ارسال بار به میکونوس | فریت هوایی میکونوس

حمل و نقل بار و کالا به میکونوس

میکونوس پایتخت و بهترین شهر یونان است که جمعیت زیادی نیز در آن در حال زندگی هستند . یکی از مقاصد هموطنان برای مهاجرت نیز میکونوس است و همین موضوع سبب شده است که ارسال بار و کالا به میکونوس نسبت به گذشته بسیار رشد داشته باشد.

برای ارسال بار به میکونوس می توانید از طریق شماره های آنی بار با کارشناسان و متخصصین مجموعه آنی بار در تماس باشید و بهترین و کاملترین اطلاعات را از ایشان دریافت کنید.  

برای ارسال بار به میکونوس روش های باربری متعددی وجود دارد که عبارتند از : حمل هوایی ، حمل ترکیبی ( زمینی – دریایی )

هر یک از این روش ها برای انتقال محموله های شما به میکونوس در دسترس است و برای ارسال بار از ایران به یونان قابل استفاده هستند . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید.

ارسال هوایی بار به میکونوس 

یکی از روش های ارسال بار به میکونوس ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به میکونوس ارسال میشود. 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به میکونوس است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

فریت بار به میکونوس مناسب حمل انواع بار و کالاهای شخصی ، اثاثیه در حجم کم می باشد و خدمات کارگو مناسب واردات و صادرات ایران و میکونوس می باشد.

فرودگاه بین‌المللی آت ، پر رفت و آمدترین فرودگاه کشور یونان است و در سال ۲۰۱۴ میلادی نیز ۳۱مین فرودگاه پر رفت و آمد در اروپا بود که حدود ۱۵٫۲ میلیون مسافر را جابه‌جا کرد.

ارسال هوایی از ایران به میکونوس
ارسال هوایی از ایران به میکونوس

علاوه بر میکونوس ، حمل بار از ایران به آتن نیز به صورت تخصصی و همه روزه با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود.

ارسال بار بصورت زمینی برای میکونوس

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به میکونوس به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود.

ارسال بار به میکونوس به صورت زمینی به 2 صورت دربست و گروپاژ انجام می شود. روش دربست که از نامش مشخص است و نیاز به توضیح ندارد ، اما روش گروپاژ به معنای حمل خرده بار و یا حمل دو الی چند بار ، با یک خودرو باربری می باشد.

در ارسال بار به میکونوس به صورت زمینی ، محموله های شما با استفاده از تریلی ترانزیت چادری در نقاط مختلف کشور بارگیری و به مرز ایران و ترکیه منتقل می شود . پس از انجام فرایند های گمرکی ، محموله ها وارد خاک ترکیه شده و به سمت یونان حرکت می کنند. 

از آنجایی که میکونوس یکی از جزیره های یونان است ، تریلی ها با استفاده از کشتی های مخصوص به جزیره میکونوس منتقل می شوند و در محل مورد نظر تخلیه می شوند .  ارسال بار به یونان به صورت زمینی یک روش مناسب برای انتقال حجم زیاد بار و کالا می باشد و مدت زمان تحویل محموله بین 10 تا 15 روز می باشد.

 ارسال بار به میکونوس به صورت دریایی 

 

روش حمل دریایی یک روش کاملا مقرون به صرفه و کم هزینه ( نسبت به سایر روش ها ) می باشد که امکان انتقال محموله های زیادی را برای شما فراهم می نماید.  روش حمل دریایی برای میکونوس به روش ترکیبی نیز معروف است زیرا این روش ترکیبی از روش حمل زمینی و حمل دریایی است. 

 

در ارسال بار به میکونوس به صورت دریایی ، ابتدا محموله ها داخل کانتینر 40 فوت یا 20 فوت در هر نقطه ای از کشور بارگیری و به بنادر جنوبی ارسال میشوند . پس از انجام فرایند های گمرکی ، محموله ها داخل کشتی های مخصوص بارگیری و به سمت یونان حرکت می کنند.

 

در نهایت با رسیدن محموله به بندر مورد نظر در یونان ، محموله داخل تریلی ها بارگیری و به سمت مقصد مورد نظر حرکت خواهند کرد. 

علاوه بر میکونوس ، ارسال بار از ایران به قبرس نیز با بهترین کیفیت و در اسرع وقت انجام میشود. با شماره 57669-021 در تماس باشید و بهترین خدمات را تجربه کنید.

فریت بار به میکونوس توسط کدام شرکت های فرودگاهی انجام می شود ؟

برای ارسال بار به میکونوس بصورت هوایی ، شرکت های هواپیمایی مختلفی از مبدا پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی در حال فعالیت هستند.

هر کدام از ایرلاین های معتبر، سالانه میلیون ها مسافر و هزاران تن بار را به فرودگاه های مختلف شهرهای میکونوس، تسالونیکی، پاتراس، لاریسا، پیرائوس در یونان می‌رسانند.

شما می‌توانید برای بهره مندی از سرویس های حمل هوایی از طریق یکی از شرکت های هواپیمایی زیر اقدام کنید.

 • کارگو هواپیمایی قطر
 • کارگو هواپیمایی امارات
 • هواپیمایی لوفتهانزا
 • کارگو هواپیمای ایرفلوت

ارسال بار به میکونوس در کوتاه ترین زمان بصورت هوایی و زمینی انجام می شود . فریت هوایی به نیکوزیا به صورت همه روزه برای انتقال محموله های تجاری و شخصی در اسرع وقت توسط انی بار انجام میشود.

تشریفات گمرکی برای ارسال بار به میکونوس شامل چه مواردی می شود؟

صفر تا صد امور باربری و گمرکی برای ارسال بار به میکونوس را به آنی بار بسپارید .

تشریفات گمرکی شامل وزن کردن بار، ارزیابی اقلام بار، بررسی مدارک و اسناد خروج بار و . . . می شود .

در این مرحله اجازه خروج کالاهای ممنوعه داده نمی شود و توسط مامور گمرک برگشت داده شده و یا در صورت مغایرت کالا با قوانین جمهوری اسلامی ممکن است برای تان دردسر ساز شود. پس از مشاوران خود در مورد این کالاهای ممنوعه حتما از قبل اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

تشریفات گمرکی برای ارسال اثاث منزل به میکونوس شامل موارد زیر می شود :

 • لیست بسته‌بندی بار Packing List
 • اصل پاسپورت فرستنده
 • اصل کارت ملی فرستنده
 • کپی بلیت
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده
 • پستی گیرنده
 •  شماره تلفن گیرنده

تشریفات گمرکی برای ارسال بارهای تجاری شامل موارد زیر می شود :

 • کارت بازرگانی
 • مجوزهای لازم(در صورت لزوم)
 • لیست بسته بندی
 • فاکتور فروش
 • مرحله نهایی صدور بارنامه ارسال بار به میکونوس

پس از طی تمام مراحل ذکر شده و تایید افسر گمرک بار شما آماده تحویل به شرکت هواپیمایی است.

علاوه بر میکونوس یونان ، همه روزه برای ارسال بار به فاماگوستا نیز می توانید از طریق آنی بار بهترین خدمات را تجربه کنید.

ارسال انواع بار و کالا به شهر میکونوس 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به میکونوس ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید .

ما برای ارسال بار به میکونوس بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد .

 • ارسال محموله صادراتی به میکونوس
 • انتقال آهن آلات به میکونوس
 • ارسال اثاثیه به میکونوس
 • حمل لوازم شخصی به میکونوس
 • ارسال کالاهای تجاری به میکونوس

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به میکونوس را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و میکونوس ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

انجام امور گمرک و ترخیص کالا برای ارسال بار به میکونوس را می توانید به کارشناسان و متخصصان آنی بار بسپارید.

ارسال چه کالاهایی به میکونوس ممنوع است ؟

هنگام ارسال بار به میکونوس، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و میکونوس قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به میکونوس هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

با این وجود ، قبل از ارسال بار به میکونوس میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به میکونوس می باشند .

اگر هنگام ارسال بار به میکونوس ، کالاهای ممنوعه در بارتان مشاهده شود ، جریمه می شوید و حتی ممکن است در مواردی همچون دخانیات پیگرد قانونی نیز انجام شود .

حمل بار به میکونوس تحت پوشش بیمه کامل 

در خدمات ارسال بار به میکونوس ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه می باشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به میکونوس است . 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به میکونوس خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به میکونوس ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

آنی بار برای ارسال بار به میکونوس از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

آنی بار با بیمه نامه معتبر بیشترین سطح پوشش بیمه را با کمترین هزینه برای حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به میکونوس در اختیارتان قرار می دهد.

چرا آنی بار را برای ارسال بار به میکونوس انتخاب کنیم ؟

در انتهای این مقاله قصد داریم خدمات آنی بار برای ارسال بار به میکونوس را بصورت خلاصه به شما معرفی کنیم :

 • بسته‌بندی حرفه ای جهت ارسال بار به میکونوس

بسته‌بندی بارهای مسافری، لوازم منزل ، بارهای تجاری ، با مناسب ترین هزینه در محل مورد نظر شما توسط پرسنل آموزش دیده آنی بار . کنید. بسته‌بندی طبق ضوابط و اصول مورد تائید شرکت‌های هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

 • بارگیری در مبدأ و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به میکونوس

شرکت آنی بار ، جهت انجام مراحل فریت بار به میکونوس و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی یا گمرک منتقل می‌کند.

 • انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت ارسال بار به میکونوس احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را انجام خواهند داد.

 • انبارداری بار شما در مبدأ و ارسال آن به مقصد پس از تأیید شما مبنی بر حمل بار

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به میکونوس را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

ارسال بار به وارنا نیز از خدماتی است که مجموعه انی بار در اسرع وقت با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد . با کارشناسان انی بار انتقال محموله ها در اسرع وقت و با مشاوره رایگان و تخصصی انجام میشود.

هزینه باربری از ایران به میکونوس 

هزینه ارسال بار به میکونوس هم مانند هزینه های ارسال بار به دیگر کشورها محاسبه میشود.

عواملی که بر نرخ کرایه ارسال بار به میکونوس تاثیرگذارند شامل این موارد میشوند : شهر مقصد ، حجم و وزن بار ، روشی که برای ارسال لوازم خود انتخاب کرده اید و نوع بسته بندی و خدمات جانبی مانند استفاده از کارت بازرگانی ، برای کسانیکه قصد ارسال بار غیر تجاری و یا نمونه های تجاری و یا بار نمایشگاهی و یا خروج موقت به این کشور را دارند.

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به میکونوس استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به میکونوس بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به میکونوس دارد.

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به میکونوس را استعلام بگیرید ، البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به میکونوس به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به میکونوس بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

جهت دریافت خدمات باربری و ارسال بار به میکونوس تنها کافیست با شماره 57669-021 تماس بگیرید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

علاوه بر میکونوس و یونان ، ارسال بار به باتومی از ایران نیز به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت انجام میشود.

 

ارسال بار به میکونوس بدون بلیط و پاسپورت امکان پذیر است ؟

 همراه داشتن بلیط و پاسپورت در تمام مراحل سفر و ارسال بار به میکونوس ضروری است. صاحبین بار باید بدانند که فریت بار هوایی به میکونوس برای بارهای کم‌حجم مقرون به صرفه است، اما بلیط و پاسپورت را حتماً از شما می‌خواهند.
شرکت آنی بار امکان ارسال بار به میکونوس بدون بلیط و پاسپورت را برای شما فراهم نموده است.
افرادی که قصد ارسال بارهای تجاری را دارند و می‌خواهند فرش و مواد غذایی و صنایع‌دستی به میکونوس ارسال کنند، مطلع باشند که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی ، جهت انجام تشریفات گمرکی و ارسال بار به میکونوس الزامی است.
حضور شما در زمان ارسال بار به میکونوس در بیشتر مواقع ضروری نیست.
مراحل ارسال بار به میکونوس ، به این صورت است که بار شما از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می‌گیرد و سپس بصورت زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می دهد و به امور گمرکی جهت ارسال بار به میکونوس و حمل هوایی آن خواهد پرداخت.
در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار به میکونوس یا فرستادن سوغات برای عزیزان خود هستید، شرکت آنی بار ، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به میکونوس را بر عهده می‌گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست.  

میکونوس از جزیره‌های متعلق به یونان در دریای مدیترانه و بخشی از جزیره‌های موسوم به کیکلادس است. این جزیره سالانه پذیرای هزاران جهانگرد است که به ویژه تابستان راهی آن می‌شوند.نام این جزیره طبق افسانه های یونانی برگرفته از اولین حاکم آن، « میکونوس» می باشد. بر پایه سرشماری سال ۲۰۱۱ بیش از ده هزار نفر در این جزیره زندگی می‌کنند.

باربری بین المللی را از طریق شماره 57669-021 با بهترین کیفیت تجربه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع