوایی می باشد. در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به آمریکا ارسال میشود. از آنجایی که پرواز مستقیم از ایران برای آمریکا وجود ندارد معمولا محموله ها از طریق دبی یا استانبول به فیلادلفیا یا سایر شهر های امریکا ارسال می شوند. در این روش پرواز های شرکت های هواپیمایی که به فیلادلفیا پرواز از طریق دبی یا استانبول دارند در تهران بارگیری شده و پس از توقف کوتاه در این مقاصد به سمت فیلادلفیا پرواز می کنند.

 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به فیلادلفیا است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند و از امنیت بالایی نیز برخوردار هستند.

 

فریت بار به فیلادلفیا مناسب حمل انواع بار و کالاهای شخصی ، اثاثیه در حجم کم می باشد و خدمات کارگو مناسب واردات و صادرات ایران و آمریکا می باشد.

ارسال بار به فیلادلفیا
ارسال بار به فیلادلفیا
ارسال بار به آمریکا به صورت کامل تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام خواهد شد . با شماره 57669-021 در تماس باشید و بهترین خدمات را تجربه کنید.

آیا حضور مسافر یا صاحب بار هنگام فریت بار به فیلادلفیا الزامی است ؟ 

حضور شما در زمان ارسال بار به فیلادلفیا در بیشتر مواقع ضروری نیست.
روش کار شرکت آنی بار ، به این صورت می باشد که بار شما از درب منزل ، دفترکار و انبار ، کارخانه ، فروشگاه و . . . تحویل گرفته می شود و سپس توسط خودرو باربری مناسب به قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی انتقال داده می شود و پس از انجام امور گمرکی بصورت هوایی به آمریکا ارسال می شود.
در صورتی که شما قصد سفر به فیلادلفیا را ندارید اما مایل به ارسال بار به فیلادلفیا هستید یا قصد ارسال سوغات و هدیه برای عزیزان خود را دارید ، شرکت آنی بار ، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به فیلادلفیا را بر عهده می‌گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست مگر در موارد خاص که کارشناسان ما به شما اعلام می کنند.
علاوه بر ارسال بار به فیلادلفیا ، ارسال بار به نیویورک نیز از خدمات تخصصی مجموعه آنی بار است .

نکات مهم هنگام تحویل بار از شرکت هواپیمایی در فیلادلفیا

 

پس از اتمام تمام مراحل ارسال بار به فیلادلفیا در ایران و ارسال آن توسط شرکت های هواپیمایی به فیلادلفیا ، حالا زمان آن می رسد که ، کارمندان شرکت هواپیمایی در شهر فیلادلفیا با شماره تلفنی که شما تحت عنوان دریافت کننده بار، در بارنامه ذکر کردید تماس گرفته و خبر حصول بارتان را به شهر فیلادلفیا به شما اعلام نمایند.

 

لذا نیاز است شما به این موارد توجه داشته باشید :

هنگام صدور بارنامه ارسال بار به فیلادلفیا ، حداقل دو شماره تلفن ارائه نمایید و از در دسترس بودن آن ها مطمئن باشید. پیشنهاد ما به شما این است که خودتان با شرکت هواپیمایی تماس گرفته و پیگیر وضعیت بارتان شوید. زیرا پرسنل شرکت هواپیمایی تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند نمود.

 

در صورتی که بارتان را تحویل نگیرید به انبار فرودگاه منتقل می شود و هزینه های انبارداری در فرودگاه های مختلف در شهرهای مختلف در آمریکا متفاوت است. در نهایت بهترین خدمات و ارزانترین قیمت ها را برای ارسال بار به فیلادلفیا می توانید از آنی بار دریافت کنید .

بسته بندی مناسب برای حمل هوایی

برای خدمات فریت بار مسافری و حمل هوایی به فیلادلفیا یکی از مهمترین موارد بسته بندی مناسب محموله است. از آنجایی که شرکت های هواپیمایی برای انتقال محموله ها شرایط خاصی را دارند در برخی موارد نیاز به استفاده از جعبه های چوبی داریم تا محموله بر اساس شرایط اعلامی ایرلاین ها منتقل شوند.
برای ارسال بار به فیلادلفیا نیز به همین صورت باید بسته بندی مناسبی را انتخاب نمود و در برخی موارد نیز نیاز به سمپاشی محموله ها داریم. تیم متخصص آنی بار برای محموله های شما از بهترین جعبه های چوبی ، کارتن و لوازم بسته بندی استفاده می نماید تا امنیت محموله ها نیز به صورت کامل حفظ شود. فقط کافیست با شماره ما در تماس باشید تا اطلاعات کاملی در این خصوص در اختیارتان قرار گیرد. 
بسته بندی تخصصی محموله
بسته بندی تخصصی محموله

حمل و نقل بار دریایی به فیلادلفیا

یکی از روش های ارسال بار به فیلادلفیا آمریکا ، حمل و نقل دریایی می باشد ، از این روش می توانید برای ارسال بار به فیلادلفیا ، تورنتو و سایر شهرهای آمریکا استفاده کنید .

 

هزینه ارسال بار به فیلادلفیا با این روش کمتر از روش های دیگر است اما این روش زمان زیادی طول می کشید و برای برخی بارها مناسب نیست. 

 

در بعضی موارد کارشناسان آنی بار با بررسی موقعیت شهر مقصد و هزینه های ارسال بار به فیلادلفیا و زمان مورد نیاز به شما پیشنهاد می دهند بارتان را به روش ترکیبی به فیلادلفیا ارسال کنید.

 

تصمیم گیرنده نهایی برای انتخاب روش ارسال بار به فیلادلفیا شما مشتریان عزیز می باشید اما مشاوره با کارشناسان آنی بار امکان انتقال سریع و ارزان برای شما را فراهم خواهد نمود.

ارسال دریایی برای فیلادلفیا
ارسال دریایی برای فیلادلفیا

علاوه بر ارسال بار به فیلادلفیا ، ارسال بار به لس آنجلس نیز از خدمات تخصصی مجموعه آنی بار است .

 

ارسال انواع بار و کالا به شهر فیلادلفیا 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به فیلادلفیا ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید .

ما برای ارسال بار به فیلادلفیا بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد .

 • ارسال محموله صادراتی به فیلادلفیا
 • انتقال آهن آلات به فیلادلفیا
 • ارسال اثاثیه به فیلادلفیا
 • حمل لوازم شخصی به فیلادلفیا
 • ارسال کالاهای تجاری به فیلادلفیا

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به فیلادلفیا را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و فیلادلفیا ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

انجام امور گمرک و ترخیص کالا برای ارسال بار به فیلادلفیا آمریکا را می توانید به کارشناسان و متخصصان آنی بار بسپارید.

ارسال اثاثیه منزل به فیلادلفیا

 

 

یکی از خدمات تخصصی آنی بار ارسال اثاثیه و لوازم منزل به فیلادلفیاآمریکا می باشد. از آنجایی که تعداد ایرانیان ساکن در امریکا بسیار زیاد است این خدمات برای انتقال کالا و لوازم منزل به این کشور و خصوصا برای فیلادلفیا بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.

 

برای اطلاع بیشتر بهتر است بدانید : 

 

مسافران در اولین سفر خود به آمریکا با پر کردن فرم دیکلریشن لیست اسباب و اثاثیه ای که می خواهند به آمریکا حمل کنند مشخص کنند . با پر کردن این فرم مسافران می توانند تا چهار سال بدون پرداخت عوارض گمرکی وسائل خود را به آمریکا فریت نمایند لذا لزومی برای فریت کردن تمامی وسائل خود در یک پارت به آمریکا ندارید .

 

صفر تا صد خدمات ارسال اثاثیه به فیلادلفیا را به آنی بار بسپارید ( بسته بندی ، پکینگ لیست ، بارگیری ، حمل ، انجام تشریفات گمرکی ،ترخیص و . . . ) .

ارسال لوازم منزل به فیلادلفیا
ارسال لوازم منزل به فیلادلفیا

علاوه بر ارسال بار به فیلادلفیا ، ارسال بار به واشنگتن نیز از خدمات تخصصی مجموعه آنی بار است .

ارسال فرش به فیلادلفیا 

 

یکی از خدماتی که مجموعه انی بار در اختیار هموطنان و مسافران گرامی قرار میدهد امکان ارسال فرش می باشد. محموله های فرش دستباف یا ماشینی در صورتی که به قصد تجارت ارسال نشوند دارای هزینه اندکی برای ارسال هستند. 

 

منظور از ارسال محموله تجاری ارسال فرش در تعداد زیاد است. به عنوان مثال فردی که قصد ارسال 1 عدد فرش به فیلادلفیا را دارد محموله شخصی حساب میشود و هزینه های گمرکی آن بسیار کم خواهد بود. علاوه بر این امکان انتقال فرش های عتیقه و قدیمی وجود ندارد و در صورتی که ارزیاب گمرک محموله را به عنوان عتیقه شناسایی کند ممکن است مشکلات حقوقی برای فرستنده محموله ایجاد شود.

ارسال فرش به فیلادلفیا-min
ارسال فرش به فیلادلفیا-min

ارسال حیوانات خانگی به فیلادلفیا

 

اگر قصد دارید به فیلادلفیا سفر کنید و یا از مهاجرانی هستید که در این شهر زندگی میکنید و برای سفر به ایران آمده اید می توانید حیوانات خانگی خود را نیز از طریق خدمات آنی بار به فیلادلفیا منتقل کنید. 

در این خدمات ، حیوانات شما از طریق فریت بار هوایی در اسرع وقت به فیلادلفیا منتقل می شوند. برای شروع ابتدا باید واکسیناسیون حیوان انجام شود و شناسنامه حیوان نیز دریافت شود . پس از ان باید تزریق چیپ اطلاعات انجام شود. 

تمامی این مراحل توسط کارشناسان و متخصصین آنی بار انجام خواهد شد و تنها کافیست برای ثبت درخواست و وقت معاینه حیوانات خود با شماره 57669-021 در تماس باشید. 

ارسال حیوانات خانگی به فیلادلفیا
ارسال حیوانات خانگی به فیلادلفیا

تشریفات گمرکی برای ارسال بار به فیلادلفیا شامل چه مواردی می شود؟

منظور از تشریفات گمرکی مرحله وزن کردن بار، ارزیابی اقلام بار، بررسی مدارک و اسناد خروج بار و . . . می باشد .

در این مرحله اجازه خروج کالاهای ممنوعه داده نمی شود و توسط مامور گمرک برگشت داده شده و یا در صورت مغایرت کالا با قوانین جمهوری اسلامی ممکن است بارتان دردسر ساز شود. پس ، از مشاوران آنی بار در مورد این کالاهای ممنوعه مشاوره  دریافت نمایید.

مدارک لازم برای ارسال بار مسافری به فیلادلفیا

شما یا نماینده شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان در گمرک فرودگاه می توانید اقدام به فرستادن بار به فیلادلفیا در آمریکا نمایید. البته بدیهی است که باید مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در فیلادلفیا که دریافت کننده بار شما در فرودگاه فیلادلفیا می باشد با خود همراه داشته باشید.

 

مدارک لازم برای ارسال بار تجاری به فیلادلفیا

با توجه به جمعیت زیاد ایرانیان در فیلادلفیا افراد بسیاری اقدام به صادرات بار تجاری به فیلادلفیا مینمایند. برای ارسال بارهای تجاری به فیلادلفیا علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست :

 • کارت بازرگانی
 • مجوزهای لازم(در صورت لزوم)
 • لیست بسته بندی
 • فاکتور فروش
 • مرحله نهایی صدور بارنامه ارسال بار به فیلادلفیا

پس از طی تمام مراحل ذکر شده و تایید افسر گمرک بار شما آماده تحویل به شرکت هواپیمایی است.

 

علاوه بر ارسال بار به فیلادلفیا ، ارسال بار به ونکوور و ارسال بار به تورنتو نیز از تخصص های مجموعه آنی بار است.

چرا آنی بار را برای ارسال بار به فیلادلفیا انتخاب کنیم ؟

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به فیلادلفیا توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما معرفی کنیم :

 • بازدید رایگان کارشناسان مجرب از بار و محموله شما
 • بهترین تیم مشاوره و کارشناسی برای ارسال بار به فیلادلفیا  
 • تعیین بهترین مسیر برای ارسال بار به فیلادلفیا (دریایی یا هوایی) و مشخص کردن هزینه ارسال بار به فیلادلفیا
 • بسته بندی کاملا استاندارد و ایمن توسط پرسنل شرکت آنی بار
 • حمل بار از درب منزل تا فرودگاه بین المللی
 • انجام تشریفات قانونی و اخذ مجوزهای لازم و ضروری برای ارسال بار به آمریکا 
 • صدور بارنامه بین المللی
 • ارائه بیمه نامه CMR تا مبلغ 20 هزار دلار و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود 
 • امکان پیگیری بارهای ارسال شده به فیلادلفیا
 • امکان ارسال بار به فیلادلفیا بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری 

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به فیلادلفیا را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم .

 

علاوه بر ارسال بار و کالا از ایران به فیلادلفیا ، یکی از ویژگی های آنی بار ارسال بار به دبی است که امکان انتقال محموله های تجاری و شخصی را برای شما فراهم می نماید.

حمل بار به فیلادلفیا تحت پوشش بیمه کامل 

 

یکی از مهمترین موارد هنگام ارسال بار به فیلادلفیا ، استفاده از بیمه نامه بین المللی می باشد ، که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به فیلادلفیا است.

 

هر نوع محموله ای که از ایران به مقاصد مختلف در جهان ارسال می شود باید در مقابل حوادث و خسارات به صورت کامل تحت پوشش قرار گیرد. بر اساس میزان ارزش محموله مبلغ سطح پوشش بیمه مشخص می شود. 

 

مجموعه آنی بار در روش حمل دریایی و هوایی برای واشتنگتن یا سایر شهر های آمریکا از بهترین و کاملترین بیمه نامه استفاده می نماید و پوشش صفر تا صد را فراهم نموده است. از همین جهت می توانید با خیال آسوده محموله خود را به آنی بار بپارید. 

خساراتی از قبیل شکستگی ، سرقت محموله ، آتش سوزی و غیره به صورت کامل تحت پوشش بیمه قرار خواهند داشت.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار 

استعلام هزینه باربری ایران به فیلادلفیا

 

یکی از مهمترین مواردی که برای باربری ایران به فیلادلفیا مد نظر صاحبین محموله ها می باشد هزینه های انتقال است. هزینه ها معمولا بر اساس نوع محموله و شرایط آن و روش حمل آن مشخص می شود. در برخی موارد صاحبین کالا با انتخاب روشی نامناسب باعث افزایش هزینه های انتقال نیز می شود. از همین جهت بهترین راه برای استعلام هزینه های باربری و ارسال بار به فیلادلفیا تماس با کارشناسان و ارائه اطلاعات در خصوص شرایط محموله می باشد.

باربری از ایران به فیلادلفیا توسط مجموعه آنی بار در مدت زمان کوتاهی انجام میشود و برای انتقال محموله های مختلف مشاوره تخصصی رایگان در راستای بهبود خدمات و تجربه باربری بین المللی با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میگرد. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع