ارسال بار به مصر ( هوایی ، دریایی ) با مشاوره تخصصی

حمل بار به مصر با کمترین هزینه 

ارسال بار به مصر با کادر باربری بین المللی آنی بار بصورت هوایی و دریایی به صورت همه روزه انجام میشود. آنی بار برای ارسال بار به مصر ارزانترین نرخ کرایه را بر اساس روش انتقال شما ارائه خواهد نمود.

 

ارسال بار و کالای تجاری و شخصی و صادراتی با کمترین نرخ کرایه با انواع روش های ارسال بار به مصر به همراه بهترین و حرفه ای ترین بیمه نامه برای جلوگیری از بروز خسارات به تمام شهر های کشور مصر انجام می شود. 

 

ارسال بار به مصر با روش های مختلفی انجام میشود که هر یک از روش ها برای شرایط و محموله های خاصی مورد استفاده قرار میگیرند. بهترین مشاوره رایگان برای ارسال بار به مصر یا سایر کشور های آفریقایی بصورت حضوری و تلفنی از طریق واحد بین الملل آنی بار در اختیار شما قرار میگیرد.

ارسال بار به مصر
ارسال بار به مصر

علاوه بر ارسال بار به مصر ، همه روزه برای ارسال بار به دبی نیز می توانید از طریق مجموعه آنی بار بهترین و تخصصی ترین خدمات را ثبت سفارش کنید.

 

روش های ارسال به مصر از ایران

برای ارسال بار به مصر ، ما تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار می دهیم و با انواع روش های باربری برای ارسال بار و کالای شما به این کشور آماده خدمات رسانی به شما هستیم.

 

 هریک از روش های ارسال بار به مصر دارای مزایا و معایب خاص خود هستند که در ادامه به آن می پردازیم. برای ارسال بار از ایران به خارج از کشور ، آنی بار روش های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد. 

 

 • حمل و نقل بار هوایی برای اروپا
 • حمل و نقل دریایی برای اروپا 

هر یک از روش هایی که برای ارسال بار به مصر مورد استفاده قرار میگیرند دارای مزایا و معایب مشخصی هستند. بر اساس نوع محموله و شرایط آن باید بهترین روشی که امکان انتقال کالا و محموله را برای شما فراهم می نماید استفاده کرد.

آنی بار برای ارسال بار به مصر به صورت زمینی و هوایی و دریایی از بهترین و کامل ترین بیمه نامه استفاده می نماید.

 

ارسال هوایی به مصر

ارسال بار به مصر بصورت هوایی نیز از خدمات تخصصی و همه روزه آنی بار است و از همه نقاط ایران انجام میشود. ما به عنوان یکی از برترین ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل و ارسال بار به مصر بصورت هوایی ، کارگو و فریت مسافری مصر را در اسرع وقت به شما عزیزان ارائه می نماییم. 

خدمات باربری آنی بار برای حمل و نقل حجم کم و حجم زیاد بار انجام میشود و شما می توانید با کمترین هزینه بهترین خدمات را در زمینه ارسال بار به مصر در اختیار داشته باشید.

وقتی که برای ارسال بار به مصر عجله دارید بهترین روش باربری هوایی می باشد.

حمل بار به مصر به صورت هوایی از نظر زمان بندی تحویل بار سریعترین روش باربری است ، اما ارسال بار به مصر با این روش حمل علاوه بر سرعت بالا ، هزینه زیادی نیز خواهد داشت.

ارسال هوایی برای مصر
ارسال هوایی برای مصر

 

علاوه بر ارسال بار به مصر ، همه روزه برای ارسال بار به اتریش و ارسال بار به قطر نیز می توانید بهترین خدمات را از مجموعه آنی بار درخواست نمایید.

ارسال بار بصورت ترکیبی ( دریایی ) به مصر  

 

یکی از روش های مرسوم برای ارسال بار به مصر ، حمل ترکیبی محموله ها میباشد . حمل ترکیبی به معنی حمل زمینی – دریایی میباشد. 

در این روش ، محموله شما بصورت زمینی و با استفاده از کانتینر های 40 فوت و 20 فوت به بنادر منتقل و بارگیری می شوند و از طریق بنادر  ( عموما بندرعباس ) برای مصر که خود کشوری دریایی و بندری است ارسال می شوند. 

 

ارسال بار به مصر با این روش هزینه ای مقرون به صرفه دارد اما مدت زمان تحویل بار زیاد است که صد البته ایمنی بسیار بالایی دارد. 

ارسال دریایی به مصر
ارسال دریایی به مصر

 

ارسال بار به مصر چقدر به طول می انجامد ؟

با توجه به روشی که برای ارسال بار به مصر انتخاب می کنید مدت زمان باربری متفاوت می باشد ، پس در ابتدا باید مشخص شود که می خواهید از کدام روش برای ارسال بار به مصر استفاده کنید.

عددهای زیر را به طور حدودی برای مدت زمان ارسال بار به مصر در زوش های مختلف مد نظر داشته باشید :

 • بارهای هوایی در فاصله 5الی 7 روز به مصر میرسد.
 • بارهای کانتینری با کشتی و به صورت دریایی بین 30 تا 35روز طول می کشد تا به مقصد کشور مصر برسد.

برای ارسال بار به مصر ، بهتر است ابتدا بصورت تلفنی یا بصورت حضوری با کارشناسان ما مشاوره نمایید تا بهترین خدمات را با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت تجربه کنید.

 

بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به ایتالیا و ارسال بار به فرانسه نیز توسط مجموعه آنی بار با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت ارائه می شود. با ما همراه باشید.

 

عوامل موثر در هزینه ارسال بار به مصر چیست ؟ 

 

در ارسال بار به مصر موارد زیادی در هزینه های حمل و نقل و انتقال کالاها موثر هستند . یکی از مهمترین این ها ، روش ارسال بار است که تاثیر مستقیم در هزینه ها دارد. 

به عنوان مثال ، برای ارسال محموله ها به روش دریایی هزینه های کمتری باید پرداخت تا ارسال به صورت هوایی.

علاوه بر این ، نوع محموله و در میزان هزینه های گمرکی نیز بسیار مهم است. هزینه گمرک یک بار در زمان خروج از ایران و یک بار در زمان ورود به مصر دریافت میشود. 

علاوه بر این ، هزینه های بابت بسته بندی ، نقل انتقال فرودگاهی یا درون بنادر نیز ممکن است وجود داشته باشد که در هزینه های نهایی موثر است.

 

خدمات آنی بار در باربری ایران به مصر

شرکت آنی بار برای ارسال بار به مصر خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهد که شامل :

 

 • بسته بندی لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و…) در محل به صورت استاندارد می باشد .
 • بارگیری جهت حمل بار هوایی
 • انجام تشریفات گمرکی ارسال بار به مصر با و بدون حضور مسافر 

در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی ارسال بار به مصر حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت آنی بار قرار می دهند . شرکت آنی بار با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .

 • پالت بندی محموله در صورت نیاز 

بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله هنگام ارسال بار به مصر آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی آنی بار این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .

 • در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به مصر

شرکت آنی بار در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بارنامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، … را برای فریت بار به مصر را بر عهده دارد .

 

برای ارسال بار به مصر ، محموله های شما به بهترین و ایمن ترین روش توسط کارشناسان ما منتقل خواهند شد. از طریق شماره 5 رقمی زیر با کارشناسان ما در تماس باشید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

ارسال حیوانات خانگی به مصر چگونه است ؟

یکی از مهمترین ویژگی های خدمات ارسال بار به مصر ، امکان ارسال حیوانات خانگی می باشد. اگر قصد سفر به مصر را دارید و یا برای مهاجرت به این کشور مسافرت می نمایید ، می توانید از طریق خدمات آنی بار انواع حیوانات خانگی خود را از طریق آنی بار ارسال نمایید. 

 • سگ 
 • گربه
 • پرندگان
 • همستر 
 • و . . . . 

برای ارسال حیوانات خانگی به مصر نیاز به انجام برخی مراحل وجود دارد که به صورت زیر هستند : 

 • واکسیناسیون و آزمایش تیتر هاری 
 • دریافت شناسنامه
 • تزریق چیپ اطلاعات

مجموعه آنی بار برای ارسال حیوانات شما به مصر بهترین و کاملترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد . فقط کافیست با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید و اطلاعات و راهنمایی های لازم برای شروع مراحل را از کارشناسان ما بخواهید. 

 

ارسال حیوانات خانگی به مصر
ارسال حیوانات خانگی به مصر

علاوه بر ارسال بار به مصر ، همه روزه برای ارسال بار به استرالیا و حمل بار به ترکیه نیز می توانید از طریق شماره های آنی بار بهترین خدمات را ثبت سفارش کنید. 

 

ارسال فرش و تابلو به مصر 

یکی از امکانات و خدمات آنی بار ، ارسال فرش و تابلو فرش به مصر است . در این خدمات ، اگر فرش شما جزو کالاهای قدیمی و عتیقه نباشد امکان ارسال آنها با پرداخت هزینه گمرکی فراهم خواهد بود.

در اولین مرحله ، محموله های شما توسط ارزیاب گمرک فرودگاه امام خمینی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. پس از بررسی محموله به صورت کامل ، در صورتی که امکان ارسال آن وجود داشته باشد ، تیم متخصص آنی بار با کمترین هزینه محموله شما را بارگیری و ارسال می نماید. 

ارسال فرش به مصر
ارسال فرش به مصر

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به مصر

برای ارسال بار به مصر ، مدارکی جهت فرایند گمرکی مورد نیاز است که با در اختیار داشتن آنها امکان ثبت سفارش شما فراهم می باشد. 

 • اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
 • اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
 • کپی بلیط
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
 • لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

برای ارسال بار به مصر ، همه روزه و حرفه ای می توانید از خدمات آنی بار بهره مند شوید . ما در اسرع وقت آماده ارائه مشاوره تخصصی هستیم.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

بسته بندی تخصصی و مناسب برای ارسال بار به مصر 

یکی از مهمترین مواردی که برای ارسال بار به مصر باید به آن توجه کرد ، بسته بندی لوازم و محموله میباشد . با استفاده از بسته بندی مناسب ، از بروز خسارات به محموله جلوگیری خواهد شد . از طرفی برای ارسال بار به مصر یا برخی کشور های اتحادیه اروپا ، قوانین سخت گیرانه ای برای بسته بندی وجود دارد .

آنی بار با در اختیار داشتن بهترین و تخصصی ترین تیم باربری ، بسته بندی جعبه چوبی و کارتن ، نایلون حبابدار و . . . را برای محموله های شما در نظر گرفته است.

برای ارسال بار به مصر به صورت صفر تا صد ، با شماره های ما در تماس باشید.

بسته بندی تخصصی
بسته بندی تخصصی

مشاوره تخصصی در ارسال بار به مصر

کارشناسان با دریافت مشخصات بار بهترین روش ارسال بار به مصر را به مشتریان ارائه می نمایند. تمامی کارشناسان بخش بین الملل آنی بار با بیش از سی سال تجربه آماده ارائه خدمات ارسال بار به مصر هستند.

کارشناسان ما همه روزه و در تمام ساعات آماده پاسخگویی و ارائه خدمات ارسال بار به مصر می باشند. تمامی فرآیند ارسال بار به مصر طبق ضوابط کشور مقصد و گمرک انجام می شود.

واحد پشتیبانی با در نظر گرفتن عوامل تاثیر گذار بر هزینه باربری تمامی تلاش خود را کرده اند تا فرآیند ارسال بار به مصر با کمترین کرایه انجام شود.

مِصر با نام رسمی جمهوری عربی مصر کشوری فراقاره‌ای در قاره‌های آفریقا و آسیا است. بخش بزرگ مصر در شمال شرقی آفریقا است، شبه‌جزیره سینا هم که در آسیای غربی قرار گرفته بخشی از قلمرو این کشور است. مصر در جنوب دریای مدیترانه و غرب دریای سرخ قرار گرفته و از غرب با لیبی (۱٬۱۱۵ کیلومتر)، از جنوب با سودان (۱۲۷۶ کیلومتر) و از سوی شبه جزیره سینا با اسرائیل (۲۰۸ کیلومتر) و در نوار غزه با فلسطین (۱۳ کیلومتر) مرز زمینی دارد.

طول خطوط ساحلی مصر حدود ۲٬۴۵۰ کیلومتر است. مصر با جمعیت ۱۰۲ میلیون نفر ۱۴امین کشور پرجمعیت در جهان، پرجمعیت‌ترین کشور در خاورمیانه، و بعد از نیجریه و اتیوپی، سومین کشور پرجمعیت در قاره آفریقا است. اکثر جمعیت آن در حاشیه رود نیل زندگی می‌کنند. کرانه‌های رود نیل منطقه‌ای است که ۴۰ هزار کیلومتر مربع یعنی حدود یک بیست و پنجم این کشور و تنها زمین‌های بارور آن را تشکیل می‌دهد. بخش عمدهٔ این کشور که در مجموع ۱ میلیون کیلومتر مربع وسعت دارد، از بیابان تشکیل شده و جمعیت پراکنده‌ای را در خود جای داده‌است.

حدود نیمی از جمعیت مصر شهرنشین هستند که بیشتر آنان در دو شهر بزرگ قاهره و اسکندریه، دیگر شهرهای دلتای نیل و حومه آن‌ها زندگی می‌کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع