ارسال بار به لاهور ( زمینی و هوایی ) با مشاوره تخصصی

ارسال بار به لاهور بصورت تخصصی و ارزان

شرکت حمل و نقل آنی بار ارائه دهنده خدمات حمل و نقل و باربری به لاهور پاکستان به صورت کاملا تخصصی و ویژه می باشد. ارسال بار به لاهور از تهران و تمامی شهر ها در کوتاه ترین زمان انجام می شود و برای انتقال محموله های شما از بهترین بیمه نامه استفاده خواهد شد.

 

تخصص مجموعه آنی بار در حمل و نقل بار به پاکستان سبب شده است که بخش زیادی از انواع بار و کالا توسط هموطنان گرامی به این مجموعه جهت انتقال واگذار شود و همه روزه حجم زیادی از انواع کالا و محموله های صادراتی و شخصی توسط آنی بار به لاهور منتقل شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوصا ارسال بار به لاهور و مشاوره رایگان و استعلام کرایه با شماره 57669-021 در تماس باشید. 

 

 ارسال بار از تمام ایران به لاهور 

مجموعه آنی بار به دلیل پوشش سراسری در کشور ، امکان ارسال بار و کالای شما را از هر نقطه ای از ایران فراهم می نماید.برای ارسال بار به لاهور نیز خدمات آنی بار از همه نقاط کشور به شما عزیزان ارائه خواهد شد . شما می توانید با نازلترین نرخ کرایه نسبت به حمل و نقل بار و کالا برای پاکستان اقدام نمایید که در این بین لاهور تیم ویژه و تخصصی را به خود اختصاص داده است.

ارسال روزانه انواع بار و کالا با انواع روش های حمل و نقل بصورت دربستی با نازلترین نرخ کرایه انجام میشود و محدودیت های ارسال تنها منوط به نوع بار و محدودیت های گمرکات است. 

 • باربری از تهران به لاهور
 • باربری از اصفهان به لاهور
 • باربری از شیراز به لاهور
 • باربری از تبریز به لاهور
 • باربری از یزد به لاهور
 • باربری از مشهد به لاهور
 • باربری از کرمان به لاهور
 • و……

آنی بار برای ارسال اثاث و لوازم منزل به لاهور بهترین خدمات را در اختیارتان قرار میدهد و بسته بندی و حمل حرفه ای نیز از ویژگی های مجموعه آنی بار است .

علاوه بر ارسال بار به لاهور ، برای ارسال بار به کراچی نیز می توانید از طریق شماره های زیر بهترین خدمات را از کارشناسان ما درخواست نمایید.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

روش های باربری به لاهور

ارسال بار به لاهور یا سایر شهر های پاکستان به روش های مختلف انجام میشود که بنا بر نوع بار و شرایط آن و همچنین بودجه شما متغیر میباشد . انتقال برخی محموله ها نیاز به روش های خاص خود دارند اما محموله های عادی تر از روش های عمومی نیز حمل میشوند .

برای ارسال بار و کالا به لاهور ، مجموعه آنی بار 2 روش اصلی حمل و نقل را به شما ارائه می نماید .

 

 • حمل هوایی 
 • حمل زمینی 

برای ارسال بار به لاهور ، هر یک از روش های باربری دارای شرایط و ویژگی های مختلفی هستند . در ادامه به بررسی روش های مختلف می پردازیم تا بهترین روش برای ارسال بار به لاهور برای شما عزیزان مشخص گردد .

ارسال هوایی بار به لاهور

در روش حمل هوایی برای ارسال بار و کالا از طریق هواپیماهای ترابری یا مسافری استفاده میشود . این روش تحویل سریع بار را برای شما به ارمغان خواهد آورد . اما هزینه های این روش نسبتا بیشتر است . 

انتقال بار و کالا به لاهور بصورت هوایی از طریق فرودگاه بین المللی اقبال لاهوری انجام میشود که یک فرودگاه بین المللی میباشد . در روش حمل هوایی ، 2 نوع انتقال بار وجود دارد : 

 • حمل بصورت فریت بار مسافری 
 • حمل بصورت کارگو 

برای ارسال بار به لاهور ، آنی بار با کمترین هزینه و بهترین کیفیت محموله های شما را از طریق خطوط هوایی معتبر ارسال خواهد نمود . ما با کمترین هزینه ها محموله های شما را منتقل خواهیم نمود.

ارسال هوایی به لاهور
ارسال هوایی به لاهور

 

علاوه بر ارسال بار به لاهور ، همه روزه برای ارسال بار به دبی و ارسال بار به منامه نیز می توانید از خدمات تخصصی مجموعه آنی بار بهره مند شوید . 

 

حمل زمینی بار و کالا به لاهور

برای ارسال بار به لاهور بصورت زمینی می توانید در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را با تریلی ها و کامیونت های آنی بار تجربه کنید . حمل زمینی یکی از روش های مقرون به صرفه است که به دلیل وجود مرز زمینی مشترک بین ایران و پاکستان بسیار کاربردی و مناسب است.  

این روش تحویل محموله حدود 1 هفته زمان نیاز دارد اما هزینه نسبتا معقول و کم است و هزینه های حمل بار به این روش نیز کاملا مقرون به صرفه است. 

البته برای لاهور ممکن است روش دریایی یا ریلی نیز مورد استفاده قرار گیرد اما در حال حاضر آنی بار فقط بصورت هوایی و زمینی به شما خدمات رسانی می کند.

ارسال بار به لاهور به صورت زمینی تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام میشود. 

 

ارسال زمینی به لاهور
ارسال زمینی به لاهور

حمل و نقل اثاثیه برای لاهور

آنی بار علاوه بر ارسال بار و کالاهای تجاری برای لاهور ، امکان ارسال اثاثیه را نیز برای شما فراهم می نماید . شما می توانید با ارزانترین نرخ کرایه و با استفاده از کامیونت مسقف یا تریلی چادری ، نسبت به ارسال اثاثیه خود اقدام نمایید.

 

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل اثاثیه شما بهترین و حرفه ای ترین تیم کارگری را با بهترین تیم بسته بندی اثاثیه در اختیارتان قرار میدهد.

حمل و نقل اثاثیه یک فرایند تخصصی است و برای ارسال در مسافت های طولانی نیاز به بسته بندی و چیدمان حرفه ای داریم تا کمترین میزان خسارت به محموله وارد شود.

 • ارسال تلوزیون 
 • ارسال یخچال 
 • ارسال مبلمان 
 • ارسال سرویس خواب 
 • ارسال لوازم برقی 
 • ارسال تزئینات منزل و . . . . 

آنی بار خدمات ارسال بار به لاهور را به صورت همه روزه انجام می دهد و هرگونه محموله و کالای منزل که از نظر قانونی منعی برای ارسال ندارند را با کمترین هزینه منتقل خواهد نمود.

حمل اثاثیه به لاهور را می توانید از هر نقطه ای از ایران انجام دهید.

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به لاهور
ارسال اثاثیه و لوازم خانه به لاهور

تیم متخصص و حرفه ای آنی بار برای ارسال بار به قطر و ارسال بار به کویت نیز بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد . 

مدارک لازم جهت ارسال اثاث و بار به لاهور

برای انتقال لوازم منزل از ایران به لاهور ، ابتدا باید مراحل اخذ مهاجرت پاکستان بصورت کامل طی شده باشد و شما موفق به دریافت کیملیک کارت خود شده باشید . در صورتی که کیملیک کارت خود را دریافت کرده باشید ، با کپی شناسنامه ، پاسپورت و کیملیک به راحتی امکان انتقال انواع اثاثیه و لوازم شما به پاکستان و لاهور فراهم میشود. 

لازم به ذکر است که هزینه ها گمرکی بر اساس تعرفه های گمرک ایران و پاکستان و بر اساس نوع لوازم خانگی شما مشخص میشود. در برخی موارد ممکن است لوازم منزل در دسته لوازم لوکس قرار گیرند که هزینه گمرکی اندکی افزایش خواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مراحل ارسال بار به لاهور و مدارک مورد نیاز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

موارد ممنوعه در ارسال بار به لاهور

ارسال بار به لاهور دارای شرایط خاصی است و برخی محموله ها بر اساس شرایط و قوانین گمرکی امکان ارسال ندارند . از همین جهت ، اطلاع از موارد ممنوعه در ارسال بار به لاهور بسیار مهم است . 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال می باشند و شما می توانید برای سایر نقاط پاکستان نیز این موارد را ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم منزل به پاکستان ، همه روزه تیم متخصص آنی بار بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد. با ما همراه باشید.

 

بیمه نامه ارسال بار به لاهور

 

آنی بار برای ارسال انواع بار و کالا از تمامی نقاط کشور به لاهور و تمامی نقاط پاکستان ، بیمه نامه باربری بین المللی کامل و حرفه ای را به شما ارائه می نماید.

بیمه نامه آنی بار شامل جبران تمامی خسارات احتمالی وارده به بار در هنگام حمل و نقل زمینی می باشد. آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات باربری به لاهور را تحت پوشش قرار داده است. اگر قصد کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیمه نامه و شرایط حمل و نقل بار بین المللی را دارید ، با آنی بار تماس بگیرید.

 

بیمه نامه شرکت حمل و نقل آنی بار ، در کمترین زمان ممکن بیشترین پوشش را به شما ارائه می نماید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

علاوه بر ارسال بار به لاهور ، ارسال بار به باکو نیز به صورت تخصصی توسط آنی بار انجام خواهد شد. 

مشاوره رایگان ارسال بار به لاهور

 

کارشناسان آنی بار همه روزه آماده ارائه خدمات باربری و ارسال اثاث منزل از تمامی نقاط تهران به لاهور می باشند. کارشناسان حرفه ای و زبده آنی بار با ارائه دقیق ترین خدمات مشاوره ای سعی در جلب رضایت صاحبین گرامی بار جهت بهبود خدمات باربری و همچنین کاهش هزینه های حمل بار می باشند.

 

حمل بار به لاهور  را در کمترین زمان ممکن و با تخصصی ترین خدمات باربری برای لاهور را با آنی بار تجربه کنید.

لاهور یکی از شهرهای جمهوری اسلامی پاکستان و مرکز ایالت پنجاب این کشور است. این شهر پس از کراچی دومین شهر بزرگ پاکستان محسوب می‌شود.

شهر لاهور یکی از بزرگ‌ترین شهرهای پاکستان است و در افکار مردم به عنوان قلب پاکستان مطرح می‌گردد. ریشهٔ تاریخ خلقت در پاکستان به همین شهر بازمی‌گردد و نیز محیطی فرهنگی دارد. کارشناسان ثروت و آموزش و پرورش در میان شهرهای پاکستان بیشتر این شهر را انتخاب می‌نمایند و در این شهر مسکن می‌گزینند؛ چرا که هم برای درآوردن پول محیطی بازرگانی و هم برای آموزش محیطی فرهنگی دارد. شهر لاهور بیشتر اوقات باغ شهر خوانده می‌شود و نیز میراث امپراتوری مغولی هند در این شهر بر جای مانده‌است. این شهر مکانی در نزدیکی رودخانه‌های راوی و وگاه است و به همین دلیل باغات سرسبز و زیبای فراوانی دارد. شهر لاهور به دلیل قرار گرفتن در مرز جمهوری اسلامی پاکستان با هند از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. تعدادی اندکی دانشجوی ایرانی در دانشگاه مهندسی لاهور (دانشگاه UET) و پزشکی پنجاب مشغول به تحصیل می‌باشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع