ارسال بار به لیدز | فریت هوایی به لیدز

باربری بین المللی از ایران به لیدز

 

یکی از خدماتی که مجموعه آنی بار برای ارسال بار به انگلیس ارائه می نماید ، ارسال بار به لیدز است که یکی از شهر های زیبا و مهاجرپذیر انگلستان است. مهاجران ایرانی زیادی نیز در این شهر زندگی می کنند و به همین دلیل حجم زیادی از انواع کالا به صورت روزانه از ایران به لیدز ارسال می شود.

برای ارسال بار به لیدز از روش حمل هوایی و زمینی استفاده است می شود که امکان انتقال حجم زیادی از انواع کالا را فراهم می نماید. اگر قصد دارید کالا و محموله های تجاری و صنعتی را از ایران به لیدز ارسال کنید فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید. 

خدمات آنی بار به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه می باشد و انتقال محموله های شما در امنیت کامل انجام خواهد شد.

 

ارسال بار به لیدز
ارسال بار به لیدز

انواع روش های ارسال بار و کالا به لیدز 

 

لیدز، یک شهر تاریخی اما آینده نگر، پر جنب و جوش و در عین حال آرامش بخش است. مغازه های غیر معمول، رستوران های زیبا، شب های شاداب و تنوع فرهنگی قوی، همه به سبک متفاوت و جذاب لیدز کمک کرده اند.شهر لیدز انگلستان محل استقرار نهایی ریچارد سوم بوده است، شما حتی در اینجا می توانید اخرین رد پای او را نیز ببینید.

شما می توانید در مرکز ملی فضا (National Space Centre) در شهر لیدز به کاوش بینهایت و فراتر از آن بپردازید.اگر حرکت کردن را دوست دارید، سفر دریایی با یک قایق از کانال گرند یونین (Grand Union Canal) را پیشنهاد می کنیم، یا سفر به گذشته را با یک قطار بخار در ایستگاه راه آهن مرکزی (Great Central Railway) تجربه کنید.شما می توانید در مدت یک ساعت و ۱۵ دقیقه از لندن به لیدز بروید.

بسیاری از هموطنان به دلیل این ویژگی ها ، لیدز را به عنوان مقصد و هدف خود برای تحصیل ، مهاجرت ، مسافرت و . . . انتخاب می کنند .

ارسال بار به لیدز با انواع روش های باربری انجام می شود ؛

 • ارسال بار به لیدز بصورت هوایی
 • ارسال بار به لیدز بصورت دریایی
 • ارسال بار به لیدز بصورت زمینی یا ترکیبی

 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ارسال هوایی بار به لیدز 

یکی از روش های ارسال بار به لیدز ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به لیدز ارسال میشود. 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به لیدز است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

ارسال بار به لیدز بصورت هوایی ، به 2 روش کارگو و فریت بار انجام میشود.  کارگو به ارسال بار و کالا با هواپیماهای باربری گفته میشود که امکان حمل حجم زیادی از انواع بار را فراهم میکند. اما منظور از فریت بار ، ارسال بار به لیدز در حجم کم و بصورت مسافری می باشد .

ارسال بار به لیدز بصورت هوایی در کوتاه ترین زمان و با امنیت کامل انجام می شود و آنی بار با ارائه بیمه نامه کامل جای هیچ گونه نگرانی برای شما باقی نمی گذارد.

ارسال هوایی به لیدز
ارسال هوایی به لیدز

ارسال بار بصورت زمینی برای لیدز

 

ارسال زمینی به لیدز یکی از مقرون به صرفه ترین روش ها برای انتقال محموله های مختلف است . در این روش محموله ها داخل تریلی ترانزیت بارگیری و از طریق ترکیه وارد خاک اروپا می شوند. پس از عبور از چند کشور نهایتا به مرز دریایی اروپا می رسند. سپس از طریق لندینگ کرافت که خودروهای مختلف را بارگیری می کند به خاک انگلیس منتقل می شوند.

روش حمل زمینی کاملا روشی مقرون به صرفه است که امکان انتقال 23-24 تن محموله و کالا را فراهم می نماید. 

 

در روش حمل زمینی به دلیل عبور از کل قاره اروپا مدت زمان تحویل محموله ها حدود 20-25 روز خواهد بود.  

ارسال زمینی به لیدز
ارسال زمینی به لیدز

علاوه بر ارسال بار به لیدز ، همه روزه برای ارسال بار به منچستر و ارسال بار به لستر نیز به صورت تخصصی انجام خواهد شد.

 

ارسال بار بصورت دریایی به لیدز انگلستان

 

یکی از روش های ارسال بار به لیدز انگلستان ، باربری دریایی می باشد ، این روش برای ارسال بار به شهرهایی استفاده می شود که دارای بنادر دریایی می باشد.

برای ارسال بار به لیدز بصورت دریایی ، ابتدا بارتان به یکی از بنادر کشور ارسال می شود و سپس از آنجا توسط کانتینر مناسب در کشتی های باربری ، بارگیری و به لیدز ارسال می شود.

هزینه ارسال بار به لیدز با این روش کمتر از روش های دیگر است اما این روش زمان زیادی طول می کشید و برای برخی بارها مناسب نیست. 

کارشناسان ما با توجه به نوع بارتان مناسب ترین روش ارسال بار به لیدز را به شما پیشنهاد می دهند.

ارسال دریایی به لیدز
ارسال دریایی به لیدز

ارسال انواع بار و کالا به شهر لیدز

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به لیدز ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید. ما برای ارسال بار به لیدز بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود.

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به لیدز می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات ارسال بار به انگلیس به شما عزیزان ندارد.

 • ارسال محموله صادراتی به لیدز
 • انتقال آهن آلات به لیدز
 • ارسال اثاثیه به لیدز
 • حمل لوازم شخصی به لیدز
 • ارسال کالاهای تجاری به لیدز

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به لیدز را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و انگلستان ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

انجام تمام مراحل ارسال بار به لیدز توسط کارشناسان و پرسنل آنی بار انجام می شود، از امور گمرکی گرفته تا بسته بندی و بارچینی.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ارسال اثاثیه منزل از ایران

علاوه بر ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی دیگر از خدمات آنی بار برای ارسال بار به لیدز می باشد. بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در لیدز یا سایر شهر های انگلستان را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به لیدز را در اختیارشان قرار دهد.

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای لیدز به روش های مختلفی انجام می شود : 

 • ارسال بار به لیدز بصورت هوایی
 • ارسال بار به لیدز بصورت زمینی

حمل اثاثیه به صورت زمینی را نیز می توانید به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به لیدز در اختیارتان قرار می دهد.

برای ارسال اثاث به لیدز نیاز به دریافت اخذ اقامت دائم یا موقت کشور انگلستان دارید ، برای این امر نیز می توانید از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید.

ارسال لوازم خانه به لیدز
ارسال لوازم خانه به لیدز

تیم متخصص آنی بار برای ارسال بار به لیورپول نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید. 

ارسال حیوانات خانگی 

 

برای ارسال حیوانات خانگی به لیدز نیز می توانید از خدمات مجموعه آنی بار بهره مند شوید. ما در اسرع وقت امکان انتقال حیواناتی مثل سگ ، گربه ، پرنده و . . . را فراهم می نماییم.

 

برخی ایرلاین ها برای انتقال حیوانات امکان ورود حیوان به داخل هواپیما را فراهم نموده اند اما برخی از ایرلاین ها اجازه ورود حیوانات خانگی به داخل هواپیما را نمی دهند و از همین جهت باید حیوانات داخل باکس مخصوص و در محوطه بار هواپیما قرار گیرند.

حیواناتی مانند سگ ، گربه ، پرندگان و . . . امکان ارسال به لیدز را دارند اما قبل از ارسال حیوانات باید واکسیناسیون به صورت کامل ، دریافت شناسنامه ، تزریق چیپ اطلاعات و غیره انجام شود.

ارسال حیوانات خانگی به لیدز
ارسال حیوانات خانگی به لیدز

ارسال فرش و تابلو فرش 

 

ارسال فرش و تابلو فرش برای مقاصد تجاری و غیر تجای توسط مجموعه آنی بار به صورت همه روزه انجام میشود. ما در مجموعه آنی بار برای انتقال فرش و تابلو فرش در تعداد مختلف بهترین خدمات را ارائه می نماییم.

برای انتقال محموله هایی نظیر فرش و تابلو فرش به صورت هوایی و زمینی و دریایی می توانید بهترین خدمات را از تیم متخصص آنی بار بخواهید. 

برای ارسال تعداد کم فرش یا تابلو فرش بهترین روش حمل هوایی است که در اسرع وقت امکان انتقال را فراهم می نماید. برای مقاصد تجاری و صادراتی که حجم محموله زیاد است از روش دریایی و زمینی استفاده می شود و کاملا مقرون به صرفه خواهد بود.

 

بسته بندی قبل از حمل و نقل بار به لیدز

در زمانی که قصد ارسال اثاثیه و لوازم منزل و یا کالاهای تجاری و شخصی به لیدز را داریم ، میبایست آنها را بصورت کامل بسته بندی کنیم تا در زمان حمل بار ، آسیبی به آن وارد نشود. علاوه بر لوازم منزل ، در خدمات ارسال بار به لیدز در برخی موارد محموله های تجاری نیز باید بسته بندی شوند. 

بسته بندی اثاثیه یک فرایند تخصصی و حرفه ای است که کارشناسان آنی بار با بررسی کامل محموله ، بهترین و تخصصی ترین خدمات برای بسته بندی محموله شما انجام میگیرد.

بسته بندی با محافظ ضربه گیر ، جعبه های چوبی و همچنین جعبه های مقوایی انجام میگیرد تا حمل و نقل ایمن انجام شود و با کمترین احتمال بروز خسارت انجام شود.

برای ارسال بار به لیدز ، بسته بندی تخصصی آنی بار محافظت کاملی را برای محموله های شما بوجود می آورد تا در زمان حمل کالا به صورت هوایی یا زمینی  یا دریایی مشکلی برای محموله ایجاد نشود. استفاده از ضربه گیر و یونولیت نقش بسیار مهمی در امنیت محموله ها دارد.

 

علاوه بر لیدز و کشور انگلستان ، ارسال بار به برلین  نیز از خدمات تخصصی مجموعه آنی بار است . ما با بهترین کیفیت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم. 

کالاهای ممنوعه برای ارسال به لیدز

در خدمات ارسال بار به لیدز یا سایر شهر های انگلستان ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و انگلستان قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به لیدز هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

با این وجود ، قبل از ارسال بار به لیدز میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به لیدز می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای انگلستان نیز بار ارسال کنید.

وجود کالاهای ممنوعه در بارتان ، منجر به جریمه و پیگرد قانونی در کشور مقصد می شود .

ارسال انواع کالا تحت پوشش بیمه کامل به لیدز

در خدمات ارسال بار به لیدز ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به لیدز است . 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به لیدز خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به لیدز ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

آنی بار برای ارسال بار به لیدز یا سایر شهر های انگلستان از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

آنی بار با بیمه نامه معتبر بیشترین سطح پوشش بیمه را با کمترین هزینه برای حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به لیدز در اختیارتان قرار می دهد.

 

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به لیدز

شما یا نماینده شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان در گمرک فرودگاه می توانید اقدام به ارسال بار به لیدز در انگلستان نمایید. البته بدیهی است که باید مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در لیدز که دریافت کننده بار شما در فرودگاه هیترو لیدز می باشد با خود همراه داشته باشید.

با توجه به جمعیت زیاد ایرانیان در لیدز افراد بسیاری اقدام به صادرات بار تجاری به انگلستان مینمایند. برای ارسال بارهای تجاری به انگلستان علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست کارت بازرگانی نیز در دسترس داشته باشید.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

هزینه باربری از ایران به لیدز 

هزینه ارسال بار به لیدز یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی از جمله وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن داشته باشید .

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به لیدز استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به لیدز بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به لیدز دارد.

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به لیدز را استعلام بگیرید ، البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به لیدز به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به لیدز بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

جهت دریافت خدمات باربری و ارسال بار به لیدز تنها کافیست با شماره 57669-021 تماس بگیرید. 

چرا آنی بار را برای ارسال بار به لیدز انتخاب کنیم ؟

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به لیدز توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم :

 • مجموعه آنی بار بهترین تیم مشاوره و کارشناسی را در اختیار شما قرار می دهد تا کمترین هزینه ارسال بار به لیدز و همچنین ایمنی بالا را برای شما فراهم نماید. 
 • مجموعه آنی بار بر اساس میزان بودجه ، زمان و نوع محموله شما یکی از روش های ارسال بار به لیدز را به شما پیشنهاد می کند . این موضوع می تواند توسط شما پذیرفته یا رد شود. 
 • آنی بار از 2 نوع بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی استفاده مینماید . بیمه نامه CMR که تا مبلغ 20 هزار دلار میباشد و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود و طی یک قرار داد لازم اجرا تحویل شما می شود .
 • امکان ارسال بار به لیدز بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری نیز توسط آنی بار برای شما عزیزان فراهم است . شما می توانیم محموله خود را به بسپارید و طبق قرار داد در هر تاریخی که علاقه مند هستید ارسال شود.

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به لیدز را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

جهت دریافت خدمات ارسال بار به لیدز توسط شرکت حمل و نقل بین المللی آنی بار تنها کافیست با شماره 57669-021 تماس بگیرید. 

 

شهر لیدز معروف‌ترین شهر دانشگاهی کشور انگلستان محسوب می‌شود. همچنین فرهنگ در شهر لیدز انگلستان یک شعار همیشگی است، زیرا که این شهر در تلاش است تا در سال ۲۰۲۳ به پایتخت فرهنگی اروپا تبدیل شود.

شهر لیدز در استان یورکشایر غربی، و در ۱۸۰ مایلی شمال لندن واقع شده‌است. جمعیت این شهر بر پایهٔ آمار سال ۲۰۰۸ برابر با ۷۷۰٬۸۰۰ نفر و مساحتش ۵۵۱٫۷۲ کیلومتر مربع بوده‌است.

 

علاوه بر خدمات انتقال بار و کالا از ایران لیدز ، همه روزه برای باربری انگلیس به ایران نیز می توانید از آنی بار بهترین خدمات را بخواهید . 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع