ارسال بار به فیلیپین|فریت هوایی فیلیپین|ارسال بار مانیل

حمل بار از ایران به فیلیپین 

برای ارسال بار به فیلیپین از ایران مجموعه آنی بار خدمات حمل و نقل بار را با روش های مختلفی در اختیار شما قرار میدهد و امکانت انتقال محموله های تجاری یا شخصی را با بهترین کیفیت برای شما عزیزان فراهم می نماید. هر یک از روش های حمل و نقل بار بر اساس نوع بار شما و نیاز شما مورد استفاده قرار میگیرد و برای انتخاب بهترین روش ارسال بار به فیلیپین، میبایست با مشاوران و کارشناسان آنی بار در خصوص انتخاب نحوه حمل و نقل بار مشاوره نمایید.

برای ارسال بار به فیلیپین ، مجموعه آنی بار روش حمل هوایی و دریایی را در اختیار شما قرار میدهد تا محموله های مختلف خود را بارگیری و ارسال نمایید. تیم متخصص آنی بار با کمترین قیمت و با بهترین کیفیت انتقال محموله های تجاری و شخصی شما را به صورت همه روزه و از همه نقاط ایران انجام میدهد.

برای ارسال بار به فیلیپین می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید و به صورت رایگان با کارشناسان آنی بار مشاوره نمایید. 

ارسال بار به فیلیپین
ارسال بار به فیلیپین

علاوه بر ارسال بار به فیلیپین ، ارسال بار به مالزی و ارسال بار به اندونزی نیز از خدمات تخصصی مجموعه آنی بار است. 

ارسال خرده بار به فیلیپین

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارسال بار به فیلیپین در ابعاد و حجم کم می باشد . به این محموله ها خرده بار گفته می شود . برای حمل و نقل خرده بار بصورت هوایی و ترکیبی ، آنی بار محدوده زمانی مشخصی را در اختیار شما قرار می دهد.

به عنوان مثال ، برای ارسال خرده بار هوایی به فیلیپین حدود 72 ساعت ، یا حمل ترکیبی حدود 10 تا 15 روز زمان خواهد برد. 

در این فاصله زمانی ، تمام مراتب حمل و نقل و ارسال بار به فیلیپین توسط مجموعه آنی بار بصورت حرفه ای پیگیری خواهد شد و خدمات بسته بندی ، حمل و نقل و تحویل توسط ما در اسرع وقت صورت میگیرد. 

برای ارسال خرده بار به فیلیپین ، میبایست بصورت تلفنی یا حضوری با مشاوران ما در ارتباط باشید.

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای فیلیپین

بسیاری از هموطنان برای مهاجرت ، فیلیپین را انتخاب میکنند و پس از تکمیل فرایند مهاجرت ، تصمیم به ارسال اثاثیه و لوازم منزل خود به فیلیپین می کنند.

مجموعه آنی بار به عنوان متخصص ارسال بار به فیلیپین ، خدمات باربری را برای حمل و نقل اثاثیه شما در کمترین زمان ممکن از شروع تا پایان در کنار شما خواهد بود.

از بسته بندی لوازم منزل بصورت حرفه ای تا حمل و بارگیری و تحویل در محل توسط آنی بار انجام میگیرد. تخصصی ترین خدمات ارسال بار به فیلیپین تحت پوشش بهترین بیمه نامه در اختیار شما قرار میگیرد تا در اسرع وقت امکان باربری سریع بین المللی را داشته باشید.

ارسال لوازم خانه به فیلیپین
ارسال لوازم خانه به فیلیپین

 

بسته بندی تخصصی برای ارسال بار به فیلیپین

یکی از مهمترین موارد برای ارسال بار به فیلیپین با ایمنی کامل ، بسته بندی تخصصی محموله ها میباشد . بسیاری از افراد برای بسته بندی محموله های از تجهیزات مناسب برای این امر استفاده نمی نمایند که همین موضوع سبب آسیب وارد شدن به محموله میشود. 

مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن بهترین و حرفه ای ترین تیم بسته بندی ، محموله های شما را با بهترین کیفیت بصورت تخصصی بسته بندی خواهد نمود. 

برای بسته بندی محموله ها قبل از ارسال به فیلیپین ، از جعبه های متناسب با آن استفاده میشود که کامل ترین ایمنی را فراهم می نماید . با استفاده از نایلون حباب دار و سایر تجهیزات داخل جعبه ها ، محموله های شما با ایمنی کامل منتقل خواهند شد.

علاوه بر ارسال بار به فیلیپین ، ارسال بار به سنگاپور و ارسال بار به کره جنوبی نیز از خدمات تخصصی مجموعه آنی بار است. 

ارسال چه کالاهایی به فیلیپین ممنوع می باشد ؟

حمل برخی از کالاها هنگام ارسال بار به فیلیپین ممنوع بوده و یا دارای محدودیتهایی می باشد.  شما میبایست بطور دقیق از محتویات کارتن ها و بسته های خود مطلع باشید ، زیرا در صورتی که اقلام ممنوعه یا دارای محدودیت هنگام ارسال بار به فیلیپین همراهتان باشد ممکن است توسط مأمورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید.

همکاران ما در شرکت آنی بار شما را نسبت به کالاهای ممنوعه هنگام ارسال بار به فیلیپین  مطلع می سازند.

از جمله کالاهایی که حمل آن ها در ارسال بار به فیلیپین دارای محدودیت می باشد موارد زیر است : 

 • مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 • مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 • میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 • عرقیجات و ترشیجات 
 • اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 • انواع دارو و یا دخانیات 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر برای ارسال بار به فیلیپین تنها کافیست با شماره های زیر تماس بگیرید. 

حمل هوایی از ایران به فیلیپین

یکی از روش های حمل و نقل و ارسال بار به فیلیپین ، حمل هوایی می باشد . ارسال بار به فیلیپین بصورت هوایی از طریق خطوط هواپیمایی معتبر جهانی و کشوری انجام می شود و دارای شرایط و قوانین خاصی است . به عنوان مثال ، برای حمل هوایی باید ابعاد ، وزن و نوع بار مورد توجه قرار بگیرد و برای ارسال بسته بندی و سم پاشی کامل انجام شود .

از همین جهت ، باید برای ارسال بار به فیلیپین از نقاط مختلف ایران ، با مشاوران ما تماس حاصل نموده و بهترین خدمات را پس از بررسی کامل مشاوران در اختیار داشته باشید.

ارسال بار به فیلیپین بصورت هوایی دارای هزینه بیشتر و از نظر زمانی بسیار سریع خواهد بود و برای انتقال برخی محموله ها بسیار مقرون به صرفه است. 

ارسال هوایی به فیلیپین
ارسال هوایی به فیلیپین

ارسال دریایی بار و کالا به فیلیپین 

یکی از روش های ارسال بار به فیلیپین ، حمل دریایی محموله ها میباشد . برای حمل دریایی ، محموله های شما از هر نقطه ای از کشور با استفاده از انواع خودروهای باربری بارگیری و به بندرعباس منتقل میشوند . برای حمل دریایی باید محموله های شما داخل کانتینر ها بارگیری شوند . 

در برخی موارد ، کانتینر بصورت دربستی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و در برخی موارد بصورت اشتراکی میباشد .

برای ارسال بار به فیلیپین ، همه روزه امکان حمل دریایی نیز برای شما فراهم خواهد بود . حمل دریایی هزینه ای معقول و ایمنی بالا دارد . 

ارسال دریایی برای فیلیپین
ارسال دریایی برای فیلیپین

علاوه بر ارسال بار به فیلیپین ، ارسال بار به استرالیا و ارسال بار به نیوزلند  نیز از خدمات تخصصی مجموعه آنی بار است. 

کدام روش باربری برای فیلیپین مقرون به صرفه است ؟ 

در پاسخ به این سوال باید گفت که انتخاب روش حمل بار به فیلیپین بر اساس نوع محموله و شرایط آن انجام میشود. در روش حمل هوایی هرچه وزن محموله شما بیشتر باشد هزینه های کمتری می پردازید . اما روش حمل دریایی بهترین روش برای انتقال محموله های تجاری حجیم و با وزن زیاد است. 

در حمل دریایی امکان بارگیری حجم زیادی از انواع محموله و کالا داخل یک کانتینر 20 فوت یا 40 فوت فراهم است و از همین جهت تجار بیشتر از طریق حمل دریایی محموله های خود را منتقل می نمایند. 

معمولا حمل هوایی برای انتقال محموله هایی با وزن های زیر 300 کیلو استفاده می شود که زمان تحویل بسیار سریعی دارد. 

با تمام این اوصاف ، اگر قصد دارد محموله های خود را به فیلیپین ارسال کنید بهتر است قبل از درخواست خدمات مورد نیاز خود ابتدا با کارشناسان ما در تماس باشید و پس از مشاوره با ایشان بهترین روش برای انتقال محموله ها را انتخاب کنید.

هزینه ارسال بار به فیلیپین 

هزینه‌های ارسال بار به فیلیپین ، بسته به اینکه شما قصد ارسال بار به کدامیک از مناطق فیلیپین را داشته باشید، متفاوت می‌باشد.

ضمنا حضور واسطه‌ها، همیشه باعث افزایش قیمت، کاهش کیفیت خدمات و بعضا سوء استفاده در هر خدماتی می‌گردد. برای اینکه شما بتوانید هزینه‌های ارسال بار به فیلیپین را برای محموله‌ی خود مدیریت نمایید، نیاز به آگاهی از نکاتی دارید که قیمت تمام شده‌ی ارسال بار به فیلیپین ، به آنها وابسته می‌باشد.

تعرفه‌ی ارسال بار به فیلیپین به مواردی که در زیر عنوان می کنیم بستگی دارد :

 • هزینه بسته بندی بار فریت
 • هزینه‌ی حمل تا قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی (ره)
 • هزینه‌ی توزین، تخلیه و بارگیری و انبارداری
 • هزینه‌های گرفتن مجوزهای مربوط به بار و بسته بندی
 • هزینه بارنامه‌ی هوایی
 • هزینه‌ی تشریفات گمرکی و گرفتن پته مسافری (برگه سبز) یا جواز صادراتی برای کالاهای تجاری

از مهمترین عوامل در هزینه ارسال بار به فیلیپین ، هزینه گمرکی می‌باشد. توجه به این نکته ضروری است که گمرک دوبی بابت تعرفه و عوارض ورود کالا، مبلغی را از شما دریافت خواهد کرد. تعرفه گمرکی کالا بسته به نوع کالا داشته و هزینه گمرکی کالای شما بسته به تعرفه گمرکی و ارزش بار تعیین می‌گردد.

تنها در صورتی که گیرنده کالا درخواست دریافت بار خود را در Free Zone کرده باشد، با توجه به قوانین کشور، از پرداخت هزینه گمرکی معاف خواهد بود.

ارسال بسته پستی به فیلیپین 

یکی از خدماتی که برای ارسال بار به فیلیپین توسط آنی بار انجام میشود ، امکان ارسال بسته پستی به فیلیپین یا سایر شهر های این کشور میباشد .  آنی بار به عنوان یکی از برترین شرکت های ارائه خدمات باربری به فیلیپین ، بصورت همه روزه انواع بسته های با وزن های مختلف از 100 گرم تا چندین کیلو را در اسرع وقت به فیلیپین ارسال می نماید . 

علاوه بر ارسال بار به فیلیپین ، برای شارجه ، ابوظبی ، العین ، راس الخمیه ، فجیره و . . . نیز امکان ارسال محموله و بسته پستی فراهم است . 

ارسال بار به فیلیپین را به متخصص آن واگذار کنید و کمترین هزینه را پرداخت کنید و نهایتا 72 ساعت بعد محموله خود را دریافت کنید.

ارسال فرش و تابلو فرش به فیلیپین

یکی از محموله ها و کالاهایی که قابلیت ارسال آن به فیلیپین فراهم است ، فرش و تابلو فرش می باشد . برای ارسال اینگونه محموله ها ابتدا در گمرک فرودگاه امام خمینی نوع فرش یا تابلوفرش مورد بررسی قرار میگیرد تا قدمت آن و نوع آن مشخص شود. 

امکان ارسال اینگونه کالاها در صورت قدیمی و عطیقه بودن فراهم نیست و نیاز به دریافت مجوز از سازمان میراث فرهنگی دارد . اما در صورتی که محموله شما طبق کارشناسی انجام شده ، محموله عادی شناخته شود ، امکان ارسال آن به فیلیپین به راحتی فراهم خواهد بود. 

ارسال حیوانات خانگی به فیلیپین

از آنجایی که بسیاری از افراد پس از مهاجرت یا برای مسافرت های خود علاقه دارند حیوانات خانگی را نیز همراه خود داشته باشند ، بهترین راه برای ارسال حیوانات خانگی به فیلیپین تماس با آنی بار است.

کارشناسان و متخصصین در خدمات ارسال بار به فیلیپین تمامی مراحل در خصوص ارسال سگ و گربه به فیلیپین را به خوبی و با کمترین هزینه برای شما عزیزان انجام خواهند داد.

 • میکروچیپ
 • واکسیناسیون کامل
 • آزمایش تیتر هاری
 • مجوزها، فرم‌ها و جداول درخواستی فیلیپین
 • اخذ مجوز ورود حیوانات از کشور فیلیپین
 • هر نفر حداکثر 2 حیوان خانگی
ارسال حیوانات خانگی به فیلیپین
ارسال حیوانات خانگی به فیلیپین

علاوه بر ارسال بار به فیلیپین ، همه روزه بهترین خدمات برای ارسال بار به هند نیز توسط مجموعه آنی بار در اختیار شما قرار میگیرد. 

مدارک مورد نیاز جهت باربری به فیلیپین

مدارکی که برای ارسال بار به فیلیپین به روش فریت بار مسافری بصورت هوایی و از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) مورد نیاز است بدین شرح می‌باشد:

 • یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما
 • اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)


اما چنانچه قصد ارسال بار به فیلیپین را دارید و کالا های شما تجاری هستند ، میبایست این مدارک را ارائه دهید:

 • کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به فیلیپین
 • مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی (در صورت لزوم)
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)
 • اینوویس

برای موارد خاص که نیاز به مجوزهای خاص می باشد، با همکاران ما در امور صادرات بار تماس گرفته و راهنمایی بخواهید. ارسال بار به فیلیپین را به متخصصین آنی بار واگذار کنید . 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به فیلیپین 

برای حمل و نقل و ارسال بارهای تجاری و صنعتی و شخصی برای فیلیپین از سراسر ایران ، قبل از ثبت درخواست خدمات ارسال بار به فیلیپین بهتر است با مشاوران و کارشناسان در خصوص شرایط بار و  محتویات آن و . . . مشاوره کنید . 

این مشاوره سبب کاهش هزینه های حمل و نقل و البته افزایش ایمنی و سرعت ارسال بار به فیلیپین خواهد بود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال یک نمونه یا سمپل ، بهترین روش ارسال بار به فیلیپین بصورت هوایی از طریق خطوط معتبر هوایی است . اما امکان ارسال بار به فیلیپین  از طریق روش حمل دریایی نیز وجود دارد که اندکی زمان بیشتر را طلب میکند . مشاوران ما با بررسی تمامی موضوعات تاثیرگذار در باربری ، نازلترین نرخ کرایه و هزینه حمل و نقل و ارسال بار به فیلیپین  را به شما عزیزان ارائه می دهند. 

 

فیلیپین کشوری مجمع‌الجزایری در جنوب شرقی آسیا، واقع در شرق ناحیهٔ هندوچین و شمال اندونزی است. فیلیپین با مساحت ۳۴۲٬۳۵۳ کیلومتر مربع؛ شصت و چهارمین کشور پهناور و با جمعیت (۱۰۹٬۵۸۱٬۰۷۸ )نفر؛ سیزدهمین کشور پرجمعیت در جهان است. پایتخت فیلیپین مانیل و بزرگ‌ترین شهر آن کزون سیتی است. زبان رسمی این کشور، انگلیسی و فیلیپینی است.

این مجمع‌الجزایر ابتدا توسط فردیناند ماژلان کاشف پرتغالی کشف شد. امپراتوری اسپانیا این مجمع‌الجزایر را مستعمره کرد. بعدها در جنگ آمریکا و اسپانیا، فیلیپین مستعمرهٔ آمریکا شد و در آخر مستعمرهٔ امپراتوری ژاپن گردید تا اینکه بالاخره کشوری مستقل شد.

واحد پول فیلیپین، پزوی فیلیپین است و اقتصاد آن سی و چهارمین اقتصاد بزرگ دنیا با تولید ناخالص داخلی ۳۷۱٫۸ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۸ می‌باشد.

فیلیپین دارای یک حکومت دموکراتیک و مطابق قانون اساسی با نظام ریاست‌جمهوری به ریاست بونگ بونگ مارکوس است. پرچم این کشور در موقع جنگ بر عکس می‌شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع