ارسال بار به لاس وگاس | فریت هوایی لاس وگاس

حمل و نقل بار و کالا از ایران به لاس وگاس

 

لاس وگاس یکی از شهر های مهم و پر جمعیت ایالات متحده است که ایرانیان زیادی نیز در این شهر زندگی می کنند و جاذبه های گردشگری زیاد این شهر سبب شده است که سفر به این شهر نیز افزایش چشمگیری داشته باشد و همین موضوع نیز سبب انتقال بیشتر اضافه بار مسافرین به صورت باربری شده است.

تعداد زیاد مهاجرین ایرانی در لاس وگاس سبب شده است ارسال بار و کالا از ایران به لاس وگاس نیز به صورت مرتب و همه روزه انجام شود. از همین جهت خدمات مجموعه آنی بار برای ارسال بار به لاس وگاس به صورت همه روزه در اختیار شما خواهد بود تا محموله و کالاهای خود را از این طریق ارسال کنید.

ارسال بار به لاس وگاس ببه صورت هوایی انجام میشود و در برخی موارد نیز ارسال ترکیبی ( دریایی – زمینی ) نیز برای کالاهای با حجم زیاد انجام خواهد شد. تیم متخصص آنی بار برای ارسال بار به لاس وگاس به صورت تخصصی و با بهترین و کاملترین مشاوره آماده همکاری با شما عزیزان است و برای ارسال بار به آمریکا فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید تا به صورت رایگان از مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید. 

ارسال بار به لاس وگاس
ارسال بار به لاس وگاس

ارسال هوایی بار به لاس وگاس 

 

یکی از روش های ارسال بار به لاس وگاس ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به آمریکا ارسال میشود. از آنجایی که پرواز مستقیم از ایران برای آمریکا وجود ندارد معمولا محموله ها از طریق دبی یا استانبول به لاس وگاس یا سایر شهر های امریکا ارسال می شوند. در این روش پرواز های شرکت های هواپیمایی که به لاس وگاس پرواز از طریق دبی یا استانبول دارند در تهران بارگیری شده و پس از توقف کوتاه در این مقاصد به سمت لاس وگاس پرواز می کنند.

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به لاس وگاس است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند و از امنیت بالایی نیز برخوردار هستند.

فریت بار به لاس وگاس مناسب حمل انواع بار و کالاهای شخصی ، اثاثیه در حجم کم می باشد و خدمات کارگو مناسب واردات و صادرات ایران و آمریکا می باشد .

 

ارسال هوایی از ایران به لاس وگاس از طریق فرودگاه امام خمینی تهران انجام میشود و محموله شما در فرودگاه نورث لاس وگاس تحویل خواهد شد.

ارسال هوایی به لاس وگاس
ارسال هوایی به لاس وگاس

 

علاوه بر ارسال هوایی برای لاس وگاس ، همه روزه ارسال بار به نیویورک و ارسال بار به لس آنجلس نیز به صورت تخصصی توسط مجموعه انی بار انجام میشود.

آیا حضور مسافر یا صاحب بار هنگام فریت بار به لاس وگاس الزامی است ؟ 

حضور شما در زمان ارسال بار به لاس وگاس در بیشتر مواقع ضروری نیست.
روش کار شرکت آنی بار ، به این صورت می باشد که بار شما از درب منزل ، دفترکار و انبار ، کارخانه ، فروشگاه و . . . تحویل گرفته می شود و سپس توسط خودرو باربری مناسب به قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی انتقال داده می شود و پس از انجام امور گمرکی بصورت هوایی به آمریکا ارسال می شود.
در صورتی که شما قصد سفر به لاس وگاس را ندارید اما مایل به ارسال بار به لاس وگاس هستید یا قصد ارسال سوغات و هدیه برای عزیزان خود را دارید ، شرکت آنی بار ، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به لاس وگاس را بر عهده می‌گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست مگر در موارد خاص که کارشناسان ما به شما اعلام می کنند.
شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار 

نکات مهم هنگام تحویل بار از شرکت هواپیمایی در لاس وگاس

 

پس از اتمام تمام مراحل ارسال بار به لاس وگاس در ایران و ارسال آن توسط شرکت های هواپیمایی به لاس وگاس ، حالا زمان آن می رسد که ، کارمندان شرکت هواپیمایی در شهر لاس وگاس با شماره تلفنی که شما تحت عنوان دریافت کننده بار، در بارنامه ذکر کردید تماس گرفته و خبر حصول بارتان را به شهر لاس وگاس به شما اعلام نمایند.

لذا نیاز است شما به این موارد توجه داشته باشید :

هنگام صدور بارنامه ارسال بار به لاس وگاس ، حداقل دو شماره تلفن ارائه نمایید و از در دسترس بودن آن ها مطمئن باشید. پیشنهاد ما به شما این است که خودتان با شرکت هواپیمایی تماس گرفته و پیگیر وضعیت بارتان شوید. زیرا پرسنل شرکت هواپیمایی تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند نمود.

در صورتی که بارتان را تحویل نگیرید به انبار فرودگاه منتقل می شود و هزینه های انبار داری در فرودگاه های مختلف در شهرهای مختلف در آمریکا متفاوت است. در نهایت بهترین خدمات و ارزانترین قیمت ها را برای ارسال بار به لاس وگاس می توانید از آنی بار دریافت کنید .

در مجموعه آنی بار خدمات تخصصی برای ارسال بار به دالاس و ارسال بار به سن فرانسیسکو نیز به صورت همه روزه ارائه می شود و انتقال محموله های تجاری و صنعتی با بهترین کیفیت انجام میگیرد.

حمل و نقل بار دریایی ( ترکیبی ) به لاس وگاس

یکی از روش های ارسال بار به لاس وگاس آمریکا ، حمل و نقل دریایی می باشد ، از این روش می توانید برای ارسال بار به لاس وگاس ، تورنتو و سایر شهرهای آمریکا استفاده کنید .

 

هزینه ارسال بار به لاس وگاس با این روش کمتر از روش های دیگر است اما این روش زمان زیادی طول می کشید و برای برخی بارها مناسب نیست. 

 

در بعضی موارد کارشناسان آنی بار با بررسی موقعیت شهر مقصد و هزینه های ارسال بار به لاس وگاس و زمان مورد نیاز به شما پیشنهاد می دهند بارتان را به روش ترکیبی به لاس وگاس ارسال کنید.

 

تصمیم گیرنده نهایی برای انتخاب روش ارسال بار به لاس وگاس شما مشتریان عزیز می باشید اما مشاوره با کارشناسان آنی بار امکان انتقال سریع و ارزان برای شما را فراهم خواهد نمود.

ارسال دریایی به لاس وگاس
ارسال دریایی به لاس وگاس

 

ارسال انواع بار و کالا به شهر لاس وگاس 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به لاس وگاس ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید .

ما برای ارسال بار به لاس وگاس بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد .

 • ارسال محموله صادراتی به لاس وگاس
 • انتقال آهن آلات به لاس وگاس
 • ارسال اثاثیه به لاس وگاس
 • حمل لوازم شخصی به لاس وگاس
 • ارسال کالاهای تجاری به لاس وگاس

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به لاس وگاس را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و لاس وگاس ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

انجام امور گمرک و ترخیص کالا برای ارسال بار به لاس وگاس آمریکا را می توانید به کارشناسان و متخصصان آنی بار بسپارید.

 

 

 

ارسال اثاثیه منزل به لاس وگاس

 

 

یکی از خدمات تخصصی آنی بار ارسال اثاثیه و لوازم منزل به لاس وگاسآمریکا می باشد. از آنجایی که تعداد ایرانیان ساکن در امریکا بسیار زیاد است این خدمات برای انتقال کالا و لوازم منزل به این کشور و خصوصا برای لاس وگاس بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.

 

برای اطلاع بیشتر بهتر است بدانید : 

 

مسافران در اولین سفر خود به آمریکا با پر کردن فرم دیکلریشن لیست اسباب و اثاثیه ای که می خواهند به آمریکا حمل کنند مشخص کنند . با پر کردن این فرم مسافران می توانند تا چهار سال بدون پرداخت عوارض گمرکی وسائل خود را به آمریکا فریت نمایند لذا لزومی برای فریت کردن تمامی وسائل خود در یک پارت به آمریکا ندارید.

 

صفر تا صد خدمات ارسال اثاثیه به لاس وگاس را به آنی بار بسپارید ( بسته بندی ، پکینگ لیست ، بارگیری ، حمل ، انجام تشریفات گمرکی ،ترخیص و . . . ) 

ارسال لوازم خانه از ایران به لاس وگاس
ارسال لوازم خانه از ایران به لاس وگاس

ارسال فرش به لاس وگاس 

 

یکی از خدماتی که مجموعه انی بار در اختیار هموطنان و مسافران گرامی قرار میدهد امکان ارسال فرش می باشد. محموله های فرش دستباف یا ماشینی در صورتی که به قصد تجارت ارسال نشوند دارای هزینه اندکی برای ارسال هستند. 

 

منظور از ارسال محموله تجاری ارسال فرش در تعداد زیاد است. به عنوان مثال فردی که قصد ارسال 1 عدد فرش به لاس وگاس را دارد محموله شخصی حساب میشود و هزینه های گمرکی آن بسیار کم خواهد بود. علاوه بر این امکان انتقال فرش های عتیقه و قدیمی وجود ندارد و در صورتی که ارزیاب گمرک محموله را به عنوان عتیقه شناسایی کند ممکن است مشکلات حقوقی برای فرستنده محموله ایجاد شود.

ارسال فرش به لاس وگاس
ارسال فرش به لاس وگاس

 

ارسال حیوانات خانگی به لاس وگاس

 

یکی از خدماتی که مجموعه آنی بار به شما عزیزان ارائه می نماید انتقال حیوانات خانگی از ایران به لاس وگاس است. در این خدمات از حمل هوایی استفاده می شود و حیوانات با خطوط هوایی که امکان انتقال حیوانات را فراهم می نمایند به لاس وگاس منتقل خواهند شد. 

 

برای ارسال حیوانات به لاس وگاس می بایست ابتدا شناسنامه حیوانات دریافت و سپس نسبت به تزریق واکسن و چیپ اطلاعات اقدام نمود که تمامی این مراحل توسط مرکز معرفی شده و مورد اعتماد آنی بار انجام خواهد شد. 

ارسال حیوانات خانگی به لاس وگاس
ارسال حیوانات خانگی به لاس وگاس

علاوه بر لاس وگاس و سایر شهر های آمریکا ، همه روزه برای ارسال بار به تورنتو نیز بهترین خدمات را می توانید از طریق شماره های ما ثبت سفارش کنید.

 

تشریفات گمرکی برای ارسال بار به لاس وگاس شامل چه مواردی می شود؟

منظور از تشریفات گمرکی مرحله وزن کردن بار، ارزیابی اقلام بار، بررسی مدارک و اسناد خروج بار و . . . می باشد.

در این مرحله اجازه خروج کالاهای ممنوعه داده نمی شود و توسط مامور گمرک برگشت داده شده و یا در صورت مغایرت کالا با قوانین جمهوری اسلامی ممکن است بارتان دردسر ساز شود. پس ، از مشاوران آنی بار در مورد این کالاهای ممنوعه مشاوره  دریافت نمایید.

مدارک لازم برای ارسال بار مسافری به لاس وگاس

شما یا نماینده شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان در گمرک فرودگاه می توانید اقدام به فرستادن بار به لاس وگاس در آمریکا نمایید. البته بدیهی است که باید مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در لاس وگاس که دریافت کننده بار شما در فرودگاه لاس وگاس می باشد با خود همراه داشته باشید.

 

مدارک لازم برای ارسال بار تجاری به لاس وگاس

با توجه به جمعیت زیاد ایرانیان در لاس وگاس افراد بسیاری اقدام به صادرات بار تجاری به لاس وگاس مینمایند. برای ارسال بارهای تجاری به لاس وگاس علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست :

 • کارت بازرگانی
 • مجوزهای لازم(در صورت لزوم)
 • لیست بسته بندی
 • فاکتور فروش
 • مرحله نهایی صدور بارنامه ارسال بار به لاس وگاس

پس از طی تمام مراحل ذکر شده و تایید افسر گمرک بار شما آماده تحویل به شرکت هواپیمایی است.

چرا آنی بار را برای ارسال بار به لاس وگاس انتخاب کنیم ؟

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به لاس وگاس توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما معرفی کنیم :

 • بازدید رایگان کارشناسان مجرب از بار و محموله شما
 • بهترین تیم مشاوره و کارشناسی برای ارسال بار به لاس وگاس  
 • تعیین بهترین مسیر برای ارسال بار به لاس وگاس (دریایی یا هوایی) و مشخص کردن هزینه ارسال بار به لاس وگاس
 • بسته بندی کاملا استاندارد و ایمن توسط پرسنل شرکت آنی بار
 • حمل بار از درب منزل تا فرودگاه بین المللی
 • انجام تشریفات قانونی و اخذ مجوزهای لازم و ضروری برای ارسال بار به آمریکا 
 • صدور بارنامه بین المللی
 • ارائه بیمه نامه CMR تا مبلغ 20 هزار دلار و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود 
 • امکان پیگیری بارهای ارسال شده به لاس وگاس
 • امکان ارسال بار به لاس وگاس بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری 

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به لاس وگاس را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم .

 

حمل بار به لاس وگاس تحت پوشش بیمه کامل 

یکی از مهمترین موارد هنگام ارسال بار به لاس وگاس ، استفاده از بیمه نامه بین المللی می باشد ، که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به لاس وگاس است.

 

هر نوع محموله ای که از ایران به مقاصد مختلف در جهان ارسال می شود باید در مقابل حوادث و خسارات به صورت کامل تحت پوشش قرار گیرد. بر اساس میزان ارزش محموله مبلغ سطح پوشش بیمه مشخص می شود. 

 

مجموعه آنی بار در روش حمل دریایی و هوایی برای واشتنگتن یا سایر شهر های آمریکا از بهترین و کاملترین بیمه نامه استفاده می نماید و پوشش صفر تا صد را فراهم نموده است. از همین جهت می توانید با خیال آسوده محموله خود را به آنی بار بپارید. 

خساراتی از قبیل شکستگی ، سرقت محموله ، آتش سوزی و غیره به صورت کامل تحت پوشش بیمه قرار خواهند داشت.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار 

باربری از ایران به لاس وگاس توسط مجموعه آنی بار در مدت زمان کوتاهی انجام میشود و برای انتقال محموله های مختلف مشاوره تخصصی رایگان در راستای بهبود خدمات و تجربه باربری بین المللی با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میگرد.

 

لاس وگاس پرجمعیت‌ترین شهر در ایالت نوادا واقع در ایالات متحده آمریکا است. این شهر به سبب داشتن مشهورترین قمارخانه‌ها ، میخانه‌ها ، روسپی‌خانه‌ها و هتل‌ها به یکی از بزرگ‌ترین مراکز سرگرمی در جهان تبدیل شده‌است به همین خاطر لاس وگاس را پایتخت سرگرمی جهان می‌نامند.

 

این شهر خود را به عنوان پایتخت سرگرمی جهان معرفی می‌کند و به خاطر هتل‌های بزرگ، کازینو و فعالیت‌های مرتبط با آن مشهور است. این جزو سه مقصد برتر در ایالات متحده برای کنوانسیون‌های تجاری و یک رهبر جهانی در صنعت مهمان نوازی است و بیش از هر شهر دیگر در جهان ادعا می‌کند که هتل‌های پنج ستاره دارد. امروزه لاس وگاس سالانه به عنوان یکی از پربازدیدترین مقاصد گردشگری جهان شناخته می‌شود. به علت داشتن اجازه قانونی برای اشکال بیشماری از سرگرمی‌های بزرگسالان، این شهر لقب «شهر گناه» را نیز به خود اختصاص داد و لاس وگاس را به محلی محبوب برای ادبیات، فیلم‌ها، برنامه‌های تلویزیونی و موزیک ویدیوهاتبدیل کرده‌است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع