ارسال بار به نیجریه | فریت هوایی نیجریه

حمل بار به نیجریه با کمترین هزینه

ارسال بار به نیجریه با کادر باربری بین المللی آنی بار بصورت هوایی و دریایی به صورت همه روزه انجام میشود. آنی بار برای ارسال بار به نیجریه ارزانترین نرخ کرایه را بر اساس روش انتقال شما ارائه خواهد نمود.

 

ارسال بار و کالای تجاری و شخصی و صادراتی با کمترین نرخ کرایه با انواع روش های ارسال بار به نیجریه به همراه بهترین و حرفه ای ترین بیمه نامه برای جلوگیری از بروز خسارات به تمام شهر های کشور نیجریه انجام می شود. 

 

ارسال بار به نیجریه با روش های مختلفی انجام میشود که هر یک از روش ها برای شرایط و محموله های خاصی مورد استفاده قرار میگیرند. بهترین مشاوره رایگان برای ارسال بار به نیجریه یا سایر کشور های آفریقایی بصورت حضوری و تلفنی از طریق واحد بین الملل آنی بار در اختیار شما قرار میگیرد.

 

شماره تلفن 57669-021 به عنوان سامانه تلفنی مشاوره رایگان آماده ارائه مشاوره تخصصی و کارشناسی به صورت همه روزه می باشد .

بهترین خدمات باربری ایران برای نیجریه
بهترین خدمات باربری ایران برای نیجریه

 

علاوه بر ارسال بار به نیجریه از ایران ، مجموعه آنی بار در خصوص خدمات حمل بار از ایران به آفریقای جنوبی نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد .  

روش های ارسال به نیجریه از ایران

 

برای ارسال بار به نیجریه ، ما تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار می دهیم و با انواع روش های باربری برای ارسال بار و کالای شما به این کشور آماده خدمات رسانی به شما هستیم.

 

 هریک از روش های ارسال بار به نیجریه دارای مزایا و معایب خاص خود هستند که در ادامه به آن می پردازیم. 

 • حمل و نقل بار هوایی برای اروپا
 • حمل و نقل دریایی برای اروپا 

هر یک از روش هایی که برای ارسال بار به نیجریه مورد استفاده قرار میگیرند دارای مزایا و معایب مشخصی هستند. بر اساس نوع محموله و شرایط آن باید بهترین روشی که امکان انتقال کالا و محموله را برای شما فراهم می نماید استفاده کرد.

 

آنی بار برای ارسال بار به نیجریه به صورت هوایی و دریایی از بهترین و کامل ترین بیمه نامه استفاده می نماید.

 

بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار از ایران به مصر توسط آنی بار ارائه می گردد و محموله های شما با بهترین کیفیت منتقل خواهند شد.

 

ارسال هوایی به نیجریه

 

ارسال بار به نیجریه بصورت هوایی نیز از خدمات تخصصی و همه روزه آنی بار است و از همه نقاط ایران انجام میشود. ما به عنوان یکی از برترین ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل و ارسال بار به نیجریه بصورت هوایی ، کارگو و فریت مسافری نیجریه را در اسرع وقت به شما عزیزان ارائه می نماییم. 

خدمات باربری آنی بار برای حمل و نقل حجم کم و حجم زیاد بار انجام میشود و شما می توانید با کمترین هزینه بهترین خدمات را در زمینه ارسال بار به نیجریه در اختیار داشته باشید.

وقتی که برای ارسال بار به نیجریه عجله دارید بهترین روش باربری هوایی می باشد.

 

حمل بار به نیجریه به صورت هوایی از نظر زمان بندی تحویل بار سریعترین روش باربری است ، اما ارسال بار به نیجریه با این روش حمل علاوه بر سرعت بالا ، هزینه مناسبی نیز خواهد داشت.

 

برای ارسال هوایی از ایران به نیجریه ، محموله های شما پس از انجام فرایند های بسته بندی و تشریفات گمرکی از طریق فرودگاه امام خمینی به فرودگاه بین‌المللی محمد بوضیاف منتقل خواهند شد.

 

فرایند های گمرکی در فرودگاه بین المللی امام خمینی به صورت کامل توسط کارشناسان و متخصصین آنی بار انجام خواهد شد.

ارسال هوایی از ایران به نیجریه
ارسال هوایی از ایران به نیجریه

 

علاوه بر ارسال بار به نیجریه ، مجموعه آنی بار برای ارسال بار به مراکش نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد . با شماره های ما در تماس باشید.

ارسال بار بصورت ترکیبی ( دریایی ) به نیجریه  

 

یکی از روش های مرسوم برای ارسال بار به نیجریه ، حمل ترکیبی محموله ها میباشد . حمل ترکیبی به معنی حمل زمینی – دریایی میباشد. 

در این روش ، محموله شما بصورت زمینی و با استفاده از کانتینر های 40 فوت و 20 فوت به بنادر منتقل و بارگیری می شوند و از طریق بنادر  ( عموما بندرعباس ) برای نیجریه که خود کشوری دریایی و بندری است ارسال می شوند. 

 

ارسال بار به نیجریه با این روش هزینه ای مقرون به صرفه دارد اما مدت زمان تحویل بار زیاد است که صد البته ایمنی بسیار بالایی دارد. 

 

ارسال دریایی از ایران به نیجریه
ارسال دریایی از ایران به نیجریه

 

یکی از تخصص های انی بار ارسال بار به الجزایر است که امکان انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی را برای شما فراهم می نماید. با شماره 57669-021 در تماس باشید و بهترین خدمات را تجربه کنید. 

 

ارسال بار به نیجریه چقدر به طول می انجامد ؟

با توجه به روشی که برای ارسال بار به نیجریه انتخاب می کنید مدت زمان باربری متفاوت می باشد ، پس در ابتدا باید مشخص شود که می خواهید از کدام روش برای ارسال بار به نیجریه استفاده کنید.

عددهای زیر را به طور حدودی برای مدت زمان ارسال بار به نیجریه در زوش های مختلف مد نظر داشته باشید :

 • بارهای هوایی در فاصله 5الی 7 روز به نیجریه میرسد.
 • بارهای کانتینری با کشتی و به صورت دریایی بین 30 تا 35روز طول می کشد تا به مقصد کشور نیجریه برسد.

برای ارسال بار به نیجریه ، بهتر است ابتدا بصورت تلفنی یا بصورت حضوری با کارشناسان ما مشاوره نمایید تا بهترین خدمات را با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت تجربه کنید.

 

عوامل موثر در هزینه ارسال بار به نیجریه چیست ؟ 

 

در ارسال بار به نیجریه موارد زیادی در هزینه های حمل و نقل و انتقال کالاها موثر هستند . یکی از مهمترین این ها ، روش ارسال بار است که تاثیر مستقیم در هزینه ها دارد. 

به عنوان مثال ، برای ارسال محموله ها به روش دریایی هزینه های کمتری باید پرداخت تا ارسال به صورت هوایی.

علاوه بر این ، نوع محموله و در میزان هزینه های گمرکی نیز بسیار مهم است. هزینه گمرک یک بار در زمان خروج از ایران و یک بار در زمان ورود به نیجریه دریافت میشود. 

علاوه بر این ، هزینه های بابت بسته بندی ، نقل انتقال فرودگاهی یا درون بنادر نیز ممکن است وجود داشته باشد که در هزینه های نهایی موثر است.

 

هزینه های ارسال بار از ایران به نیجریه
هزینه های ارسال بار از ایران به نیجریه

 

بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به سودان و باربری از ایران به کنیا را نیز می توانید از طریق آنی بار تجربه کنید. با مشاوره رایگان ما در اسرع وقت محموله های شما منتقل خواهند شد. 

 

خدمات آنی بار در باربری ایران به نیجریه

شرکت آنی بار برای ارسال بار به نیجریه خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهد که شامل :

 

 • بسته بندی لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و…) در محل به صورت استاندارد می باشد .
 • بارگیری جهت حمل بار هوایی
 • انجام تشریفات گمرکی ارسال بار به نیجریه با و بدون حضور مسافر 

در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی ارسال بار به نیجریه حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت آنی بار قرار می دهند . شرکت آنی بار با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .

 • پالت بندی محموله در صورت نیاز 

بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله هنگام ارسال بار به نیجریه آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی آنی بار این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .

 • در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به نیجریه

شرکت آنی بار در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بارنامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، … را برای فریت بار به نیجریه را بر عهده دارد .

 

برای ارسال بار به نیجریه ، محموله های شما به بهترین و ایمن ترین روش توسط کارشناسان ما منتقل خواهند شد. از طریق شماره 5 رقمی زیر با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ارسال حیوانات خانگی به نیجریه چگونه است ؟

یکی از مهمترین ویژگی های خدمات ارسال بار به نیجریه ، امکان ارسال حیوانات خانگی می باشد. اگر قصد سفر به نیجریه را دارید و یا برای مهاجرت به این کشور مسافرت می نمایید ، می توانید از طریق خدمات آنی بار انواع حیوانات خانگی خود را از طریق آنی بار ارسال نمایید. 

 • سگ 
 • گربه
 • پرندگان
 • همستر 
 • و . . . . 

برای ارسال حیوانات خانگی به نیجریه نیاز به انجام برخی مراحل وجود دارد که به صورت زیر هستند : 

 • واکسیناسیون و آزمایش تیتر هاری 
 • دریافت شناسنامه
 • تزریق چیپ اطلاعات

مجموعه آنی بار برای ارسال حیوانات شما به نیجریه بهترین و کاملترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد. فقط کافیست با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید و اطلاعات و راهنمایی های لازم برای شروع مراحل را از کارشناسان ما بخواهید.

ارسال حیوانات خانگی به نیجریه
ارسال حیوانات خانگی به نیجریه

 

علاوه بر نیجریه ، مجموعه آنی بار برای ارسال بار به اتیوپی نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد. 

 

ارسال فرش و تابلو به نیجریه

 

یکی از امکانات و خدمات آنی بار ، ارسال فرش و تابلو فرش به نیجریه است. در این خدمات ، اگر فرش شما جزو کالاهای قدیمی و عتیقه نباشد امکان ارسال آنها با پرداخت هزینه گمرکی فراهم خواهد بود.

 

در اولین مرحله ، محموله های شما توسط ارزیاب گمرک فرودگاه امام خمینی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. پس از بررسی محموله به صورت کامل ، در صورتی که امکان ارسال آن وجود داشته باشد ، تیم متخصص آنی بار با کمترین هزینه محموله شما را بارگیری و ارسال می نماید.

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به نیجریه

برای ارسال بار به نیجریه ، مدارکی جهت فرایند گمرکی مورد نیاز است که با در اختیار داشتن آنها امکان ثبت سفارش شما فراهم می باشد. 

 • اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
 • اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
 • کپی بلیط
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
 • لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

برای ارسال بار به نیجریه ، همه روزه و حرفه ای می توانید از خدمات آنی بار بهره مند شوید . ما در اسرع وقت آماده ارائه مشاوره تخصصی هستیم.

 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

 

 

بسته بندی تخصصی و مناسب برای ارسال بار به نیجریه 

 

یکی از مهمترین مواردی که برای ارسال بار به نیجریه باید به آن توجه کرد ، بسته بندی لوازم و محموله میباشد . با استفاده از بسته بندی مناسب ، از بروز خسارات به محموله جلوگیری خواهد شد. از طرفی برای ارسال بار به نیجریه یا برخی کشور های اتحادیه اروپا ، قوانین سخت گیرانه ای برای بسته بندی وجود دارد.

 

آنی بار با در اختیار داشتن بهترین و تخصصی ترین تیم باربری ، بسته بندی جعبه چوبی و کارتن ، نایلون حبابدار و . . . را برای محموله های شما در نظر گرفته است.

 

برای ارسال بار به نیجریه به صورت صفر تا صد ، با شماره های ما در تماس باشید. 

مشاوره تخصصی در ارسال بار به نیجریه

 

کارشناسان با دریافت مشخصات بار بهترین روش ارسال بار به نیجریه را به مشتریان ارائه می نمایند. تمامی کارشناسان بخش بین الملل آنی بار با بیش از سی سال تجربه آماده ارائه خدمات ارسال بار به نیجریه هستند.

 

کارشناسان ما همه روزه و در تمام ساعات آماده پاسخگویی و ارائه خدمات ارسال بار به نیجریه می باشند. تمامی فرآیند ارسال بار به نیجریه طبق ضوابط کشور مقصد و گمرک انجام می شود.

 

واحد پشتیبانی با در نظر گرفتن عوامل تاثیر گذار بر هزینه باربری تمامی تلاش خود را کرده اند تا فرآیند ارسال بار به نیجریه با کمترین کرایه انجام شود.

نیجریه یا به‌طور رسمی جمهوری فدرال نیجریه (Federal Republic of Nigeria) کشوری در غرب آفریقا است. پایتخت آن آبوجا و بزرگ‌ترین شهر آن لاگوس است. جمعیت این کشور حدود ۲۳۰ میلیون نفر و زبان رسمی آن انگلیسی است. نیجریه پرجمعیت‌ترین کشور قارهٔ آفریقا است. شهرهای مهم نیجریه، لاگوس، کانو، ایبادان، کادونا و بندر هارکورت می‌باشد.

این کشور با بنین (۸۰۹ کیلومتر)، با چاد (۸۵ کیلومتر) با کامرون (۱۹۷۵ کیلومتر) و با نیجر (۱۶۰۸ کیلومتر) مرز مشترک دارد. خط ساحلی این کشور نیز ۸۵۳ کیلومتر درازا دارد.

واحد پول این کشور نایرا است و ۴۴٪ از مردم آن که در شمال کشور زندگی می‌کنند مسلمان و ۴۶٪ در جنوب، مسیحی هستند.

نیجریه یکی از کشورهای صادرکننده نفت بوده و به واسطه درآمد حاصل از فروش نفت، از کشورهای بالنسبه ثروتمند آفریقا به‌شمار می‌آید. نیجریه از نظر منابع نفتی دهمین کشور، در میان صادرکنندگان نفت هشتمین کشور است و بزرگ‌ترین تولیدکنندهٔ نفت آفریقا است.

نیجریه در سال ۱۹۶۰ از امپراتوری بریتانیا مستقل شد و نام این کشور از نام رودخانهٔ نیجر گرفته شده‌است. نیجریه ششمین کشور پرجمعیت جهان است. این کشور همچنین پرجمعیت‌ترین کشور جهان با اکثریت سیاه‌پوست است. نیجریه کشوری چندملیتی بوده و ساکنان این کشور از ۲۵۰ قومیت مختلف و دارای بیش از ۵۰۰ زبان متفاوت هستند و بسیاری از آن‌ها دارای عقاید و آداب و رسوم خاص خود هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع