بنر آنی بار

ارسال بار به مارسی فرانسه

حمل بار و کالا به مارسی فرانسه

 

ارسال بار به مارسی یکی از خدماتی است که آنی بار به هموطنان گرامی ارائه می نماید ، باربری از ایران به مارسی  به صورت همه روزه انجام می شود . هموطنان و مهاجران گرامی می توانند با کمترین هزینه ارسال بار به مارسی را از تمام نقاط کشور با انواع روش های باربری انجام دهند .  

 

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات ارسال بار به مارسی همراه با انجام فرایند گمرکی در ایران و فرانسه می باشد و این امکان را برای شما فراهم می نماید که در اسرع وقت محموله های خود را تحویل بگیرید.

 

شما می توانید با استفاده از خدمات آنی بار ، انواع بار و کالاهای تجاری و صنعتی ، اثاثیه و لوازم منزل و . . . را از تهران و سایر شهرها به مارسی ارسال کنید . 

 

ارسال بار به مارسی و سایر شهرهای فرانسه بصورت همه روزه انجام میشود و برای حفاظت از محموله شما بیمه بار بصورت کامل انجام میشود ؛ بسته بندی نیز بصورت تخصصی و حرفه ای توسط آنی بار برای ارسال بار به مارسی ارائه می شود.

 

مارسِی دومین شهر پرجمعیت کشور فرانسه و مرکز ناحیه پروانس آلپ-کوت دازور است. این شهر کنار دریای مدیترانه قرار دارد و بزرگ‌ترین بندر کشور فرانسه، دومین بندر دریای مدیترانه و پنجمین بندر اروپاست.

 

ارسال اثاثیه منزل از ایران به مارسی 

 

علاوه بر ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی دیگر از خدمات آنی بار برای ارسال بار به مارسی می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در مارسی یا سایر شهر های فرانسه را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به مارسی را در اختیارشان قرار دهد.

 

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای مارسی به روش های مختلفی انجام می شود : 

 

 • ارسال بار به مارسی بصورت هوایی
 • ارسال بار به مارسی بصورت زمینی

 

حمل اثاثیه به صورت زمینی را نیز می توانید به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به مارسی در اختیارتان قرار می دهد.

 

برای ارسال اثاث به مارسی نیاز به دریافت اخذ اقامت دائم یا موقت کشور فرانسه دارید ، برای این امر نیز می توانید از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید .

 

حمل اثاثیه به مارسی فرانسه
حمل اثاثیه به مارسی فرانسه

 

 

ارسال بار به دبی از خدمات تخصصی باربری بین المللی با کمترین هزینه توسط باربری آنی بار 

 

ارسال هوایی بار به مارسی 

 

یکی از روش های ارسال بار به مارسی ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به مارسی ارسال میشود. 

 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به مارسی است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

 

ارسال بار به مارسی بصورت هوایی ، به 2 روش کارگو و فریت بار انجام میشود.  کارگو به ارسال بار و کالا با هواپیماهای باربری گفته میشود که امکان حمل حجم زیادی از انواع بار را فراهم میکند. اما منظور از فریت بار ، ارسال بار به مارسی در حجم کم و بصورت مسافری می باشد .

 

ارسال بار به مارسی بصورت هوایی در کوتاه ترین زمان و با امنیت کامل انجام می شود و آنی بار با ارائه بیمه نامه کامل جای هیچ گونه نگرانی برای شما باقی نمی گذارد.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ارسال بار به رم و سایر شهرها ایتالیا بصورت هوایی و زمینی توسط شرکت حمل و نقل آنی بار 

 

ارسال بار بصورت زمینی برای مارسی

 

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به مارسی به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود . ارسال بار به مارسی به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد .

 

 • گروپاژ ( خرده بار )
 • حمل دربستی 

 

در روش اول ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف در شهر مارسی ، تخلیه می شود . در بعضی موارد هزینه ارسال بار به مارسی بصورت خرده بار کمتر است اما ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بینجامد .

 

در روش دوم ، بار شما به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص از ایران به هامیورگ حرکت می نماید. در  این روش ، همان خودرویی که محموله شما را بارگیری کرده است در گمرک فرانسه محموله را تحویل میدهد و شما می توانید برای اطمینان از صحت این موضوع شماره پلاک خودرو را تطبیق دهید . 

حمل و نقل زمینی با انواع ترانزیت به مارسی
حمل و نقل زمینی با انواع ترانزیت به مارسی

 

 

ارسال بار بصورت دریایی به مارسی فرانسه

 

یکی از روش های ارسال بار به مارسی فرانسه ، باربری دریایی می باشد ، این روش برای ارسال بار به شهرهایی استفاده می شود که دارای بنادر دریایی می باشد .

 

برای ارسال بار به مارسی بصورت دریایی ، ابتدا بارتان به یکی از بنادر کشور ارسال می شود و سپس از آنجا توسط کانتینر مناسب در کشتی های باربری ، بارگیری و به مارسی ارسال می شود .

 

هزینه ارسال بار به مارسی با این روش کمتر از روش های دیگر است اما این روش زمان زیادی طول می کشید و برای برخی بارها مناسب نیست. 

 

کارشناسان ما با توجه به نوع بارتان مناسب ترین روش ارسال بار به مارسی را به شما پیشنهاد می دهند  .

حمل و نقل دریایی برای فرانسه
حمل و نقل دریایی برای فرانسه

ارسال انواع بار و کالا به شهر مارسی 

 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به مارسی ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به مارسی بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به مارسی می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات ارسال بار به فرانسه به شما عزیزان ندارد. 

 

 • ارسال محموله صادراتی به مارسی
 • انتقال آهن آلات به مارسی
 • ارسال اثاثیه به مارسی
 • حمل لوازم شخصی به مارسی
 • ارسال کالاهای تجاری به مارسی

 

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به مارسی را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و فرانسه ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

 

انجام تمام مراحل ارسال بار به مارسی توسط کارشناسان و پرسنل آنی بار انجام می شود ، از امور گمرکی گرفته تا بسته بندی و بارچینی.

 

حمل بار به خارج بصورت تخصصی و حرفه ای در آنی بار 

 

ارسال چه کالاهایی به مارسی ممنوع است ؟

 

در خدمات ارسال بار به مارسی یا سایر شهر های فرانسه ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و فرانسه قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به مارسی هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

 

با این وجود ، قبل از ارسال بار به مارسی میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به مارسی می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای فرانسه نیز بار ارسال کنید.

 

وجود کالاهای ممنوعه در بارتان ، منجر به جریمه و پیگرد قانونی در کشور مقصد می شود .

موارد ممنوع هنگام حمل بار به مارسی
موارد ممنوع هنگام حمل بار به مارسی

حمل بار به مارسی تحت پوشش بیمه کامل 

 

در خدمات ارسال بار به مارسی ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به مارسی است . 

 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به مارسی خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به مارسی ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

 

آنی بار برای ارسال بار به مارسی یا سایر شهر های فرانسه از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میمارسی تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

 

آنی بار با بیمه نامه معتبر بیشترین سطح پوشش بیمه را با کمترین هزینه برای حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به مارسی در اختیارتان قرار می دهد.

 

حمل و نقل و باربری به شهرهای آلمان نیز انجام می شود ، ارسال بار به مونیخ و ارسال بار به برلین از دیگر خدمات تخصصی آنی بار می باشد .   

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به مارسی

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار مسافری به شهر مارسی فرانسه

شما یا نماینده شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان در گمرک فرودگاه می توانید اقدام به ارسال بار به مارسی در فرانسه نمایید. البته بدیهی است که باید مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در مارسی که دریافت کننده بار شما در فرودگاه هیترو مارسی می باشد با خود همراه داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار تجاری به شهر مارسی فرانسه

با توجه به جمعیت زیاد ایرانیان در مارسی افراد بسیاری اقدام به صادرات بار تجاری به فرانسه مینمایند. برای ارسال بارهای تجاری به فرانسه علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست کارت بازرگانی نیز در دسترس داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به فرانسه
مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به فرانسه

هزینه باربری از ایران به مارسی 

 

هزینه ارسال بار به مارسی یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی از جمله وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن داشته باشید .

 

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به مارسی استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به مارسی بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به مارسی دارد.

 

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به مارسی را استعلام بگیرید ، البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به مارسی به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به مارسی بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

 

جهت دریافت خدمات باربری و ارسال بار به مارسی تنها کافیست با شماره 57669-021 تماس بگیرید. 

 

لیون یکی دیگر از شهر ها مهم فرانسه می باشد ، ارسال بار به لیون یکی دیگر از خدمات تخصصی آنی بار می باشد . 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

چرا آنی بار را برای ارسال بار به مارسی انتخاب کنیم ؟

 

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به مارسی توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم :

 

 • مجموعه آنی بار بهترین تیم مشاوره و کارشناسی را در اختیار شما قرار می دهد تا کمترین هزینه ارسال بار به مارسی و همچنین ایمنی بالا را برای شما فراهم نماید. 
 • مجموعه آنی بار بر اساس میزان بودجه ، زمان و نوع محموله شما یکی از روش های ارسال بار به مارسی را به شما پیشنهاد می کند . این موضوع می تواند توسط شما پذیرفته یا رد شود. 
 • آنی بار از 2 نوع بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی استفاده مینماید . بیمه نامه CMR که تا مبلغ 20 هزار دلار میباشد و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود و طی یک قرار داد لازم اجرا تحویل شما می شود .
 • امکان ارسال بار به مارسی بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری نیز توسط آنی بار برای شما عزیزان فراهم است . شما می توانیم محموله خود را به بسپارید و طبق قرار داد در هر تاریخی که علاقه مند هستید ارسال شود.

 

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به مارسی را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

 

جهت دریافت خدمات ارسال بار به مارسی توسط شرکت حمل و نقل بین المللی آنی بار تنها کافیست با شماره 57669-021 تماس بگیرید. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع