ارسال بار به ماینتس | فریت هوایی ماینتس

ارسال بار به ماینتس با کمترین هزینه

 

یکی از خدماتی که مجموعه آنی بار در اختیار شما قرار میدهد ارسال بار به ماینتس است که امکان انتقال محموله های مختلف شما با روش های باربری مختلف را فراهم می نماید. در خدمات باربری ایران به ماینتس محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی بر اساس شرایط مختلف با بهترین و تخصصی ترین روش منتقل می شوند.

 

برای ارسال بار به ماینتس روش حمل هوایی و زمینی بسیار مورد استفاده قرار میگیرد که امکان انتقال محموله ها با حجم و وزن زیاد و یا محموله های کوچک را فراهم می نماید . مشاوره با کارشناسان ارسال بار به ماینتس از طریق شماره 57669-021 به صورت رایگان انجام میشود و می توانید به صورت حضوری نیز برای مشاوره و یا عقد قرارداد با همکاران ما در ارتباط باشید.

 

ارسال بار به ماینتس از همه نقاط  کشور انجام میشود و برای همه روش های باربری از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا امنیت محموله های شما تامین شوند.

 

 بهترین خدمات باربری از ایران به آلمان را می توانید از طریق مجموعه آنی بار تجربه کنید و محموله های مختلف را به راحتی به ماینتس ارسال کنید.

مراحل ارسال بار و کالا به ماینتس چیست ؟ 

برای ارسال بار به ماینتس مراحل کار به صورت زیر می باشند : 

 • تماس با کارشناسان آنی بار و مشاوره تخصصی با ایشان 
 • انتخاب روش مناسب برای انتقال محموله به ماینتس 
 • انجام بسته بندی تخصصی محموله ها برای ارسال به ماینتس
 • انتقال محموله ها به گمرک جهت انجام تشریفات گمرکی
 • پلمپ محموله و صدور بارنامه و بیمه نامه برای ارسال به ماینتس
 • حرکت به سمت ماینتس

در تمامی این مراحل برای ارسال بار به ماینتس کارشناسان آنی بار حضور خواهند داشت و از صفر تا صد خدمات به صورت تخصصی توسط ایشان انجام خواهد شد. تمامی فرایند های گمرک توسط کارشناسان مجموعه انجام میشود تا با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت محموله های شما منتقل شوند.

برای مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید.

مدارک مورد نیاز برای ترخیص محموله ارسال شده به ماینتس

برای ترخیص محموله ها در گمرک ماینتس نیاز به مدارک مشخصی داریم که بر اساس نوع محموله ها ممکن است مدارک بیشتری نیز لازم باشد. برای ترخیص محموله های شخصی و مسافری مدارک زیر مورد نیاز است : 

 • لیست اقلام packing list
 • فاکتور کالا
 • اصل ، کپی یا عکس بارنامه صادر شده
 • کارت شناسایی گیرنده

برای ترخیص محموله های شخصی و مسافری مدارک زیر مورد نیاز است : 

 • Packing list
 • Invoice
 • Import license
 • گواهی مبدا
 • گواهی بهداشت

مشاوران و متخصصین مجموعه آنی بار در خصوص مدارک مورد نیاز تمامی توضیحات را در اختیار شما قرار خواهند داد. در تهیه پکینگ لیست نیز می توانید از تخصص کارشناسان ما بهره مند شوید و با بهترین کیفیت محموله های خود را به ماینتس در اسرع وقت منتقل کنید.

علاوه بر ارسال بار به ماینتس ، همه روزه برای ارسال بار و کالا به مونیخ و ارسال بار به هانوفر نیز بهترین خدمات را می توانید از ما بخواهید.

مدارک لازم برای ارسال بار به ماینتس
مدارک لازم برای ارسال بار به ماینتس

ارسال محموله ها و کالاهای تجاری و صادراتی به ماینتس

برای انتقال محموله های صادراتی و تجاری به ماینتس ابتدا باید از امکان انتقال این محموله های اطمینان حاصل نمود. ارسال برخی از کالاها از طرف گمرک ایران در برخی ایام سال یا به صورت کلی ممنوع می باشد. 

علاوه بر این ، گمرک آلمان ( ماینتس ) نیز ممکن است ورود برخی از انواع محموله ها به این کشور را ممنوع اعلام کرده باشد که از طرف ایران محدودیت خاصی برای در نظر گرفته نشده است. 

از همین جهت ، در خدمات ارسال بار به ماینتس قبل ارسال محموله ها بهتر است با کارشناسان ما در مجموعه آنی بار از طریق 57669-021 مشاوره نمایید تا امکان ارسال محموله های خود را بررسی کنید.

ارسال اثاثیه منزل از ایران به ماینتس 

علاوه بر ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی دیگر از خدمات آنی بار برای ارسال بار به ماینتس می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در ماینتس یا سایر شهر های آلمان را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به ماینتس را در اختیارشان قرار دهد.

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای ماینتس به روش های مختلفی انجام می شود : 

 • ارسال بار به ماینتس بصورت هوایی
 • ارسال بار به ماینتس بصورت زمینی

حمل اثاثیه به صورت زمینی را نیز می توانید به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به ماینتس در اختیارتان قرار می دهد.

جهت ارسال اثاثیه به ماینتس ، نیازمند اخذ اقامت کشور آلمان می باشید ، برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

بهترین و تخصصی ترین خدمات برای حمل کالا به برلین و انتقال بار به کلن را نیز می توانید از طریق شماره 57669-021 تجربه کنید.

ارسال هوایی بار به ماینتس 

یکی از روش های ارسال بار به ماینتس ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به ماینتس ارسال میشود. 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به ماینتس است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

ارسال بار به ماینتس بصورت هوایی ، به 2 روش کارگو و فریت بار انجام میشود.  کارگو به ارسال بار و کالا با هواپیماهای باربری گفته میشود که امکان حمل حجم زیادی از انواع بار را فراهم میکند. اما منظور از فریت بار ، ارسال بار به ماینتس در حجم کم و بصورت مسافری می باشد .

خدمات ارسال بار به ماینتس بصورت هوایی کاملا ایمن می باشد ، اما آنی بار برای جلوگیری از خسارات احتمالی ، 500 میلیون بیمه رایگان برای شما در نظر گرفته است.  برای مشاوره تخصصی جهت ارسال بار به ماینتس با شماره 57669-021 در تماس باشید.

ارسال هوایی از ایران به ماینتس
ارسال هوایی از ایران به ماینتس

ارسال بار بصورت زمینی برای ماینتس

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به ماینتس به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود . ارسال بار به ماینتس به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد .

 • گروپاژ ( خرده بار )
 • حمل دربستی 

در روش اول ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف در شهر ماینتس ، تخلیه می شود . در بعضی موارد هزینه ارسال بار به ماینتس بصورت خرده بار کمتر است اما ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بینجامد.

 

در روش دوم ، بار شما به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص از ایران به هامیورگ حرکت می نماید. در  این روش ، همان خودرویی که محموله شما را بارگیری کرده است در گمرک آلمان محموله را تحویل میدهد و شما می توانید برای اطمینان از صحت این موضوع شماره پلاک خودرو را تطبیق دهید. 

 

ارسال بار به ماینتس با استفاده از هر دو روش باربری در مدت زمان بسیار کوتاه و با هزینه بسیار به صرفه به شما ارائه می شود.

علاوه بر ماینتس ، ارسال بار به وولفسبورگ و باربری از ایران به هامبورگ نیز با بهترین کیفیت و در اسرع وقت انجام میشود.

ارسال زمینی از ایران به ماینتس
ارسال زمینی از ایران به ماینتس

ارسال انواع بار و کالا به شهر ماینتس 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به ماینتس ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به ماینتس بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به ماینتس می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات حمل بار به آلمان به شما عزیزان ندارد. 

 • ارسال محموله صادراتی به ماینتس
 • انتقال آهن آلات به ماینتس
 • ارسال اثاثیه به ماینتس
 • حمل لوازم شخصی به ماینتس
 • ارسال کالاهای تجاری به ماینتس

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به ماینتس را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و آلمان ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

برای مشاوره در خصوص ارسال بار به ماینتس و اطلاع از امکان ارسال محموله خود با شماره 57669-021 در تماس باشید.

ارسال چه کالاهایی به ماینتس ممنوع است ؟

در خدمات ارسال بار به ماینتس یا سایر شهر های آلمان ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و آلمان قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به ماینتس هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

با این وجود ، قبل از ارسال بار به ماینتس میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به ماینتس می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای آلمان نیز بار ارسال کنید.

اگر هنگام ارسال بار به ماینتس ، کالاهای ممنوعه در بارتان مشاهده شود ، جریمه می شوید و حتی ممکن است در مواردی همچون دخانیات پیگرد قانونی نیز انجام شود .

حمل بار به ماینتس تحت پوشش بیمه کامل 

در خدمات ارسال بار به ماینتس ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به ماینتس است . 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به ماینتس خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به ماینتس ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

آنی بار برای ارسال بار به ماینتس یا سایر شهر های آلمان از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

آنی بار با بیمه نامه معتبر بیشترین سطح پوشش بیمه را با کمترین هزینه برای حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به ماینتس در اختیارتان قرار می دهد.

چرا آنی بار را برای ارسال بار به ماینتس انتخاب کنیم ؟

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به ماینتس توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم :

 • مجموعه آنی بار بهترین تیم مشاوره و کارشناسی را در اختیار شما قرار می دهد تا کمترین هزینه ارسال بار به ماینتس و همچنین ایمنی بالا را برای شما فراهم نماید. 
 • مجموعه آنی بار بر اساس میزان بودجه ، زمان و نوع محموله شما یکی از روش های ارسال بار به ماینتس را به شما پیشنهاد می کند . این موضوع می تواند توسط شما پذیرفته یا رد شود. 
 • آنی بار از 2 نوع بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی استفاده مینماید . بیمه نامه CMR که تا مبلغ 20 هزار دلار میباشد و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود و طی یک قرار داد لازم اجرا تحویل شما می شود .
 • امکان ارسال بار به ماینتس بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری نیز توسط آنی بار برای شما عزیزان فراهم است . شما می توانیم محموله خود را به بسپارید و طبق قرار داد در هر تاریخی که علاقه مند هستید ارسال شود.

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به ماینتس را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

هزینه باربری از ایران به ماینتس 

هزینه ارسال بار به ماینتس یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی از جمله وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن داشته باشید .

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به ماینتس استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به ماینتس بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به ماینتس دارد.

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به ماینتس را استعلام بگیرید ، البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به ماینتس به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به ماینتس بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

ماینْتْس پایتخت ایالت راینلاند-فالتس جمهوری فدرال آلمان در کنار رود راین و روبروی شهر ویسبادن قرار گرفته‌است. ماینتس، امروزه با ۱۹۸٬۰۰۰ سکنه، از جمله شهرهای تاریخی آلمان محسوب می‌شود و پیوسته مرکز اداری، تجاری و مذهبی این منطقه از آلمان بوده‌است. شهر ماینتس پایگاه اسقف اعظم منطقه است. دانشگاه یوهانس گوتنبرگ با ۳۵٬۸۰۰ دانشجو، شبکهٔ دوم تلویزیون سرتاسری آلمان، زد دِ اف (ZDF) و همچنین بخش ایالتی شبکهٔ اول تلویزیون سرتاسری آلمان اس وِ اِر (SWR) در این شهر قرار دارند.

 

از جمله دیدنی‌های مهم شهر «موزهٔ مرکزی روم و ژرمن» است که در آن آثار بسیار مهمی از ایران و ایرانیان باستان در اروپا نیز نگهداری می‌شود. از آن جمله می‌توان «جام بلورین» دوران هخامنشی با محتوای عسل خشکیده را نام برد که در «کایزر اشتول» در نزدیکی ماینتس پیدا شده. این جام هدیهٔ تاجری ایرانی برای یک مشتری ژرمن بوده‌است.

 

در مکان امروزی شهر آثار زندگی انسان‌های شکارچی، متعلق به عصر یخبندان در ۲۵۰۰۰ سال پیش یافت شده‌است. پیشینه شهر شدن ماینتس به سلت‌ها برمی‌گردد که از نیمه دوم هزاره اول پیش از میلاد در مکان امروزی شهر به صورت قبیله‌ای زندگی می‌کردند. در حدود سال ۱۲ پیش از میلاد مسیح رومی‌ها در راه پیشروی به شمال اروپا پایه شهر امروزی را در این مکان گذاردند.

 

از آن پس تا ۵۰۰ سال ماینتس از مراکز عمده رومی‌ها محسوب می‌شد. این شهر از سال ۸۹ میلادی پایتخت منطقه شد. ماینتس در طول تاریخ از جمله آخرین بار طی جنگ جهانی دوم کاملاً تخریب و از نو ساخته شد. ماینتس در سال ۷۸۲ میلادی اسقف‌نشین و مرکز مهمی در شاخه کاتولیکی مسیحیت شد.

 

برای استعلام قیمت و هزینه پست از آلمان به ایران می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع