بنر آنی بار

ارسال بار به هنگ کنگ ( دریایی | هوایی )

تخصصی ترین خدمات ارسال بار و کالا برای هنگ کنگ

ارسال بار به هنگ کنگ از خدماتی است که مجموعه آنی بار به صورت همه روزه و با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه برای انتقال انواع محموله های شما در اختیارتان قرار میدهد.

 

تیم متخصص مجموعه آنی بار برای انتقال محموله های مختلف از طریق روش دریایی و هوای آماده همکاری با سازمان ها  ، شرکت ها و تجار محترم نیز می باشد. حمل بار به هنگ کنگ توسط آنی بار با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود و امکان انتقال همه نوع محموله از همه نقاط ایران را فراهم می نماید. 

 

ارسال بار به هنگ کنگ از همه نقاط کشور انجام میشود و با بهترین کیفیت محموله های مختلف شما بارگیری و منتقل خواهند شد.

 

علاوه بر هنگ کنگ ، ارسال بار به چین نیز به صورت تخصصی انجام میشود و انتقال محموله های مختلف شما به صورت دریایی و هوایی انجام خواهد شد . 

 

ارسال به هنگ کنگ با مشاوره رایگان

 

آنی بار برای پاسخ گویی به سوالات مشتریان در زمینه حمل و ارسال بار به هنگ کنگ و قوانین عبور انواع بار از گمرک کارشناسانی خبره و با سابقه ی فعالیت بیش از سی سال استخدام نموده است ، تا در تمامی ساعات آماده پاسخ گویی به مشتریان باشد.

 

شما می توانید انجام امور گمرکی جهت ارسال بار به هنگ کنگ را به کارشناسان ما بسپارید و خیال آسوده محموله های خود را در هنگ کنگ تحویل بگیرید .

 

 

ترخیص کاران ما در کمترین زمان آن را برای مشتری آماده خواهند کرد و برای ارسال اثاث منزل به هنگ کنگ تنها نیاز به کارت بازرگانی می باشد.

 

در باربری بین المللی ارائه مشاوره درست و هدفمند بیشترین نقش را در کاهش هزینه و حفظ ایمنی خدمات ارسال بار به هنگ کنگ دارد.

حمل و نقل بار و کالا برای هنگ کنگ
حمل و نقل بار و کالا برای هنگ کنگ

ارسال بار به تایلند نیز به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد و محموله های مختلف شما با ارزانترین قیمت منتقل می شوند.

 

ارسال انواع بار و کالا به تمام کشور هنگ کنگ

 

در آنی بار انواع بار تجاری،صنعتی و اثاث منزل به هنگ کنگ ارسال می شود. ارسال تمامی بارهای لوکس و با ارزش به هنگ کنگ را به ما بسپارید.

 

شرکت آنی بار در کمترین زمان و با کمترین هزینه ارسال بار به هنگ کنگ را انجام می دهد.

 

ارسال بار به هنگ کنگ به صورت دربست و گروپاژ و اخذ استاندارد و کارت بازرگانی انجام میشود و بهترین و ایمن ترین روش برای انتقال محموله های شما می باشد. 

 

  • ارسال مواد غذایی
  • ارسال مصنوعات چوب
  • ارسال تابلو و فرش
  • ارسال لباس و لوازم شخصی
  • ارسال کالاهای صادراتی و . . .

 

علاوه بر ارسال بار به هنگ کنگ ، ارسال بار به مالزی نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد . 

حمل اثاث منزل به هنگ کنگ

 

در حمل اثاث منزل به هنگ کنگ علاوه بر داشتن کارت بازرگانی رعایت دو مورد ضروری می باشد.  ابتدا تهیه invoice و یا همان packing list می باشد و به این صورت می باشد که مشتریان برای ارسال بار به هنگ کنگ باید لیستی تهیه کرده و تمامی وسایل داخل هر کارتن را در آن ذکر کنند.

 

این کارتن ها به صورت رندوم در گمرک بازرسی شده و باید مطابقت کامل با لیست وسایل داخل آن داشته باشد در غیر اینصورت با مشکل مواجه خواهید شد.

 

دیگری دریافت گواهی سم پاشی برای ارسال بار به هنگ کنگ می باشد . این گواهی زمانی صادر می شود که تمامی بارها و بسته بندی های چوبی سم پاشی شده و پلمپ شود.

 

برای ارسال بار به هنگ کنگ و عبور از گمرک کشور مقصد رعایت این دو مورد ضروری و الزامی می باشد.

حمل اثاث منزل به هنگ کنگ
حمل اثاث منزل به هنگ کنگ

علاوه بر کشور های آسیایی ، همه روزه و به صورت تخصصی می توانید از طریق آنی بار به سایر نقاط جهان نیز کالاهای خود را منتقل کنید . ارسال بار به استرالیا نیز از خدمات تخصصی تیم انی بار است و با بهترین قیمت ها انجام می شود . 

 

ارسال بار به هنگ کنگ به صورت هوایی 

 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به هنگ کنگ ، ارسال هوایی بار و کالا ها می باشد . ما در اسرع وقت و به صورت تخصصی امکان انتقال محموله های شما با کمترین هزینه را فراهم می نماییم.

 

در روش حمل هوایی برای هنگ کنگ ، محموله های شما با استفاده از معتبرترین و حرفه ای ترین شرکت های هواپیمایی منتقل میشود و برای حفاظت از محموله ها از بهترین بیمه نامه استفاده میشود.

 

ارسال بار به هنگ کنگ به صورت همه روزه و با کمترین قیمت انجام میشود و از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) بارگیری محموله های شما انجام خواهد شد.

 

برای مشاوره تخصصی در خصوص حمل هوایی به هنگ کنگ با شماره های ما در تماس باشید .

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ارسال بار به سنگاپور نیز از خدمات تخصصی و همه روزه آنی بار است که برای انتقال کالاهای مختلف شما انجام خواهد شد . 

 

ارسال بار به هنگ کنگ به صورت دریایی

یکی از روش های ارسال بار به هنگ کنگ روش حمل دریایی است . در حمل و نقل دریایی کالا و محموله های مختلف هزینه ها نسبت به حمل هوایی بسیار کمتر خواهد بود . این روش یک راه حل ایمن و ارزان برای انتقال حجم زیادی از انواع کالا و محموله های مختلف برای هنگ کنگ است.

 

در روش حمل دریایی می توانید محموله های خود را از همه نقاط کشور به هنگ کنگ ارسال کنید. تیم متخصص آنی بار با استفاده از روش حمل زمینی محموله های شما که داخل کانتینر های 20 و 40 فوت بارگیری شده اند را با کمترین هزینه به بنادر جنوبی کشور منتقل می نماید و سپس داخل کشتی های باری بارگیری می نماید. 

حمل دریایی برای هنگ کنگ حدود 20 تا 30 روز زمان نیاز دارد و امکان انتقال محموله های با وزن زیاد یا حجم زیاد فراهم است . این روش برای کالا و محموله های تجاری بسیار مناسب است.

 

ارسال دریایی برای هنگ کنگ
ارسال دریایی برای هنگ کنگ

 

ارسال به هنگ کنگ با بیمه نامه معتبر و حرفه ای

 

تنظیم بیمه یکی از مهم ترین موارد هنگام ارسال بار به هنگ کنگ می باشد که برای جبران خسارت و زیان احتمالی به بار می باشد.

 

 

هزینه بیمه رابطه مستقیم با وزن و حجم بار دارد و بر طبق آن تنظیم می شود  و کارشناسان این بیمه نامه را به اندازه ارزش بار تنظیم خواهند کرد.

 

 

بیمه نامه در ارسال بار به هنگ کنگ بسیار ضروری می باشد  زیرا مشتری بار خود را به یک کشور دیگر ارسال می کند و هر کشور قوانین گمرک و مرز خاص خود را دارد.

بیمه نامه باربری بین المللی
بیمه نامه باربری بین المللی

تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به نیوزلند نیز توسط تیم آنی بار به صورت همه روزه انجام خواهد شد . 

 

ثبت سفارش برای ارسال به هنگ کنگ

 

برای ثبت سفارش در ارسال بار به هنگ کنگ می توانید با شماره تلفن های پنج رقمی شرکت تماس بگیرید.

 

برای آن دسته از مشتریانی که ارتباط با تلفن امکان پذیر نمی باشد ؛ می توانند از طریق واتساپ با واحد پشتیبانی در ارتباط باشند و خدمات ارسال بار به هنگ کنگ را از سراسر ایران دریافت کنند.

 

آنی بار ارائه دهنده انواع خدمات باربری و ارسال بار به هنگ کنگ و سایر کشور های آسیایی با انواع روش های زمینی و غیره می باشد .

 

 

حمل انواع بار به هنگ کنگ در کمترین زمان ممکن به صورت همه روزه ؛ ارسال بارهای سبک و سنگین ، ترانزیت به هنگ کنگ همگی از جمله خدمات آنی بار می باشند.

 

برای ارسال بار به کانادا نیز می توانید از خدمات تخصصی ما استفاده نموده و محموله های خود را در اسرع وقت منتقل نمایید.

 

ارسال بار به سئول یکی دیگر از خدمات حمل و نقل بین الملل آنی بار می باشد . 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع