ارسال بار به لورکوزن | فریت هوایی لورکوزن

ارسال بار به لورکوزن با کمترین هزینه

شهر لورکوزن یکی از شهر های مهم آلمان است که تعداد ایرانیان ساکن در این شهر بسیار زیاد است. وجود تعداد زیاد هموطنان گرامی در این شهر سبب شده است که نیاز به خدمات باربری بین المللی و انتقال کالا از ایران به لورکوزن و بالعکس نیز افزایش زیادی داشته باشد. 

برای ارسال بار به لورکوزن می توانید از طریق خدمات مجموعه آنی بار بهترین و تخصصی ترین تجربه انتقال کالا را داشته باشید و محموله های خود را منتقل کنید. تیم متخصص مجموعه آنی بار برای ارسال کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی از همه نقاط ایران خدمات باربری بین المللی برای انتقال محموله ها به لورکوزن را در اختیار شما قرار میدهد.

 

ارسال محموله ها به لورکوزن به صورت زمینی و هوایی انجام میشود و انواع حجم و وزن محموله ها قابل ارسال هستند. در زمان انتقال محموله ها از بهترین بیمه نامه استفاده میشود که امنیت محموله های شما را به صورت کامل تامین می نماید.

 

مجموعه آنی بار با سالها تجربه در ارائه خدمات انتقال بار و کالا از ایران به آلمان به صورت همه روزه ( تلفنی و حضوری ) آماده ارائه مشاوره تخصصی به صورت رایگان به شما عزیزان می باشد.

 

مراحل ارسال بار و کالا به لورکوزن چیست ؟

 

برای ارسال بار به لورکوزن مراحل کار به صورت زیر می باشند : 

 

 • تماس با کارشناسان آنی بار و مشاوره تخصصی با ایشان 
 • انتخاب روش مناسب برای انتقال محموله به لورکوزن 
 • انجام بسته بندی تخصصی محموله ها برای ارسال به لورکوزن
 • انتقال محموله ها به گمرک جهت انجام تشریفات گمرکی
 • پلمپ محموله و صدور بارنامه و بیمه نامه برای ارسال به لورکوزن
 • حرکت به سمت لورکوزن

در تمامی این مراحل برای ارسال بار به لورکوزن کارشناسان آنی بار حضور خواهند داشت و از صفر تا صد خدمات به صورت تخصصی توسط ایشان انجام خواهد شد. تمامی فرایند های گمرک توسط کارشناسان مجموعه انجام میشود تا با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت محموله های شما منتقل شوند.

برای مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید.

ارسال بار از ایران به لورکوزن
ارسال بار از ایران به لورکوزن

علاوه بر ارسال بار از ایران به لورکوزن ، ارسال بار به مانهایم و ارسال بار به اوبرهاوزن نیز به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت انجام میشود. 

 

مدارک مورد نیاز برای ترخیص محموله ارسال شده به لورکوزن

برای ترخیص محموله ها در گمرک لورکوزن نیاز به مدارک مشخصی داریم که بر اساس نوع محموله ها ممکن است مدارک بیشتری نیز لازم باشد. برای ترخیص محموله های شخصی و مسافری مدارک زیر مورد نیاز است : 

 • لیست اقلام packing list
 • فاکتور کالا
 • اصل ، کپی یا عکس بارنامه صادر شده
 • کارت شناسایی گیرنده

برای ترخیص محموله های شخصی و مسافری مدارک زیر مورد نیاز است : 

 • Packing list
 • Invoice
 • Import license
 • گواهی مبدا
 • گواهی بهداشت

مشاوران و متخصصین مجموعه آنی بار در خصوص مدارک مورد نیاز تمامی توضیحات را در اختیار شما قرار خواهند داد. در تهیه پکینگ لیست نیز می توانید از تخصص کارشناسان ما بهره مند شوید و با بهترین کیفیت محموله های خود را به لورکوزن در اسرع وقت منتقل کنید.

ارسال محموله ها و کالاهای تجاری و صادراتی به لورکوزن

برای انتقال محموله های صادراتی و تجاری به لورکوزن ابتدا باید از امکان انتقال این محموله های اطمینان حاصل نمود. ارسال برخی از کالاها از طرف گمرک ایران در برخی ایام سال یا به صورت کلی ممنوع می باشد. 

علاوه بر این ، گمرک آلمان ( لورکوزن ) نیز ممکن است ورود برخی از انواع محموله ها به این کشور را ممنوع اعلام کرده باشد که از طرف ایران محدودیت خاصی برای در نظر گرفته نشده است. 

از همین جهت ، در خدمات ارسال بار به لورکوزن قبل ارسال محموله ها بهتر است با کارشناسان ما در مجموعه آنی بار از طریق 57669-021 مشاوره نمایید تا امکان ارسال محموله های خود را بررسی کنید.

ارسال اثاثیه منزل از ایران به لورکوزن 

علاوه بر ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی دیگر از خدمات آنی بار برای ارسال بار به لورکوزن می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در لورکوزن یا سایر شهر های آلمان را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به لورکوزن را در اختیارشان قرار دهد.

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای لورکوزن به روش های مختلفی انجام می شود : 

 • ارسال بار به لورکوزن بصورت هوایی
 • ارسال بار به لورکوزن بصورت زمینی

حمل اثاثیه به صورت زمینی را نیز می توانید به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به لورکوزن در اختیارتان قرار می دهد.

جهت ارسال اثاثیه به لورکوزن ، نیازمند اخذ اقامت کشور آلمان می باشید ، برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

علاوه بر ارسال بار به لورکوزن ، ارسال بار به دوسلدورف از ایران و حمل بار از ایران به برلین نیز به صورت حرفه ای و تخصصی انجام خواهد شد. مشاوره تخصصی از طریق تماس با شماره 57669-021 در اختیار شما قرار میگیرد.

ارسال لوازم و اثاثیه به لورکوزن
ارسال لوازم و اثاثیه به لورکوزن

 

ارسال هوایی بار به لورکوزن 

یکی از روش های ارسال بار به لورکوزن ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به لورکوزن ارسال میشود. 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به لورکوزن است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

ارسال بار به لورکوزن بصورت هوایی ، به 2 روش کارگو و فریت بار انجام میشود.  کارگو به ارسال بار و کالا با هواپیماهای باربری گفته میشود که امکان حمل حجم زیادی از انواع بار را فراهم میکند. اما منظور از فریت بار ، ارسال بار به لورکوزن در حجم کم و بصورت مسافری می باشد .

خدمات ارسال بار به لورکوزن بصورت هوایی کاملا ایمن می باشد ، اما آنی بار برای جلوگیری از خسارات احتمالی ، 500 میلیون بیمه رایگان برای شما در نظر گرفته است.  برای مشاوره تخصصی جهت ارسال بار به لورکوزن با شماره 57669-021 در تماس باشید.

حمل بار هوایی و فریت بار به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی تهران انجام میشود و محموله های شما در فرودگاه لورکوزن تحویل داده خواهند شد. مدت زمان فریت هوایی برای لورکوزن حدود 2-3 روز کاری است. 

 

برای انجام حمل هوایی نیاز به بسته بندی تخصصی محموله وجود دارد که کارشناسان و متخصصین آنی بار برای انجام بسته بندی مناسب که سبب کاهش حجم محموله و هزینه های انتقال آن می شود در کنار شما هستند.

ارسال هوایی به لورکوزن
ارسال هوایی به لورکوزن

ارسال بار بصورت زمینی برای لورکوزن

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به لورکوزن به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود . ارسال بار به لورکوزن به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد .

 • گروپاژ ( خرده بار )
 • حمل دربستی 

در روش اول ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف در شهر لورکوزن ، تخلیه می شود . در بعضی موارد هزینه ارسال بار به لورکوزن بصورت خرده بار کمتر است اما ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بینجامد.

 

در روش دوم ، بار شما به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص از ایران به هامیورگ حرکت می نماید. در  این روش ، همان خودرویی که محموله شما را بارگیری کرده است در گمرک آلمان محموله را تحویل میدهد و شما می توانید برای اطمینان از صحت این موضوع شماره پلاک خودرو را تطبیق دهید. 

 

ارسال بار به لورکوزن با استفاده از هر دو روش باربری در مدت زمان بسیار کوتاه و با هزینه بسیار به صرفه به شما ارائه می شود.

 

برای ارسال زمینی از ایران به لورکوزن حدود 15 روز زمان نیاز داریم و تمامی خدمات حمل زمینی چه داخل خاک ایران و چه خارج از خاک ایران به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه انجام میشود. 

ارسال زمینی از ایران به لورکوزن
ارسال زمینی از ایران به لورکوزن

حمل ترکیبی از ایران به لورکوزن

 

روش حمل ترکیبی یک روش کارآمد و مقرون به صرفه است که امکان انتقال محموله های شخصی و تجاری در حجم زیاد را فراهم می نماید. در روش حمل ترکیبی ، محموله ها به صورت زمینی از نقاط مختلف کشور به بنادر جنوبی منتقل می شوند و پس از انجام فرایند های گمرکی اجازه بارگیری آنها داخل کشتی های بزرگ صادر می شود. 

پس از آن ، کشتی به مقصد آلمان حرکت می نماید و در یکی از بنادر این کشور محموله ها تخلیه میشود . در این مرحله ، محموله به صورت زمینی به لورکوزن منتقل می شود. 

روش حمل دریایی از نظر هزینه مقرون به صرفه است و اما مدت زمان تحویل محموله ها کمی بیش از یک ماه است.

ارسال بار به هانوفر و ارسال بار به فرانکفورت نیز از خدماتی است که تیم متخصص آنی بار با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار میدهد. با شماره 57669-021 در تماس باشید و بهترین خدمات را از ما بخواهید.

 

ارسال انواع بار و کالا به شهر لورکوزن 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به لورکوزن ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به لورکوزن بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به لورکوزن می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات حمل بار به آلمان به شما عزیزان ندارد. 

 • ارسال محموله صادراتی به لورکوزن
 • انتقال آهن آلات به لورکوزن
 • ارسال اثاثیه به لورکوزن
 • حمل لوازم شخصی به لورکوزن
 • ارسال کالاهای تجاری به لورکوزن

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به لورکوزن را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و آلمان ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

برای مشاوره در خصوص ارسال بار به لورکوزن و اطلاع از امکان ارسال محموله خود با شماره 57669-021 در تماس باشید.

ارسال چه کالاهایی به لورکوزن ممنوع است ؟

در خدمات ارسال بار به لورکوزن یا سایر شهر های آلمان ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و آلمان قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به لورکوزن هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

با این وجود ، قبل از ارسال بار به لورکوزن میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به لورکوزن می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای آلمان نیز بار ارسال کنید.

اگر هنگام ارسال بار به لورکوزن ، کالاهای ممنوعه در بارتان مشاهده شود ، جریمه می شوید و حتی ممکن است در مواردی همچون دخانیات پیگرد قانونی نیز انجام شود.

حمل بار به لورکوزن تحت پوشش بیمه کامل 

در خدمات ارسال بار به لورکوزن ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به لورکوزن است.

 

 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به لورکوزن خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به لورکوزن ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد.

 

آنی بار برای ارسال بار به لورکوزن یا سایر شهر های آلمان از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود.

 

آنی بار با بیمه نامه معتبر بیشترین سطح پوشش بیمه را با کمترین هزینه برای حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به لورکوزن در اختیارتان قرار می دهد.

چرا آنی بار را برای ارسال بار به لورکوزن انتخاب کنیم ؟

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به لورکوزن توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم :

 • مجموعه آنی بار بهترین تیم مشاوره و کارشناسی را در اختیار شما قرار می دهد تا کمترین هزینه ارسال بار به لورکوزن و همچنین ایمنی بالا را برای شما فراهم نماید. 
 • مجموعه آنی بار بر اساس میزان بودجه ، زمان و نوع محموله شما یکی از روش های ارسال بار به لورکوزن را به شما پیشنهاد می کند . این موضوع می تواند توسط شما پذیرفته یا رد شود. 
 • آنی بار از 2 نوع بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی استفاده مینماید . بیمه نامه CMR که تا مبلغ 20 هزار دلار میباشد و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود و طی یک قرار داد لازم اجرا تحویل شما می شود .
 • امکان ارسال بار به لورکوزن بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری نیز توسط آنی بار برای شما عزیزان فراهم است . شما می توانیم محموله خود را به بسپارید و طبق قرار داد در هر تاریخی که علاقه مند هستید ارسال شود.

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به لورکوزن را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

هزینه باربری از ایران به لورکوزن 

هزینه ارسال بار به لورکوزن یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی از جمله وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن داشته باشید .

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به لورکوزن استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به لورکوزن بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به لورکوزن دارد.

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به لورکوزن را استعلام بگیرید ، البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به لورکوزن به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به لورکوزن بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

لورکوزن (به آلمانی: Leverkusen) یکی از شهرهای ایالت نوردراین-وستفالن کشور آلمان است. این شهر در ساحل شرقی رود راین، بین دوسلدورف و کلن قرار دارد. لورکوزن در سال ۲۰۰۷ جمعیتی بالغ بر ۱۶۱٫۳۴۵ هزار نفر داشته‌است.

 

تا اواخر قرن ۱۹ میلادی منطقه راین-رور، منطقه‌ای روستایی بود و لورکوزن حاصل رشد اقتصادی راین-رور است. لورکوزن فعلی از منطقه‌های  ویسدورف ، اپلادن ، اشلبوش ، لوتسن‌کیرشن، اشتاین‌بوشل، رایندورف و برگیش-نویکیرشن تشکیل شده‌است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع