بنر آنی بار

ارسال بار به مسکو روسیه

حمل کالا به مسکو روسیه

 

ارسال بار به مسکو یکی از خدماتی است که آنی بار به هموطنان گرامی ارائه می نماید ، باربری از ایران به مسکو به صورت همه روزه انجام می شود . هموطنان و مهاجران گرامی می توانند با کمترین هزینه ارسال بار به مسکو را از تمام نقاط کشور با انواع روش های باربری انجام دهند.  

 

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات ارسال بار به مسکو همراه با انجام فرایند گمرکی در ایران و روسیه می باشد و این امکان را برای شما فراهم می نماید که در اسرع وقت محموله های خود را تحویل بگیرید.

 

مسکو پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر در کشور روسیه است. این شهر دومین شهر پر جمعیت در قاره اروپا پس از استانبول و یازدهمین شهر پرجمعیت در جهان است. این شهر در کنار رودخانه مسکو و در ایالت فدرالی مرکزی قرار دارد و در روسیه اروپایی واقع شده است.

 

این شهر از مهم‌ترین مراکز سیاسی، اقتصادی، مذهبی، تاریخی، مالی، آموزشی و ترابری فدراسیون روسیه و اروپا به شمار می‌آید.

 

ارسال بار به مسکو و سایر شهرهای روسیه بصورت همه روزه انجام میشود و برای حفاظت از محموله شما بیمه بار بصورت کامل انجام میشود ؛ بسته بندی نیز بصورت تخصصی و حرفه ای توسط آنی بار برای ارسال بار به مسکو ارائه می شود.

حمل و نقل بار به مسکو
حمل و نقل بار به مسکو

چه بارهایی را می توان به مسکو ارسال کرد ؟

 

ارسال لوازم منزل به مسکو

اگر قصد مهاجرت به مسکو روسیه را دارید ، می توانید کلیه‌ی لوازم منزل خود را به صورت هوایی و زمنی به مسکو ارسال کنید.کلیه‌ی لوازم منزل مانند مبلمان، یخچال، پیانو، فرش،البسه و …

فریت بار مسافری به مسکو

در زمان مسافرت به روسیه، نیاز نیست شما مبالغ هنگفت بابت اضافه بار مسافری بپردازید. لوازم شخصی خود را می توانید بصورت فریت بار در ارسال بار به مسکو ارسال کنید . 

ارسال کالاهای تجاری و نمایشگاهی به مسکو

برای ارسال بارهای تجاری مانند ماشین آلات صنعتی، دستگاههای الکترونیکی، تجهیزات پزشکی ، اقلام نمایشگاهی ، و … به مسکو، میتوانید از خدمات ارسال بار به مسکو استفاده کنید.

 

خدمات تخصصی و حرفه ای ارسال بار به برلین را تنها از آنی بار بخواهید. 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

حمل بار به مسکو همراه با بیمه و بارنامه 

 

در خدمات ارسال بار به مسکو ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به مسکو است . 

 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به مسکو خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به مسکو ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

 

آنی بار برای ارسال بار به مسکو یا سایر شهر های روسیه از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

 

ارسال بار به مسکو همراه با بارنامه بین المللی

 

بارنامه سندی حقوقی و بین المللی است که مشخصات بار شما در آن ثبت می شود .

 

بارنامه مشخص می کند شما باری را با مبلغ توافق شده در فلان تاریخ به فلان شرکت حمل بار سپرده اید و این در واقع حکم رسیدی را دارد که تا زمان تحویل بار در مسکو در دست خواهید داشت! این در واقع تضمینی است که شما از سوی شرکت آنی بار برای ارسال بار به مسکو دریافت می کنید .

 

ارسال بار به رم پایتخت ایتالیا ، همه روزه تحت پوشش بهترین بیمه نامه های بین المللی 

 

ارسال هوایی بار به مسکو 

 

یکی از روش های ارسال بار به مسکو ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به مسکو ارسال میشود. 

 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به مسکو است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

 

ارسال بار به مسکو بصورت هوایی ، به 2 روش کارگو و فریت بار انجام میشود.  کارگو به ارسال بار و کالا با هواپیماهای باربری گفته میشود که امکان حمل حجم زیادی از انواع بار را فراهم میکند. اما منظور از فریت بار ، ارسال بار به مسکو در حجم کم و بصورت مسافری می باشد .

 

ارسال بار به مسکو به صورت فریت بار با بهترین بیمه نامه انجام میشود . ما برای انتقال فوری محموله های شما در اسرع وقت ، 500 میلیون بیمه رایگان برای ارسال بار به مسکو در اختیارتان قرار میدهیم .

حمل بار هوایی به مسکو
حمل بار هوایی به مسکو

ارزانترین نرخ کرایه فریت بار به روسیه را از کارشناسان ما استعلام بگیرید.

ارسال بار بصورت زمینی برای مسکو

 

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به مسکو به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود . ارسال بار به مسکو به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد .

 

 • ارسال بار به مسکو بصورت گروپاژ ( خرده بار )
 • ارسال بار به مسکو بصورت دربستی 

 

در روش اول ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف در شهر مسکو ، تخلیه می شود . در بعضی موارد هزینه ارسال بار به مسکو بصورت خرده بار کمتر است اما ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بینجامد .

 

در روش دوم ، بار شما به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص از ایران به روسیه حرکت می نماید. در  این روش ، همان خودرویی که محموله شما را بارگیری کرده است در گمرک روسیه محموله را تحویل میدهد و شما می توانید برای اطمینان از صحت این موضوع شماره پلاک خودرو را تطبیق دهید . 

 

در هر دو روش ارسال بار به مسکو ، می توانید به باربری آنی بار اطمینان نمایید.

 

ترانزیت کالا به روسیه از تمام نقاط کشور   

 

ارسال چه کالاهایی به مسکو ممنوع است ؟

 

در خدمات ارسال بار به مسکو یا سایر شهر های روسیه ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و روسیه قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به مسکو هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

 

با این وجود ، قبل از ارسال بار به مسکو میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به مسکو می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای روسیه نیز بار ارسال کنید.

 

در صورتی که هنگام ارسال بار به مسکو این کالا ها در بارتان مشاهده شود جریمه می شوید و در برخی موارد همچون دخانیات پیگرد قانونی دارد. 

کالاهای ممنوعه در باربری
کالاهای ممنوعه در باربری

 

ارسال بار به آنکارا ، پایتخت کشور ترکیه از خدمات تخصصی آنی بار می باشد .

 

ارسال اثاثیه منزل از ایران به مسکو 

 

علاوه بر ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی دیگر از خدمات آنی بار برای ارسال بار به مسکو می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در مسکو یا سایر شهر های روسیه را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به مسکو را در اختیارشان قرار دهد.

 

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای مسکو به روش های مختلفی انجام می شود : 

 

 • ارسال بار به مسکو بصورت هوایی
 • ارسال بار به مسکو بصورت زمینی

 

حمل اثاثیه به صورت زمینی را نیز می توانید به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به مسکو در اختیارتان قرار می دهد.

 

برای ارسال اثاث منزل بصورت دربست با یک ترانزیت یا کامیون به مسکو ، ابتدا نیاز است کارت اقامت خود را دریافت کنید .

 

حمل انواع بار و کالا در باربری و حمل بار به باکو و نخجوان

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ارسال کالاهای تجاری به مسکو 

 

اگر قصد دارید محموله و کالاهای تجاری و صادراتی را به مسکو ارسال کنید ابتدا باید به قوانین صادراتی تسلط داشته باشید .به عنوان مثال ، برای مواد غذایی حتما محموله شما باید دارای سیب سلامت باشد. برخی از کالا ها نیز نیاز به ثبت سفارش و درخواست از طرف خریدار یا کارخانه روسی دارد.

 

با تمام این موارد ، اگر مدارک و پیش نیاز های صادرات کالاهای تجاری به مسکو را فراهم نموده اید می توانید تنها با یک تماس تلفنی محموله های خود را ارسال کنید.

 

ارسال محموله های صادراتی به مسکو نیاز به متخصصین ترخیص در گمرک نیز دارد که آنی بار در کنار شماست.

قوانین ترخیص بار و کالا در مسکو

 

برای ترخیص بار در تمام کشورها باید هزینه پرداخت شود.اگر به تازگی اقامت روسیه را دریافت کرده اید می توانید تمام وسایل منزلتان را به مسکو یا سایر شهرهای روسیه ارسال کنید .مالیاتی که گمرک برای ارسال بار به مسکو از شما می گیرد 30 درصد کل ارزش لوازم یا 4 یورو به ازای هر کیلو بار است.

لازم به ذکر است که گمرک روسیه هم بر مبنای ارزش کل بار و هم بر مبنای کیلو عوارض را محاسبه می کند و مبلغ هرکدام که بیشتر شد را بعنوان مالیات برای شما منظور می کند.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به مسکو شامل :

 • کپی صفحه اول پاسپورت
 • کپی ویزای روسیه
 • کپی ثبت نام در فدراسیون روسیه
 • فهرست موجودی یا لیست کالا
 • وکالتنامه قانونی توسط دفتر اسناد رسمی روسیه
 • INN یا شماره پرداخت کننده مالیات فردی روسیه
کارت اقامت روسیه
کارت اقامت روسیه

 

ارزانترین خدمات ارسال بار به مادرید اسپانیا را با آنی بار تجربه کنید .

 

هزینه باربری از ایران به مسکو 

 

هزینه ارسال بار به مسکو یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی از جمله وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن داشته باشید .

 

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به مسکو استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به مسکو بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به مسکو دارد.

 

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به مسکو را استعلام بگیرید ، البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به مسکو به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به مسکو بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

 

ارزانترین و تخصصی ترین خدمات ارسال بار به مسکو را با آنی بار تجربه کنید. ارسال بار به روسیه شامل تمام شهرهای این کشور می شود و محدود به پایتخت آن نمی باشد. 

 

 

مشاوره و استعلام قیمت حمل بار به مسکو 

 

همانطور که گفته شد خدمات مجموعه آنی بار شامل مشاوره تخصصی و رایگان نیز می باشد . خصوصا در زمانی که شما قصد دارید محموله و کالایی را از ایران به خارج از کشور ارسال کنید نقش مشاوره رایگان بسیار پر رنگ خواهد شد. 

برای استعلام قیمت ، مشاوره و اطلاع از امکان ارسال محموله ها ، قوانین گمرکی ، انتخاب روش مناسب برای ارسال بار به مسکو و سایر موارد می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید تا بهترین خدمات را دریافت نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع