ارسال بار به مالدیو

حمل بار از ایران به مالدیو

 

برای ارسال بار به مالدیو از ایران مجموعه آنی بار خدمات حمل و نقل بار را با روش های مختلفی در اختیار شما قرار میدهد و امکانت انتقال محموله های تجاری یا شخصی را با بهترین کیفیت برای شما عزیزان فراهم می نماید. هر یک از روش های حمل و نقل بار بر اساس نوع بار شما و نیاز شما مورد استفاده قرار میگیرد و برای انتخاب بهترین روش ارسال بار به مالدیو، میبایست با مشاوران و کارشناسان آنی بار در خصوص انتخاب نحوه حمل و نقل بار مشاوره نمایید.

برای ارسال بار به مالدیو ، مجموعه آنی بار روش حمل هوایی و دریایی را در اختیار شما قرار میدهد تا محموله های مختلف خود را بارگیری و ارسال نمایید. تیم متخصص آنی بار با کمترین قیمت و با بهترین کیفیت انتقال محموله های تجاری و شخصی شما را به صورت همه روزه و از همه نقاط ایران انجام میدهد.

 

برای ارسال بار به مالدیو می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید و به صورت رایگان با کارشناسان آنی بار مشاوره نمایید. 

 

ارسال بار به مالدیو
ارسال بار به مالدیو

ارسال خرده بار به مالدیو

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارسال بار به مالدیو در ابعاد و حجم کم می باشد . به این محموله ها خرده بار گفته می شود. برای حمل و نقل خرده بار بصورت هوایی و ترکیبی ، آنی بار محدوده زمانی مشخصی را در اختیار شما قرار می دهد.

به عنوان مثال ، برای ارسال خرده بار هوایی به مالدیو حدود 72 ساعت ، یا حمل ترکیبی حدود 10 تا 15 روز زمان خواهد برد. 

در این فاصله زمانی ، تمام مراتب حمل و نقل و ارسال بار به مالدیو توسط مجموعه آنی بار بصورت حرفه ای پیگیری خواهد شد و خدمات بسته بندی ، حمل و نقل و تحویل توسط ما در اسرع وقت صورت میگیرد. 

برای ارسال خرده بار به مالدیو ، میبایست بصورت تلفنی یا حضوری با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

علاوه بر ارسال بار به مالدیو ، همه روزه برای ارسال بار به هندوستان و ارسال بار به میانمار نیز بهترین خدمات توسط مجموعه انی بار ارائه می شود.

 

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای مالدیو

بسیاری از هموطنان برای مهاجرت ، مالدیو را انتخاب میکنند و پس از تکمیل فرایند مهاجرت ، تصمیم به ارسال اثاثیه و لوازم منزل خود به مالدیو می کنند.

مجموعه آنی بار به عنوان متخصص ارسال بار به مالدیو ، خدمات باربری را برای حمل و نقل اثاثیه شما در کمترین زمان ممکن از شروع تا پایان در کنار شما خواهد بود.

از بسته بندی لوازم منزل بصورت حرفه ای تا حمل و بارگیری و تحویل در محل توسط آنی بار انجام میگیرد. تخصصی ترین خدمات ارسال بار به مالدیو تحت پوشش بهترین بیمه نامه در اختیار شما قرار میگیرد تا در اسرع وقت امکان باربری سریع بین المللی را داشته باشید.

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به مالدیو
ارسال اثاثیه و لوازم خانه به مالدیو

بسته بندی تخصصی برای ارسال بار به مالدیو

یکی از مهمترین موارد برای ارسال بار به مالدیو با ایمنی کامل ، بسته بندی تخصصی محموله ها میباشد . بسیاری از افراد برای بسته بندی محموله های از تجهیزات مناسب برای این امر استفاده نمی نمایند که همین موضوع سبب آسیب وارد شدن به محموله میشود. 

مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن بهترین و حرفه ای ترین تیم بسته بندی ، محموله های شما را با بهترین کیفیت بصورت تخصصی بسته بندی خواهد نمود. 

برای بسته بندی محموله ها قبل از ارسال به مالدیو ، از جعبه های متناسب با آن استفاده میشود که کامل ترین ایمنی را فراهم می نماید . با استفاده از نایلون حباب دار و سایر تجهیزات داخل جعبه ها ، محموله های شما با ایمنی کامل منتقل خواهند شد.

 

ارسال چه کالاهایی به مالدیو ممنوع می باشد ؟

حمل برخی از کالاها هنگام ارسال بار به مالدیو ممنوع بوده و یا دارای محدودیتهایی می باشد.  شما میبایست بطور دقیق از محتویات کارتن ها و بسته های خود مطلع باشید ، زیرا در صورتی که اقلام ممنوعه یا دارای محدودیت هنگام ارسال بار به مالدیو همراهتان باشد ممکن است توسط مأمورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید.

همکاران ما در شرکت آنی بار شما را نسبت به کالاهای ممنوعه هنگام ارسال بار به مالدیو  مطلع می سازند.

از جمله کالاهایی که حمل آن ها در ارسال بار به مالدیو دارای محدودیت می باشد موارد زیر است : 

 • مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 • مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 • میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 • عرقیجات و ترشیجات 
 • اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 • انواع دارو و یا دخانیات 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر برای ارسال بار به مالدیو تنها کافیست با شماره های زیر تماس بگیرید. 

 

علاوه بر باربری از ایران به مالدیو ، همه روزه برای ارسال بار به مالزی و ارسال بار به سنگاپور نیز بهترین خدمات را از ما بخواهید.

 

حمل هوایی از ایران به مالدیو

یکی از روش های حمل و نقل و ارسال بار به مالدیو ، حمل هوایی می باشد . ارسال بار به مالدیو بصورت هوایی از طریق خطوط هواپیمایی معتبر جهانی و کشوری انجام می شود و دارای شرایط و قوانین خاصی است . به عنوان مثال ، برای حمل هوایی باید ابعاد ، وزن و نوع بار مورد توجه قرار بگیرد و برای ارسال بسته بندی و سم پاشی کامل انجام شود .

از همین جهت ، باید برای ارسال بار به مالدیو از نقاط مختلف ایران ، با مشاوران ما تماس حاصل نموده و بهترین خدمات را پس از بررسی کامل مشاوران در اختیار داشته باشید.

ارسال بار به مالدیو بصورت هوایی دارای هزینه بیشتر و از نظر زمانی بسیار سریع خواهد بود و برای انتقال برخی محموله ها بسیار مقرون به صرفه است. 

ارسال هوایی به مالدیو
ارسال هوایی به مالدیو

ارسال دریایی بار و کالا به مالدیو 

یکی از روش های ارسال بار به مالدیو ، حمل دریایی محموله ها میباشد . برای حمل دریایی ، محموله های شما از هر نقطه ای از کشور با استفاده از انواع خودروهای باربری بارگیری و به بندرعباس منتقل میشوند . برای حمل دریایی باید محموله های شما داخل کانتینر ها بارگیری شوند . 

در برخی موارد ، کانتینر بصورت دربستی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و در برخی موارد بصورت اشتراکی میباشد .

برای ارسال بار به مالدیو ، همه روزه امکان حمل دریایی نیز برای شما فراهم خواهد بود . حمل دریایی هزینه ای معقول و ایمنی بالا دارد . 

Cargo ship in the sea

 

کدام روش باربری برای مالدیو مقرون به صرفه است ؟ 

در پاسخ به این سوال باید گفت که انتخاب روش حمل بار به مالدیو بر اساس نوع محموله و شرایط آن انجام میشود. در روش حمل هوایی هرچه وزن محموله شما بیشتر باشد هزینه های کمتری می پردازید . اما روش حمل دریایی بهترین روش برای انتقال محموله های تجاری حجیم و با وزن زیاد است. 

در حمل دریایی امکان بارگیری حجم زیادی از انواع محموله و کالا داخل یک کانتینر 20 فوت یا 40 فوت فراهم است و از همین جهت تجار بیشتر از طریق حمل دریایی محموله های خود را منتقل می نمایند. 

معمولا حمل هوایی برای انتقال محموله هایی با وزن های زیر 300 کیلو استفاده می شود که زمان تحویل بسیار سریعی دارد. 

با تمام این اوصاف ، اگر قصد دارد محموله های خود را به مالدیو ارسال کنید بهتر است قبل از درخواست خدمات مورد نیاز خود ابتدا با کارشناسان ما در تماس باشید و پس از مشاوره با ایشان بهترین روش برای انتقال محموله ها را انتخاب کنید.

 

 

علاوه بر ارسال بار به مالدیو ، ارسال بار به استرالیا و ارسال بار به تایوان نیز به صورت تخصصی و همه روزه در اسرع وقت انجام میشود.

هزینه ارسال بار به مالدیو 

هزینه‌های ارسال بار به مالدیو ، بسته به اینکه شما قصد ارسال بار به کدامیک از مناطق مالدیو را داشته باشید، متفاوت می‌باشد.

ضمنا حضور واسطه‌ها، همیشه باعث افزایش قیمت، کاهش کیفیت خدمات و بعضا سوء استفاده در هر خدماتی می‌گردد. برای اینکه شما بتوانید هزینه‌های ارسال بار به مالدیو را برای محموله‌ی خود مدیریت نمایید، نیاز به آگاهی از نکاتی دارید که قیمت تمام شده‌ی ارسال بار به مالدیو ، به آنها وابسته می‌باشد.

تعرفه‌ی ارسال بار به مالدیو به مواردی که در زیر عنوان می کنیم بستگی دارد :

 • هزینه بسته بندی بار فریت
 • هزینه‌ی حمل تا قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی (ره)
 • هزینه‌ی توزین، تخلیه و بارگیری و انبارداری
 • هزینه‌های گرفتن مجوزهای مربوط به بار و بسته بندی
 • هزینه بارنامه‌ی هوایی
 • هزینه‌ی تشریفات گمرکی و گرفتن پته مسافری (برگه سبز) یا جواز صادراتی برای کالاهای تجاری

از مهمترین عوامل در هزینه ارسال بار به مالدیو ، هزینه گمرکی می‌باشد. توجه به این نکته ضروری است که گمرک دوبی بابت تعرفه و عوارض ورود کالا، مبلغی را از شما دریافت خواهد کرد. تعرفه گمرکی کالا بسته به نوع کالا داشته و هزینه گمرکی کالای شما بسته به تعرفه گمرکی و ارزش بار تعیین می‌گردد.

تنها در صورتی که گیرنده کالا درخواست دریافت بار خود را در Free Zone کرده باشد، با توجه به قوانین کشور، از پرداخت هزینه گمرکی معاف خواهد بود.

 

علاوه بر مالدیو ، ارسال بار به سریلانکا نیز به صورت تخصصی و همه روزه توسط مجموعه آنی بار انجام میشود.

ارسال بسته پستی به مالدیو 

یکی از خدماتی که برای ارسال بار به مالدیو توسط آنی بار انجام میشود ، امکان ارسال بسته پستی به مالدیو یا سایر شهر های این کشور میباشد .  آنی بار به عنوان یکی از برترین شرکت های ارائه خدمات باربری به مالدیو ، بصورت همه روزه انواع بسته های با وزن های مختلف از 100 گرم تا چندین کیلو را در اسرع وقت به مالدیو ارسال می نماید . 

علاوه بر ارسال بار به مالدیو ، برای شارجه ، ابوظبی ، العین ، راس الخمیه ، فجیره و . . . نیز امکان ارسال محموله و بسته پستی فراهم است . 

ارسال بار به مالدیو را به متخصص آن واگذار کنید و کمترین هزینه را پرداخت کنید و نهایتا 72 ساعت بعد محموله خود را دریافت کنید.

 

ارسال فرش و تابلو فرش به مالدیو

یکی از محموله ها و کالاهایی که قابلیت ارسال آن به مالدیو فراهم است ، فرش و تابلو فرش می باشد . برای ارسال اینگونه محموله ها ابتدا در گمرک فرودگاه امام خمینی نوع فرش یا تابلوفرش مورد بررسی قرار میگیرد تا قدمت آن و نوع آن مشخص شود. 

امکان ارسال اینگونه کالاها در صورت قدیمی و عطیقه بودن فراهم نیست و نیاز به دریافت مجوز از سازمان میراث فرهنگی دارد . اما در صورتی که محموله شما طبق کارشناسی انجام شده ، محموله عادی شناخته شود ، امکان ارسال آن به مالدیو به راحتی فراهم خواهد بود. 

ارسال فرش به مالدیو
ارسال فرش به مالدیو

 

ارسال حیوانات خانگی به مالدیو

از آنجایی که بسیاری از افراد پس از مهاجرت یا برای مسافرت های خود علاقه دارند حیوانات خانگی را نیز همراه خود داشته باشند ، بهترین راه برای ارسال حیوانات خانگی به مالدیو تماس با آنی بار است.

کارشناسان و متخصصین در خدمات ارسال بار به مالدیو تمامی مراحل در خصوص ارسال سگ و گربه به مالدیو را به خوبی و با کمترین هزینه برای شما عزیزان انجام خواهند داد.

 • میکروچیپ
 • واکسیناسیون کامل
 • آزمایش تیتر هاری
 • مجوزها، فرم‌ها و جداول درخواستی مالدیو
 • اخذ مجوز ورود حیوانات از کشور مالدیو
 • هر نفر حداکثر 2 حیوان خانگی

 

 

 

مدارک مورد نیاز جهت باربری به مالدیو

مدارکی که برای ارسال بار به مالدیو به روش فریت بار مسافری بصورت هوایی و از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) مورد نیاز است بدین شرح می‌باشد:

 • یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما
 • اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)


اما چنانچه قصد ارسال بار به مالدیو را دارید و کالا های شما تجاری هستند ، میبایست این مدارک را ارائه دهید:

 • کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به مالدیو
 • مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی (در صورت لزوم)
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)
 • اینوویس

برای موارد خاص که نیاز به مجوزهای خاص می باشد، با همکاران ما در امور صادرات بار تماس گرفته و راهنمایی بخواهید. ارسال بار به مالدیو را به متخصصین آنی بار واگذار کنید . 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

بهترین خدمات باربری بین المللی را می توانید از طریق شماره های مجموعه آنی بار تجربه کنید.

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به مالدیو

 

برای حمل و نقل و ارسال بارهای تجاری و صنعتی و شخصی برای مالدیو از سراسر ایران ، قبل از ثبت درخواست خدمات ارسال بار به مالدیو بهتر است با مشاوران و کارشناسان در خصوص شرایط بار و  محتویات آن و . . . مشاوره کنید. 

این مشاوره سبب کاهش هزینه های حمل و نقل و البته افزایش ایمنی و سرعت ارسال بار به مالدیو خواهد بود.

 

به عنوان مثال ، برای ارسال یک نمونه یا سمپل ، بهترین روش ارسال بار به مالدیو بصورت هوایی از طریق خطوط معتبر هوایی است. اما امکان ارسال بار به مالدیو  از طریق روش حمل دریایی نیز وجود دارد که اندکی زمان بیشتر را طلب میکند . مشاوران ما با بررسی تمامی موضوعات تاثیرگذار در باربری ، نازلترین نرخ کرایه و هزینه حمل و نقل و ارسال بار به مالدیو  را به شما عزیزان ارائه می دهند. 

مالدیو کشوری جزیره‌ای است در اقیانوس هند واقع در در جنوب غربی هند. پایتخت آن ماله است. جمعیت این کشور حدود ۵۳۹٬۰۰۰ نفر و واحد پول آن روفیه مالدیو است. زبان رسمی این کشور دیوِهی نام دارد که زبانی هندواروپایی است و همانندی‌هایی با زبان سینهالی قدیم دارد.

 

مردم آن از قوم مالِدیوی هستند که تبار اصلی شان هندوآریایی است و به مردم سری‌لانکا (قوم آریایی سینهالی) و هند (آمیخته آریایی و دراویدی) می‌رسد و رگه‌هایی از اعراب نیز در میان آن‌ها وجود دارد. هم زبان و هم مردم آن با نام دیوِهی نامیده می‌شوند که واژه دیبـَجات و دیباجات که در فارسی و عربی در قدیم برای مالدیو به کار می‌رفت نیز شکلی از همین واژه دیوهی است.

 

دین رسمی این کشور اسلام است و پیروی از دیگر ادیان در ملأ عام ممنوع و قابل پیگرد قانونی است. مالدیو در سال ۱۹۶۵ از امپراتوری بریتانیا مستقل شد. مالدیو هم از نظر جمعیت و هم مساحت کوچک‌ترین کشور قاره آسیا است. زمین‌های این کشور به‌طور میانگین ۱٫۵ متر از سطح دریا ارتفاع دارند و بنابراین کم‌ارتفاع‌ترین کشور جهان به‌شمار می‌آید. بلندترین نقطه این کشور تنها ۲٫۴ متر ارتفاع دارد. ماله، پایتخت مالدیو ۱۰۴ هزار نفر جمعیت دارد و به‌طور سنتی محل اقامت شاه و تاج‌گذاری‌ها بود. جزایر مالدیو از مکان‌های جذاب برای غواصان است و ایستگاه‌های غواصی زیادی در این جزایر وجود دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع