بنر آنی بار

ارسال بار به لتونی ( ارزانترین قیمت + بیمه کامل )

حمل بار به لتونی از تمام نقاط کشور 

برای ارسال بار به لتونی ، آنی بار همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات با کمترین هزینه به شما عزیزان است. آنی بار انتقال سریع محموله ها با ارزانترین نرخ و هزینه ها را برای ارسال بار به لتونی به صورت زمینی و هوایی و دریایی انجام می دهد.

ارسال بار به لتونی را می توانید تنها با یک تماس تلفنی از کارشناسان و متخصصین ما بخواهید و محموله های خود را منتقل نمایید. 

 • حمل دریایی به لتونی 
 • حمل هوایی به لتونی 
 • حمل زمینی به لتونی

برای ارسال بار به لتونی ، هر روش برای مقاصد خاصی مورد استفاده می گیرد اما مهمترین موضوع در این خدمات ، استفاده از بیمه نامه کامل برای حفاظت از محموله ها می باشد. 

برای ارسال بار با به لتونی از تمام نقاط کشور با شماره 5 رقمی آنی بار در تماس باشید. علاوه بر لتونی ، ارسال بار به اسلوونی نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد . 

بیمه نامه معتبر در باربری به لتونی

بیمه نامه آنی بار برای باربری و ارسال بار به لتونی تنظیم می شود و در اختیار مشتری قرار داده می شود. قرارداد آنی بار با جزییات تمام بین صاحب بار و شرکت باربری تنظیم خواهد شد و مبلغ بیمه نامه در آن درج خواهد شد.

مشتریان می توانند برای ارسال بار به لتونی ، بار خود را معادل ارزش بار بیمه کنند. برای جلوگیری از زیان و خسارت ناشی از حوادث غیر قابل پیش بینی بیمه نامه تنظیم خواهد شد.

آنی بار با در نظر گرفتن تمامی عوامل ، مانع بروز کوچک ترین صدمه به بار می شود . اما به طور قطع حوادثی وجود دارد که هنگام ارسال بار به لتونی همواره سلامت بار را تهدید می کند.

ارسال بار به لتونی با خیالی آسوده با بیمه نامه معتبر توسط آنی بار انجام میشود. 

بیمه نامه باربری بین المللی

برای ارسال بار به اسلوواکی نیز تیم حرفه ای آنی بار در اسرع وقت بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید . 

ارسال انواع بار به لتونی 

مشتریان آنی بار می توانند ارسال انواع بار تجاری و غیر تجاری به لتونی را به ما بسپارند. شرکت حمل تمامی انواع بار را بر عهده گرفته و ارسال بار به لتونی را بصورت آسان و بی دغدغه برای شما فراهم می کنند.

در شرکت کارشناسان ما حمل تمامی بارها را بر عهده خواهند گرفت . حمل و نقل کالاهای لوکس و گران بها در ارسال بار به لتونی را به کادر متخصص و خبره آنی بار بسپارید.

ارسال اثاثیه منزل در بستری امن و روش حمل بدون کوچک ترین صدمه و آسیب به بار

لتونی در شمال با هلند، در شرق با آلمان، در جنوب شرقی با لوکزامبورگ ، در جنوب با فرانسه و از شمال غربی با دریای شمال مجاور است. مرکز لتونی ریگا می باشد که بیشترین جمعیت لتونی در این منطقه می باشد.

ارسال بار به لتونی با بیمه نامه معتبر و قانونی باربری بین المللی آنی بار انجام میشود .

ارسال بار به لتونی و ارسال بار به نروژ نیز در اسرع وقت انجام می شود و با بهترین کیفیت امکان انتقال محموله های شما فراهم خواهد شد . 

استعلام هزینه ارسال کالا به لتونی

برای استعلام نرخ هزینه و تعرفه ارسال بار به لتونی با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان خبره آنی بار با ارسال بار به لتونی با کمترین کرایه و تعرفه توانسته اند،رضایت مشتریان را بدست آورند.

کمترین تعرفه حمل کالا به لتونی با بالاترین کیفیت را از ما بخواهید. برای برآورد هزینه ارسال بار به لتونی می توانید چند روز و یا حتی ماه پیش تر با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

اما هزینه دقیق برای ارسال بار به لتونی قابل محاسبه نیست زیرا نرخ ارز به شدت نوسان پذیر است.

ارسال بار به ایسلند نیز در اسرع وقت و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد . 

حمل بار به لتونی به صورت زمینی

یکی از روش هایی که برای ارسال بار به لتونی مورد استفاده قرار میگیرد ، حمل زمینی محموله ها می باشد . در این روش ، آنی بار با استفاده از تریلی ترانزیت چادری ، محموله های شما را بارگیری و در گمرک لتونی به شما عزیزان تحویل می نماید. 

ارسال بار به لتونی به صورت زمینی ممکن است از نظر هزینه بسیار مقرون به صرفه باشد اما از نظر زمانی حدود 20 الی 30 روز زمان خواهد برد . از همین جهت ، برای محموله هایی که تعجیل در تحویل آنها وجود دارد روش مناسبی نیست. 

برای خدمات ارسال بار به لتونی ، همه روزه آنی بار بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد تا محموله های خود را بارگیری و منتقل کنید . مشاوره تخصصی با کارشناسان ما سبب بهبود خدمات و کاهش هزینه های شما خواهد شد . 

یکی از ویژه ترین خدمات آنی بار ، ارسال بار به هلند است که به صورت همه روزه انجام خواهد شد و انتقال کالاهای شما با بهترین کیفیت انجام میشود . 

ترانزیت کالا به لتونی
ترانزیت کالا به لتونی

ارسال بار و اثاث به لتونی به صورت هوایی 

یکی از بهترین روش ها برای ارسال بار به لتونی ، حمل هوایی محموله ها می باشد. در روش حمل هوایی برای لتونی ، انتقال محموله ها در اسرع وقت و از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی انجام خواهد شد. برای ارسال بار به لتونی به صورت هوایی ، ابتدا میبایست محموله های شما به خوبی و بر اساس استاندارد های شرکت های هواپیمایی بسته بندی شوند. 

ارسال بار به لتونی ممکن است از نظر هزینه نسبت به سایر روش های باربری هزینه بیشتری را تحمیل نماید اما محموله های شما در اسرع وقت و با بالاترین ایمنی منتقل خواهند شد. 

حمل هوایی برای لتونی به صورت همه روزه انجام میشود و شرکت های هواپیمایی معتبر تحت قرارداد با آنی بار محموله های شما را بارگیری و منتقل می نمایند.

ارسال بار هوایی به لتونی
ارسال بار هوایی به لتونی

برای ارسال بار به سوئد نیز می توانید از طریق شماره 57669-021 ثبت سفارش خدمات مورد نیاز خود را انجام انجام دهید . 

ارسال دریایی به لتونی 

یکی از روش های ارسال بار به لتونی حمل دریایی است . در این روش ، محموله ها با استفاده از کشتی های بزرگ باری به لتونی منتقل می شود. در روش حمل دریایی می توانید انواع محموله ها را از نقاط مختلف کشور عزیزمان به لتونی ارسال کنید . در این روش محموله ها داخل کانتینر های 20 فوت یا 40 فوت بارگیری می شوند و سپس به بنادر جنوبی که برنامه بارگیری کشتی دارند ارسال می شوند.

پس از انجام فرایند های گمرکی محموله های شما داخل کشتی ها بارگیری می شوند و سپس به لتونی ارسال می شوند. ارسال دریایی به لتونی یک روش کاملا مقرون به صرفه است که امکان انتقال حجم زیادی از انواع کالا را برای شما فراهم می نماید.

ارسال دریایی به لتونی
ارسال دریایی به لتونی

حمل انواع بار و کالا به لتونی 

یکی از مهمترین ویژگی های شرکت باربری آنی بار امکان ارسال انواع محموله و کالا از ایران به لتونی است . از آنجایی که تیم قدرتمند آنی بار علاوه بر موارد مربوط به حمل کالا از موارد مربوط به گمرکات نیز اطلاع دارد می تواند محموله های مختلف را در اسرع وقت ارسال نماید . برخی از محموله های قابل ارسال به لتونی به صورت زیر می باشند : 

 • ارسال انواع کالاهای تجاری صادراتی 
 • ارسال انواع لوازم و وسایل شخصی 
 • انتقال فرش و زعفران 
 • ارسال دستگاه های صنعتی 

در حمل بار به لتونی انواع مجوز های استاندارد ، صادرات و بازرگانی لازم و ضروری است و برای حمل اثاث منزل به لتونی تنها  داشتن کارت بازرگانی کافی می باشد .

خدمات آنی بار برای ارسال بار به لتونی 

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات ارسال بار به لتونی به صورت صفر تا صد است  . در این خدمات ، آنی بار بدون نیاز به حضور شما ، تمامی مراحل را در اسرع وقت انجام خواهد داد تا محموله های شما به سرعت و با ایمنی بالا به لتونی ارسال شوند.

 1. بسته بندی اصولی و استاندارد بار ها و اثاثیه منزل شما
 2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
 3. انجام کلیه امور گمرکی برای ارسال بار بدون حضور مشتری(در صورت تمایل می توانید به این امور رسیدگی نمایید)
 4. پالت بندی بار های مسافران در صورت نیاز (همچنین استفاده از جعبه های چوبی با کیفیت برای جلوگیری از بارهای و کالاهای شما)
 5.  اخذ بار نامه 
 6. پیگیری بارهای ارسالی شما تا رسیدن سالم به مقصد

ارسال بار به لتونی را به کارشناسان ما بسپارید و در اسرع وقت محموله های خود را منتقل کنید . 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ارسال بار به بلژیک نیز از تخصص های آنی بار است و با بهترین کیفیت و با کمترین قیمت انجام خواهد شد . 

مشاوره تخصصی در ارسال کالا و اقلام به لتونی 

مشاوره دقیق تخصصی در حمل اقلام و کالا به لتونی از مهم ترین وظایف یک شرکت باربری می باشد که این شرکت ها در اختیار مشتریان قرار می دهند

زیرا در صورتی که مشاوره درست به مشتری داده نشود ممکن است هزینه بیشتری برای ارسال بار به لتونی به مشتری تحمیل شود   و یا روش درستی برای ارسال بار به لتونی انتخاب نشود که در این صورت ممکن است به بار صدمه و آسیب وارد شود.

در ارسال بار به لتونی کارشناسان متخصص و خبره استخدام شده اند که در تمامی ساعات آماده ارائه مشاوره دقیق می باشند. تعیین بیمه نامه معتبر که مطابقت و تناسب با ارزش بار داشته باشد بر عهده کارشناسان  ما می باشد.

برای ارتباط با شرکت و دریافت مشاوره رایگان با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید.

شرکت بین المللی آنی بار با انتخاب بهترین روش ارسال بار به لتونی ،حمل انواع بار و اثاث منزل مشتریان را برعهده خواهد گرفت.

حمل بار به لتونی در بالاترین کیفیت و در کمترین زمان

ارسال بار به لیتوانی از دیگر خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی آنی بار می باشد . 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع