ارسال بار به مراکش | فریت هوایی مراکش

حمل بار به مراکش با کمترین هزینه

 

ارسال بار به مراکش با کادر باربری بین المللی آنی بار بصورت هوایی و دریایی به صورت همه روزه انجام میشود. آنی بار برای ارسال بار به مراکش ارزانترین نرخ کرایه را بر اساس روش انتقال شما ارائه خواهد نمود.

 

ارسال بار و کالای تجاری و شخصی و صادراتی با کمترین نرخ کرایه با انواع روش های ارسال بار به مراکش به همراه بهترین و حرفه ای ترین بیمه نامه برای جلوگیری از بروز خسارات به تمام شهر های کشور مراکش انجام می شود. 

 

ارسال بار به مراکش با روش های مختلفی انجام میشود که هر یک از روش ها برای شرایط و محموله های خاصی مورد استفاده قرار میگیرند. بهترین مشاوره رایگان برای ارسال بار به مراکش یا سایر کشور های آفریقایی بصورت حضوری و تلفنی از طریق واحد بین الملل آنی بار در اختیار شما قرار میگیرد.

 

ارسال بار به مراکش

 

علاوه بر ارسال بار به مراکش ، همه روزه برای ارسال بار و کالا به صورت دریایی و هوایی به مصر نیز می توانید با شماره های ما در تماس باشید و بهترین خدمات را تجربه کنید.

 

روش های ارسال به مراکش از ایران

 

برای ارسال بار به مراکش ، ما تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار می دهیم و با انواع روش های باربری برای ارسال بار و کالای شما به این کشور آماده خدمات رسانی به شما هستیم.

 

 هریک از روش های ارسال بار به مراکش دارای مزایا و معایب خاص خود هستند که در ادامه به آن می پردازیم. 

 • حمل و نقل بار هوایی برای اروپا
 • حمل و نقل دریایی برای اروپا 

هر یک از روش هایی که برای ارسال بار به مراکش مورد استفاده قرار میگیرند دارای مزایا و معایب مشخصی هستند. بر اساس نوع محموله و شرایط آن باید بهترین روشی که امکان انتقال کالا و محموله را برای شما فراهم می نماید استفاده کرد.

 

آنی بار برای ارسال بار به مراکش به صورت هوایی و دریایی از بهترین و کامل ترین بیمه نامه استفاده می نماید.

 

ارسال هوایی به مراکش

 

ارسال بار به مراکش بصورت هوایی نیز از خدمات تخصصی و همه روزه آنی بار است و از همه نقاط ایران انجام میشود. ما به عنوان یکی از برترین ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل و ارسال بار به مراکش بصورت هوایی ، کارگو و فریت مسافری مراکش را در اسرع وقت به شما عزیزان ارائه می نماییم. 

خدمات باربری آنی بار برای حمل و نقل حجم کم و حجم زیاد بار انجام میشود و شما می توانید با کمترین هزینه بهترین خدمات را در زمینه ارسال بار به مراکش در اختیار داشته باشید.

وقتی که برای ارسال بار به مراکش عجله دارید بهترین روش باربری هوایی می باشد.

 

حمل بار به مراکش به صورت هوایی از نظر زمان بندی تحویل بار سریعترین روش باربری است ، اما ارسال بار به مراکش با این روش حمل علاوه بر سرعت بالا ، هزینه مناسبی نیز خواهد داشت.

 

برای ارسال هوایی از ایران به مراکش ، محموله های شما پس از انجام فرایند های بسته بندی و تشریفات گمرکی از طریق فرودگاه امام خمینی به فرودگاه بین‌المللی محمد بوضیاف منتقل خواهند شد.

 

فرایند های گمرکی در فرودگاه بین المللی امام خمینی به صورت کامل توسط کارشناسان و متخصصین آنی بار انجام خواهد شد.

ارسال هوایی از ایران به مراکش
ارسال هوایی از ایران به مراکش

ارسال بار هوایی به آفریقای جنوبی نیز توسط مجموعه آنی بار انجام میشود و انواع محموله های شما با بهترین کیفیت منتقل خواهند شد.

 

ارسال بار بصورت ترکیبی ( دریایی ) به مراکش  

 

یکی از روش های مرسوم برای ارسال بار به مراکش ، حمل ترکیبی محموله ها میباشد . حمل ترکیبی به معنی حمل زمینی – دریایی میباشد. 

در این روش ، محموله شما بصورت زمینی و با استفاده از کانتینر های 40 فوت و 20 فوت به بنادر منتقل و بارگیری می شوند و از طریق بنادر  ( عموما بندرعباس ) برای مراکش که خود کشوری دریایی و بندری است ارسال می شوند. 

 

ارسال بار به مراکش با این روش هزینه ای مقرون به صرفه دارد اما مدت زمان تحویل بار زیاد است که صد البته ایمنی بسیار بالایی دارد. 

 

ارسال دریایی به مراکش
ارسال دریایی به مراکش

 

ارسال بار به الجزایر و ارسال بار به کنیا نیز به صورت تخصصی توسط مجموعه آنی بار با بهترین کیفیت انجام میشود.

 

ارسال بار به مراکش چقدر به طول می انجامد ؟

با توجه به روشی که برای ارسال بار به مراکش انتخاب می کنید مدت زمان باربری متفاوت می باشد ، پس در ابتدا باید مشخص شود که می خواهید از کدام روش برای ارسال بار به مراکش استفاده کنید.

عددهای زیر را به طور حدودی برای مدت زمان ارسال بار به مراکش در زوش های مختلف مد نظر داشته باشید :

 • بارهای هوایی در فاصله 5الی 7 روز به مراکش میرسد.
 • بارهای کانتینری با کشتی و به صورت دریایی بین 30 تا 35روز طول می کشد تا به مقصد کشور مراکش برسد.

برای ارسال بار به مراکش ، بهتر است ابتدا بصورت تلفنی یا بصورت حضوری با کارشناسان ما مشاوره نمایید تا بهترین خدمات را با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت تجربه کنید.

 

عوامل موثر در هزینه ارسال بار به مراکش چیست ؟ 

 

در ارسال بار به مراکش موارد زیادی در هزینه های حمل و نقل و انتقال کالاها موثر هستند . یکی از مهمترین این ها ، روش ارسال بار است که تاثیر مستقیم در هزینه ها دارد. 

به عنوان مثال ، برای ارسال محموله ها به روش دریایی هزینه های کمتری باید پرداخت تا ارسال به صورت هوایی.

علاوه بر این ، نوع محموله و در میزان هزینه های گمرکی نیز بسیار مهم است. هزینه گمرک یک بار در زمان خروج از ایران و یک بار در زمان ورود به مراکش دریافت میشود. 

علاوه بر این ، هزینه های بابت بسته بندی ، نقل انتقال فرودگاهی یا درون بنادر نیز ممکن است وجود داشته باشد که در هزینه های نهایی موثر است.

 

 

خدمات آنی بار در باربری ایران به مراکش

شرکت آنی بار برای ارسال بار به مراکش خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهد که شامل :

 

 • بسته بندی لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و…) در محل به صورت استاندارد می باشد .
 • بارگیری جهت حمل بار هوایی
 • انجام تشریفات گمرکی ارسال بار به مراکش با و بدون حضور مسافر 

در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی ارسال بار به مراکش حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت آنی بار قرار می دهند . شرکت آنی بار با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .

 • پالت بندی محموله در صورت نیاز 

بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله هنگام ارسال بار به مراکش آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی آنی بار این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .

 • در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به مراکش

شرکت آنی بار در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بارنامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، … را برای فریت بار به مراکش را بر عهده دارد .

 

برای ارسال بار به مراکش ، محموله های شما به بهترین و ایمن ترین روش توسط کارشناسان ما منتقل خواهند شد. از طریق شماره 5 رقمی زیر با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

ارسال بار به اتیوپی و ارسال بار به سودان نیز از خدمات تخصصی و حرفه ای آنی بار است . با شماره های زیر در تماس باشید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ارسال حیوانات خانگی به مراکش چگونه است ؟

یکی از مهمترین ویژگی های خدمات ارسال بار به مراکش ، امکان ارسال حیوانات خانگی می باشد. اگر قصد سفر به مراکش را دارید و یا برای مهاجرت به این کشور مسافرت می نمایید ، می توانید از طریق خدمات آنی بار انواع حیوانات خانگی خود را از طریق آنی بار ارسال نمایید. 

 • سگ 
 • گربه
 • پرندگان
 • همستر 
 • و . . . . 

برای ارسال حیوانات خانگی به مراکش نیاز به انجام برخی مراحل وجود دارد که به صورت زیر هستند : 

 • واکسیناسیون و آزمایش تیتر هاری 
 • دریافت شناسنامه
 • تزریق چیپ اطلاعات

مجموعه آنی بار برای ارسال حیوانات شما به مراکش بهترین و کاملترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد. فقط کافیست با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید و اطلاعات و راهنمایی های لازم برای شروع مراحل را از کارشناسان ما بخواهید.

 

ارسال حیوانات خانگی به مراکش
ارسال حیوانات خانگی به مراکش

 

ارسال فرش و تابلو به مراکش

 

یکی از امکانات و خدمات آنی بار ، ارسال فرش و تابلو فرش به مراکش است. در این خدمات ، اگر فرش شما جزو کالاهای قدیمی و عتیقه نباشد امکان ارسال آنها با پرداخت هزینه گمرکی فراهم خواهد بود.

 

در اولین مرحله ، محموله های شما توسط ارزیاب گمرک فرودگاه امام خمینی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. پس از بررسی محموله به صورت کامل ، در صورتی که امکان ارسال آن وجود داشته باشد ، تیم متخصص آنی بار با کمترین هزینه محموله شما را بارگیری و ارسال می نماید. 

 

ارسال فرش به مراکش
ارسال فرش به مراکش

 

علاوه بر ارسال بار و کالا به مراکش ، همه روزه برای ارسال بار و کالا از ایران به اسپانیا نیز بهترین خدمات را می توانید از ما بخواهید.

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به مراکش

برای ارسال بار به مراکش ، مدارکی جهت فرایند گمرکی مورد نیاز است که با در اختیار داشتن آنها امکان ثبت سفارش شما فراهم می باشد. 

 • اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
 • اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
 • کپی بلیط
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
 • لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

برای ارسال بار به مراکش ، همه روزه و حرفه ای می توانید از خدمات آنی بار بهره مند شوید . ما در اسرع وقت آماده ارائه مشاوره تخصصی هستیم.

 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

علاوه بر مراکش ، ارسال بار و کالا از ایران به استرالیا نیز توسط آنی بار با بهترین کیفیت انجام میشود.

 

بسته بندی تخصصی و مناسب برای ارسال بار به مراکش 

 

یکی از مهمترین مواردی که برای ارسال بار به مراکش باید به آن توجه کرد ، بسته بندی لوازم و محموله میباشد . با استفاده از بسته بندی مناسب ، از بروز خسارات به محموله جلوگیری خواهد شد. از طرفی برای ارسال بار به مراکش یا برخی کشور های اتحادیه اروپا ، قوانین سخت گیرانه ای برای بسته بندی وجود دارد.

 

آنی بار با در اختیار داشتن بهترین و تخصصی ترین تیم باربری ، بسته بندی جعبه چوبی و کارتن ، نایلون حبابدار و . . . را برای محموله های شما در نظر گرفته است.

 

برای ارسال بار به مراکش به صورت صفر تا صد ، با شماره های ما در تماس باشید. 

مشاوره تخصصی در ارسال بار به مراکش

 

کارشناسان با دریافت مشخصات بار بهترین روش ارسال بار به مراکش را به مشتریان ارائه می نمایند. تمامی کارشناسان بخش بین الملل آنی بار با بیش از سی سال تجربه آماده ارائه خدمات ارسال بار به مراکش هستند.

 

کارشناسان ما همه روزه و در تمام ساعات آماده پاسخگویی و ارائه خدمات ارسال بار به مراکش می باشند. تمامی فرآیند ارسال بار به مراکش طبق ضوابط کشور مقصد و گمرک انجام می شود.

 

واحد پشتیبانی با در نظر گرفتن عوامل تاثیر گذار بر هزینه باربری تمامی تلاش خود را کرده اند تا فرآیند ارسال بار به مراکش با کمترین کرایه انجام شود.

مَراکِش با نام رسمی پادشاهی مراکش کشوری در شمال غربی آفریقا است. مراکش از شرق با الجزایر، از غرب با اقیانوس اطلس، از جنوب با قلمروی مورد مناقشهٔ صحرای غربی و از شمال با اسپانیا هم‌مرز است، جمعیت آن حدود ۳۸ میلیون نفر است.

 

مراکش ادعای مالکیت صحرای غربی را دارد و آن را از سال ۱۹۷۵ اداره می‌کند که با احتساب آن، مساحت مراکش به بیش از ۷۰۰٬۰۰۰ کیلومتر مربع هم می‌رسد. وضعیت صحرای غربی هنوز مورد اختلاف و مناقشه است.

 

پایتخت مراکش شهر رباط است. از آن‌جا که مراکش در زمان هارون الرشید از سلطه بغداد خارج شده و تحت تسلط ترکان عثمانی نیز درنیامده بود، از جمله کشورهای عربی بود که توانست بر فرهنگ منطقه‌ای خود تأکید ورزد، اما بعدها تحت سیطره استعمار فرانسه و اسپانیا واقع شد و به تدریج تلاش‌ها برای استقلال کشور آغاز شد.

 

واحد پول این کشور درهم نام دارد. هر درهم مراکش معادل ۰٫۱۰۱ دلار آمریکاست و هر دلار آمریکا معادل ۹٫۸۴ درهم می‌باشد. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع