ارسال بار به لوکزامبورگ | حمل هوایی لوکزامبورگ

شرایط و نحوه ارسال بار به لوکزامبورگ چگونه است ؟

ارسال بار به لوکزامبورگ در شرکت باربری آنی بار با کمترین و ارزان ترین هزینه انجام میشود. در حمل بار به لوکزامبورگ می توانید محموله های مختلف را با بهترین بیمه نامه و در کمترین زمان ممکن ارسال کنید.

 

برای ارسال بار به لوکزامبورگ روش های حمل زمینی ، حمل هوایی ، حمل دریایی در نظر گرفته شده اند و امکان انتقال محموله های مختلف در تناژ و ابعاد مختلف را فراهم می نمایند. 

 

ارسال بار به لوکزامبورگ از همه نقاط ایران انجام میشود و بدون محدودیت می توانید از طریق آنی بار کالاها و محموله های خود را ارسال کنید اما باید به این موضوع توجه داشته باشید که برخی اقلام جزو محموله های ممنوعه و غیر قابل صادرات هستند که در ادامه این مقاله به بررسی آنها می پردازیم.

 

ارسال بار به لوکزامبورگ
ارسال بار به لوکزامبورگ

ارسال انواع بار و کالا به تمام کشور لوکزامبورگ

 

مهمترین ویژگی آنی بار امکان ارسال انواع بار و کالا به تمام نقاط کشور لوکزامبورگ است. ما به دلیل در اختیار داشتن بهترین و قوی ترین تیم باربری بین المللی در کشور امکان بارگیری و ارسال و ترخیص محموله در گمرک ایران و لوکزامبورگ را در اسرع وقت فراهم می نماییم.

برخی از محموله هایی که توسط آنی بار به لوکزامبورگ ارسال می شوند به صورت زیر هستند : 

 

 • ارسال لوازم و اثاثیه خانه 
 • ارسال قطعات صنعتی
 • حمل محموله های سنگین و بزرگ
 • ارسال کالاهای تجاری و نمونه کالا
 • ارسال مواد غذایی و خوراکی 

 

تیم متخصص آنی بار برای ارسال بار به لوکزامبورگ امکان انتقال انواع محموله و کالا را فراهم نموده است و شما می توانید با مشاوره رایگان با کارشناسان ما بهترین خدمات را تجربه کنید. ارسال بار به کشور های اروپایی با کمترین هزینه باربری توسط مجموعه آنی بار انجام میشود.

علاوه بر ارسال بار به لوکزامبورگ ، همه روزه برای ارسال بار به اتریش و ارسال بار به دانمارک نیز می توانید از خدمات آنی بار بهره مند شوید.

حمل اثاث منزل به لوکزامبورگ

در حمل اثاث منزل به لوکزامبورگ علاوه بر داشتن کارت بازرگانی رعایت دو مورد ضروری می باشد.  ابتدا تهیه invoice و یا همان packing list می باشد و به این صورت می باشد که مشتریان برای ارسال بار به لوکزامبورگ باید لیستی تهیه کرده و تمامی وسایل داخل هر کارتن را در آن ذکر کنند.

این کارتن ها به صورت رندوم در گمرک بازرسی شده و باید مطابقت کامل با لیست وسایل داخل آن داشته باشد در غیر اینصورت با مشکل مواجه خواهید شد.

دیگری دریافت گواهی سم پاشی برای ارسال بار به لوکزامبورگ می باشد. این گواهی زمانی صادر می شود که تمامی بارها و بسته بندی های چوبی سم پاشی شده و پلمپ شود. برای ارسال بار به لوکزامبورگ و عبور از گمرک کشور مقصد رعایت این دو مورد ضروری و الزامی می باشد. بیمه نامه معتبر و معادل با ارزش بارتان با کمترین هزینه در باربری آنی بار صادر خواهد شد.

 

ارسال اثاثیه منزل از روش های مختلف باربری برای آگاهی بیشتر به صفحه نکات مهم اثاث کشی به خارج از کشور مراجعه کنید.

ارسال اثاثیه به لوکزامبورگ
ارسال اثاثیه به لوکزامبورگ

 

ارسال محموله های صادراتی به لوکزامبورگ 

 

یکی از مهمترین خدمات مجموعه آنی بار ، ارسال محموله های صادراتی با کمترین هزینه به نقاط مختلف لوکزامبورگ است . برای ارسال محموله های صادراتی به لوکزامبورگ ابتدا باید از امکان ارسال آن ( از نظر گمرک ایران ) و نهایتا امکان واردات این محصول به لوکزامبورگ را مورد بررسی قرار داد. 

ممکن از در زمان های مختلفی از سال برخی محموله و کالاها دچار شرایط گمرکی شده و واردات یا صادرات آنها از طرف ایران و لوکزامبورگ ممنوع اعلام شود. به عنوان مثال ، صادرات شکر از ایران ممنوع است . واردات لبنیات به لوکزامبورگ ممنوع است و مواردی از این دست. از همین جهت این مورد بسیار مهم است.

 

از همین جهت برای صادرات محموله ها و کالاهای تجاری می توانید از طریق شماره 57669-021 مشاوره با کارشناسان امور بازرگانی و گمرکی آنی بار داشته باشید و با بهترین کیفیت محموله های خود را منتقل نمایید.

 

 

علاوه بر لوکزامبورگ ، ارسال بار به سوئد و ارسال بار به فنلاند نیز از تخصص های مجموعه آنی بار است که به صورت حرفه ای امکان انتقال محموله های مختلف را برای شما فراهم می نماید. 

 

انواع روشهای ارسال بار به لوکزامبورگ

همانطور که گفته شد ، برای ارسال بار به لوکزامبورگ روش های مختلفی وجود دارد که هر یک از این روش ها دارای مزایا و بعضا معایب خاصی نیز هستند. 

در ابتدای مقاله گفته شد که آنی بار برای ارسال بار به لوکزامبورگ به صورت زمینی ، هوایی و دریایی امکان بارگیری و انتقال کالاها را فراهم می نماید که این موضوع سبب شده است بر اساس نوع محموله و شرایط آن امکان انتقال کالاهای شما فراهم باشد. 

از انجایی که هر یک از این روش ها امکان حمل و نقل کالاهای خاصی را فراهم می نمایند در نتیجه تیم آنی بار بدون محدودیت قابلیت انتقال کالاها را به لوکزامبورگ خواهد داشت.

ارسال بار به صورت هوایی 

 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به لوکزامبورگ ، ارسال هوایی بار و کالا ها می باشد. ما در اسرع وقت و به صورت تخصصی امکان انتقال محموله های شما با کمترین هزینه را فراهم می نماییم.

 

در روش حمل هوایی برای لوکزامبورگ ، محموله های شما با استفاده از معتبرترین و حرفه ای ترین شرکت های هواپیمایی منتقل میشود و برای حفاظت از محموله ها از بهترین بیمه نامه استفاده میشود.

 

ارسال بار به لوکزامبورگ به صورت همه روزه و با کمترین قیمت انجام میشود و از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) بارگیری محموله های شما انجام خواهد شد.

 

برای مشاوره تخصصی در خصوص حمل هوایی به لوکزامبورگ با شماره 57669-021 در تماس باشید.

ارسال هوایی به لوکزامبورگ
ارسال هوایی به لوکزامبورگ

موارد ممنوعه حمل هوایی

 

هر کشوری برای واردات کالا محدودیتها و ممنوعیت هایی دارد که باید در هنگام ارسال بار به کشورهای مختلف ، با این موارد آشنا شده و سعی کنید کالاها و محصولاتی که دارای محدودیت و ممنوعیت برای ارسال به کشور مقصد هستند را بشناسید و این کالاها را از لیست بار خود حذف کنید.

 

در ادامه لیستی از کالاهای ممنوعه که بخش زیادی از این کالاها ممنوعیت هایی هستند که اتحادیه اروپا برای تمامی کشور ها وضع کرده است ، آورده شده است :

 

 • اسلحه سرد و گرم
 • نوشیدنی های الکلی (آبجو، شراب، الکل سخت)
 • داروهای دارویی با نسخه
 • مکمل های غذایی (ویتامین ها، اسیدهای آمینه، مواد معدنی، مکمل های گیاهی، کنسانتره ها، متابولیت ها، ترکیبات، عصاره ها یا هر ترکیبی از این موارد)
 • گیاهان و برگ های خشک شده
 • ماهی تن باله قرمز اقیانوس اطلس از بلیز ، پاناما و هندوراس
 • اسباب بازی ها و بازی هایی که حاوی سولفات مس هستند.
 • پاک کن های لاستیکی که شبیه محصولات غذایی هستند.
 • تمام محصولات حاوی دی متیل فومارات (DMF)
 • CFC، HCFC (محصولات حاوی لاستیک فوم، ذرات معلق در هوا (اسپری مو) یا خاموش کننده های آتش با هالون
 • غیره 

اگر می خواهید مطمئن شوید که بار و کالای شما جزو کالاهای ممنوع نباشد ، می توانید از طریق شماره 57669-021 با کارشناسان ما تماس برقرار کنید تا آن ها بارتان را چک کرده و اطلاعات لازم را به شما انتقال دهند.

 

علاوه بر ارسال بار به لوکزامبورگ ، ارسال بار به انگلیس و ارسال بار به آلمان نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود . 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

مدارک مورد نیاز برای تشریفات گمرکی حمل هوایی

 

همانطور که گفته شد ، برای ارسال هوایی به لوکزامبورگ باید محموله ها در گمرک امام خمینی تهران تشریفات گمرکی را طی نمایند. برای انجام تشریفات گمرکی و صدور مجوز های ارسال محموله باید مدارک زیر را تهیه نمود.

 

 • لیست بسته‌بندی بار Packing List
 • اصل پاسپورت فرستنده 
 • اصل کارت ملی فرستنده 
 • کپی بلیت
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده 
 • پستی گیرنده 
 •  شماره تلفن گیرنده

اگر باری که به لوکزامبورگ ارسال می کنید محموله تجاری باشد علاوه بر اسناد بالا باید مدارک زیر را نیز ارائه دهید :

 

 • کارت بازرگانی 
 • مجوزهای لازم(در صورت لزوم)
 • لیست بسته بندی
 • فاکتور فروش

 

برای انجام فرایند های گمرکی و ترخیص کالا مدارک بالا لازم است اما در برخی موارد برای محموله های خاص یا برخی از انواع کالا ها نیاز به دریافت مجوز های خاصی نیز وجود دارد که با هماهنگی کارشناسان ما این مدارک برای شما دریافت خواهد شد.

 

 

ارسال بار به صورت زمینی و ترانزیت 

 

ترانزیت کالا به لوکزامبورگ یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین روش ها برای انتقال کالاهای مختلف به این کشور است . در این روش محموله های شما در هر نقطه ای از ایران داخل تریلی های ترانزیت بارگیری خواهند شد و از طریق جاده های مختلف به مرز ایران و ترکیه و سپس از طریق ترکیه وارد خاک اروپا میشود و به سمت مقصد مورد نظر در لوکزامبورگ حرکت خواهد کرد.

در روش زمینی هزینه های حمل و نقل نسبت به زمان و وزن و حجم کالای قابل حمل کاملا مقرون به صرفه است . از همین جهت بسیاری از افراد برای انتقال کالاهای خود به لوکزامبورگ این روش را مد نظر قرار میدهند.

 

ارسال زمینی به لوکزامبورگ به 2 صورت انجام میشود که عبارتند از : حمل مستقیم (دربستی ) و حمل گروپاژ یا اشتراکی 

 

ارسال زمینی به لوکزامبورگ
ارسال زمینی به لوکزامبورگ

حمل مستقیم ( دربستی )

در روش حمل مستقیم ، محموله های شما در محل مورد نظر شما داخل یک تریلی بارگیری می شود و محموله مستقیما بدون توقف ، تخلیه و بارگیری یا اضافه کردن محموله دیگری به آن  به سمت لوکزامبورگ حرکت میکند.

در حمل مستقیم محموله ها سرعت انتقال معمولا مناسب است و محموله ها در مدت 15-20 روز در لوکزامبورگ تحویل خواهند شد.

حمل گروپاژ ( اشتراکی )

همانطور که از نام این روش مشخص است ، در این روش محموله ها به صورت اشتراکی حمل می شوند. به عنوان مثال در یک تریلی ممکن است محموله های 2-3 یا 4 نفر به صورت اشتراکی حمل شوند.

 

هر قسمت از تریلی برای یک محموله در نظر گرفته میشود و با جداکننده های مخصوص بین محموله ها فاصله ایجاد میشود. حمل گروپاژ ممکن از زمان بیشتری برای انتقال محموله ها نیاز داشته باشد اما از نظر هزینه ها کاملا مقرون به صرفه است.

 

 

اهمیت بسته بندی محموله قبل از ارسال بار به لوکزامبورگ 

 

اگر قصد دارید محموله یا کالایی را به لوکزامبورگ ارسال کنید ، قبل از اقدام به انتقال آن باید بسته بندی مناسبی برای آن در نظر گرفت تا در هنگام جابجایی متحمل خسارت نشود . روش های مختلف حمل و نقل کالا دارای شرایط متفاوتی برای بسته بندی محموله ها می باشند که این موضوع در هزینه های بسته بندی نیز موثر است . به عنوان مثال ، برای ارسال مبلمان به لوکزامبورگ به صورت هوایی در برخی موارد باید از بسته بندی جعبه ای چوبی استفاده نماییم که هزینه های طراحی بسته بندی را نیز افزایش می دهد.

 

اما در حمل زمینی نیاز به بسته بندی چوبی وجود ندارد . به هر صورت ، برای ارسال بار به لوکزامبورگ می توانید بر اساس نوع و روش انتقال و شرایط آن از بسته بندی مناسب توسط تیم آنی بار بهره مند شوید. 

 

حمل و نقل آنی بار انتقال محموله ها را با بهترین کیفیت و تحت پوشش بهترین بیمه و بسته بندی به لوکزامبورگ ارسال خواهد کرد.

ارسال به لوکزامبورگ با بیمه نامه معتبر و حرفه ای

 

تنظیم بیمه یکی از مهم ترین موارد هنگام ارسال بار به لوکزامبورگ می باشد که برای جبران خسارت و زیان احتمالی به بار می باشد.

هزینه بیمه رابطه مستقیم با وزن و حجم بار دارد و بر طبق آن تنظیم می شود  و کارشناسان این بیمه نامه را به اندازه ارزش بار تنظیم خواهند کرد.

بیمه نامه در ارسال بار به لوکزامبورگ بسیار ضروری می باشد  زیرا مشتری بار خود را به یک کشور دیگر ارسال می کند و هر کشور قوانین گمرک و مرز خاص خود را دارد.

 

برای ارسال بار و کالا از ایران به لوکزامبورگ مجموعه آنی بار برای هر 2 روش زمینی و هوایی بیمه نامه معتبر و تخصصی صادر می نماید که امنیت محموله های شما را تامین خواهد نمود. تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان به محموله ها اختصاص خواهد یافت و برای محموله های با ارزش بالاتر بیمه نامه با پوشش بالاتری ارائه خواهد شد. 

 

علاوه بر لوکزامبورگ ، ارسال بار به فرانسه و ارسال بار به سوئیس نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود.

 

ثبت سفارش برای ارسال به لوکزامبورگ

 

برای ثبت سفارش در ارسال بار به لوکزامبورگ می توانید با شماره تلفن های پنج رقمی شرکت تماس بگیرید. برای آن دسته از مشتریانی که ارتباط با تلفن امکان پذیر نمی باشد ؛ می توانند از طریق واتساپ با واحد پشتیبانی در ارتباط باشند و خدمات ارسال بار به لوکزامبورگ را از سراسر ایران دریافت کنند.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

آنی بار ارائه دهنده انواع خدمات باربری و ارسال بار به لوکزامبورگ و سایر کشور های اروپایی با انواع روش های زمینی و غیره می باشد .

حمل انواع بار به لوکزامبورگ در کمترین زمان ممکن به صورت همه روزه ؛ ارسال بارهای سبک و سنگین ، ترانزیت به لوکزامبورگ همگی از جمله خدمات آنی بار می باشند.

لوکزامبورگ یا لوکسِمبورگ کشور کوچکی در غرب اروپا است.پایتخت آن شهر لوکزامبورگ است. لوکزامبورگ با آلمان ، فرانسه و بلژیک مرز مشترک دارد . این کشور با توجه به جمعیت ششصد هزار نفری‌اش از کشورهای ثروتمند اروپایی به حساب می‌آید. لوکزامبورگ همواره شرایط سیاسی و اقتصادی باثباتی داشته‌است.

به‌خاطر موقعیت لوکزامبورگ، این کشور باستانی قرن‌ها را در جنگ گذرانده‌است. خاندان سلطنتی لوکزامبورگ که در سال ۹۶۳ به‌وسیله زیگفری تأسیس شد، چهار امپراتور امپراتوری مقدس روم را شامل می‌شد. یکی از آنها، کارل چهارم بود که در ۱۳۵۴، لوکزامبورگ را به سطح دوک‌نشین ارتقا داد. این دوک‌نشین در نهایت در ۱۴۴۳ بخشی از ایالت بورگوندی و سپس یکی از هفده استان هلند هابسبورگ شد.

در طول قرن‌ها، شهر و قلعه لوکزامبورگ – که به دلیل موقعیت آن بین پادشاهی فرانسه و قلمرو هابسبورگ از اهمیت استراتژیک زیادی برخوردار بود و در رقابت فرانسه و هابسبورگ نقش به سزایی داشت- به تدریج ساخته شد تا یکی از مشهورترین استحکامات در اروپا باشد. بعد از ۳۰۰ سال نبردهای خونین، بعد از تصرف توسط لوئی چهاردهم، دژ لوکزامبورگ بر اساس معاهده اوترخت در سال ۱۷۱۳ به امپراتوری مقدس روم بازگردانده و پس از آن بر اساس پیمان کامپو فورمیو (۱۷۹۷) بخشی از اولین جمهوری فرانسه و امپراتوری تحت رهبری ناپلئون شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع