بنر آنی بار

ارسال بار به نیوزلند ( هوایی و دریایی ) + بیمه

ارسال بار به نیوزلند با کمترین هزینه

 

ارسال بار به نیوزلند در آنی بار به عنوان یکی از برترین شرکت های باربری بین المللی بصورت همه روزه با انواع روش های باربری بین المللی انجام میشود. 

 

ما برای ارسال بار به نیوزلند ، همه روزه از همه نقاط ایران انواع بار و کالاهای شما را با کمترین تعرفه ها و هزینه و با مناسب ترین روش بارگیری و ارسال می نمایید.

 

 

برای ارسال بار به نیوزلند ، آنی بار بصورت زمینی ، هوایی و دریایی خدمات حمل و نقل را در اختیار شما قرار میدهد و امکان انتقال محموله های مختلف را برای شما فراهم می نماید. 

 

برای ارسال بار به نیوزلند ، مشاوره تخصصی باربری آنی بار آماده همکاری و ارائه توضیحات به شما عزیزان است. با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

 

علاوه بر نیوزلند ، ارسال بار به استرالیا نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد . 

 

ارسال بار به نیوزلند از همه نقاط ایران

 

 

یکی از مهمترین ویژگی های آنی بار ، امکان ارسال بار به نیوزلند از همه نقاط ایران است . در خدمات آنی بار ، بارگیری شما از هر نقطه ای از کشور انجام میشود و بر اساس شرایط محموله های شما و نحوه ارسال ، کارشناسان ما خدمات را در اختیارتان قرار میدهند. 

 

معمولا محموله های تجاری که برای ارسال بار به نیوزلند به آنی بار سپرده میشوند از استان های صنعتی که دارای تولیدات خاص هستند انجام میشود . اما در بسیاری از موارد ، مهاجرین گرامی برای انتقال اثاثیه منزل خود به نیوزلند نیز با ما تماس گرفته اند. 

 

ما از هر نقطه ای از ایران بهترین خدمات ارسال بار به نیوزلند را در اختیارتان قرار میدهیم . فقط کافیست با مشاوران ما در تماس باشید .

ارسال بار به نیوزلند از ایران
ارسال بار به نیوزلند از ایران

ارسال بار به کره جنوبی نیز توسط تیم متخصص آنی بار با بهترین کیفیت انجام خواهد شد . 

انواع روش های باربری به نیوزلند

 

 

ارسال بار به نیوزلند با انواع روش های مختلف زمینی،تریلی،هوایی و دریایی انجام میگیرد که هریک برای شرایط خاص و محموله های مناسب هستند.

 

 

هر کدام از این روش های باربری قوانین و ضوابط خاص خود را دارد که کارشناسان ما اطلاعات آن را در اختیار مشتریان قرار خواهند داد.

 

 

محبوب ترین و سریع ترین روش ارسال بار به نیوزلند ، ارسال بار هوایی می باشد. ارسال بار به نیوزلند با هواپیما های مخصوص باربری انجام می شود. 

 

 

ارسال بار به نیوزلند بصورت هوایی از نظر زمان بندی تحویل بار سریعترین روش باربری است ؛ اما این روش حمل علاوه بر سرعت بالا ، هزینه زیادی نیز خواهد داشت.

 

ارسال بار دریایی به نیوزلند

 

یکی از روش های ارسال بار به نیوزلند ، روش حمل دریایی ( حمل ترکیبی ) نیز نامیده میشود.  در این روش ، محموله شما بصورت زمینی و با استفاده از کانتینر های 40 فوت و 20 فوت به بنادر منتقل و بارگیری میشوند و به بنادر کشور نیوزلند منتقل میشوند.

 

 

این روش ارسال بار به نیوزلند هزینه ای مقرون به صرفه دارد اما مدت زمان تحویل بار زیاد است.

 

 

مشاوران و کارشناسان آنی بار شما را در انتخاب بهترین روش برای ارسال بار به نیوزلند راهنمایی می کنند اما انتخاب نهایی برعهده صاحبین بار می باشد.    

 

برای ارسال بار به نیوزلند ، مجموعه آنی بار بهترین و حرفه ای ترین مشاوره را در اختیار شما قرار میدهد تا با ارزانترین نرخ کرایه محموله های خود را بارگیری و ارسال کنید. 

 

علاوه بر ارسال بار به نیوزلند ، ارسال بار به کانادا نیز در اسرع وقت و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد و با کمترین هزینه می توانید محموله های خود را منتقل نمایید. 

 

ارسال دریایی برای نیوزلند
ارسال دریایی برای نیوزلند

 

ارسال بار به نیوزلند بصورت هوایی

 

برای ارسال بار به نیوزلند ، روش حمل هوایی نیز بسیار مناسب و پر استفاده می باشد . در این روش ، حمل و نقل کالاها و محموله های شما با استفاده از خطوط هواپیمایی مسافری و یا هواپیمایی های باربری انجام میشود . 

 

برای ارسال بار به نیوزلند با هواپیما ، 2 نوع روش ارسال وجود دارد : 

 

  • ارسال مسافری ( فریت بار ) 
  • ارسال کارگو 

 

 

در ارسال بار به نیوزلند با روش فریت بار مسافری ، حجم مشخصی از محموله و بارهای شما با استفاده از خطوط هواپیمایی مسافری به فرودگاه های نیوزلند ارسال میشود . اما در روش کارگو ، حجم زیادی و محموله های سنگین تر و بزرگتر با استفاده از هواپیما های باری بارگیری و منتقل میشوند .

 

برای ارسال بار به نیوزلند با هواپیما بهتر است قبل از هر اقدامی با کارشناسان ما بصورت رایگان مشاوره نمایید. 

حمل و نقل هوایی از ایران به نیوزلند
حمل و نقل هوایی از ایران به نیوزلند

برای ارسال بار به ژاپن نیز تیم متخصص و حرفه ای آنی بار با کمترین هزینه خدمات مورد نیاز شما را تامین خواهد نمود . با ما در تماس باشید . 

 

کارشناسی و مشاوره برای ارسال بار به نیوزلند

 

 

آنی بار برای ارائه مشاوره در بخش بین الملل برای ارسال بار به نیوزلند ،کارشناسان متخصص و زبده را بکار گرفته است. ارائه مشاوره دقیق یکی از مهم ترین وظایف شرکت باربری بین المللی قبل از ارسال بار به نیوزلند می باشد .

 

 

این کارشناسان با بررسی مشخصات بار بهترین روش ارسال بار به نیوزلند را به شما پیشنهاد خواهند داد.

 

 

حمل  کالا و ارسال بار به نیوزلند با بسته بندی مناسب در حمل هوایی

 

 

حمل انواع بار بدون هیچ گونه محدودیتی توسط کارشناسان به کشور مقصد ارسال خواهد شد.

 

کارشناسان بخش بین الملل تجربه ی بیش از سی سال خود را برای ارسال بار به نیوزلند در اختیار مشتریان قرار می دهند.

 

 

مشاوران آنی بر تسلط کامل به قوانین گمرکی ایران و کشور مقصد دارند. 

 

 

زیرا در صورتی که مشاوره درست به مشتری داده نشود ممکن است هزینه ای مازاد برمشتری تحمیل شود و یا روش درستی برای ارسال بار به نیوزلند انتخاب نشود که در این صورت ممکن است به بار صدمه و آسیب وارد شود.

 

ارسال بار به مالزی و ارسال بار به سنگاپور نیز توسط تیم متخصص ما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد . 

 

 

تشریفات گمرکی برای ارسال بار به نیوزلند 

 

همانطور که می دانید برای ارسال کالا و محموله های مختلف از ایران به خارج از کشور باید تایید گمرک ایران را دریافت نمود. در گمرک تشریفات اداری و تایید خروج کالا به همراه تعیین میزان هزینه گمرکی انجام میشود.

 

این فرایند برای ارسال بار به صورت هوایی به نیوزلند در گمرک فرودگاه امام خمینی انجام میشود . در صورتی که قصد دارید به صورت دریایی محموله های خود را به نیوزلند ارسال کنید می توانید محموله بارگیری شده داخل 20 فوت یا 40 فوت را در گمرک شهر محل بارگیری یا گمرک بندرعباس معرفی نمایید تا فرایند های تشریفات گمرکی انجام شود. 

 

تیم متخصص آنی بار برای فرایند های گمرکی نیز بهترین و حرفه ای ترین متخصصین را در اختیار شما قرار میدهد تا این فرایند در اسرع وقت و با کمترین هزینه انجام شود.

 

بیمه نامه معتبر در ارسال بار به نیوزلند

 

 

شرکت برای ارسال بار به نیوزلند به صورت ایمن به خارج از کشور بیمه نامه بین المللی صادر می کند.

 

 

این بیمه نامه معتبر با پوشش سراسری حوادث توانسته است تمامی خسارت های ناشی حوادث غیر قابل پیش بینی هنگام ارسال بار به نیوزلند را به کمترین میزان کاهش دهد و جبران کند.

 

 

شرکت تمامی خدمات خود را با بیمه نامه به مشتری ارائه می دهد و بدون تنظیم بیمه نامه  مسئولیت ارسال بار به نیوزلند را برعهده نخواهد گرفت.

 

 

زیرا بیمه امری ضروری و اجتناب ناپذیر است بخصوص در حمل بار به خارج   هر چه مسافت بین محل بارگیری و تخلیه بیشتر  باشد ضرورت بیمه بیشتر می شود.

 

 

همچنین با افزایش ارزش بار میزان بیمه نیز افزایش می یابد و شما می توانید بیمه را تا سقف ارزش بار افزایش دهید.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

راه های ارتباطی با ما جهت ارسال بار به نیوزلند

 

برای ارسال بار به نیوزلند می توانید از روش های مختلف اقدام نمایید .

 

 

 راحت ترین و بهترین راه برای ارسال بار به نیوزلند تماس با شماره تلفن ها پنج رقمی و ارتباط با کارشناسان  واحد بین الملل می باشند و در روش دیگر می توانید از طریق واتساپ برای ثبت درخواست ارسال بار به نیوزلند اقدام نمایید و در به صورت آنلاین با کارشناسان در ارتباط باشید.

 

 

آنی بار تضمین کننده سلامت و امنیت بار در حین فرآیند حمل بار به نیوزلند می باشد. ارسال بار به نیوزلند با روش های مختلف زمینی ،هوایی ،دریایی و ریلی همراه با بیمه نامه معتبر

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع