ارسال بار به میانمار | فریت هوایی میانمار

حمل بار از ایران به میانمار

 

برای ارسال بار به میانمار از ایران مجموعه آنی بار خدمات حمل و نقل بار را با روش های مختلفی در اختیار شما قرار میدهد و امکانت انتقال محموله های تجاری یا شخصی را با بهترین کیفیت برای شما عزیزان فراهم می نماید. هر یک از روش های حمل و نقل بار بر اساس نوع بار شما و نیاز شما مورد استفاده قرار میگیرد و برای انتخاب بهترین روش ارسال بار به میانمار، میبایست با مشاوران و کارشناسان آنی بار در خصوص انتخاب نحوه حمل و نقل بار مشاوره نمایید.

برای ارسال بار به میانمار ، مجموعه آنی بار روش حمل هوایی و دریایی را در اختیار شما قرار میدهد تا محموله های مختلف خود را بارگیری و ارسال نمایید. تیم متخصص آنی بار با کمترین قیمت و با بهترین کیفیت انتقال محموله های تجاری و شخصی شما را به صورت همه روزه و از همه نقاط ایران انجام میدهد.

 

برای ارسال بار به میانمار می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید و به صورت رایگان با کارشناسان آنی بار مشاوره نمایید. 

 

ارسال خرده بار به میانمار

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارسال بار به میانمار در ابعاد و حجم کم می باشد . به این محموله ها خرده بار گفته می شود. برای حمل و نقل خرده بار بصورت هوایی و ترکیبی ، آنی بار محدوده زمانی مشخصی را در اختیار شما قرار می دهد.

به عنوان مثال ، برای ارسال خرده بار هوایی به میانمار حدود 72 ساعت ، یا حمل ترکیبی حدود 10 تا 15 روز زمان خواهد برد. 

در این فاصله زمانی ، تمام مراتب حمل و نقل و ارسال بار به میانمار توسط مجموعه آنی بار بصورت حرفه ای پیگیری خواهد شد و خدمات بسته بندی ، حمل و نقل و تحویل توسط ما در اسرع وقت صورت میگیرد. 

برای ارسال خرده بار به میانمار ، میبایست بصورت تلفنی یا حضوری با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

علاوه بر ارسال بار به میانمار ، ارسال بار به مالزی و ارسال بار به اندونزی نیز به صورت تخصصی و حرفه ای انجام خواهد شد.

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای میانمار

بسیاری از هموطنان برای مهاجرت ، میانمار را انتخاب میکنند و پس از تکمیل فرایند مهاجرت ، تصمیم به ارسال اثاثیه و لوازم منزل خود به میانمار می کنند.

مجموعه آنی بار به عنوان متخصص ارسال بار به میانمار ، خدمات باربری را برای حمل و نقل اثاثیه شما در کمترین زمان ممکن از شروع تا پایان در کنار شما خواهد بود.

از بسته بندی لوازم منزل بصورت حرفه ای تا حمل و بارگیری و تحویل در محل توسط آنی بار انجام میگیرد. تخصصی ترین خدمات ارسال بار به میانمار تحت پوشش بهترین بیمه نامه در اختیار شما قرار میگیرد تا در اسرع وقت امکان باربری سریع بین المللی را داشته باشید.

ارسال لوازم خانه به میانمار
ارسال لوازم خانه به میانمار

بسته بندی تخصصی برای ارسال بار به میانمار

یکی از مهمترین موارد برای ارسال بار به میانمار با ایمنی کامل ، بسته بندی تخصصی محموله ها میباشد . بسیاری از افراد برای بسته بندی محموله های از تجهیزات مناسب برای این امر استفاده نمی نمایند که همین موضوع سبب آسیب وارد شدن به محموله میشود. 

مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن بهترین و حرفه ای ترین تیم بسته بندی ، محموله های شما را با بهترین کیفیت بصورت تخصصی بسته بندی خواهد نمود. 

برای بسته بندی محموله ها قبل از ارسال به میانمار ، از جعبه های متناسب با آن استفاده میشود که کامل ترین ایمنی را فراهم می نماید . با استفاده از نایلون حباب دار و سایر تجهیزات داخل جعبه ها ، محموله های شما با ایمنی کامل منتقل خواهند شد.

 

ارسال چه کالاهایی به میانمار ممنوع می باشد ؟

حمل برخی از کالاها هنگام ارسال بار به میانمار ممنوع بوده و یا دارای محدودیتهایی می باشد.  شما میبایست بطور دقیق از محتویات کارتن ها و بسته های خود مطلع باشید ، زیرا در صورتی که اقلام ممنوعه یا دارای محدودیت هنگام ارسال بار به میانمار همراهتان باشد ممکن است توسط مأمورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید.

همکاران ما در شرکت آنی بار شما را نسبت به کالاهای ممنوعه هنگام ارسال بار به میانمار  مطلع می سازند.

از جمله کالاهایی که حمل آن ها در ارسال بار به میانمار دارای محدودیت می باشد موارد زیر است : 

 • مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 • مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 • میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 • عرقیجات و ترشیجات 
 • اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 • انواع دارو و یا دخانیات 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر برای ارسال بار به میانمار تنها کافیست با شماره های زیر تماس بگیرید. 

 

علاوه بر ارسال بار به میانمار ، ارسال بار به استرالیا و ارسال بار به نیوزلند نیز از تخصص های مجموعه آنی بار است. 

حمل هوایی از ایران به میانمار

یکی از روش های حمل و نقل و ارسال بار به میانمار ، حمل هوایی می باشد . ارسال بار به میانمار بصورت هوایی از طریق خطوط هواپیمایی معتبر جهانی و کشوری انجام می شود و دارای شرایط و قوانین خاصی است . به عنوان مثال ، برای حمل هوایی باید ابعاد ، وزن و نوع بار مورد توجه قرار بگیرد و برای ارسال بسته بندی و سم پاشی کامل انجام شود .

از همین جهت ، باید برای ارسال بار به میانمار از نقاط مختلف ایران ، با مشاوران ما تماس حاصل نموده و بهترین خدمات را پس از بررسی کامل مشاوران در اختیار داشته باشید.

ارسال بار به میانمار بصورت هوایی دارای هزینه بیشتر و از نظر زمانی بسیار سریع خواهد بود و برای انتقال برخی محموله ها بسیار مقرون به صرفه است. 

 

ارسال هوایی به میانمار
ارسال هوایی به میانمار

ارسال دریایی بار و کالا به میانمار 

یکی از روش های ارسال بار به میانمار ، حمل دریایی محموله ها میباشد . برای حمل دریایی ، محموله های شما از هر نقطه ای از کشور با استفاده از انواع خودروهای باربری بارگیری و به بندرعباس منتقل میشوند . برای حمل دریایی باید محموله های شما داخل کانتینر ها بارگیری شوند . 

در برخی موارد ، کانتینر بصورت دربستی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و در برخی موارد بصورت اشتراکی میباشد .

برای ارسال بار به میانمار ، همه روزه امکان حمل دریایی نیز برای شما فراهم خواهد بود . حمل دریایی هزینه ای معقول و ایمنی بالا دارد . 

ارسال دریایی به میانمار
ارسال دریایی به میانمار

 

کدام روش باربری برای میانمار مقرون به صرفه است ؟ 

در پاسخ به این سوال باید گفت که انتخاب روش حمل بار به میانمار بر اساس نوع محموله و شرایط آن انجام میشود. در روش حمل هوایی هرچه وزن محموله شما بیشتر باشد هزینه های کمتری می پردازید . اما روش حمل دریایی بهترین روش برای انتقال محموله های تجاری حجیم و با وزن زیاد است. 

در حمل دریایی امکان بارگیری حجم زیادی از انواع محموله و کالا داخل یک کانتینر 20 فوت یا 40 فوت فراهم است و از همین جهت تجار بیشتر از طریق حمل دریایی محموله های خود را منتقل می نمایند. 

معمولا حمل هوایی برای انتقال محموله هایی با وزن های زیر 300 کیلو استفاده می شود که زمان تحویل بسیار سریعی دارد. 

با تمام این اوصاف ، اگر قصد دارد محموله های خود را به میانمار ارسال کنید بهتر است قبل از درخواست خدمات مورد نیاز خود ابتدا با کارشناسان ما در تماس باشید و پس از مشاوره با ایشان بهترین روش برای انتقال محموله ها را انتخاب کنید.

 

تیم متخصص آنی بار علاوه بر باربری از ایران به میانمار ، همه روزه برای ارسال بار به چین و ارسال بار به فیلیپین نیز بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. 

هزینه ارسال بار به میانمار 

هزینه‌های ارسال بار به میانمار ، بسته به اینکه شما قصد ارسال بار به کدامیک از مناطق میانمار را داشته باشید، متفاوت می‌باشد.

ضمنا حضور واسطه‌ها، همیشه باعث افزایش قیمت، کاهش کیفیت خدمات و بعضا سوء استفاده در هر خدماتی می‌گردد. برای اینکه شما بتوانید هزینه‌های ارسال بار به میانمار را برای محموله‌ی خود مدیریت نمایید، نیاز به آگاهی از نکاتی دارید که قیمت تمام شده‌ی ارسال بار به میانمار ، به آنها وابسته می‌باشد.

تعرفه‌ی ارسال بار به میانمار به مواردی که در زیر عنوان می کنیم بستگی دارد :

 • هزینه بسته بندی بار فریت
 • هزینه‌ی حمل تا قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی (ره)
 • هزینه‌ی توزین، تخلیه و بارگیری و انبارداری
 • هزینه‌های گرفتن مجوزهای مربوط به بار و بسته بندی
 • هزینه بارنامه‌ی هوایی
 • هزینه‌ی تشریفات گمرکی و گرفتن پته مسافری (برگه سبز) یا جواز صادراتی برای کالاهای تجاری

از مهمترین عوامل در هزینه ارسال بار به میانمار ، هزینه گمرکی می‌باشد. توجه به این نکته ضروری است که گمرک دوبی بابت تعرفه و عوارض ورود کالا، مبلغی را از شما دریافت خواهد کرد. تعرفه گمرکی کالا بسته به نوع کالا داشته و هزینه گمرکی کالای شما بسته به تعرفه گمرکی و ارزش بار تعیین می‌گردد.

تنها در صورتی که گیرنده کالا درخواست دریافت بار خود را در Free Zone کرده باشد، با توجه به قوانین کشور، از پرداخت هزینه گمرکی معاف خواهد بود.

ارسال بسته پستی به میانمار 

یکی از خدماتی که برای ارسال بار به میانمار توسط آنی بار انجام میشود ، امکان ارسال بسته پستی به میانمار یا سایر شهر های این کشور میباشد .  آنی بار به عنوان یکی از برترین شرکت های ارائه خدمات باربری به میانمار ، بصورت همه روزه انواع بسته های با وزن های مختلف از 100 گرم تا چندین کیلو را در اسرع وقت به میانمار ارسال می نماید . 

علاوه بر ارسال بار به میانمار ، برای شارجه ، ابوظبی ، العین ، راس الخمیه ، فجیره و . . . نیز امکان ارسال محموله و بسته پستی فراهم است . 

ارسال بار به میانمار را به متخصص آن واگذار کنید و کمترین هزینه را پرداخت کنید و نهایتا 72 ساعت بعد محموله خود را دریافت کنید.

ارسال بسته پستی به میانمار
ارسال بسته پستی به میانمار

 

ارسال فرش و تابلو فرش به میانمار

یکی از محموله ها و کالاهایی که قابلیت ارسال آن به میانمار فراهم است ، فرش و تابلو فرش می باشد . برای ارسال اینگونه محموله ها ابتدا در گمرک فرودگاه امام خمینی نوع فرش یا تابلوفرش مورد بررسی قرار میگیرد تا قدمت آن و نوع آن مشخص شود. 

امکان ارسال اینگونه کالاها در صورت قدیمی و عطیقه بودن فراهم نیست و نیاز به دریافت مجوز از سازمان میراث فرهنگی دارد . اما در صورتی که محموله شما طبق کارشناسی انجام شده ، محموله عادی شناخته شود ، امکان ارسال آن به میانمار به راحتی فراهم خواهد بود. 

 

ارسال فرش به میانمار
ارسال فرش به میانمار

ارسال حیوانات خانگی به میانمار

از آنجایی که بسیاری از افراد پس از مهاجرت یا برای مسافرت های خود علاقه دارند حیوانات خانگی را نیز همراه خود داشته باشند ، بهترین راه برای ارسال حیوانات خانگی به میانمار تماس با آنی بار است.

کارشناسان و متخصصین در خدمات ارسال بار به میانمار تمامی مراحل در خصوص ارسال سگ و گربه به میانمار را به خوبی و با کمترین هزینه برای شما عزیزان انجام خواهند داد.

 • میکروچیپ
 • واکسیناسیون کامل
 • آزمایش تیتر هاری
 • مجوزها، فرم‌ها و جداول درخواستی میانمار
 • اخذ مجوز ورود حیوانات از کشور میانمار
 • هر نفر حداکثر 2 حیوان خانگی
ارسال حیوانات خانگی به میانمار
ارسال حیوانات خانگی به میانمار

 

علاوه بر ارسال بار به میانمار ، برای ارسال بار به ژاپن و ارسال بار به کره جنوبی نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات توسط مجموعه آنی بار به صورت حرفه ای و همه روزه در اختیار شما قرار میگیرد.

 

مدارک مورد نیاز جهت باربری به میانمار

مدارکی که برای ارسال بار به میانمار به روش فریت بار مسافری بصورت هوایی و از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) مورد نیاز است بدین شرح می‌باشد:

 • یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما
 • اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)


اما چنانچه قصد ارسال بار به میانمار را دارید و کالا های شما تجاری هستند ، میبایست این مدارک را ارائه دهید:

 • کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به میانمار
 • مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی (در صورت لزوم)
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)
 • اینوویس

برای موارد خاص که نیاز به مجوزهای خاص می باشد، با همکاران ما در امور صادرات بار تماس گرفته و راهنمایی بخواهید. ارسال بار به میانمار را به متخصصین آنی بار واگذار کنید . 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

بهترین خدمات باربری بین المللی را می توانید از طریق شماره های مجموعه آنی بار تجربه کنید.

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به میانمار

 

برای حمل و نقل و ارسال بارهای تجاری و صنعتی و شخصی برای میانمار از سراسر ایران ، قبل از ثبت درخواست خدمات ارسال بار به میانمار بهتر است با مشاوران و کارشناسان در خصوص شرایط بار و  محتویات آن و . . . مشاوره کنید. 

این مشاوره سبب کاهش هزینه های حمل و نقل و البته افزایش ایمنی و سرعت ارسال بار به میانمار خواهد بود.

 

به عنوان مثال ، برای ارسال یک نمونه یا سمپل ، بهترین روش ارسال بار به میانمار بصورت هوایی از طریق خطوط معتبر هوایی است. اما امکان ارسال بار به میانمار  از طریق روش حمل دریایی نیز وجود دارد که اندکی زمان بیشتر را طلب میکند . مشاوران ما با بررسی تمامی موضوعات تاثیرگذار در باربری ، نازلترین نرخ کرایه و هزینه حمل و نقل و ارسال بار به میانمار  را به شما عزیزان ارائه می دهند. 

 

میانمار یا بِرمه  با نام رسمی جمهوری اتحادیهٔ میانمار کشوری در جنوب شرقی آسیا است. میانمار از غرب با بنگلادش و از شمال غربی با هند و از شمال، شمال شرقی و شرق با چین و همچنین از سوی شرق با لائوس و از جنوب شرقی با تایلند و از جنوب و جنوب غربی با دریای آندامان و خلیج بنگال همسایه است. بزرگ‌ترین شهر این کشور یانگون است ولی پایتخت آن شهر نایپیداو می‌باشد.  جمعیت میانمار بیش از ۵۴/۳ میلیون نفر، زبان رسمی این کشور برمه‌ای و واحد پول آن کیات است. ۶۸ درصد از مردم میانمار از تبار برمه‌ای، ۹ درصد شان، ۷ درصد کارن، ۴ درصد راخین و بقیه از دیگر اقوام هستند. ۸۷٫۹ درصد از مردم میانمار بودایی، ۶٫۲ درصد مسیحی، ۴٫۳ درصد مسلمان و مابقی نیز پیروان سایر ادیان و باورها هستند.

میانمار از نظر مساحت سی و نهمین کشور بزرگ جهان و از نظر جمعیت بیست و ششمین کشور پرجمعیت جهان است. میانمار، با نام پیشین برمه، از مستعمره‌های بریتانیا بود که در سال ۱۹۴۸ به استقلال رسید. از زمان استقلال، این کشور شاهد درگیری‌های درازمدت میان اقوام پرشمار خود بوده و یکی از طولانی‌ترین جنگ‌های داخلی را به خود دیده‌است.

میانمار از ۱۹۶۲ تا ۲۰۱۱ تحت یک رژیم نظامی اداره می‌شد اما پس از برگزاری انتخابات در سال ۲۰۱۲، این رژیم نظامی در سال ۲۰۱۱ رسماً پایان یافت و حکومتی نیمه‌نظامی جایگزین آن شد که این حکومت دست به یک رشته اصلاحات دموکراتیک زده‌است. در انتخابات ۲۰۱۵ حزب آنگ سان سو چی اکثریت هر دو مجلس را به دست آورد. با این حال، ارتش برمه به عنوان یک نیروی قدرتمند در سیاست باقی ماند و در ۱ فوریه ۲۰۲۱ با یک کودتا مجدداً قدرت را در دست گرفت.

میانمار کشوری است با منابع زیاد اما اقتصاد آن یکی از کم‌توسعه‌یافته‌ترین اقتصادها در جهان است. جنوب میانمار در سال ۲۰۰۸ در پی توفانی سهمگین به شدت ویران شد. در این سال نیمی از جمعیت میانمار از توفان نرگس زیان دیدند و در این کشور دست کم ۷۸ هزار نفر در نتیجه توفان نرگس جان باخته و ۵۶ هزار نفر نیز ناپدید شدند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع