ارسال بار به لیبی | فریت هوایی لیبی

حمل بار به لیبی با کمترین هزینه

 

ارسال بار به لیبی با کادر باربری بین المللی آنی بار بصورت هوایی و دریایی به صورت همه روزه انجام میشود. آنی بار برای ارسال بار به لیبی ارزانترین نرخ کرایه را بر اساس روش انتقال شما ارائه خواهد نمود.

 

ارسال بار و کالای تجاری و شخصی و صادراتی با کمترین نرخ کرایه با انواع روش های ارسال بار به لیبی به همراه بهترین و حرفه ای ترین بیمه نامه برای جلوگیری از بروز خسارات به تمام شهر های کشور لیبی انجام می شود. 

 

ارسال بار به لیبی با روش های مختلفی انجام میشود که هر یک از روش ها برای شرایط و محموله های خاصی مورد استفاده قرار میگیرند. بهترین مشاوره رایگان برای ارسال بار به لیبی یا سایر کشور های آفریقایی بصورت حضوری و تلفنی از طریق واحد بین الملل آنی بار در اختیار شما قرار میگیرد.

 

علاوه بر لیبی ، ارسال بار به آفریقای جنوبی نیز توسط مجموعه آنی بار با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود. 

 

 

روش های ارسال به لیبی از ایران

 

برای ارسال بار به لیبی ، ما تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار می دهیم و با انواع روش های باربری برای ارسال بار و کالای شما به این کشور آماده خدمات رسانی به شما هستیم.

 

 هریک از روش های ارسال بار به لیبی دارای مزایا و معایب خاص خود هستند که در ادامه به آن می پردازیم. 

 • حمل و نقل بار هوایی برای اروپا
 • حمل و نقل دریایی برای اروپا 

هر یک از روش هایی که برای ارسال بار به لیبی مورد استفاده قرار میگیرند دارای مزایا و معایب مشخصی هستند. بر اساس نوع محموله و شرایط آن باید بهترین روشی که امکان انتقال کالا و محموله را برای شما فراهم می نماید استفاده کرد.

 

آنی بار برای ارسال بار به لیبی به صورت هوایی و دریایی از بهترین و کامل ترین بیمه نامه استفاده می نماید. بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به مصر را نیز می توانید از آنی بار بخواهید. 

 

ارسال هوایی به لیبی

 

ارسال بار به لیبی بصورت هوایی نیز از خدمات تخصصی و همه روزه آنی بار است و از همه نقاط ایران انجام میشود. ما به عنوان یکی از برترین ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل و ارسال بار به لیبی بصورت هوایی ، کارگو و فریت مسافری لیبی را در اسرع وقت به شما عزیزان ارائه می نماییم. 

خدمات باربری آنی بار برای حمل و نقل حجم کم و حجم زیاد بار انجام میشود و شما می توانید با کمترین هزینه بهترین خدمات را در زمینه ارسال بار به لیبی در اختیار داشته باشید.

وقتی که برای ارسال بار به لیبی عجله دارید بهترین روش باربری هوایی می باشد.

 

حمل بار به لیبی به صورت هوایی از نظر زمان بندی تحویل بار سریعترین روش باربری است ، اما ارسال بار به لیبی با این روش حمل علاوه بر سرعت بالا ، هزینه مناسبی نیز خواهد داشت.

 

برای ارسال هوایی از ایران به لیبی ، محموله های شما پس از انجام فرایند های بسته بندی و تشریفات گمرکی از طریق فرودگاه امام خمینی به فرودگاه بین‌المللی محمد بوضیاف منتقل خواهند شد.

 

فرایند های گمرکی در فرودگاه بین المللی امام خمینی به صورت کامل توسط کارشناسان و متخصصین آنی بار انجام خواهد شد.

ارسال هوایی به لیبی از ایران
ارسال هوایی به لیبی از ایران

 

علاوه بر لیبی ، ارسال هوایی به الجزایر نیز توسط آنی بار با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود.

ارسال بار بصورت ترکیبی ( دریایی ) به لیبی  

 

یکی از روش های مرسوم برای ارسال بار به لیبی ، حمل ترکیبی محموله ها میباشد . حمل ترکیبی به معنی حمل زمینی – دریایی میباشد. 

در این روش ، محموله شما بصورت زمینی و با استفاده از کانتینر های 40 فوت و 20 فوت به بنادر منتقل و بارگیری می شوند و از طریق بنادر  ( عموما بندرعباس ) برای لیبی که خود کشوری دریایی و بندری است ارسال می شوند. 

 

ارسال بار به لیبی با این روش هزینه ای مقرون به صرفه دارد اما مدت زمان تحویل بار زیاد است که صد البته ایمنی بسیار بالایی دارد. 

ارسال دریایی از ایران به لیبی
ارسال دریایی از ایران به لیبی

 

مجموعه آنی بار برای ارسال بار به مراکش نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را به صورت همه روزه ارائه می نماید.

ارسال بار به لیبی چقدر به طول می انجامد ؟

با توجه به روشی که برای ارسال بار به لیبی انتخاب می کنید مدت زمان باربری متفاوت می باشد ، پس در ابتدا باید مشخص شود که می خواهید از کدام روش برای ارسال بار به لیبی استفاده کنید.

عددهای زیر را به طور حدودی برای مدت زمان ارسال بار به لیبی در زوش های مختلف مد نظر داشته باشید :

 • بارهای هوایی در فاصله 5الی 7 روز به لیبی میرسد.
 • بارهای کانتینری با کشتی و به صورت دریایی بین 30 تا 35روز طول می کشد تا به مقصد کشور لیبی برسد.

برای ارسال بار به لیبی ، بهتر است ابتدا بصورت تلفنی یا بصورت حضوری با کارشناسان ما مشاوره نمایید تا بهترین خدمات را با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت تجربه کنید.

 

عوامل موثر در هزینه ارسال بار به لیبی چیست ؟ 

 

در ارسال بار به لیبی موارد زیادی در هزینه های حمل و نقل و انتقال کالاها موثر هستند . یکی از مهمترین این ها ، روش ارسال بار است که تاثیر مستقیم در هزینه ها دارد. 

به عنوان مثال ، برای ارسال محموله ها به روش دریایی هزینه های کمتری باید پرداخت تا ارسال به صورت هوایی.

علاوه بر این ، نوع محموله و در میزان هزینه های گمرکی نیز بسیار مهم است. هزینه گمرک یک بار در زمان خروج از ایران و یک بار در زمان ورود به لیبی دریافت میشود. 

علاوه بر این ، هزینه های بابت بسته بندی ، نقل انتقال فرودگاهی یا درون بنادر نیز ممکن است وجود داشته باشد که در هزینه های نهایی موثر است.

 

 

خدمات آنی بار در باربری ایران به لیبی

شرکت آنی بار برای ارسال بار به لیبی خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهد که شامل :

 

 • بسته بندی لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و…) در محل به صورت استاندارد می باشد .
 • بارگیری جهت حمل بار هوایی
 • انجام تشریفات گمرکی ارسال بار به لیبی با و بدون حضور مسافر 

در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی ارسال بار به لیبی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت آنی بار قرار می دهند . شرکت آنی بار با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .

 • پالت بندی محموله در صورت نیاز 

بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله هنگام ارسال بار به لیبی آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی آنی بار این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .

 • در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به لیبی

شرکت آنی بار در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بارنامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، … را برای فریت بار به لیبی را بر عهده دارد .

 

برای ارسال بار به لیبی ، محموله های شما به بهترین و ایمن ترین روش توسط کارشناسان ما منتقل خواهند شد. از طریق شماره 5 رقمی زیر با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

ارسال بار به نیجریه نیز توسط  آنی بار به صورت هوایی و دریایی در اسرع وقت انجام میشود و محموله های مختلف با بهترین کیفیت منتقل می شوند.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ارسال حیوانات خانگی به لیبی چگونه است ؟

یکی از مهمترین ویژگی های خدمات ارسال بار به لیبی ، امکان ارسال حیوانات خانگی می باشد. اگر قصد سفر به لیبی را دارید و یا برای مهاجرت به این کشور مسافرت می نمایید ، می توانید از طریق خدمات آنی بار انواع حیوانات خانگی خود را از طریق آنی بار ارسال نمایید. 

 • سگ 
 • گربه
 • پرندگان
 • همستر 
 • و . . . . 

برای ارسال حیوانات خانگی به لیبی نیاز به انجام برخی مراحل وجود دارد که به صورت زیر هستند : 

 • واکسیناسیون و آزمایش تیتر هاری 
 • دریافت شناسنامه
 • تزریق چیپ اطلاعات

مجموعه آنی بار برای ارسال حیوانات شما به لیبی بهترین و کاملترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد. فقط کافیست با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید و اطلاعات و راهنمایی های لازم برای شروع مراحل را از کارشناسان ما بخواهید.

ارسال حیوانات خانگی به لیبی
ارسال حیوانات خانگی به لیبی

علاوه بر لیبی ، ارسال بار به عربستان و ارسال بار هوایی به کویت نیز به صورت تخصصی انجام میشود.

ارسال فرش و تابلو به لیبی

 

یکی از امکانات و خدمات آنی بار ، ارسال فرش و تابلو فرش به لیبی است. در این خدمات ، اگر فرش شما جزو کالاهای قدیمی و عتیقه نباشد امکان ارسال آنها با پرداخت هزینه گمرکی فراهم خواهد بود.

 

در اولین مرحله ، محموله های شما توسط ارزیاب گمرک فرودگاه امام خمینی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. پس از بررسی محموله به صورت کامل ، در صورتی که امکان ارسال آن وجود داشته باشد ، تیم متخصص آنی بار با کمترین هزینه محموله شما را بارگیری و ارسال می نماید. 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به لیبی

برای ارسال بار به لیبی ، مدارکی جهت فرایند گمرکی مورد نیاز است که با در اختیار داشتن آنها امکان ثبت سفارش شما فراهم می باشد. 

 • اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
 • اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
 • کپی بلیط
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
 • لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

برای ارسال بار به لیبی ، همه روزه و حرفه ای می توانید از خدمات آنی بار بهره مند شوید . ما در اسرع وقت آماده ارائه مشاوره تخصصی هستیم.

 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

علاوه بر لیبی ، حمل بار از ایران به قطر نیز به صورت تخصصی و با بهترین کیفتیت توسط آنی بار انجام میشود.

 

بسته بندی تخصصی و مناسب برای ارسال بار به لیبی 

 

یکی از مهمترین مواردی که برای ارسال بار به لیبی باید به آن توجه کرد ، بسته بندی لوازم و محموله میباشد . با استفاده از بسته بندی مناسب ، از بروز خسارات به محموله جلوگیری خواهد شد. از طرفی برای ارسال بار به لیبی یا برخی کشور های اتحادیه اروپا ، قوانین سخت گیرانه ای برای بسته بندی وجود دارد.

 

آنی بار با در اختیار داشتن بهترین و تخصصی ترین تیم باربری ، بسته بندی جعبه چوبی و کارتن ، نایلون حبابدار و . . . را برای محموله های شما در نظر گرفته است.

 

برای ارسال بار به لیبی به صورت صفر تا صد ، با شماره های ما در تماس باشید. 

مشاوره تخصصی در ارسال بار به لیبی

 

کارشناسان با دریافت مشخصات بار بهترین روش ارسال بار به لیبی را به مشتریان ارائه می نمایند. تمامی کارشناسان بخش بین الملل آنی بار با بیش از سی سال تجربه آماده ارائه خدمات ارسال بار به لیبی هستند.

 

کارشناسان ما همه روزه و در تمام ساعات آماده پاسخگویی و ارائه خدمات ارسال بار به لیبی می باشند. تمامی فرآیند ارسال بار به لیبی طبق ضوابط کشور مقصد و گمرک انجام می شود.

 

واحد پشتیبانی با در نظر گرفتن عوامل تاثیر گذار بر هزینه باربری تمامی تلاش خود را کرده اند تا فرآیند ارسال بار به لیبی با کمترین کرایه انجام شود.

لیبی (به عربی: ليبيا) با نام رسمی دولت لیبی، کشوری در آفریقای شمالی واقع در جنوب دریای مدیترانه است. لیبی از شرق با مصر، از جنوب شرقی با سودان، از جنوب با کشورهای چاد و نیجر، از غرب با الجزایر و از شمال غربی با تونس مرز مشترک دارد و از سوی شمال به دریای مدیترانه پیوند می‌خورد، که خط ساحلی به طول ۱٬۷۷۰ کیلومتر دارد. پایتخت و بزرگ‌ترین شهر لیبی، شهر طِرابلُس است که ۱٫۷ میلیون نفر از جمعیت کشور لیبی در آن‌جا زندگی می‌کنند. زبان رسمی لیبی، عربی و واحد پول آن، دینار لیبی است. کشور لیبی با مساحت ۱٬۷۵۹٬۵۴۱ کیلومتر مربع، هفدهمین کشور پهناور جهان و چهارمین کشور پهناور آفریقا و با جمعیت ۶٫۹۱۲٫۷۰۱ نفر ۱۰۴امین کشور پرجمعیت در جهان است. پیرامون ۹۰ درصد از سرزمین لیبی را بیابان و صحراهای بی آب و علف پوشانده‌است. مناطق نسبتاً سرسبز لیبی در کناره‌های دریای مدیترانه قرار دارد. هیچ رودخانه دائمی در خاک لیبی وجود ندارد و تنها ۲ درصد خاک آن کاربرد کشاورزی دارد. بخش عمدهٔ مواد غذایی مورد نیاز مردم لیبی از خارج وارد می‌شود. لیبی از دید تراکم جمعیت یکی از کم‌تراکم‌ترین کشورهای دنیاست. مساحت لیبی اندکی بزرگ‌تر از ایران است، ولی جمعیت آن کمتر از یک دهم ایران است. ۹۰ درصد از جمعیت ۶٫۹ میلیون نفری این کشور در باریکه‌ای از کناره‌های مدیترانه‌ای این کشور زندگی می‌کنند و در مناطق دیگر تنها قبیله‌های بیابانگرد (بدوی) روزگار می‌گذرانند.

لیبی به‌طور سنّتی به سه منطقه و بخش اصلی به نام‌های «اقلیم طرابلس»، «فزّان» و «بَرقه» تقسیم می‌شود که این سه منطقه در زبان‌های غربی به ترتیب Tripolitania و Fezzan و Cyrenaica نامیده می‌شوند. کشور لیبی یکی از ۱۰ کشور اصلی صادرکننده نفت در جهان است و تولید ناخالص ملی سرانه آن جزو بالاترین‌ها در آفریقا است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع